• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
sac ahoj!!!sac dobry rady a poznatky...to by me ani nenapadlo,hlavne s tim kojenim,ze nenasajou tolik vzduchu nebo zadnej...
4. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth ja to totiz nekde cetla,ze to chce pres den spat jinak a na noc taky,aby v tom mely rozdil a kdyz davaji do stejny postylky tak aby melo porad svetlo jako pres den...tak se toho prave bojim,aby mel rozdil,tak ho davama radsi taky do postele
4. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo Efi, klasická postýlka je taky jen na noc, před Vánoci jsme měli na den cestovní, ale když krásně spí v posteli, tak jí už nebudeme vyndavat..
Půjdu malou vzbudit, vykoupu jí, snad nebude vzhůru do deseti, když tak dlouho spí..
papapa děvčata
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky strašně moc děkuju za rady:slight_smile: jste zlaté!!!!!Takže mám info co potřebuju:slight_smile:)

Ale holky nás zlobí monitor dechu, už asi 5krát to řvalo, ale malej klidně spí a dějchá:frowning2:(((
Poprve jsem měla málem infarkt, tak jsme mysleli že je to tím, že je matrace moc tlustá, tak jsme tu dečku dali pod prostěradlo a teď to zase začlo řvát, ale malej v klídku spinká....nechápu-(

Je to teda půjčená dečka, tak si asi zítra koupíme novou, ať máme klid, takhle by to nešlo, to bychom se zbláznili!!!!!
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT s tím monitorem - není to třeba tím, že je Denísek malej? to asi ne co....

ségry je mi taky dost líto... navíc jí ještě přišly anonymní sms z netu: "smůla čeká dítě" ... atp... no děsný!!!!
4. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to je ale fakt strasny :frowning2: jaky jsou jeste lidi hnusny...

cat s tim monitorem nevim....my monitor nemame...a na jaky to ockovani musite jeste kvuli zloutence??

u nas uz Davidek spinka...je to ted tak zlaty a hodny dite,tak doufam,ze mu to vydrz co nejdyl :grinning:
4. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
se jdu najist a pak pridam nejaky fotecky...fotili jsme zase s davidkovym bratrankem jak oba sedi :grinning:
4. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI no tak třeba máš za sebou krušnější období a teď bude Davídek už jen zlatíčko :slight_smile: :dizzy_face:
eff no usina u prsa, ale usina i bez prsa, tak snad....

hehe tyvogo, to je sila teda, ten to vzal hopem, debil...pardon.

cat tak asi vadnej monitor- vymenit! to by me trefil slak asi...
Hehe to nemůže být tím, právě pro malé děti je to dělané, chápeš:slight_smile:

V porodnici je mají taky, ty samé, a ani jedbou to neseplo a nám doma už 5x, první večer 1x, včera 3x a dneska zase 1x, ale v noci nás to vzbudilo ve 4...takže paráda._(((((((

Snad zítra seženeme novou, to je pech, jediná věc co jsem si půjčila a dělá takovou neplechu, je to o nervy, chápete, že?:slight_smile:))

Jinak my taky necháváme přes den spinkat malýho v postýlce, ale má rozsvíceno, zatím nemáme jinou variantu, no...na slunění má tu vložnou tašku z kocíku, ale brzyx budeme pořizovat tu ohrádku do obýváku...ještě si to musím hodně nastudovat co a jak......

Zítra si pročtu a natuduju tu manipulaci a krkání
Náš malej si ale zatím krknul jen 1x v porodce, tak mám strach aby se mi pak neudusil zvratkama, no:frowning2:
4. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe mam dojem ze porodem to vsechno zacalo a az teprve ted to zacina byt lepsi a lepsi...za ty 4 mesice bylo fakt klidnych a dobrychsnad 14 dni...nebo si to uz vic nepamatuju :grinning: tak snad uz to bude jen lepsi
4. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no SVOJI to teda co... a ještě si pamatuju na minulý vánoce, kdy jsme se s ním bavili o dětech... vypadlo z něj, že děti vlastně ani nechce, že je nikdy nechtěl a život bez dítěte si dovede v klidu představit. ptala jsem se ho, co teda až moje ségra bude dítě chtít... a on mi odpověděl přesně: "tak se to nějak udělá" ..........
nechápu to. nechápu proč se ženil a o co mu vlastně šlo... :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
4. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no CAT chápu, ale někdo psal, že mu to taky blblo a když dítě trošku přibralo, tak že to bylo dobrý... možná jestli nemáte moc silnou matraci a tak to nemá ten cit, či jak to napsat.... :sweat_smile: jinak chápu, že je to o nervy!!!!
4. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat pro klid duse davej na ten bok,ja taky davala a mas ten monitor,tak bych se niceho nebala,ja ho nemela takze jsem ho davala snad do dvou mesicu porad jen na bok

hehe no prave ze jsi tu psala ze deti ani moc nechtel,o to je to teda vetsi hajzl!!!

uz se mi nese pizza...tak zatim
4. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé pizza.... slint... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ještě k monitoru - HYPO tu tuším psala, že má matraci 13 cm silnou a že neví, jak jí ten monitor bude fungovat... ale možná je opravdu ten vadnej...
4. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI děkujuuu... paní jsem odepsala, tak uvidíme :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko moc děkuju :slight_smile:

myslím na hypo,snad se netrápí celý den :unamused: já porodila 6 hodin po vyvolání a i tak mi to přišlo dlouhý :confounded: už si toho chudák vytrpěla,Amálka se asi parádí :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DRACKU tak tos měla asi jeden z těch "lepších zážitků" z vyvolávání.... když čtu tu diskusi o vyvolání porodu, jak to u koho dlouho trvalo, tak to je teda něco.... a to si asi i přečetla HYPO....
4. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko nemáš zač :wink:

Kači jak říkáš Amálka bude MISS MIMINKO :grinning:
4. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko mě taky vyvolávali porod a rodila jsme taky necelých 5 hodin a bylo to super na porod si teda fakt nestěžuju :grinning:

Třeba mě přijali, že jsme otevřena na ty 2 prsty a říkali, že buď se to rozjede přes noc a nebo mi porod ráno vyvolají a vyvolali :slight_smile: i když zabrala druhá tabletka
4. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pridala jsem fotecky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=534821&vReferer= :slight_smile:

kazdy ma to vyvolavani jiny,tak doufam,ze hypo bude patrit do ty skupiny,ktere to maji hned za sebou
4. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
heheno měla jsem na tohle štěstí,ležela jsem tam cca 4 dny předem,1.den mi udělali hamiltona,měla jsem kontrakce,sbalila se na sál.V noci to přestalo,každý den to samé.Až v po mi zavedli gel,a okamžitě kontrakce po minutě.Přála bych to i hypo.I když mi to přišlo dlouhý.Ale když tu čtu o chudinkách co rodily celý den,u mě to byla krása :confounded: teď když tu vidím to štěstí,jak spinká....
4. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef Davídek je rozkošný brouček :dizzy_face:
4. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,
tak malá už spinká..já mám nějakou blbou náladu..nevím proč :confounded:

Na hypo celý den taky myslím..

By mě zajímalo jak vám usínají děti v té posteli?? Je jako položíte a oni usnou?? :sweat_smile:

A cat co máš za monitor?? Já mám nanny a esi máš taky tak se nediv je to u něho asi normální. Mně první noc hučel taky nad ránem..infarkt..vylítla sem z postele, rozsvítila a malou hned chytla a přitom spokojeně spinkala. A druhej den během 3/4hodiny hučel 3krát!!!!!!!! :angry: A bez důvodu..pokaždé malá v klidu spinkala..tak sem asi měsíc a možná i dýl nepoužívala pře sem z toho byla akorát na nervy :frowning2: ..až pak muž že je malá větší že to vyzkoušíme a je to fakt dobrý - ťuk, ťuk. Já sem měla Janičku eště zabalenou v závince a asi jak ty děti slaběji dýchaj tak to nezaznamenává nebo já nevím. A eště sem četla že to může být i něčím rušený tak nevím no..
4. led 2010 ve 20:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu kdyz jsi otevrena tak je to preci jen o necem jinym,nez kdyz tam prijdes uplne zavrena...a kdyz ti to pak vyvolavaji kolik dni a porad se nic nedeje,tak je hrozny jen to nekonecny cekani...ja mela treba az po trech dnech vyvolavani cely den slaby kontrakce,ktery se jako daly v pohode vydrzet,ale ten ctvrty den po druhy tabletce to uz bylo teda strasny a porodila jsem skoro po 11 hodinach od prvnich poradnych kontrakci....nekterym miminkum se proste ven nechce ani pri vyvolavacce,ja kdybych rodila treba nekdy pred sto lety,tak budto umrem oba nebo ja a nebo by bylo mimco postizeny,protoze tenkrat to nijak nedelali a kdybych cekala az se Davidkovi bude chtit samotnymu tak nevim teda
4. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac my ho musime hlavne poradne unavit,ale zase davame bacha aby nebyl pretazeny,to je pak neco....kdyz se tak do pul sesty nevzbudi tak ho budim,aby se mu pak chtelo spat,koupeme kazdy dento je pro nej znameni ze se pujde spat a uz je na to nauceny,pri koupani si hrajeme i pri utirani,pak ho MIlan nakrmi a dame ho do postylky zapnem chuicku a hajanka a jdem pryc...kdyz breci tak tam vzdycky jeden den,pohladime ho,dame dudlika a zase jdem a ty intervaly prodluzujem,hlavne ho nesmis vzit,ale vetsinou je to tak,ze tam parkrat musime jit dat dudlik a jeste aspon jednou zapnout hajanka a tak do 15 minut spi

ale ted se treba po dvou hodinach spanku vzbudil a nechce spat :sweat_smile: to uz se dlouho nestalo,ale nebreci,tak jsme ho nechali v postylce a chvilkama tam chodime..treba usne
4. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé DRÁČKU to já myslela, že se vším všudy... ten závěr už jsi měla dobrej (myslím samozřejmě těch 6 hodin), ale ty 4 dny musely bejt hrozný :(
i tak ráda slyším, že to za to všechno stojí.. to víš, za chvíli jsem na řadě a taky se může stát, že budou vyvolávat... člověk si to musí pořád říkat, že to vydrží a že to stojí za to.

jinak taky vám gratuluju k vašemu štěstí!!! :slight_smile:
4. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef a ty jsi přenášela nebo ti praskla voda, že ti vyvolali porod? Už si to nějak nepamatuju :unamused:

Sacvi mě Vítek usne v postýlce, v kočárku , na gauči semnou , v ohrádce ale přes den jen na půl hoďky usne a je vyspaný :grinning: I když v kočárku vydrží 2-3 hod a na gauči s námi taky dýl hlavně při pohádce :grinning:
Ale dneska byl nějaký pláčtivý :frowning2: Kýchal a kuckal ale namazala sjem tymiánkem a nastříkala plenku k hlavičce eucasolem tak snad to bude OK :confounded:
4. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek