• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
takovej kurz by byl dobrej snad víc pro mě, než pro mojeho muže, ten to s dětma, miminkama umí... ale já jsem takový tele, že se spíš bojím nechat dítě samotný se mnou :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né obávám se o něj z toho důvodu, že až uvidí slintat, šišlat a plazit se po zemi babičku (mojí maminku), tak to psychicky nezvládne :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko ja zase pujdu do dm babylove znacky,jsou 100%bio a cena taky prizniva,bez lepku,bez cukru,bez soli,tak jak to ma byt :wink:
1. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj CAT :dizzy_face: no paráda, taťka šikula :grinning:

BLAHU fakt jo? jak lepší kupovat nějaký blafy ve sklinkách než uvařit doma? hmmmmmm.... to mě překvapilo :confounded:

HEHE no tak to zmákneš v riflách, však říkám, nejdete do národního na operu ne? :grinning: jo tááááák, už jsem to pochopila proč máš o muže strach.... jo tak to je pochopitelný :grinning:
1. pro 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to snad neee . . . hele nase babicky maji taky prvni vnouce a milujou ho,ale tohle nedelaji :grinning: :grinning: :grinning:

fuj zensky dneska je tako tma skoro devet a ja nevidim na pismenka
1. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe, blahu: me to baví, tak je to dobrý, ted se musím ještě snažit, dokud to jde..:slight_smile:)

prostejko: tak to je super, že se jdete kulturně vzdělávat, určitě to bude v pohodě..:slight_smile:)

Blahu: no to jsou mi věci o tech příkrmech, to by jeden neřek....:slight_smile:
1. pro 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no moje mamka tohle dělala i na dceru mojí sestřenice :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: tak u jejího vlastního vnoučete si to nedovedu představit :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI taky mě baví pečení :dizzy_face: jsi můj člověk :grinning: ... a na divadlo se těším, se tam nějak zkroutím v tom křesílku a bude :grinning:
prostejko mudra mi rikala,ze prave ty prisady ze kterych varis by museli stat majlant,aby byli opravdu bio,ze jako spoustu veci je oznacenych jako bio,ale bio nejsou,ze se delaji kontroly a ze urcite do jednoho roku kupovat,ale tak jestli mate v praze nejakej fakt hoood ne kvalitni kram s bio vyrobkama,tak proc nevarit
autor
no tak než kupovat mega kvalitní suroviny a ještě vařit, tak to fakt vyjde asi levněji kupovat... :confused:
1. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jj, já jsem to pochopila..... ale to se zase nedoplatíš proboha.... dřív se dávala dětem mrkev vytažená rovnou ze záhonu a dneska se s tím dělají nějaký ofuky sleduju :rolling_eyes:
aha hehe tak to je jina,to je jinej druh babicky :grinning: :grinning: :grinning: uvidis,treba bude uzkostliva a bude spis opatrna :grinning: a pak uz je na vas co si reknete jako rodice,co se tyce jinych veci :slight_smile: :wink:

no nuki,proto jsem to sem napsala do diskuse,co mi vcera rekla,ja jsem totiz mela v planu varit taky
a BLAHU když už tě tu mám, vy máte ten sterilizátor do mikrovlnky že jo? vyvařovala jsi v tom i dudlíky?
1. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě PROSTEJ sama jsi popsala jakej je v tom rozdíl... vytažená rovnou ze záhona. kdybych si tu mrkev vytáhla ze svýho záhonku, tak mu taky uvařím, ale tohle mi příde pochopitelný...

kuřata se dřív taky nervaly hormonama, aby rychle rostly. a určitě znáš z krámu umělohmnotný rychle vyhnaný jahody... :wink:
1. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave prostejko,driv to byla vsechno kvalita ane chemie jako dneska,nase mamky se niceho bat nemusely,nebo nezbyla nic jinyho nez si zasadit mrkvicku,poridit na zahradu pred byt kravu a kraliky :grinning: a delat si bio :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no hehe onon to tak drahy neni,v DM jsou ty prikrmy kolem 14 kc ty nejmensi a ty jsou ze zacatku na dva dny,takze v pohode to jde,zase to natahne spotrebu mlika,takze to vyjde na stejno

no nuki,sma znas jaky sajrajty jsou v masech,ne :grinning:
1. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jo jo, ale když si třeba pěstuju mrkvičku, tak tu snad dítěti uvařit můžu ne? tak jsem to jako myslela :grinning: jo je jasný, že nenakoupím zeleninu ve velkým v supermarketu a pak z toho nebudu dělat kašičky :grinning: já spíš myslela, když mám třeba možnost domácí nebo pak tady z práce z ověřených zdrojů..... že třeba když z toho udělám doma polívečku a prckovi to rozmixuju, tak ok ne? :wink:
1. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU to bys musela znát mojí mamku... to bych mohla furt něco říkat a nezabere to...

třeba příklad::: "mami nekrm mi toho psa čokoládou" .... a pes jde kolem a maminu jí jen tak mimoděk dá pod stolem čokošku... jako nejsem pedant, ale zrovna čokoška je pro psy toxická.
no a jelikož jsme měli možnost odzkoušet si to se psem - hlavně s tím prvním - toho překrmovala tak, že se v noci v ložnici posral. on byl jak popelnice a ona měla pocit, že chudáček nemá co jíst... a přesto že pak musel mít kvůli kloubům dietu, tak ho rvala piškotkama... :angry: :angry: :angry:
1. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rpostejko vsechno,dudliky,dudliky na lahve a mela jsem i plastovou odsavacku,takze ta tam sla taky,plastovy hracky ne,ty jsem oplachla pod horkou vodou :wink:
1. pro 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
máte recht holky, dřív to bylo úplně o něčem jiným........ člověk si myslí, jak neuvaří prťouskovi z čerstvé zeleniny dobrou baštu a nakonec zjistí, že vlastně ten "rozčvaňhanej papundekl" (tak tomu říká prosím můj manžel, těm kašičkám ve sklinkách) je daleko lepší :grinning:
1. pro 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PROSTEJ tak to samozřejmě.... ale BLAHU celou dobu mluví o nákupu surovin v supermarketech! :wink:
1. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj HEHE, tak to by byl u ná asi boj s maminkou :rolling_eyes:

BLAHU díky... a ty šidítka jsi tam prostě tak jak leží a běží a vysterilizovala jo? :wink:
1. pro 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj HEHE, já vím, že BLAHU mluví o surovinách nakoupených v supermarketu..... a máte obě dvě recht, je to narvaný nějakejma chemikáliema..... :angry: ale zase kupovat to v bio obchodech, to se nedoplatíme...... :sweat_smile: no asi naběhne tchýnina zahrádka :grinning:
1. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PROSTEJ když už to opakuješ po stý a ona nic, tak to radši vytěšníš... výjimečně poslechla, ale jinak je umíněná a musí bejt po jejím... takže si tam myslím, že z prázdnin od babičky se nám budou vracet docela rozjívení parchantíci, co tam mohli všechno a doma nemůžou... grrrrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
1. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ouha hehe tak to se mas opravdu na co tesit,jako ja jsem prima a vyrecna,takze jsme si u psa rekli rovnou co jo a ne a nasi jsou chapavy a naprosto dodrzujou nase zpusoby vychovy i pece u malyho,jako popovidame si o jinych moznostech,samozrejme nesouhlasi se vsim co dela,neco by udelali jinak,ale nikdy nebyl problem . . . u tchanovcu uz jsem to tu psala mockrat,tam je problem,ale snad se to zlepsi

horsi hehe je,ze se jedna o tvoji mamku a to se rika vzdycky hur,nez treba tchyni,proste mama,je mama . . . tak snad,ze by manza zasahnul,ale jak jsi psala s tou cokoladou me se celkove prici cpat psum lidske jidlo,takze nazor na to jasny :unamused:
1. pro 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu, prostej: jojo kdysi byly půdy o něčem jiném a tím pádem všechny potraviny z toho a o mase ani nemluvě....:(

Hehe: tak to úplně nesnáším, když přes můj zákaz někdo jiný dává našim zvířatům cokoli...bohužel je to o lidech.. :angry:
1. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nooo babičky :grinning: :grinning: :grinning: taky jednu takovou znám :grinning:
1. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no právě o tom jsem mluvila zas já, že kdybysme nakupovali BIO, tak se zruinujem... :( uvidíme uvidíme... :slight_smile: :wink:
1. pro 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU ale to ne, já to taky řeknu, nebojím se to s ní vyříkat, i když mamka byla vždycky dost konfliktní a urážlivá - mě to problém nedělá, radši si dupnu, než bych z toho měla vředy... ale horší je, že mě neposlouchá... můžu desetkrát a nic! prostě si dělá i tak co chce a potutelně se u toho usmívá jak nás převezla, když jsme se nedívali... :angry:
1. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI já to dost nesnášela u našeho pejska, byl nemocnej a to mi přišlo, že mu tím dost ubližuje....

já mu taky sem tam dala nějakej pamlsek, on byl fakt popelnice a když neměl něco dobrýho tak vyloženě trpěl... ale když jsme dovalili k našim, tak mu dala místo jednoho dvou piškotků rovnou půl pytle najednou a to máš pocit, že padneš..... a u toho ty řeči "mno ty malej chudáčku, oni ti nic nedají viď..." :angry: :angry: :angry:
1. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:Hehe jsi mě pobavila:slight_smile:))ale bavili jsme se i o šátcích a teda přesně v té poloze jak se tam mimi nosí tak je to tlak na páteř, lepší jsou ty vaky, kde mimi leží, ale ty stojí cca 2500,- no ale podle Dr. jsou ty šátky blbost pro malé mimi...jen tak pro info

Holky dneska musím trošku pracovat, a vy jste tak aktivní:slight_smile: takže se tu objevim sem tam, ale budu snad v obraze.-))
Příkrmy jsou asi dobré ty od Hami, Hippu a tak, kamarádky si je strašně chválí, ale říkala, že než vybrali značku co malej jí, docela prodělali:slight_smile:)hihihi ale HIPP zvítězil:slight_smile:))
1. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek