• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
někteří chlapi jsou fakt vtipní :angry:
5. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono tam moc kolonek není CAR, klidně pak můžeme sestrám říct, že si přepíšem sami a je.... taky jsou u mojeho dr. občas dost nepříjemný sestry... a přitom tak zlatej milej doktor...

jo a přišla při UTZ do ordinace sestra a ptala se doktora, jak se píše "kraun" no chvíli se dorozumívali, až toho vyšlo, že chce vědět, jak se píše Crohnova nemoc :slight_smile:))
5. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my po produ jeste zarizovali i to aby byl Milan uvedenej jako otec v rodnym liste,takze jeste na matriku a ja uz tak hotova a jeste nekde jezdit,navic jsem kojila takze to muselo byt vsechno rychly,ale jinak vsechno zaridil Milan,ja mu jen vzdycky rekla kam ma zavolat a co zaridit...
5. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj CARCUL :grinning: jsme se dlouho neviděly.. :grinning:

s tím sexem, myslím, že je to hodně o přístupu chlapa..... samozřejmě ženská má najednou na práci a starosti někoho úplně jinýho....... a pokud je to potom takovej chlap, co přijde večer domů,na ženskou se pomalu ani nepodívá a sedne k bedně a pak si myslí, že jako večer až uloží broučka, tak je ženská celá říčná řádit jako za mlada... no pak se není čemu divit... myslím, že je to hodně o tom vztahu, promluvit si o tom a tak.....
autor
no tak to je pak horší CARCUL... když má ženská takhle všechno a i tak jí manžel musí přemlouvat, tak chápu, že to nedokážou pochopit...
HEHE máte vtipný sestřičky :grinning:

a moje spolubojovnice, chci se zeptat, už máte zařízenýho pediatra? já se chystám tento týden volat k obvodnímu, úplně jsem na to zapomněla, tak jsem si říkala, že bych zrovna brnkla k pediatričce, ale říkám si, jestli to není nějak brzo :sweat_smile:
5. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ale teď jsi popsala chlapa, kterýmu to nedocvakne, ani kdyby ženská mluvila a vysvětlovala týdny......
takovýho si ještě představuju tak, že si jen lehne na záda a bude chtít obšťastnit, aniž by sám vyvinul aktivitu .)))
5. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a po porodu, tý jo, holky nestrašte mě :sweat_smile: já myslela, že si vyzvedneme rodný list, nahlásíme to oba s manžou v práci, manža si prďolku nahlásí na odečet z daně a maximáně napíšu na správcovskou firmu, že je nás v bytě o jednoho víc....... co je ještě potřeba? :sweat_smile:
5. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodí sem na MK moje kamarádka..má syna Ondráška..že vám nevadí když se k nám přidá?? :wink: :grinning: Ona se asi bojí že ju tady nebudete chtít :slight_smile:
5. led 2010 ve 23:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
car tak tam bude asi neco jinyho nez unava apod.

ahoj rpostej...ted jsi mi pripomela ze se taky musim podivat na jeden spoj :grinning: a nprosto souhlasim s tim co jsi napsala k tomu chlapovi
autor
ješmarjá ne PROSTEJ... jsem na to opět zapomněla....

a taky dr. mi připomínal zubaře... jsem byla klidná, neb jste psali, že zubař je nepovinnej v těhu... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
SAC jasný, ať se přidá přeci!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: no to je možná fakt....... jsem to trošku přehnala..... já myslela, že jako jinak se asi cítí ženská, kdy chlap přijde domů z práce, dá jí pusu, pohladí ji, obejme ji a tak...... takový ten běžný kontakt... pak je asi i pro ženskou tak nějak přirozenější že na to dostane chuť.... :wink:

SAC jen ať kamarádka přijde :wink:
5. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky by mě zajímaly tyhle administrativní záležitosti... :slight_smile: vůbec netuším, co třeba ještě vyřídit, na co se připravit a tak... si myslím, že po porodu budu zmatená jak lesní včela...
5. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj PROSTEJ s tím naprosto souhlasím!!!!
5. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE takže myslíš, že ten pediatr není brzo? ten zubař, mě sestra řekla, že to je nepovinný, že v podstatě nic není povinnýho, ale že porodnice ty razítka vidí rády... a je fakt, že jak jsem byla v té porodce před vánoci, tak se mrkala ta sestra a hned říkala, vy ještě nemáte od obvodního a zubaře razítko? tak jí říkám, že k zubaři jsem objednaná, tak si nechám dát razítko na začátku února a k obvoďákovi, že teprve půjdu.... a byla hned klidnější :wink:
prostej mi jeste treba zarizovali pojistovnu,pak ten zapis do rodnyho listu a uz ani nevim co jeste...

sac jasne at se prida

holky ja jsem ale matka!!!delala jsem malymu mliko,tedka, a mame dudlik s vetsi dirkou na kasicku a pak normalni na mliko a ja mu dala ten na kasi :sweat_smile: Milanovi to bylo nejaky divny ze pry se porad jako zakuckaval a mel to rychle vypity a pak ze kouka pri myti lahve ze je tam ten druhej dudlik...ach jo uplne me to ted mrzi :frowning2:
ještě mě po porodu napadla pojišťovna, ale to nevím, jestli nezařídí automaticky s tím rodným listem... jakože je dítě nahlášeno na té pojišťovně, kde je matka přihlášená..... :sweat_smile:
5. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky EFI..... mrkala jsem na fotečky malýho..... je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak to jde se spaním?

jinak rodnej list padá, páč jsme manželé, takže pohoda, to nahlásí porodka..... takže ještě pojišťovna.....
5. led 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pak jeste jsme vyplnovali papiry na rodicovsky prispevek a na porodny...pridavky na dite jsme ani nevyplnovali,protoze to ani nemelo cenu
5. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak ještě na buzeraci u porodu jsem tak zvědavá PROSTEJ... to asi budu muset nějaký razidlo od zubáka splašit či co... :confounded:

EFI šak je to chlap a popral se s tím... neboooj, se nic nestalo, zvládl to, tak je to brý... :wink:
5. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej na tu posjitovnu jsme museli zavolat nahlasit udaje z rodnyho listu a oni ti pak poslou karticku a spani uz naprosta pohoda...uz se spis stane minimalne ze se mu nechce spat a je tezky ho uspat,to uz fakt minimalne,uz sam usne v postylce a pres den spi u nas v posteli,dneska tam spal 3 a pul hodky
5. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ty admin.veci bych taky potrebovala vedet :grinning:

sac..jasny,at se prida :grinning: dyt mi ji neukousnem :wink:

hehenko..no vis tohle je ta blbka,jak me strasila s mimideloznim pak s potratama atd..proste ji nemam rada :angry: :angry:

holky a jakou odsavacku od toho aventu?elek.nebo manual?

eef a hehe..no prave ze maji podminky jak malo kdo..kdo ma hlidani skoro kazdy tyden,pokazdy vecere,kino nebo neco jinyho..dovoleny 2-3 do roka plus s holkama a detma...atd.no proste podminky jako temer zadna
5. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak třeba to v Podolí nikomu vadit nebude.... ta sestra co jsem na ni narazila v Krči byla děsně akční a chtěla být hodně důležitá.... myslím, že razítko od zubáka nebude to první co budou kontrolovat až jim tam přijedeš s prasklou vodou :grinning: ale je asi lepší to mít nebo co..... já budu teda klidnější....

tak přídavky na dítě, to by byl vtip, to snad dostávají jen někteří poslanci ne? :grinning: ...... jo porodný vidíš... a rodičák se nás zatím netýká, mateřskou vyřídí v práci.... tak to už snad bude všechno :wink:
5. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
můžu se k Vám přidat? Myslím, že už jsem byla aj trochu představena :grinning:
5. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja vim,ale tak zamrzelo me to a bylo mi ho lito :frowning2:
5. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no huráááá..ahoj vali :grinning:
5. led 2010 ve 23:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak nevíš jak se jmenuji :grinning:
5. led 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI to je dobře, že spaní už jste vyřešili.....paráda, gratuluju.... a jinak si teda ještě do paměti ukládám tu pojišťovnu..... :wink: u nás asi bude taky zaúkolovanej manža, já budu počítám pěkně vyplesklá ze všeho :sweat_smile:

CARCUL budeš pořizovat odsávačku takhle dopředu? já teda budu čekat až po porodu co a jak..... jestli se vůbec rozkojíme a pak jestli budeme odsávačku potřebovat..... sázím na to, že manža někam zaběhne a koupí :grinning:

ahooj VALLIS, vítej tady :wink: :dizzy_face:
eef..tak jste to krasne zvladli :wink:

holky k zubari jdu v pondeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechciiiiiiiiii
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek