• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ty blázne ta Inglesina proti sobě :slight_smile:))

ANGE mno jo jsem pro srandu :slight_smile:))
bych prostě hlavně u dvojkovýho kočáru šla fakt do kvality... ta zátěž je tam mnohem větší a tak vůbec. většina lidí fakt teutonii doporučí, bo na ní nejsou reklamace... ael znáte to... člověk může mít i tak smůlu..

PROSTEJ moje babi rodila normálně 5,5 kilovýho strejdu... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

jj už pomaličku budem chystat tašku do porodky :slight_smile:))
kosmetiku ještě nemám, ani kojo podprdy, ani ty drobnosti jako hřeben a teploměr atp... ani lahvičky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já jdu na 6 lekcí do Anahita tady na čerňáku... do Podolí nevím, jestli půjdeme... ale asi jo, abysme omkrli to prostředí...
4. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky ja se vubec nedivim zuzce,ze nemuze vybrat,ja bych si jako dneska cekat dve taky asi nevybrala,holky tady prosvita slunicko a z nebe padaj obrovske kusy vlocek,nadhera

hehe urco odpocinek potrebujes hodne :wink:pripravit neda - jeste kdyz jsem lezela na sale a oni rekli jdem na to,tak jsem si rekla,pockat to jako uz,to uz jako vazne budu mama :grinning:

nuki to je parada,to byl muj sen to takhle rict pod stromeckem,ale jako ikdyz jsme to zjistlili koncem listopadu,tak jsme to nevydrzeli :grinning: :grinning: :grinning:

prostejko uzij si divadlo

holky ja se loucim
4. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale určitě bych u dvojčecího kočárku chtěla ty otočný kolečka a naprosto super, je když se tam dá dandat autosedačka..
Souhlasím, že Teutonka je kvalitní :wink: :slight_smile:
4. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vždycky něco rozpíšu a někdo přijde, .... tak pokračování.....
Teutonka je cca 16.500,- + vložné tašky 3.500,- za jednu (originál, můžu mít levnější neorig), ruční brzda 1.300,-.... takže docela masakr!
A já jsem viděla ty starý kolečka, fakt tvrdej plast, co cvakal i na koberci.... novou tam neměli. Tak možná i pro to jsem z ní měla blbej pocit.

Ahoj AMAL a ANGE :dizzy_face:

Jééé... HEHE... to je super, že jdete na Mr.GS.... na Silvestra jsem myslela, že puknu smíchy. Jako jak tam ty dva blbouni cvičili se slipama..... to byl konec!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJ.... jéé, revizora, toho já mám moc ráda, viděla jsem ho kdysi s Dvořákem :grinning:

NUKI: díky, snad se nám to brzo povede, jinak mi hrábne. :slight_smile:
HEHE jj, taky mi chybí takový drobnosti jako hřeben a teploměr a tak :wink: to už jsou detaily :grinning: ale tašku do porodky začnu tak po půlce ledna asi chystat :grinning: radši.....

5,5 kg :astonished: :astonished: :astonished: HEHE nestraš mě, vždyť jsem prvorodička :sweat_smile:

no já prostředí omrkla i s manžou :grinning: ale na tu jednu lekci asi půjdeme, hodně se tam prý povídá o tom jak ten porod přímo tam probíhá a tak, tak si to asi půjdeme poslechnout...... :wink:
BLAHU díky, papa :dizzy_face:

ZUZI tak jsem zvědavá jaký to bude :wink: dám pak vědět :wink:
4. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, Prostej: teda holky toto letí, za chvilku to budete mít i Vy za sebou...ten čas se nějak nechce zastavit..:slight_smile:))
4. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI nechce no :sweat_smile: za chvíli nám prcci budou vrnět v postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky já se taky asi odmlčím, prďola tlačí do žeber, jdeme si ohřát oběd a nabaštit se a chvíli se natáhnout..... zatím se mějte :wink: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo pádíte, tak se mějte krásně a zase se uvidíme..:slight_smile:))
4. led 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI ty vložný tašky pro dvojičkovou TEUTONKU stojí 3040.- a určitě bych šla do těch originálních... tak plastový kolečka jsem neviděla... tohle pěna a nic tam necvaká... mě to prostě příde jak pneumatika a fakt jsem radši, že je to pěna, a nepotřebuju pumpičku... a otočný kolesa - ty jsou fakt super!!!

no ZUZI a propo, jak máte velký auto??? to bude taky něco, narvat to všechno do auta...

další dobrá věc u těch kvalitnějších kočárů je, že je pak můžeš i za ještě dobrou cenu prodat...

PROSTEJ já taky málem ombdlela, když mi to babi řekla... všechny děti měla větší... 4 kila, 4.30 a nejmladší strejda 5.5 kila .))) ajko fakt nechápu, že ho vytlačila...
na ten kurz jsem zvědavá v tý Anahitě - byla na něm i HYPO... http://www.anahita.cz/cs/kurzy-a-aktivity/pro-tehotne/
4. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda...holky omlouvám se, že vám zahlcuju diskusi o pitomým kočáru, ale já toho mám fakt plnou hlavu a docela mi to už ani nebaví. Ale musím počítati s variantou dřívější porod nebo ulehnutí do nemocky. Ostatní věci lze dokoupit i beze mě, ale kočár je důležitý. A když už dám takový prašule....... tak a´t je to pořádný stroj!
4. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo NUKI... fakt jak psala ZUZI - mě to asi od toho 20. týdne taky strašně sprintuje... kolikrát jsem tu plakala, že to letí a že to za chvíli budeme mít za sebou... první těhulenství je prostě první... má to svoje kouzlo i tím, že je člověk víc vyjukanej a zároveň víc natěšenej na každou kontrolu... s druhým už to bude asi pořádná makačka... :sweat_smile:
4. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI fakt nezahlcuješ... teda si myslím, že to fakt nikomu nevadí... kolikrát jsme to tu všechny probírali a dvojkovým kočárem to musí bejt ještě o dost těžší vybírání... a chápu, taky bych to už řešila být tebou!

jinak - TEUTONKU má i AMALLI - a už s ní jezdí, tak jí můžeš napsat, jak je spokojená... s těma kolečkama - se fakt neboj, to není nic plastovýho cvakacího .) aspoň na mě působí dost dobře i bytelně.
pak Teutonku objednala ještě CARCUL...
4. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tak to je eda babička pořádná bojovnice..:slight_smile:) tak snad tě to taky nečeká..:slight_smile:
4. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt mi to těhu letí. Zrovna včera jsme měli s manžou debatu při venčení pejsové..... jako že on si často ani neuvědomuje, že jsem těhu. Že jako nemám žádný problémy a tak. Že prostě zapomíná. Tak jsem ho teda vyvedla z omylu, že jenom nefňukám, protože je mi jasný, že krušný chvíle mi teprve čekají a drobné potíže nestojí za řeč. A už se prcků nemůže dočkat..... Fakt je to fofr. V půlce února jedeme na 4D.... no a hupky šupky je tu konec dubna....

A propos.... kdy vám začalo téct mlezivo? Holčině z dvojčatové disk, už teče jako blázen, je stejně jako já.... a já pořád nic. Teda prsa se mi o číslo zvětšila, to je pravda, tak jsem musela zainvestovat do podprsenčiček.... :sweat_smile:

Co jsem mluvila s CARCULKOU, tak mi Teutonku taky moc doporučovala. Já jsem si prostě o ní udělala blbé mínění, protože v Budějovicích měli starý typ a ta kolečka fakt vylisovaný plastový hnus! A ještě k tomu byla teplákově modrá....blééééé.

Jinak se sny pořád bojuju, teď už jsou docela i vtipný. Jako že třeba kojím koťata a ony mi strašně koušou..... nebo že jsem porodila a jako náměsíčná odešla domů k rodičům a tam se vyspala a všichni na mě koukali, jako co tam dělám, proč nejsem v porodce...... :grinning: Magor, no!!! :grinning:
4. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a prcci už začínají řádit, jedno mi kope do L boku a druhé do Pravého.... takže sranda. :slight_smile:
4. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: no jo se dvěma to musí být v břiše ještě větší zábava něž s jedním...:slight_smile:))
4. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI mám pocit, že můj manža si uvědomuje pořádně až teď, že jsme v tom... no tak od toho 28. týdne, kdy to břicho začlo bejt prostě fakt velký :slight_smile:))
teď už bývá vidět na břuchu skoro každej pohyb, tak na to vždycky nevěřícně kouká, někdy dá na bendžo hlavu, huláká na něj :slight_smile:))) je to pěkný fakt!
jo a jak píšeš o pravým a levým boku - když si lehnu na bok, tak se asi prcek nějak přetočí a bubnuje mi taky zároveň do obou boků :slight_smile:))

mlezivo se mi objevilo poměrně brzo... myslím, že v tom 22. týdnu... ale jistá si už nejsem... občas teď ránu vstanu a na košili flek jako blázen :slight_smile:)) :grinning: ale to bych nijak neřešila... holkám tu mlezivo neteklo vůbec a na tvorbu mlíčka to fakt vliv nemá .)

a teplákově modrou též nemusím... :slight_smile:))
4. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ale já taky chvílema vůbec nechápu, že jsem v tom... a to už mám pořádnej buben... někdy si to břicho ani neuvědomuju - cítím se jakoby tam nebylo a tak se pro jistotu musím podívat dolů :slight_smile:)))

jinak mě prcek už někdy dost slušně dloube do čípku, tak snad nevyleze nějak až moc brzo...
4. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já taky pádím na oběd a pak už asi tady moc nebudu..tak zase zítra...papa:slight_smile:))

a jsou mi nějak těsné kalhoty, v čem já budu chodit..:slight_smile:))
4. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak sem dorazila z mesta.. u nas ty vyprodeje jsou neuveritelne... treba sada 2 tricek na nase je tak necelych 60 korun to proste nejde odolat.. pridala sem dalsi albicko do meho profilu s tim co uz mame pro mimi.. tak se mrknete... hihi :grinning: :grinning: sem asi magor.. ale proste ty mimi hadriky tem se neda odolat..
4. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI: krásný věcičky... a ty ceny, bomba!!! :slight_smile:

Pa Nuki... :slight_smile:

HEHE: tak to máme stejný pocity. Já taky zapomínám, že jsem těhu :grinning: A nějak si nedovedu představit, že brzo budu mít velkou zodpovědnost za 2 tvorečky.... je to takový zvláštní. Doteď si člověk jede jenom sám za sebe....
Manža se už fakt moc těší, až bude ty pohyby cítit taky... zkouší dávat hlavu na břicho, ale zatím nic.
Ze začátku těhu jsem byla nadšená a teď jsem si tak zvykla, že to ani nevnímám. A najednou, když třeba dostanu nějaký hadříky na mimi, si uvědomím, že brzo do toho bude i ta náplň :grinning:
4. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen nakukuju co HYPO moc na ní myslím :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka.. taky na ni myslim.. treba uz to ma za sebou ..
4. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak taky ještě nakukuju co HYPO, asi pořád nic...... mooooooc na ni myslím a doufám, že to bude mít brzo za sebou a Amálku u sebe :wink:

no a já už se chystám do toho divadla holky, takže už dneska asi nebudu.... mějte se moc krásně, večer jak přijdeme, tak mrknu, co ta HYPO, zatím papa :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa holky, zachvilku letím domů, máme odečty plynu.... a PROSTEJ, hezky si to užij

HYPO.... držím palečkyyyyyy :dizzy_face:
4. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,taky jen mrkám co Hypo..a koukám,zatím nic...
4. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky koukám a zatím žádné zprávy do hypo :frowning2:
4. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hypo se neozvala,dám hned vědět
4. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek