• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Cat a ty jsi kdysi psala že tvoje sestra dělá s dietama nebo tak něco ? Nepomohla by nám, co máme ještě nějaké kilča navíc?
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko no popravdě 600 Kč vyhodit jen že mi to možná pomůže se mi nechce , teď už jsme na rodičovském příspěvku :pensive:
5. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby ch o něčem takovém věděla před porodem tak vůbec neváhám
5. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI to chápu!!!
5. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasánek, můžu ti na ní dát kontakt, ona byti udělala jídelníček na míru, a je i levná:slight_smile:))kdo chce, pošlu tel. do IP
5. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,mě se taky zdá,že po porodu jsem měla bříško skoro plochý a teď se roztahuje a roztahuje.. :unamused:
5. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak manža jede zítra zase něco zařizovat k dědovi :((( mě už z toho taky klepne...
5. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac i me to zajima....

Cat a je ten jidelnicek zarucenej??a kolik by to tak stalo???aby to bylo aspon trochu zaruceny...

holky ja mam taky to bricho,takovy vytahly a strasne rosolovaty :frowning2: jsem z toho uplne nestatsna,zkusim mozna cvicit i s tema stahovackama a co nejvic je budu nosit...ale teda stve me to...taky bych si poridila pas kdybych o nem vedela
5. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si taky ten pás pořídila ale nevěděla sem o něm taky :unamused:

A jak píše bea..já taky měla po porodu to břicho lepší a teď no hrůza :confounded: Ale to už víte :grinning:

efi my nemáme eště ani první hexu kvůli tomu ramínku :unamused:
5. led 2010 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Effi je to zaručené když se to dodržuje, je to vše o stravě a pestrosti a pravidelnosti.
Cenu ti řekne ségruška, podle toho co chceš.

Holky pro dnešek se loučím, na 2 dávají przdniny v Římě:slight_smile:)tak jdu vzpomínat na Řím:slight_smile:))
papapapapa zítra!!!!
5. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu ještě někdo? manža se mi začetl do napínavé knížky :grinning: tak brouzdám po netíku :wink: ale mrkám, že tady je asi mrtvo co?
5. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej já jsme tu :slight_smile:)
5. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL co ty tady? doma ti to všechno spinká? :grinning: mrkala jsem, že jste se bavily o tom pásu stahovacím po porodu a jak ty poctivě cvičíš...... já budu muset ten pás asi taky pořídit... po porodu už asi nebudou penízky, chci zařídit všechno ještě před....
5. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted si prijizdim diskuze a nrazila jsem na diskuzi Zemrelo mi dite,tak jsem tak najela a jedna tam ma profil uz s mrtvym miminkem a je to teda strasnej pohled :frowning2: jako na jednu stranu je chapu,ale podle me sem fotky s mrtvyma miminkama nepatri,to uz je druha na kterou jsem narazila...je mi z toho uplne divne a navic ten jeji syn ji umrel 7.8.09 presne v den kdy se narodil Davidek,o to vic mi je divne a mam z toho uplne uzkost
5. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte, zeny,

me taky nejak roste bricho nebo co....me prijde, ze se nejak roztahuje a to bylo po porodu takovy hezky....mno nic....asi jsem jen prezrana...jsem delala pizzu :grinning: ale i tak...mam nejakou vetsi kuzi na trupu nebo nevim jak bych to popsala....znate to... :unamused: ja myslela, ze od porodu uz bude jen lip a hubenejc a ono to taky muze jeste rust jo?? :fearful: no potes teda...

jo a...trochu intim dotaz: po porodu jsem krvacela, pak uz jen spinila, pak hooodne slabe spinila a dnes zase krev...ne moc, ale krev. co to? :unamused:

eff to necti a neprohlizej...na tohle jsem narazila pred porodem :confounded: (myslim ze den pred)
5. led 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi to vůbec nemáš se dívat do takových diskuzí!! Já to taky kdysi dělala a už nikdy víc..je to vážně strašný co se může stát ale raději nemyslet :pensive:
5. led 2010 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a nemohla jsi dostat MS??

holky ja vim,ale me to nedalo,ale ta fotka byla fakt strasna...je mi z toho nejak zle...

holky a ja mam ted pocit jako ze tu delohu mam sedlou jakoby niz,jako ze me ten spodek spadl niz...je to mozny?? :sweat_smile: Milan rika,at si zajdu na gyndu,ale kdyz me to neboli nic,tak me to prijde zbytecny...
5. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky ja i ted porad neco jim,hlavne vecer kdyz malej spi a mam na to cas a klid a to taky neni dobry... :sweat_smile:
5. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj..

sac a kdopak ti co provedl?hlavne klid :wink:

cat,takze s pasem spokojena?a nakonec neni velky?

hehe...Kubik je krasavec :wink:

ange..moc mi to mrzi,je to vazne hrozny
5. led 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
car to nemůžu psát veřejně ale je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Ale už sem se trochu vypsala holkám do IP tak mi je líp :slight_smile:

efi já mám to břicho jakoby svěšený dolů..no děs..a po porodu sem jako pod žebrama byla úplně vyhublá že sem koukala ale teď..nevím čím to je..?!
5. led 2010 ve 22:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočandy, tak jsem vás jakžtakž dočetla...

Hypo mooooc a mooooc gratulujeme, Amálka je úúúúúúúúúžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ange s kamarádem je mi to moc líto :cry: :cry: :cry:

Cat, my máme Nanny a spustila se nám jen jednou, teda když nepočítám moji zapomnětlivost :wink: , ale to, že se zapnula bylo asi tím, že tu noc spala Teri na polštářku, navíc mi pediatrička říkala, že děti mají hrozně mělké dýchání, proto můžou tyhle podložky způsobit planý poplach :wink:
jinak Teri taky od začátku moc neodříhavala, ani teď se ji moc nechce, ale stačí pokládat na bok, já ji hlídám pořád a zvracela mi pouze jednou a to z přejedení :slight_smile: když si odřihne, tak to je zázrak, ona si dost odřihává přímo při kojení, pootevře pusinu a pustí to ven, ale kozenku nepustí :grinning: :grinning: :grinning:

Hehenko Kubík bude pěknej chlapák :dizzy_face:
5. led 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky maminy, kdy mám tak očekávat příchod MS? někdo říká, že dokud kojím tak to nedostanu, někdo to dostane zrovna po šestinedělí, tak nevím...
5. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac tak to jsme na tom asi podobne,taky ho mam takovy sveseny...no a je to tim ze jsme nenosily pasy a jak asi vic jime (teda ja asi jo) a neni to zpevneny tak to jde dolu...nebo ja nevim,ale musim s tim uz zacit neco delat
5. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj monci!!jak se mate s Terezkou??no ja dostala prvni MS asi po dvou a pul mesici...a je fakt ze jsem mela cim dal min mlika,tak ja nevim,nemusi to byt pravidlo
5. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac tak hlavne ze uz ti je lip :wink:
5. led 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda asi já taky :grinning: :grinning:

efi já taky musím začít něco dělat..sem včera zkoušela plavky a pak mi bylo dost zle :rolling_eyes:

Ahoj monci, já když byla na kontrole po šestinedělí tak říkám mudrovi že mám málo mlíka a že sem už dostala i ms a on mi řekl že to vůbec nezáleží na tom kolik máš mlíka..že fakt někdo plně kojí a i tak dostene brzy..na čem to záleží to mi ale neřekl :confused:
5. led 2010 ve 22:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a holky ja mam ted i strasne silnou a bolestivou MS...to jsem driv nikdy nemela...premysli o ty antikoncepci tech cipku myslim Minerva se jmenujou...ale moc se mi do toho nechce,protoze se pri tom nesmi radsi nosit tampony...ale pry to tu MS i zmirni...
5. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi hooooj :slight_smile: máme se fajne :wink: roste jak z vody, teď jsme víc jak týden bojovaly s rýmou, odsávaly jsme, ale rýma už je na ústupu, tak už je vše ok :dizzy_face: a jak vy s Davídkem? už mu za chvilku bude 5 měsíců co?
mě teď spíš přijde, že mám mlíka čím dál tím víc, piju 2x denně čaj pro kojící matky a 3x denně fenyklový čajík, ten taky podporuje tvorbu mateřskýho mlíka, ale hlavně ho piju kvůli Teri :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě doktor řekl, že pokud kojím přes den po čtyřech hodinách (já kojím po třech někdy i častěji, prostě kdy si malá řekne) a v noci po šesti hodinách tak to plně nahrazuje antikoncepci :confused: takže na to spoléhám, já i manža :wink:
5. led 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně jak píše SAC. moje kamarádka plně kojí a MS dostala snad taky hned po šestinedělí... teď je holčičce 8 měsíců.... je to strašně individuální mno :confounded:

MONCI, CAR ahoooj :slight_smile:

jste mě s tím pásem fakt přesvědčily...
5. led 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek