Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
5. led 2010
SVOJI no nevadilo by mi, kdyby se Kubík vyklubal o chvíli dřív... zvlášť když vypadá, že bude větší mno... :-N
angetha
5. led 2010
Holky....dnes byl pro Hypo nejkrásnější den na světě...bohužel pro někoho i nejhorším.. 😢 😢
svoja
5. led 2010
sem kojila, pardon...ty kapky se jmenujou babycalm a jsou ciste prirodni...a jak je mala krasne papa ze lzicky, sikula🙂

hehe vsak on si sam rekne kdy chce jit a nez se tam mackat...uvidis 😉 😃

nekdo tady psal o monitorech dechu ze ma slevu...CAR? ja bych do babysense sla, kdyby me mel stat jen necely dva tisice...my jsme fakt spokojeni 😉 a pouzivaji se pul roku urcite, klidne i rok...zalezi asi na svedomi rodicu...my mame zaplaceno na pul roku a pak uvidime
hehenaautor
5. led 2010
ANGE co se stalo? 😞 :-o
svoja
5. led 2010
no, ang...co se stalo?
cat79
5. led 2010
Jéé, amálka je nádherná!!Jak jsou ty děti z toho bříška slaký, co???
Hypo to má konečně za sebou, to je super🙂)

Takže naše skvadra-HYPO, já, VER, SVOJA-odrozeno
další řada je na triu CARCUL, HEHE a PROSTEKJKA!!!

Holky to strašně letíííííííííííííííííííííííííí!!!to neni možný!!!!!
jéééééééééééééé, mě normálně kape mlíko:-))hihihi, jsem si chtěla vyvětrat mlékárničky a ono to ani nejde🙂)hihihhi
Malej se dneska ňák rozhodil, papal v 10, pak ve 12 a pak ve 13h a teď mi ve 4 nechtěl papat, ale chtěl spinkat, tak ho vzbudím až na 6 jestli nevstane sám, nevadí to??asi si říká sám, to je jedno, ne???

Jejda to kojení je fakt věda😞((

Hehe teda Kubik bude taky kus chlapa!!!
Mě včera porodila ta kamarádka a malej měl 4710g a 55cm, to je mazeeeeeeec!!!!!!chudinka se trápila přes 12h a nakonec musel jít císařem😞((
svoja
5. led 2010
CAT hoj mamino:-) neboj, s tim kojenim, poslouchej maleho, on si rekne...jen kdyby to byla nejak hodne dlouha pauza, tak ho vzbud....jinak bych to nechala na nem 😉

tyjo, ta kamaradka...to je masakr :-N
cat79
5. led 2010
Svoji jakou máš tu chůvičku???my ještě zkusíme tu tvrdou podložku a pak se uvidí...dnes to řvalo jen ráno, ale pak malej spal u okna aby se mu zlepšila ta žloutenka, no......

Nuki gratulace k průkajdě a děkuju za mega chválu ale jsme normální rodinka jako vy, všichni tady máme skvělé rodinky a nej nej miminka, to je jasnéééé!!!🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Prostějko a co ta plodovka?jak to dopadlo????
Zdravím i ostatní holky a Ange a sac a Effi děkuju za včerejší rady a postřehy🙂)ještě se asi budu hooodně ptát🙂
hehenaautor
5. led 2010
mlíkárničky 🙂))) 😃 😃 😃

jj CAT, nestačím se divit jak to letí a že už jsme vážně na řadě :-o :-o :-o :-N

ježkovo oko.. 4710g :-o :-o :-o :-o :-o no auvaaaaajs.....
angetha
5. led 2010
pořád tomu nemůžeme uvěřit |-| |-| |-|
kamarád dneska tragicky umřel když do kamionu který opravoval, vrazila ženská s osobákem...o to horší to je, že je to mladý kluk a mají dvouměsíčního chlapečka..to je prostě šílený... |-| |-|
hehenaautor
5. led 2010
ANGE 😞 😞 😞 😢 😢 😢 to jsme teď slyšeli ve zprávách... 😞((( panebože to je mi strašně líto!!!!!!! 😢 😢 😢 .........................
svoja
5. led 2010
ANG proboha to je hrozny!!!!!! je mi to lito....uff |-| 😢

my chuvicky nemame, mame monitor dechu BABYSENSE a ten je bez chybicky...CAT

😃 😃 mlikarnicky 😃 😃 me obcas osprchuje mliko, kdyz se svlikam pred koupanim...to pak staci se jich jen dotknout 😃
prosteja
5. led 2010
tak na vás zase jukám..... 😃

jů AMAL ty jsi rodila s kontrakcema 60 jo? no tak to mě ta 20 vyděsila právem 😃 .... ale byla jen jedna..... pak to spadlo zpátky kolem té desítky... bylo to zajímavý sledovat, jak se hýbe tep a kontrakce 😉 tak se příště HEHE mrkni 😃

ANGE to je mi moooooooc líto 😢 😢 😢 je to strašný..... |-|

CAT ahojda mamino..... no plodovky je pořád málo, uvidíme zítra... ale ví jí asi už ani nebude.... teď doufám, že prďolka už je hlavinkou dolů a je mi to celkem fuk, kolik té plodovky tam je... pokud to neohrožuje prcka, tak jsem v klidu 😉
hehenaautor
5. led 2010
PROSTEJ na zítra držím moc palce!!!!!
prosteja
5. led 2010
SVOJI takže ten babysense doporučuješ? my do něj půjdeme asi taky, taky na půl roku si ho půjčíme..... HEHE, já ti oskenuju tu nabídku ju? 😉

CAT no pětikilový mimčo, to je síla...... :-o
prosteja
5. led 2010
HEHE díky moc, dám určo vědět, ale jdu až odpolko 😉
vendelinka1
5. led 2010
Ahojdáááá 🙂

jdu dočítat, je něco co bych měla okamžitě vědět? Třebaq co Hypo nebo tak něco?
hehenaautor
5. led 2010
PROSTEJ děkuju ti! 🙂 x-)
hehenaautor
5. led 2010
VENDEL Amálka je na světě 🙂 hurááá... už máme i fotkuuu 🙂 x-) x-) x-)
cat79
5. led 2010
Ange moc mě to mrzí😞že bych i brečela, fakt, to je taková škoda lidskýho života😞((já se modlím za všechny milovaný lidičky každý den aby je na cestách Bůh ochraňoval, stačí vteřinka a je konec😞(je to strašný😞((

Svoji tak jestli mi bude ta nanny blbnout i přes tu desku, koupíme baby sence, je to asi na stejný princip, že🙂
No malej spinká jak andílek, ale v 6 ho potřebuju nakojit, abychom pak kojili v 9 pak o půlnoci a pak ve 4 a v 8, zatím to chci dodržovat, až uvidím že přibírá, nechám ho spinkat, ale on je te´d takovej línější jak má víc toho bilirubinu v krvy😞

Vendel ahooj, tobě ty týdny taky krásně naskakují, co????
Prostěj tak jestli to mimi neva, tak fajn, tak se tím nezabývej🙂
sacvi
5. led 2010
Hezký večer holky,

hypo moooc gratuluju a přeju princezně hodně zdravíčka. Je náádhernáá a už je to kus baby 😃 x-) x-)

angethko to je strašný |-| 😞

Jinak cat já myslím že bude monitor fungovat..dyť mně taky řval a už je to ok..ale jak chceš.. 🙂

Zítra den do poradny-malá má přesně 5měsíců x-) prdelka x-) Ona teda kontrola v 5ti měsících není ale máme dojít kvůli ramínku ale myslím že očkování pořád nic :-| To ramínko se mi nezdá eště dobrý..uvidíme no..a taky se už domluvíme na nějakým papání x-)
angetha
5. led 2010
😞 😞 😞 jo Hehenko bylo to i ve zprávách

já měla na monitoru kontrakce 60..co jsem teda měla při porodu?? :-N
prosteja
5. led 2010
holky tak z těch kontrakcí jsem jelen.... každej říká něco jinýho... já někde četla, že k porodu je to, když to jde nad 100 ty hodnoty 😉 tak nevím......

HEHE nemáš zač, jak to manža naskenuje tak ti ten letáček pošlu a asi na mejlíka ju? přes IP to asi nejde.....

CAT miminko bude akorát hlídaný, mohla by se zhoršovat ke konci těhu funkce placenty a asi mě nenechají přenášet, jinak je to ok, takže se tím nezabývám........ teď jen aby byl prďola otočenej a dělal netopýrka 😃
hehenaautor
5. led 2010
CAT i já se modlím.... někdy je to až hrozný jak se bojím... člověk na tohle fakt nemůže myslet, ale když pak slyší tohle... 😞((( je mi tak líto rodiny 😞 |-| |-| |-|
prosteja
5. led 2010
CAT četla jsem, že malý měl víc bilirubinu v krvi.... můj manža to má dědičný, má ten bilirubin zvýšení normálně, to asi může být dědičný co holky? :-N to bych možná taky měla v porodce nahlásit 😉
cat79
5. led 2010
Sac já mu dám ještě šanci a uvidím🙂)zatím ještě nový nekupuju🙂))neboj🙂

jé, já ani nevím jaké kontrakce jsem měla🙂)hihihihihiihi, ale ke konci jsem chtěla umřít🙂)hihihihi
Holky a ten Sab simplex se kape miminku?Nebo jak to funguje????

No tak já pomalu půjdu vzbudit tu naši šípkovou růženku, ten bude mít asi hladík🙂))
sacvi
5. led 2010
nééé šak já neříkám cat aby sis nekupovala jinej 😃 Je to samo na Tobě 🙂 Jen píšu jak to fungovalo u nás 🙂

Prdelka taky teď spinká ale než usla :-N To bylo fňukání a kňourání že už mě to nebavilo :-N :-x

Jdu něco povečeřet než se vzbudí
vendelinka1
5. led 2010
Jééé Amálka je na světě a je kráááásnáááá, už jsem viděla i fotečku 🙂 Hypo veliká gratulaceeeeeee!!!!

Cat jj, naskakuje to 🙂 ani jsem se nenadála a blížím se k půlce... I když tady na koňovi je to trošku uspěchané, dle MS jsem myslím 18 plus 4, dle UTZ ve 13tt jsem 18 plus 2 🙂

Angeth, to je hrozné. Když si člověk může říct, že někdo udělal chybu, tak chybovat je lidské. Ale když to není jeho chyba a zemře, je to prostě šílené. Tak jak tady teď nedávno srazil nějaký zfetovaný debil na chodníku paní se 7-mi letým klukem, oba zemřeli a táta, který šel 5 metrů za nima a všechno viděl, tak je na psychině.... Prostě mazec, mazec, mazec....

Nuki, gratuluju k průkajdě 🙂

Hehe Tobě zase i UTz, jsem ráda, že sis to tak užila 🙂
baeszinka
5. led 2010
Ahojky Holky 🙂
Jéé konečně je Hypo maminka,ale Amálka je teda pěknej obřík 😉 x-) ..kdopak má fotku Amálky,ať se můžu taky pokochat 🙂

Ange,to je strašný 😢 😢

Prostej,já při porodu měla na monitoru hodnoty i 160,180 😉 ,ale to teda už..au,au 😃
baeszinka
5. led 2010
Jinak já mám tu nanny-novou a teda ani jednou mi to nepištělo..no,pokud jsem to nezapomněla vypnout 😃 😎