• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ange to je mi desne lito :pensive: uplne se mi z toho udelalo zle,kdyz si predstavim ze by se to stalo me,tak nevim :frowning2:

sac vyste jeste nedostali hexu???my jdem ve ctvrtek na posledni davku...a budes davat na pneumokoka??

holky ja mela tesne pred vytlacenim kontrakce necelych 90 a kdyz jsem jeste nemela apidural tak pres 60...a bylo to teda strasny si nedovedu predstavit,kdybych nemela epidural :confounded:
5. led 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky, my máme návštěvu, tak se pro dnešek loučím, zítra ráno se snad přihlásím :dizzy_face: zatím papa :dizzy_face:
5. led 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
5. led 2010 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, potřebuju radu ohledně stahovacího pásu po porodu. kupovaly jste některá? jestli jo, tak sem s tipama! Babička říkala, že se omotávala obinadlama, aby se stáhla děloha a ulevilo se oslabeným svalům. no a dneska se o tom nějak moc ani nemluví. našla jsem na netu nějaký spíš korzetový - což by byly asi pěné muka.. a pak druhý na sucháč - takový pás gumy - ten mi ale přijde zase jako nic moc.. takže nejlepší by bylo, kdyby ho náhodou některá z novomaminek nosila a mohla doporučit co pořídit. moc díky!
5. led 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TOLTEC tak kupovala určitě CAT z netu, tak ta už možná užívá...
no a pak kupovala CARCUL ve zdravotnických potřebách asi za 400.- - já se na něj taky chystám... a myslím, že obě mají normální - nekorzetový...

též jsem zvědavá jestli má CAT už poznatky :slight_smile:
5. led 2010 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE, to bude bucláček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe krasavec o nej bude rvacka az vyleze:slight_smile:

ted sem chtela neco rict a uplne se me to vykourilo z hlavy..... :unamused: kurna...
5. led 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VENDEL nech si toho joooo :slight_smile:))))) :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe, oni ti buclatí jsou stejně nejhezčí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A nejdeš s pejskou ven, že by ses stavila a vzala i ty moje? Mi se dneska straaaašně nechce, ááách jooooo
5. led 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe ja nadhernouckej a pockej az se vyklube na svet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

me dneska Milan koupil stahovaci kalhotky,takovy i na stehna a bricho...ja udelala chybu ze jsem si nic nekoupila hned po porodu,prave ze jsem o tom nic nevedela ja pise toltec,ani me to nenapadlo a ted mi to je strasne lito,protoze to bricho je tak vytahlý :frowning2: :confounded: tak to aspon trochu zachranim tema kalhotkama,kdyz budu jeste do toho cvicit (teda se o to snazit :grinning: )
5. led 2010 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jak tady pisete ty cisla ohledne kontrakci...co to jako je? to ja nechapu, ja vubec nevedela zadny cisla nic...ja ani nevedela po kolika minutach byly kontra....me prislo, ze to byla jedna velka kontrakce cely :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
svoji to jsou cisla z toho monitoru jak mas ty pasy pres bricho...ja byla na monitoru snad porad,hlavne pak po ty epiduralce,protoze tomalymu ze zacatku nedelalo nejak dobre...a kontrakce vim presne,protoze jsme je celych 11 hodin s Milanem merili a taky to tim rychleji utikalo :grinning:
5. led 2010 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
..tak nakrmeno a uspáno, on lehne dnes jak dosaje, takže pohoda, jen to krkání je svízel, v noci si krásně 2x krknul, ale přes den ne a ne:frowning2:((

Jinak k pásu- mám od Ferlinu a jsem mooc spokojená.Dala jsem si ho hned 1. den po porodu a vůbec ho zatím nesundavám, bříško se strašně rychle stahlo, doporučuju všem.
Stačí dát do googlu vyhledat pás po porodu a vyjede tam:slight_smile:))

No Bae nám to řve páč máme rošt a né plné dno postýlky a jak to nedoléhá, tak to zlobí a nejsem sama komu se to stalo, Sac taky říkala že jim to blblo, no..ale zítra to opravíme a snad bude klid...uvidíme, no:slight_smile:))

Holky jdu si načíst ty polohy na krkání a jdu si zacičit poporodní cviky, malej bude te´d pít až po 22h, dneska se nám to rozhodilo.-(takže v noci budeme asi vstávat víc, ale mě to neva, je to miláček:slight_smile:
5. led 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak a Vítek už spinká :slight_smile:)) Ale teď večer jsme mu naměřila teplotu 37,6 tak snad to nepoleze nahoru :(((

Ange moc mě to mrzí s tím známým to je fakt hrozné :((( Ten můj známý měl včera pohřeba fakt hnus lidí a lidí se s ním přišlo rozloučit :confounded:

Hehenko krásný Kubík ale bude chlap jak hora :wink:
5. led 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
VENDEL mno jo. to víš, že pro nás bude bucláček nejhezčí :slight_smile:))
a s pejskou jsme byli jen krátce... tady u rybníka, hodit jí párkrát klacek... tady se to venčení nedá :((( jsem z toho zklamaná no. byla jsem zvyklá každej den chodit minimálně na hodinu do parku a tady není ani park, nic prostě... navíc jak tady nejsou lidi moc zvyklí venčit, tak pokaždý když nás vidí a mají trošku menšího psa, tak ho berou do náruče a celkově se ještě tváří hrozně nasratě, že jí máme na volno - přitom se před každým malým pejskem plazí a válí se na zádech, ale bohužel to nikomu nevysvětlíš no... :( ty kafčí hory mi fakt chybí no :(

jo holky už jsem vám říkala, že mám dle dr. už poslíčky? :slight_smile:)) to je srandáááá :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a málem bych zapomněla pochválit MISS MIMINKO AMÁLKU :slight_smile:
autor
PETI díky :slight_smile:))) asi jsem si ho moc vykrmila či co :slight_smile:)))
Holky a myslíte že ten pás pomůže i 5 měsícu po porodu? :unamused: Já jsme se už dokopala cvičit, cvičím hodinu denně :slight_smile: I když dneska jsme necvičila, protože mám taky rýmu a pobolívá mě hlava, tak raději ať neomarodím, tak počkám až mi bude líp
5. led 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
hehnko tak buď hlavně opatrná ať Kubík vydrží aspoň do toho 36 tt :wink:
5. led 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak manža jde s pejskou ještě jednou k rybníku... má hroznou hravou... :slight_smile:
5. led 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul to nevím jestli to pomůže, ale asi ne, po porodu je ta kůže jako elastičtější, ty si můžeš třeba koupit ty kalhotky, ale spíš to bude jako na ples pod šaty jako na tu chvíli, ale dlouhodobě jen samotné nošení už asi nepomůže, ale já jsem takový podobný pás měla i na cvičení a když se v tom potíš, spaluje se v pase víc, díky té gumě, tak si to můžeš zkusit:slight_smile:))

Hehe Kubik je supeerr:slight_smile:)pak budeš koukat jak si bude podobnej až ho vyprdneš:slight_smile:)hihihihihi

Jé, zeď dávají reportáž z fitka, já bych šla hnééééééééééééééééééééééééd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. led 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PETI já myslím, že vydrží... poslíčky má každá jinak a i když je mám "už" teď (i když myslím, že to brzo není) tak klidně může přenášet jako HYPO... no znáš to - někdy jsou to paradoxy...

já v podstatě dr. jen řekla, že mě dole někdy dost píchá - jak jsem tu psala, je to pár vteřin - 2-3 bych řekla - takový ostrý bodavý bolesti... já si spíš myslela, že to souvisí s vazama a roztahováním - je to teda jakoby přímo na čípku... a prý už to jsou poslíky :slight_smile:)) a teď mě teda dost bolí podbřuch... to už taky mám dýl... přesně jak při MS, ale ani tím se neznepokojuju...

PETI já ti nevím, řekla bych, že ten pás má největší účinek hned po porodu...
5. led 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAT no pak tu podobnost už asi uvidím, to jo :slight_smile: jsem fakt čím dál zvědavější...
a super, že jsi s pásem spokojená.. jakou velikost sis teda koupila? a před těhulenstvím jsi měla kolik v pase? :slight_smile: :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jé CAT má novou ikonku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
už by mě kleplo vážně!!!!!!! :angry: :angry: Bohužel veřejně nemůžu psát proč ale vážně sem pěkně nas...á!!!! :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu teď dát prdelku tak snad se u toho trochu uklidním

Hehenko malej je krááásnej.. :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě se moje bříško po porodu zdálo pěknější než teď :frowning2: , no ale snad na to m zapracuju a bude to OK :wink:
Tak neobjednávám a po kojení půjdu na nějakou procedůru na hubnutí a je :slight_smile:
5. led 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Denísek je neskutečnej fešák... a ty vlásky, to mě fascinuje... je vlasatej jak PETI Víteček :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
sacvi tak mi to napiš do Ip mě to zajímá
5. led 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
SAC děkujéééém :slight_smile:)) a bacha, aby malej neměl ještě pršáček :slight_smile:))))
no copa se stalo? .(

no PETI tak zkus i ten pás. třeba to fakt ještě zafunguje... : )
5. led 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
i mě i mě...
5. led 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek