• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ó jé, takže to mám radši očekávat kdykoli jo :unamused:

Hehe hoooj budoucí matko :wink: :grinning:
5. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac jen se donutit vid...ale i to je starsne tezky,teda pro me jo :grinning:
5. led 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no ja mysli ze ten pas,fakt pomuze aspon trochu...

cat a kupujes i stahovaci kalhotky?jsi rikala ze po porodu..a jakou vel a jaky?

holky nevite kde muzu najit ty cviky hned po porodu

jooo a ete chci odsavacku od aventu-mam koupit manual.nebo elektrickou?
5. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak brou, jdu do říše snů za Terez :sunglasses:
monci my se mame taky fajn,ted ho zrovna Milan krmi,mel zizu asi po ty kasi...a monci na tu antikoncepci bych se moc nespolehala,ja pord jen slysim,ze je blbost ze kdyz se koji ze se nemuze otehotnet...i gyndar mi to rikal....a i tady jsem cetla,ze si to mysleli a pak otehotnela...
monci dobrou...

taky asi pujdu...mco se mi spat nechce,ale treba hned usnu :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci,brooooou

joooo a holky muzu se ete zeptat?jak jste na tom s chuti na sex po porodu?
5. led 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
car ja moc teda chut nemela,hlavne diky tomu nastrihu,i ted to obcas citim,jak mi to tam pne...spis jsem mela chut a to se porad mazlit a tulit se,ale sex mi nijak nechybel
5. led 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
car já měla co dělat abych vydržela šestinedělí :grinning: Jako touha byla ale strach esi to nebude bolet taky..a efi to pnutí taky cítím :confounded:

monci já bych teda na to nespolíhala :astonished: Má sousedka spolíhala a hned šup a těhu :astonished:
5. led 2010 ve 22:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef a ted uz je?
5. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
car ted uz docela jo,hlavne kdyz mi pritel pomaha a nejsem na vsechno sama,kdybych delala vsechno sama az do chvile kdy maly usne a pak kdyz se budi a zase kolem neho litat sama tak chut asi nemam,ale takhle to mame rozvrzeny a ja si odpocinu,takze chut je,ale zas tak horky to neni,tak max 2krat za tyden
5. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac vid ja bych se taky bala :slight_smile:
5. led 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem konečně zkontrolovala ten nástup na mateřskou... tak je to bře :slight_smile:)) sestra byla tak zmatená, že jsem pochybovala... :slight_smile:)) :sweat_smile: dvakrát to přepisovala... ani mi ten papír neukázala, takže jsem si pak ve výtahu všimla, že mi tam napsala adresu z průkazky (což není trvalá)... no snad to s úřadama vyřídíme a nebudu tam muset znovu :slight_smile:) :sweat_smile:
5. led 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe hodne stesti jestli to budes mit tak rychyl jako ja budes to zarizovat jeste na jare :rolling_eyes: jako nekde jsou hrozny pindy
5. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac,tak to jsi me potesila :grinning:

eef..no tak stejne ,prave ze manzu strasili ted,jak pak jsou zensky frigidni
5. led 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze myslim ze dvakrat tydne lepsi nez jednou za sto let

hehe..me tam taky napsala blbou adresu :angry: :angry: :angry: :angry: pritom trvaly mam taky jiny
5. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zjistila jsem to az u ucetni,tak to snad nejak udela
5. led 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já mám možná trochu štěstí EF v tom, že můj zamněstnavatel je vlastně můj manžel, potažmo já sama. ale on si s úřady už docela rozumí a je myslím schopen to rozumně vyjednat... tak snad s tím nebudou až takový potíže...

prosím tě CARCUL a kdo ho takhle strašil???
jako stát se to může, ale někdy prostě ženská nemůže za to, že ztratí zájem o sex... a pak je na obou, aby to dali nějak zase dohromady no i když je to asi těžký... na tohle radši nemyslím...
5. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jestli ty jeho kamarady nechaji vsechno na zensky a prijdou domu a sednou k bedne tak to bych byla teda taky frigidni :slight_smile: jako ze zacatku kdyz jsi sesita a zzivas se tak na to nemas ani pomysleni,me se spis libilo,kdyz me pritel obejmul,pohladil,to me bylo hned lip,ale pak jak se zzijes s prckem a pomaha ti,tak ti to ani uz neprijde a je to jako driv,az na to ze uz nesmite byt hlucni a nebo kdyz se male nebude chtit spat,tak to budete muset odsunout :grinning:
5. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no kdyby se mě zeptala, jestli mám trvalou tu, co mám v průkazce:((( ale mi to samozřejmě ani nedocvaklo, bo mi ten papír ani neukázala.. :frowning2: no tak to máme dobrej problém CAR :slight_smile:))) :grinning: snad to fakt vymyslíme v klidu :slight_smile: no kdyby ne, tak tam příští týden holt doběhnu :slight_smile: :wink:
5. led 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak to snad budes mit dobry...me to trvalo snad 3 tydny nez jsem si zaridila penezitou pomoc v materstvi..pak uz to obehaval Milan,protoze ja uz na to nemela nervy
5. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda tady to jede takhle navečír :grinning:
5. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI no to je pravda, co píšeš... bohužel ještě pořád je dost chlapů silně nedomykavých i když žijeme v 21.století.... těm ženským by pomohla aspoň krátká dovolenka a chlap by si to mohl vyzkoušet sám... ovšem ještě by mu předtím měl někdo nakopnout řiťku, aby si aspoň trochu dokázal představit jaký to je, když je člověk dole bolavej... :grinning: :grinning: :grinning: to su ale vtipná :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..tak zrovna ti jedni maji hlidani kazdy tyden..a uz od 4mesicu...no a bude se starat vsak je tatinek :grinning: bude muset

hehe..no ja mam taky zamestnavatele manzu :grinning: uvidim zitra cinknu ucetni a uvidim(byla tam jina nez to ma na starost tydle veci)..ale myslim ze to snad vadit nebude..doufam jelikoz ta hrozna sestra by mela kecy ze to musi prepisovat ikdyz to zvorala
5. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ hoooj :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je cooo :slight_smile:))
HEHE mrkala jsem na Kubíka, krásnej klučina..... už se těším na origoš foto :grinning:
holky já ani nevím co se po porodu zařizuje :sweat_smile: Jak mně bylo zle tak vše zařídil muž s tchýňou a já jen něco vyplnila a ani nevěděla co :grinning:
5. led 2010 ve 23:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no úplně čumím.... manža mi odešel do říše snů, tak jsem sedla ještě k netu a zjišťuju si bus na zítra k tomu doktorovi a mrkám, že na koníkovi to žije :grinning:
5. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe presne jeste dneska spousta chlapu si mysli,ze tohle je rposte ciste zenska zalezitost a co oni by se nagazovali,taky to hodne zalezi na vychove,k cemu je doma vedou a jaky postaveni ma mama doma a co dela...Milan to taky nedokazal pochopit,z ceho jsem tak unevanea kdyz sjem jen doma a staram se "jen"o malyho plus uvarit a sem tam neco uklidit,ale pak mel dovcu a delal skoro vsechno sam a ted pres vanoce taky a byl docela teda utahanej a pochopil,dokonce rekl,ze zensky strasne obdivuje jak to muzou vydrzet,ze on by to teda nedal,jeste do toho kojit,treba kazdy dve hodky
5. led 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ta druha holcina co taky nema chut,tak mela od tehu asi az do roka maly uklizecku a taky docela v poho hlidni..a bidou taky netrpeli(mohla kadernik,nehty a tak)

ahoooj prostej
5. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek