• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
SVOJI no nevadilo by mi, kdyby se Kubík vyklubal o chvíli dřív... zvlášť když vypadá, že bude větší mno... :sweat_smile:
5. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....dnes byl pro Hypo nejkrásnější den na světě...bohužel pro někoho i nejhorším.. :cry: :cry:
5. led 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem kojila, pardon...ty kapky se jmenujou babycalm a jsou ciste prirodni...a jak je mala krasne papa ze lzicky, sikula:slight_smile:

hehe vsak on si sam rekne kdy chce jit a nez se tam mackat...uvidis :wink: :grinning:

nekdo tady psal o monitorech dechu ze ma slevu...CAR? ja bych do babysense sla, kdyby me mel stat jen necely dva tisice...my jsme fakt spokojeni :wink: a pouzivaji se pul roku urcite, klidne i rok...zalezi asi na svedomi rodicu...my mame zaplaceno na pul roku a pak uvidime
5. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE co se stalo? :( :astonished:
5. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ang...co se stalo?
5. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, amálka je nádherná!!Jak jsou ty děti z toho bříška slaký, co???
Hypo to má konečně za sebou, to je super:slight_smile:)

Takže naše skvadra-HYPO, já, VER, SVOJA-odrozeno
další řada je na triu CARCUL, HEHE a PROSTEKJKA!!!

Holky to strašně letíííííííííííííííííííííííííí!!!to neni možný!!!!!
jéééééééééééééé, mě normálně kape mlíko:slight_smile:)hihihi, jsem si chtěla vyvětrat mlékárničky a ono to ani nejde:slight_smile:)hihihhi
Malej se dneska ňák rozhodil, papal v 10, pak ve 12 a pak ve 13h a teď mi ve 4 nechtěl papat, ale chtěl spinkat, tak ho vzbudím až na 6 jestli nevstane sám, nevadí to??asi si říká sám, to je jedno, ne???

Jejda to kojení je fakt věda:frowning2:((

Hehe teda Kubik bude taky kus chlapa!!!
Mě včera porodila ta kamarádka a malej měl 4710g a 55cm, to je mazeeeeeeec!!!!!!chudinka se trápila přes 12h a nakonec musel jít císařem:frowning2:((
5. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT hoj mamino:slight_smile: neboj, s tim kojenim, poslouchej maleho, on si rekne...jen kdyby to byla nejak hodne dlouha pauza, tak ho vzbud....jinak bych to nechala na nem :wink:

tyjo, ta kamaradka...to je masakr :sweat_smile:
5. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji jakou máš tu chůvičku???my ještě zkusíme tu tvrdou podložku a pak se uvidí...dnes to řvalo jen ráno, ale pak malej spal u okna aby se mu zlepšila ta žloutenka, no......

Nuki gratulace k průkajdě a děkuju za mega chválu ale jsme normální rodinka jako vy, všichni tady máme skvělé rodinky a nej nej miminka, to je jasnéééé!!!:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Prostějko a co ta plodovka?jak to dopadlo????
Zdravím i ostatní holky a Ange a sac a Effi děkuju za včerejší rady a postřehy:slight_smile:)ještě se asi budu hooodně ptát:slight_smile:
5. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mlíkárničky :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

jj CAT, nestačím se divit jak to letí a že už jsme vážně na řadě :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile:

ježkovo oko.. 4710g :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: no auvaaaaajs.....
5. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pořád tomu nemůžeme uvěřit :pensive: :pensive: :pensive:
kamarád dneska tragicky umřel když do kamionu který opravoval, vrazila ženská s osobákem...o to horší to je, že je to mladý kluk a mají dvouměsíčního chlapečka..to je prostě šílený... :pensive: :pensive:
5. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: to jsme teď slyšeli ve zprávách... :(((( panebože to je mi strašně líto!!!!!!! :cry: :cry: :cry: .........................
5. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG proboha to je hrozny!!!!!! je mi to lito....uff :pensive: :cry:

my chuvicky nemame, mame monitor dechu BABYSENSE a ten je bez chybicky...CAT

:grinning: :grinning: mlikarnicky :grinning: :grinning: me obcas osprchuje mliko, kdyz se svlikam pred koupanim...to pak staci se jich jen dotknout :grinning:
5. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na vás zase jukám..... :grinning:

jů AMAL ty jsi rodila s kontrakcema 60 jo? no tak to mě ta 20 vyděsila právem :grinning: .... ale byla jen jedna..... pak to spadlo zpátky kolem té desítky... bylo to zajímavý sledovat, jak se hýbe tep a kontrakce :wink: tak se příště HEHE mrkni :grinning:

ANGE to je mi moooooooc líto :cry: :cry: :cry: je to strašný..... :pensive:

CAT ahojda mamino..... no plodovky je pořád málo, uvidíme zítra... ale ví jí asi už ani nebude.... teď doufám, že prďolka už je hlavinkou dolů a je mi to celkem fuk, kolik té plodovky tam je... pokud to neohrožuje prcka, tak jsem v klidu :wink:
5. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ na zítra držím moc palce!!!!!
5. led 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI takže ten babysense doporučuješ? my do něj půjdeme asi taky, taky na půl roku si ho půjčíme..... HEHE, já ti oskenuju tu nabídku ju? :wink:

CAT no pětikilový mimčo, to je síla...... :astonished:
5. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE díky moc, dám určo vědět, ale jdu až odpolko :wink:
Ahojdáááá :slight_smile:

jdu dočítat, je něco co bych měla okamžitě vědět? Třebaq co Hypo nebo tak něco?
autor
PROSTEJ děkuju ti! :slight_smile: :dizzy_face:
autor
VENDEL Amálka je na světě :slight_smile: hurááá... už máme i fotkuuu :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange moc mě to mrzí:frowning2:že bych i brečela, fakt, to je taková škoda lidskýho života:frowning2:((já se modlím za všechny milovaný lidičky každý den aby je na cestách Bůh ochraňoval, stačí vteřinka a je konec:frowning2:(je to strašný:frowning2:((

Svoji tak jestli mi bude ta nanny blbnout i přes tu desku, koupíme baby sence, je to asi na stejný princip, že:slight_smile:
No malej spinká jak andílek, ale v 6 ho potřebuju nakojit, abychom pak kojili v 9 pak o půlnoci a pak ve 4 a v 8, zatím to chci dodržovat, až uvidím že přibírá, nechám ho spinkat, ale on je te´d takovej línější jak má víc toho bilirubinu v krvy:frowning2:

Vendel ahooj, tobě ty týdny taky krásně naskakují, co????
Prostěj tak jestli to mimi neva, tak fajn, tak se tím nezabývej:slight_smile:
5. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,

hypo moooc gratuluju a přeju princezně hodně zdravíčka. Je náádhernáá a už je to kus baby :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

angethko to je strašný :pensive: :frowning2:

Jinak cat já myslím že bude monitor fungovat..dyť mně taky řval a už je to ok..ale jak chceš.. :slight_smile:

Zítra den do poradny-malá má přesně 5měsíců :dizzy_face: prdelka :dizzy_face: Ona teda kontrola v 5ti měsících není ale máme dojít kvůli ramínku ale myslím že očkování pořád nic :unamused: To ramínko se mi nezdá eště dobrý..uvidíme no..a taky se už domluvíme na nějakým papání :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: jo Hehenko bylo to i ve zprávách

já měla na monitoru kontrakce 60..co jsem teda měla při porodu?? :sweat_smile:
5. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak z těch kontrakcí jsem jelen.... každej říká něco jinýho... já někde četla, že k porodu je to, když to jde nad 100 ty hodnoty :wink: tak nevím......

HEHE nemáš zač, jak to manža naskenuje tak ti ten letáček pošlu a asi na mejlíka ju? přes IP to asi nejde.....

CAT miminko bude akorát hlídaný, mohla by se zhoršovat ke konci těhu funkce placenty a asi mě nenechají přenášet, jinak je to ok, takže se tím nezabývám........ teď jen aby byl prďola otočenej a dělal netopýrka :grinning:
5. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT i já se modlím.... někdy je to až hrozný jak se bojím... člověk na tohle fakt nemůže myslet, ale když pak slyší tohle... :(((( je mi tak líto rodiny :( :pensive: :pensive: :pensive:
5. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT četla jsem, že malý měl víc bilirubinu v krvi.... můj manža to má dědičný, má ten bilirubin zvýšení normálně, to asi může být dědičný co holky? :sweat_smile: to bych možná taky měla v porodce nahlásit :wink:
5. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac já mu dám ještě šanci a uvidím:slight_smile:)zatím ještě nový nekupuju:slight_smile:))neboj:slight_smile:

jé, já ani nevím jaké kontrakce jsem měla:slight_smile:)hihihihihiihi, ale ke konci jsem chtěla umřít:slight_smile:)hihihihi
Holky a ten Sab simplex se kape miminku?Nebo jak to funguje????

No tak já pomalu půjdu vzbudit tu naši šípkovou růženku, ten bude mít asi hladík:slight_smile:))
5. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nééé šak já neříkám cat aby sis nekupovala jinej :grinning: Je to samo na Tobě :slight_smile: Jen píšu jak to fungovalo u nás :slight_smile:

Prdelka taky teď spinká ale než usla :sweat_smile: To bylo fňukání a kňourání že už mě to nebavilo :sweat_smile: :zipper_mouth:

Jdu něco povečeřet než se vzbudí
5. led 2010 v 17:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Amálka je na světě a je kráááásnáááá, už jsem viděla i fotečku :slight_smile: Hypo veliká gratulaceeeeeee!!!!

Cat jj, naskakuje to :slight_smile: ani jsem se nenadála a blížím se k půlce... I když tady na koňovi je to trošku uspěchané, dle MS jsem myslím 18 plus 4, dle UTZ ve 13tt jsem 18 plus 2 :slight_smile:

Angeth, to je hrozné. Když si člověk může říct, že někdo udělal chybu, tak chybovat je lidské. Ale když to není jeho chyba a zemře, je to prostě šílené. Tak jak tady teď nedávno srazil nějaký zfetovaný debil na chodníku paní se 7-mi letým klukem, oba zemřeli a táta, který šel 5 metrů za nima a všechno viděl, tak je na psychině.... Prostě mazec, mazec, mazec....

Nuki, gratuluju k průkajdě :slight_smile:

Hehe Tobě zase i UTz, jsem ráda, že sis to tak užila :slight_smile:
5. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky :slight_smile:
Jéé konečně je Hypo maminka,ale Amálka je teda pěknej obřík :wink: :dizzy_face: ..kdopak má fotku Amálky,ať se můžu taky pokochat :slight_smile:

Ange,to je strašný :cry: :cry:

Prostej,já při porodu měla na monitoru hodnoty i 160,180 :wink: ,ale to teda už..au,au :grinning:
5. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já mám tu nanny-novou a teda ani jednou mi to nepištělo..no,pokud jsem to nezapomněla vypnout :grinning: :sunglasses:
5. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek