• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE a ten monitor se využívá tak půl roku myslím.... právě proto si ho chci zkusit půjčit.... tady na těch hájích půjčují ten Babysense..... já musím pohledat ten papír sakryš
5. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a na tom monitoru jsi byla u svýho gyndaře jo? to máš super :wink: já myslím, že mě monitor nikdo dělat nebude, až v porodce..... jinak jsem u toho taky málem usínala, takže tě plně chápu :grinning: ...... kam ti nejvíc vylítlo to druhý číslo co zaznamenává kontrakce? :wink:
5. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukla na Amálku je krásná a opravdu kus ženský..:slight_smile:))

tak holky já pomalu končím musím tady ještě něco dodělat..:slight_smile:
5. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalka je teda krasotinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

drepim uz oblecena :angry: :angry: :angry: a manza se furt nema k odchodu :angry: :angry: :angry:

hehe
14.12. 1400g a dle utz 31plus5

29.12. 1600g a dle utz 32plus3(a pak tam mam psano ete 32plus2)
5. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky CARCUL.... :dizzy_face:
5. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já jsem zvědavá zítra na nás..... minule jsme vážili 1300 g a byli jsme 30+2 a prý naprosto v normě....
5. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky prostej :wink: jinak me la monitor taky muj gyndar a taky se mi chtelo spat..ale trval pul hodky..a cooo jak se mate?
5. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je stejnak zvlášní ten monitor.... mě ho dělali 20 minut :sweat_smile: takže každej to má jinak...... tak mě ještě gyndař monitor nedělal a nějak nevím, kde by mi ho tam dělal :sweat_smile: ...... takže myslím, že dělat nebude..... uvidíme..... jinak se máme dobře CARCUL, zprávičky z kontroly budou zítra, tak uvidíme, jestli už je prďolka hlavičkou dolů, jak si myslím a doufám :grinning:
5. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož kde je ta HEHE.... prej, že se flákoním :grinning: já ji dám......
5. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,budu drzet palecky..a pak hned musis napsat info :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL rozkaz... :grinning: ale jdeme až odpoledne, tak to bude chvilku trvat.... no jsem fakt zvědavá, řekla bych, že prďola má nahoře zadeček, ale to je jen můj dojem, to nemusí být pravda.....

CARCUL a ty už máš maličkou otočenou hlavičkou dolů?
5. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a HEHE našla jsem ten papír na to půjčení monitoru dechu.... tak to kdyžtak pak naskenuju a hodím ti to do IP ju? :wink:
5. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..no prd vanoci byla uz hlavickou dolu..a ted dr nerikala a ja se neptala..tak snad se neotocilazpatky mrska
5. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL tak to je super.... no já jsem zvědavá na to naše raubířátko :grinning:
5. led 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,no to jsme kazda..a je fajn ze jsme takhle na stejno,ze budeme mit ete s hehe stejny problemy(vis jak to myslim)ze budeme moct aktualne srovnavat
5. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj CARCUL, je super, že jsme tu 3 takhle pospolu... jen doufám, že mi neporodíte a já pak budu 2 týdny přenášet :rolling_eyes: ....... to by mě asi hráblo..... :grinning: a kolik jsi měla nejvíc tu kontrakci na monitoru ty CARCUL? :wink:
5. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, asi půjdu vyládovat nádobí z myčky.... ať aspoň něco udělám, když už jsem na té mateřské :grinning:
5. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,ja vubec nevim,jelikoz se v tom nevyznam a dr to je zkoukla rekla dobry a konec..a ty?
5. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL já se v tom taky moc nevyznám, ale seděla jsem tam sama a na ten monitor viděla.... takže jsem z toho pochopila, že to prní číslo ukazovalo tep prcka a to druhé má zaznamenávat kontrakce a vím, že nějak až nad 100 se rodí...... já se vyděsila, když to huplo jednou na 20 :grinning: .... jinak se pohybovalo různě, od jedničky, přes desítku.... ale ta 20 mě dostala :sweat_smile:
5. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako doktoři na to pak taky mrkli a řekli jen dobrý a založili to...... :wink:
5. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim letet..paaaa :wink: a opatruj prcka
5. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ted koukam na fotecku Amalky.. no ta je krasna.. taky takovou chci.. :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu na to nádobí, tak se opatrujte CARCUL, papa :dizzy_face:
5. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Amálka je krasavice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, dneska jsme byly na takové delší procházce a jak mě teda bolela záda! V těhu se mi něco hnulo v kříži, jsem si myslela, že po porodu to zmizí, ale je to tam furt, budu muset k mudře :unamused:
5. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já rodila s kontrakcema 60
5. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je dost HYPOOOO gratuluju a preju hlavne zdravicko!!!!

ang diky za fotku :wink:

hehe tak treba pujde kuba driv jako nase barca...taky by byla velka, kdyby sla v terminu :wink:

jsem dneska dala barunce poprve prirodni kapicky na brisko a prdi jako blazen :grinning: huraaaa :grinning:
5. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal uz jde kojeni?
5. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ahoj, jak se jmenujou prosímtě ty kapičky? :confused:
5. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha jsem tu... jsme se přemísťovali... :slight_smile:

CARCUL tak to mě malá v 33tt spíše míň gramů... na netu jsem našla, že by mimčo v 33tt měl mít 1900g.... takže 1600g je spíše míň... :wink:
5. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to mi dr. neřekl PROSTEJ kam mi to číslo vylítlo .... :sweat_smile: a já nijak nepátrala... mi prišlo, že tam zatím nic moc nemůže ani být :slight_smile:)) jsem to ale nudle :slight_smile:))

AMÁLKA MI PŘÍDE CELÁ PO MAMINCE :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SVOJI mě kamarádka doporučovala na prdíky Probiotický kapky - to jsou ty přírodní, co píšeš?

a dneska mi nedorazily pleny... takže první balík s půlkou zboží se vrací paní do e-shopu... odmítám přebírat poloviční objednávku za celou cenu!!! :(((((( to je fakt něco tohle! :angry: :angry: :angry:
5. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek