• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no prostejko krasne tam rostete a prala bych ti aby jsi tam uz hladila tu prdylku a mimi se umoudrilo :grinning: akorat ted odzbrojuju stromecek,dokud malej spi
4. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no přijde mi, že oproti minulému týdnu mám bříško opravdu hoooodně vysoko, v podstatě pod prsama a taky je to znát, hrozně tlačí do žeber :confounded: ....... uvidíme ve středu, to jdeme do poradny, tak snad pro nás bude mít prďolka dobrý zprávy :grinning:
4. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týýý jo PROSTEJ je tu... jsem ani nedoufala :slight_smile:))) ahoooooooooooj ženo...

jdu dočíst... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj HEHE :grinning: :dizzy_face: no já chtěla přijít i mezi svátkama, ale času bylo málo, když jsem měla muže doma a dost nám blbnul net :confounded: ..... ale dneska už je to ok a manža pěkně v práci, tak si tu vegetíme s prďolou sami :grinning: jsem ti říkala, že mě se nezbavíte :grinning:
4. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zvire je vzhuru!!!!! :confused: :slight_smile: me picne,no my jdeme dneska prvne i s tatinkem na vcelicku a kontrolu k mudre,ten jim to spocita,dneska to nebude bez place :grinning:
4. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI s kočárkama ti moc neporadím... my koupili Teutonku v Hostivicích v Malvíkovi - mají i web - www.malvik.cz

tak tam se mi ten výběr kočárků zdál dost fajn, ovšem na dvojičkový si nevzpomenu!

každopádně doporučuju Teutonku .) a umělý kolečka??? pokud vím, ty pneu jsou pěnový a spousta ženských si to chválí právě proto, že prostě nepíchneš... Teutonka má navíc jedno z nej odpružení - teda myslím těch nehoupacích kočárků... a můžeš pořídit jen vložný tašky jako my! je po i proti směru a můžeš si připlatit i za brzdu :slight_smile:
já myslím, že u dvojiček se to stejně vyšplhá naprosto závratně, takže tohel je dle mě nej řešení podle tvých požadavků!

autosedajdu jsme nakonec objednali Cybex Aton! tam je ta cena taky fajn a mají stejně jako Maxi Cosi výborný crash testy! :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ to je bře, že se tě jen tak nezbavíme :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bříško je parádní... :slight_smile:
víš, že jsem na tebe přes svátky dost myslela? břucho poporostlo a je nějaký teď šišatý hranatý... :slight_smile:)) tak jsem si furt říkala, že jsem sežrala určitě kopec hroznů :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
mno už se tam holt prcík těžko porovnává :slight_smile:))

a to je nechutný, že už si užíváš mateřskou :slight_smile: ach ach...

my jdem zítra na poslední UTZ :slight_smile: tak už taky dostanu papír na mateřskou :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE takže už máte i sedajdu? :wink: super.... no můžem rodit, jak tak sleduju :grinning:
4. led 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Prostějko :slight_smile: :slight_smile:
Zuziku koukám, jaký máš problémy s kočárkem..já tuhle četla článek od jedný maminky ta si stěžovala na totéž a nakonec koupili kočárek od Chicca, který má korby za sebou..což je ale blbý, protože pohyblivost je asi jako u tanku :unamused:
a i ten náš dorjan se dělá pro dvojčátka
http://www.bublinkashop.cz/detail.php?zbozi=1290762

tak hodně zdaru, mě čeká návštěva, tak pověsím prádlo a budu čekat :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já na vás na všechny taky myslela.... ale když jsem se zkusila přihlásit, tak to buď nešlo vůbec, nebo se to vleklo jak šnek, nevím proč........ tak jsem si říkala, jestli se vůbec připojím dneska, protože ještě v sobotu to byla bída teda :confounded:

a jinak teda pořád všichni hádají stoprocentní holčičku, takže už mám doma od manžové sestřenky krabici růžových oblečků a šatečků a tak :grinning:

a mateřskou si HEHE užívám, opravdu nechutně :grinning: :grinning: :grinning: zítra na vás budu myslet, my jdeme ve středu :wink: ... no a pro tebe se toho asi moc nástupem na mateřskou nezmění co? :sweat_smile:
4. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem vás začala dočítat a malá se rozeřvala, tak jdu krmit :wink:

dneska se jdeme ukázat do poradny, snad dopadneme dobře

ozvu se později, držím palce hypo, papapa
4. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU vy se s těma TCH fakt nenudíte... 5ti hodinovej výšlap :slight_smile:))) jako nevím no... Ondrášek má půl roku, bych z toho taky nevýskala... co čekají jako?

PROSTEJ sedajdu ještě nemáme, terpve jí manža před dvěma dny objednal - ale stylem dosti divným - přes známý, ještě si to ani nepotvrdili, tak jako fakt nevím... jsem z něj už chvílema na větvi. :(

PROSTEJ co ten monitor dechu?

jinak mi stále nedošly ty plíny :slight_smile:)))
4. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no tak jim malej ukáže, jak se pořádně řve :grinning: :grinning: :grinning: my jdeme dneska do divadla, asi naposledy na delší dobu, tak se už hrozně těším :wink:

ahooj ANGE a AMAL :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: no vidiš, tak moje ségra a s rodinou to už ví a jsu moc rádi, moji rodiče taky, prý dostali ten nejhezčí dárek pod stromeček a tchýně s tchánem to ještě neví, to bude v další etapě..:slight_smile:))
4. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hehenko-teda pripravena rodit :grinning: ,holky tenkluk je tam nejak potichu,ze by usnul??? :grinning:

ahojky ange naprosto souhlasim,ze mi prijde totalne blby - jako navic na deti nevidis to druhe muze koukat,jen okolo,protze ma pred sebou to prvni,strasny

no jo on fakt usnul bambulka,tak ho pak pred jednou vzbudim a obliknem a pojedem :grinning:

hehe a to jsem se chtela zeptat,by jdes na materskou,nebo jako stejne budes makat?
4. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no tak snad je sedajda objednaná :wink: ....... ten monitor dechu, jsem rozhodnutá, že počkám po porodu, tady na Hájích ho půjčují na půl roku asi za 700,- takže bych si ho asi půjčila....... svůj kupovat nebudeme, to leda, že by někdo třeba přišel, že nám ho koupil a to pochybuju :wink:
4. led 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE ahoooooj :slight_smile:

do těžkých kočárků jako je DORJAN bych taky nešla ZUZI... 22 kilo plus dvě děti, potěš koště teda...
i ta TEUTONKA má 18 kg... ale celkově musím říct, že je to lehounkej a zároveň bytelnej kočárek... a ta tm. hnědá, co jsme vybrali nemá chybu :slight_smile:))) ale uvidíme při provozu .)

PROSTEJ asi ne... měla bych mít práci na celej leden, tak jsem na to zvědavá no... :confounded:
4. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU... aha, na ten jsem vůbec nekoukala, protože nemá ta přední otočná kola. Teda, to je chlapák.....a ten zoubek je bomba!!!

PROSTEJ: tak že by se prcek uř rozhodl, že prdelka bude nahoře? To je hezký :grinning:
4. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak na jednu stranu je dobře, že máte práci.... :wink: jako já mám strach, že začnu za chvíli šílet...... asi začnu probírat věci na prcka, vytřídím to a vyperu, pak vyžehlím.... no a co budu dělat pak..... :sweat_smile: až uvidíte nějakou bláznivou pupkatou ženskou lítat po Praze, tak to jsem já :grinning:
4. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU já nepsala, že jsme připravená rodit....... a propo - na to se dá připravit??? :slight_smile:))))

jinak my zítra ten UTZ, a ve středu jdu na první předporodní kurz.... :slight_smile:

PROSTEJ my jdem ještě na Mr. GS - 1. 2. :slight_smile:)) tak doufám, že tam smíchy neporodím :slight_smile:)))
a kde na HÁJÍCH ho půjčujou??? bych si ho taky půjčila...

BLAHU no já bych ráda měla chvíli před porodem a minimálně měsíc po porodu fakt klid! klidně i dýl, pokud to nějak zařídíme a zvládneme... jenže znáte to. další pracant stojí dost peněz a my nefakturujeme tolik, abysme z toho dalšího člověka uživili no :((( je to opruz, ale snad to nějak vyřešíme. nerada bych se z toho tady sypala, že nezvládám ani dítě, natož do toho ještě po nocích makat no...

malej má zase škytku :slight_smile:)) včera to cítil už i manža :slight_smile:)))
4. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ bych se nebála... ono to fakt uteče.. a už máš kosmetiku pro prcka a věci do porodky pro sebe???
4. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, PROSTEJKO...rodila nromálně!!!! A ani jsem si z toho váhovýho šoku nezapamatovala, jestli to byla holka nebo kluk! Jako 4,6kg...to je výkon!!! :sweat_smile:
A hezký bříško :wink:

HEHE: díky, juknu na malvíka :slight_smile: Na Teutonku jsem koukala, ale měli tam starší model a ten mi prostě do oka nepadl! Ale servisák mi jí doporučil, že je neporuchová, skvělá konstrukce, zkrátka držák. No a korbička se otáčí pro dvojky, taky je fajn ta ruční brzda. No... vyšplhalo by se to strašně (ale kterej lehkej kočár pro dvojky ne.)
4. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jj je fajn, že budu mít práci. ono jí snad ani v tom lednu nebude až tolik, i když uvidíme... pracuju doma, takže to nevadí no. si tu v klidu klikám... ovšem když se to nakupí, tak je to síla a už samozřejmě člověk nevydrží u toho sedět do noci že jo... záda se dost ozývají, i pro prcka je to sezení na houby, brzo tlačí žebra... tak snad toho až toliko nebude... uvidíme...

no ale co pak dál, to fakt nevím :slight_smile:)) a radši na to nemyslím :slight_smile:))
4. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: asi byl unavený..:slight_smile:))

Zuzi: tak si hlavně dobře vyberte..:slight_smile:)))
4. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI no nevím, to se dozvím ve středu.... to já tak jen hádám.... tak doufám, že tam nemá hlavičku :grinning:

HEHE my jdeme na Revizora s Donutilem, tak jsem zvědavá :grinning: ..... jinak na těch Hájích, no to budu muset najít kontakt, brala jsem si letáček u doktora, pak ti pošlu do IP kdyžtak :wink:

jinak naše prďola má škytavku i několikrát denně :frowning2: chudák malej, je mi ho normálně líto, jak to s ním třepe :confounded:

a s tou kosmetikou, no koupila jsem tu sadu od HIPP, mám nějaké zásoby vlhčených ubrousků a ještě dokoupím.... mám už i Lovelu na praní, abych se do toho mohla pomalu vrhnout..... a jinak teda nemám věci pro sebe (ty kalhotky a vložky a tak) a ještě ani pro prcka všechno nemám, jako nůžtičky a teploměr do vany a tak.... ale to už jsou asi jen takový blbosti :wink:
4. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Blahu ten kočárek byl tak, že děti koukaly na sebe mám ten dojem..ale vešel se jim do dveří :grinning:
4. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI já bych koupila u Teutonky jen dvojičkovej sporťák, jde to do lehu, takže koupíš vložný tašky...
co mě dostává, že cena za dvojičkovej sporťák je stejná jako za nedvojičkovej :slight_smile:)) což je teda něco... i ty vložný tašky jsou do toho o něco levnější, než do nedvojkovýho :grinning: http://www.malvik.cz/Kocarky/korbicky/Teutonia-Alvi-set-pevna-vlozna-taska-pro-Team-s-matraci-09
fusak doporučuju jednoznačně MININEST http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-perinky/Teutonia-Mini-Nest-Fusak-09 když sjedeš na obrázky dolů, tak je multifunkční i do autosedačky a pak můžeš použít jen zadní část jako vložku do kočárku, když je prcík ještě malinkatej....

no a pak k tomu určitě pořiď moskytiéry... někde jsem viděla levnější pláštěnky přímo pro Teutonku (asi 300.-) - na Malvíkovi je nemají :(
a tašku na rukojeť jsem vybrala jinou... ta Teutonková se mi nelíbila... je až moc pevná, což mi přišlo při nošení dosti divný, tak jsem vybrala Lassig http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/brasny-na-rukojet-176/Lassig-taska-Easy-Bag-Classic-a-Fashion
4. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE uvidíš.... :wink: jak říkám, na jednu stranu dobře, že je práce, na druhou stranu, uvidíš, jak to budeš zvládat :wink: dobré je, že jsi doma....

ZUZI díky moc za pochvalu bříška.... a rodit 4,6 kg normálně, tak snad zabiju toho doktora rovnou na sále nebo co :grinning:

tak mě napadlo HEHE, jak tu píšeš o tom předporodním kurzu, že bychom si taky postupem času měli začít balit tašku do porodky :grinning: ... no já asi počkám, jak mi přijdou kojící košilky a po výplatě se vrhnu na ty věci do porodky pro sebe a pomalu to začnu aspoň někam skládat :wink:
4. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Hehe krásně radí..
pro zajímavost je tady ten kočár, nebylo to chicco ale inglesina
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=28727
4. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím jestli půjdu na ten předporodní kurz do Krče.... když už jsem si tam obhlídla i porodní sály :grinning:
4. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek