• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!hypoooooooooooooooooooo!!!!!

Mooooooc velikááááááááááááánskááááááááááááááá gratulace!!!!!
5. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pripojuju se ke gratulantum!!!!porad jsem na hypo myslela!!!tak hlavne ze uz to maji holky za sebou a jsou v poradku!!!!GRATULUJEME!!!!!
5. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: jééé, jupííí, gratulace hypo k Amálce :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé....moooooc gratuluju ....HYPO jsi šikulka!!!!!!!!!
Hlavně zdravíčko pro obě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny prvosenky!

Vše nej do nového roku a hlavně novému miminku i mamince s tatínkem hodně zdraví!!!!
5. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nás tu najednou je..:slight_smile:)))
5. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: to vis nove miminko tak vsichni padi hned na net... to tu takhle bude kazdou chvilku vsak tehulek co budou rodit za chvilku je tu vic.. a pak tu zustaneme jen my dve nuki.. sme nejmladsi.. musime sem nekoho natahnout.. hihi
5. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jo to by chtělo, at tady moc neosiříme..:slight_smile:)
5. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf mně tady svítí už 23. týden.. fakt to strašně utíká :slight_smile:

sem nakukuju celé dopoledne, ale nějak v práci nestíhám, tak nepíšu :wink:

CAT má ukázkově hodného chlapečka!! to je paráda!
5. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat má prostě ukázkovou rodinku..:slight_smile:)))
5. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ježiši taková krásná zpráva tu na mě čeká!!! náhera! moc všem třem gratuluju a přeju hoooodně zdraví, štěstí a pohodičky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a já jsem zde se zprávama z posledního UTZ! :slight_smile:))
náš valibuk je fakt valibuk, má asi 42 cm a váhový odhad je už 2190 g :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
hoooolky a když mu měřil hlavičku, tak jsem se dívala na kolik to ten pekelnej stroj přepočítá - normálně dle hlavičky 36. týden :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
Kubík sebou strašně mrskal :slight_smile:)) a nechtěl dr. ukázat ručičky :slight_smile:)) bylo to krásný i pusinku otvíral. no musím říct, že krásnější zážitek než ze 4D UTZ... :slight_smile:)

jinak jsem byla na prvním monitoru :slight_smile: 15 min. jsem poslouchala srdíčko. krásný!!! ale málem jsem u toho usnula...
5. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jsem v kavárně na výborný horký čokoládě a ještě lepším jahůdkovým koktejlu :slight_smile:))

jo a ještě ze mě sosali poslední krev a konečně mi daly papír na mateřskou - i když jsem si o něj musela říct, bo ženy nějako zapomněli a byly roztržitý :slight_smile:)))

mno a uvažuju se domluvím s Podolím a budu až do 40tt u svýho gyndaře. bo jak tu popisovala HYPO, že tam tvrdla třeba 5 hodin, tak to se mi zdá dosti děsný... stejně chodíte pokaždý k jinýmu dr.... tak to moc nechápu...
5. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda hehe, třeba se fakt narodí o měsíc dřív - jestli už je tak narostlý! já jsem byla na utz včera a všechno sedělo na věk - akorát teda furt čumim na tu fotku a nějak teda nevim po kom teda jsme :slight_smile: no ale ještě je hoodně času aby se mimčo vylouplo...
já bych tam taky nechodila, ale moje dr. ve 36. týdnu automaticky bez řečí převellí do porodky :(
5. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo, tak teď jsem si konečně všimla těch měr u AMÁLKY :slight_smile:)) no je to pořádnej kus....

i já si začínám myslet, že nakonec porodím obříka... a pořád se mi vrací ta moje babička, která rodila 5,5 kilovýho strejdu :slight_smile:)) tak až tam snad nedorosteme :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

jinak NUKI gratuluju k průkajdě...

LUCI bříško trošilinku povyrostlo :slight_smile:

TOLTEC ahoooj :slight_smile: já z obličejíku tu podobu nevidím... to podle mě prostě poznat nejde... se mi ty miminka v bříšku zdají všechny dost stejný... že je po manžovi soudím jen dle tý velký palice :slight_smile:))) manža má velkou hlavu a já si celý těhuhu říkala, ježiši snad ten náš prcin nebude mít takovou kebuli a to dnešní měření mě dostalo :slight_smile:)))) to je něco fakt .))) TOL a kdy dáš nějaký fotky do alba? aspoň bříško a něco z UTZ? síííím .)

mě dneska manža fotil i u toho monitoru, tak pak něco odpoledne přidám :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám, že PROSTEJ se nám nějako ztrácí :((( holka zlatá kdepa si? jsem spolíhala, že se tu budem podporovat a ty se furt někde flákotíš :slight_smile:))) mno ale chápu, že si to doma užíváš... pro mě to přeci jen takový kouzlo nemá...

ale já se popravdě furt nějako nudím, když něco nedělám... buď pochoduju po baráku, nebo se hrabu v našich věcech a přemejšlím co vyhodím, nebo fotím do portfolia, ale nejčastěji vysím na netu.. :grinning:
5. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko...tak ja myslim ze jak jsem tu min.psala ze utz vychazi vic-tak to taky bylo podle hlavicky asi..ale maly je fakt veliky-nase vazila cca 1600 :confused: :confused: :confused: :confused: ...

hypo..hroooozne moooooooooooooooooc gratuluju...

cat,vy mate teda hodny miminko :wink: a kraaaasnej je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

svoji.tak myslis ze pokud se rozhodnu nakonec koupit ze ten baby senze misto nany?fakt nad tim uvazuju,vysel by mi novy na 1700
5. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR ahooj :slight_smile: a v kolikátým TT jsi byla na UTZ?

k tomu monitoru holky - do kdy se tak využívá?
5. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tak to moc gratuluji k UTZ, je super, že jste si to tak užili, no vidíš, třeba opravdu půjde na svět dřív, když už je to kluk jako buk..:slight_smile:)
5. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI doufám, že tu váhu si snad pohlídáme a kdyžtak jdu do porodky fakt dřív jako :slight_smile:)))) já se bojíííííííím obříčka :grinning: :grinning: :grinning: aúúúúúúú

bylo to fakt parádní... jak tam sebou mrskal... i ten obličejík jsem si prohlídla snad víc jak na 4D... holt jsem tušila, že se nám ten 4D moc nevydaří :slight_smile:)) tak kéž bych měla správný tušení i na dřivější porod... stačilo by o týden dřív :slight_smile:)))) jsem ale skromná co? :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,ja tam mela podle ty hlavicky velkej skok kolem vanoc,vecer ti to napisu,ted se musim jit vypravit,jedem pryc..tak jen nakukuju...
5. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak jestli jsi byla cca o 2 týdny míň, tak jsi byla 31. týden... to zas ta naše váha není tak hrozná v 33. týdnu :slight_smile:)) - NO MUSÍM SE NĚJAKO UKLIDNIT :slight_smile:))) :grinning: :wink: tak páááá :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko,tu vahu jsem psala tyden starou..ale byla jsem ete pred vanoci a tam jsem mela v utz podle ty hlavicky navic asi dva tydny nebo vic
5. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: jojo musí to být super to takhle vidět..:slight_smile:))

holky tak dneska jedna starší kolegyně poznala, že jsem těhu..:slight_smile:))
5. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI ty starší kolegyně jsou nebezpečný :slight_smile:)) naše stará kamarádka sousedka to taky poznala :slight_smile:))) fakt noumálně... jsem se červenala, když se mě ptala... :slight_smile:)) :grinning: člověk se musí neustále maskovat :slight_smile:
5. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo mě se chce strašně záchodkovat.. manža nikde a nechce se mi tu ten noťas nechávat samotnej... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. led 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojda, tak zase nakukuju.... HEHE já se neflákotím, teda jako flákotím na gauči a u toho se snažím přihlásit na koníka :sweat_smile: mě to po obídku vůbec nešlo spustit :angry:
hehe vydržať!!! :grinning: :grinning: :grinning:
a tím tě zdravím HEHE a gratuluju k úspěšné kontrole..... a myslím, že ta váha není nijak tragická.... navíc je to jen odhad že jo...... :wink:

ANGE teeeda ta je nááááádherná, má úžasnej nosánek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no noťas bych nikde takhle ležet nenechala
5. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek