• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
tak to mam radost,ze ta plina zabrala,nas malej treba vylozene potrebuje vetrat,kdyz lezi v postylce,nebo vecer kdyz jdeme koupat otevreme okno v loznicic a nez vykoupem, se tam krasne vyvetra,pak ho zavreme a melj spinka jako nic

pupik nam taky nepomahal ani trosku,nejvis a to je jedine zabral SAB - no a tek jsme ho v 5 mesicich dali pryc s tim,ze je pro miminka :grinning: a o nejakych prdech ani nevime,vyprdka se sam i bez kapek,ono se to zmeni kdyz se zneni jidelnicek
5. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. tak koukam stale zadne info o hypo.. no ja vcera vyfotila dalsi pupik tak se mrknete a reknete jestli si myslite jestli roste.. mi to prijde furt stejny hihi
5. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky luci,tak malinko vyrostl,ale zase kdyz to srovnas s tim 10tt,tak jo - vsak neboj za chvilenku poroste rychleji :grinning:

ja tu snidam dokud malej spinka - kezby spinkal dyl nez 45 minut,uvidime,ale tipuju,ze do desiti je vzhuru
5. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahovka.. dekuji.. no v obleceni se mi zda ze uz tam neco je... ale takhle.. je to tezky sledovat kazdy 2 tyden co a jak. .a smirovat zda povyrostlo hiihi..
no sem zvedava jak hypo.. treba uz ma mimi u sebe a jen odpociva..
5. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj luci to si myslim i ja,ze odpociva,no uvidime,snad se nam tam neprapi chudera jedbna :wink: a co vlastne u vas vanoce v anglii ten jejich velky obed?
5. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten obed byl fakt obrovskej.. to sem uz nemohla vubec nic jist.. a pak vecere a zakusky a tak podobne.. no 2 dny na to sem jeste poradne nemohla jist. haha.. pac zaludek furt plny... no ale bylo to dobry
5. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem dnes byla na krvi a dostala jsem už i těhotenskou průkazku..:slight_smile:) příští pátek jdu na další normální kontrolu...:slight_smile:))

Luci: Ahojky, já myslím, že bříško už pomalu roste..:slight_smile:))
5. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. juchu gratuluji.. a dekuji..

no tu v anglii se zadny tehu prukazky nedavaj.. :cry: my nekdo poslete vasi starou.. :wink: :sweat_smile:
5. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI moc gratuluju k průkajdě :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak to je zvláštní, že nemáte žádnou průkazku..:(

holky tak pořád nic nevíme o Hypo?:slight_smile:))
5. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: díky moc:slight_smile:

tak já jdu na oběd, na meruňkové knedlíky:slight_smile:)) pa zatím
5. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět..:slight_smile: a vidím, že zde nikdo:( tak se snad někdo objeví..:slight_smile:

včera večer mi bylo docela špatně od žaludku, no příjemné to není, ale zvracení by bylo asi horší... :frowning2:
5. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak jen nakukuju co HYPO a mrkám, že pořád nic..... :frowning2: chudinka, maličká ji pěkně trápí....
5. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky divadlo včera super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dokonce jsem večer krásně usla a spala až do té doby, než vstával manžel...... pak už jsem nemohla zabrat.... takže tady kukala od 6 hodin a pak to samozřejmě ještě zalomila že... :sweat_smile: dost mě v těch 6 ráno trápil podbřišek, jakoby na ms, ale docela silné bolesti, tak doufám, že tohle mi to nebude dělat až do porodu :confounded:
5. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mrkám, že NUKI má průkazku, tak gratulace veliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a CAT a BLAHU dodatečně gratulace ke včerejším úspěšným kontrolám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: máte šikovný klučíky :grinning:
5. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki gratuluju k průkazce :dizzy_face:
Luci tady se průkazky odevzdávají při porodu, zbyl mi jen ten obal :slight_smile:
Hypo nepíše, tak nevím..myslím na ní..
Prostějko třeba to byli poslíčci
5. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:)

Tak dnešní noc zase v pohodě,koupání v půl 8, pak kojení, pak kojení ve 23.00, pak ve 3.00 a pak v 7.00 a pak až v 10.00, malej je fakt zlatej

Teď ho vystavuju jen v plínce na sluníčku, které občas vykoukne abychom se už zbyvili té nažloutlé barvičky:slight_smile:)

A co HYPOOOOOOOOOOOOOOO??????????????????????Kdepa ji mame kočku naši a Amaaaaalkuuuuuu???

Svoji a co ty máš za chůvičku?Ta Nanny se zase zapla asi v 8 ráno, ale malej spal klidně, nic mu nebylo, ale včera jsem si telefonovala s kamarádkou a říkala, že to blbne na posltýlkách s roštem, páč se na to musí dát pořádná podložka a já tam dala jen karton z kalendáře, takže ožná záhada rozluštěna, vyslala jsem muže do baumaxu.....

Nuki gratulace k průkajdě, Blahu ke kontrole,
Efi krásné fotečky
Hehe teda chudák ségry, ale chce se to nad tyhle lidi povznést, však oni se zadusí sami tou zaští a zlem, já na to věřím, ale je mi jí mooc líto:frowning2:((
5. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj zeny,je tak jsem si pul hodky dachla nagauci,ted jsem se naobedvala a broucek jeste porad spinka uz hodku a ctvrt,pocitam,ze se vzbudi asi do 20 minut teda jako ze spi hodku a pul,ale mozna to antahne mnul si ocicka o 106

ange a taky by sis ji nechala jako milou vzpominku?stejne by me zajimalo kam pak putujue,se bnudu muste zeptat kamosky,te porodni asistenky

gratuluju k prukajde nuki!!! :grinning: :grinning: :grinning:

hypo mi taky vrta hlavou . . .

prostejko ty poslicky jsou dost dobre mozny,ja si treba uvedomila zpetne ,ze poslicky jsem vlastne mela kolem toho 8. a 9.mesice,jenze kdyz ja jsem takova neboliska :grinning: :grinning: :grinning: jsem netusila,ze to je ono (jsem si rikala safra co mi to tam furt tlaci :grinning: )az kdyz jsem mela kontrakce v noci,tak jsem si rikala a je jjej
5. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak jsem konečně na světě,jmenuji se Amálie Stankevová a narodila jsem se dnes 5.1.2010 v 10,46 hod. s váhou 4180 gramů a délkou 52 cm.Maminku jsem potrápila ,ale jsme obě v pořádku.

Gratulujeme
5. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat a co vy vcera na kontrole???? :grinning:
5. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEEEE SUPER MOC GRATULUJEM,TA SE TEDA VYCANCALA NA PEKNE MIRY :grinning: :grinning: :grinning:Prejeme moc zdravicka,stesticka a hodne mlicka a tesim se nafotecky!!! :grinning:
5. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: díky za zprávičku..:slight_smile:))

Hypo: moc Vám oběma gratulujeme, tak už to máte konečně za sebou, ted uz bude ve jen v pohodě..:slight_smile:))
hodně štěstíčka a zdravíčka..:slight_smile:

Všem moc díky za gratulaci k průkajdě..:slight_smile:))
5. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeeeeeee miminko je na svete tak to je superrrrrrrrrrrrrrr..... gratulujiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé, tak mrkám, že jsem přišla akorát :grinning: HYPO velikáááááááááááááááááááánská gratulace, ale ty míry teda.... no malá tam narostla pořádně :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ufff, hlavně, že je to za váma holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ANGE a BLAHU jj, to už jsem vydedukovala, že to jsou asi poslíci :grinning: ..... mršky jedny :grinning:
5. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já jdu něco zblajznout :grinning:
5. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej se budi,ale parada to jsem potrebovala aby spinkal dyl,protoze mi vydrziu krasne do tri to dame svacinku a pak mame sraz ve meste s babickou :grinning:
5. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát jsem to chtěla napsat :grinning:
5. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mocinky gratuluju :dizzy_face:
5. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ AMÁLKA JE NA SVĚTĚ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HYPO MOC GRATULUJU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: HLAVNĚ ŽE JSTE ZDRAVÉ :slight_smile:
5. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek