Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
sacvi
5. led 2010
car já měla manuál..ale asi bych pořídila elektro
eeefffaaa
5. led 2010
ahoj vali!!!vitej a doufam ze tu s nami budes spokojena 😉 😃
hehenaautor
5. led 2010
VALLIS ahoooj, vítám tě 🙂 snad su mezi námi budeš cítit bře...

já se akorát už asi omluvím, bo co, je to divný - ještě není dvanáct a mě se chce strašidelně spát... 😕 :-N :-N :-N
vallis
5. led 2010
Holky děkuji za přivítání a určitě budu spokojená 😉
hehenaautor
5. led 2010
CAR já mám obyč pístovou... takovou tu co vypadá jak dvě velký zkumavky zaklesnutý do sebe 🙂)))) fakt doufám, že jí nebudu potřebovat 😃 :-N :-N :-N
eeefffaaa
5. led 2010
no holky byl to boj,ale zvladli jsme to a ted uz to bude sand vsechno jen dobry...

no tak ja jdu do hajan...malej pred chvili pil,tak snad tak do ctyr bude klid...mozna i dyl,tak pujdeme spat...mejte se krasne a pekne se vyspete
sacvi
5. led 2010
hehe u mě je to opačně..bude dvanáct a já su na tom líp jak po prospané noci 😃
carculka
5. led 2010
ahoj vali,vitej u nas 😉

hehe ty uz jdes spat???????

prostej..asi ji poridim..

sac..a ta avent je pry dobra?bylas spokojena?takze myslis elek.?
sacvi
5. led 2010
Janička se taky budila mezi 4-5hodinou ráno ale včera už v 2.45 tak doufám že dnes ne když eště nespím :-N
carculka
5. led 2010
tak brou eff a hehe
hehenaautor
5. led 2010
ONDRÁŠEK je nááádhernej kluk VALLI... já chci taky takovýho kocouráááá 🙂)) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
5. led 2010
HEHE taky mám tuhle odsávačku půjčenou... kdyby byla potřeba odsávačka opravdu nutně, tak pořídím určo elektrickou a asi spíš tu Medelu než Avent 😉

těm co jdou spát tak brou noc x-) a sladké sny x-)
hehenaautor
5. led 2010
CAR, PROSTEJ, taky bych pořídila v případě nutnosti asi tu elektrickou... ale značku netuším - to bude asi stejná kvalita....
sacvi
5. led 2010
car spokojená moc..jen jak sem odstříkávala dlouho tak mě princezničku ručička bolela 😃 Takže jen kvůli tomu bych asi zvolila elektro 😃 Ale fakt paráda 🙂
vallis
5. led 2010
Hehena moc děkuji 😉 Koukala jsem do pasu a co nevidět budeš mít taky klučinu
prosteja
5. led 2010
HEHE já četla lepší recenze na tu Medelu...... ale nevím, jakou mají zkušenost holky třeba tady 😉
vallis
5. led 2010
Jj holky z manualni je to dřina 😃
hehenaautor
5. led 2010
mno VALLI... spíš budu mít asi pořádnýho valibuka, možná otesánka či co... 🙂))) bo jsem byla dneska na UTZ a váhovej odhad je 2190g :-N :-N :-N už teď mě všechno bolí 🙂)))) 😃 😃 😃
sacvi
5. led 2010
jj vali..hehence se narodí Kubulka a bude chtít rovnou kus vepřovýho 😃
prosteja
5. led 2010
HEHE prďte na váhovej odhad 😃 se schválně zítra porovnáme ju? 😉

VALI taky chválím malýho,mooooooc krásnej klučík x-) x-) x-)
vallis
5. led 2010
Tak to bude teda borec 😃
sacvi
5. led 2010
to jo 😃

A co Ondrášek..jak se má?? Kolik měří? Váží?
carculka
5. led 2010
hehenko..nooo treba kubik vyleze driv a nebo uz nebude taaak pribirat..

sac dekuju za radu

prostej...ja nevim,ale na avent jsem slysela chvalu a kamosky byly moooc spokojeny a prave mi jedna taky rikala ze radsi el.
vallis
5. led 2010
Ondrasek se ma dobre uz bude zdravi uz jen sem tam zakasle a ryma uz je pryc
vallis
5. led 2010
Holky tak sleduji že máte všechny před porodem 🙂 tak co jak se tesite
sacvi
5. led 2010
hehenko já měla váhovej odhat před porodem přes 4100g a malá taky měla 3880g takže rozdíl 😉 Ale měla sem teda strach 😃
hehenaautor
5. led 2010
přesně SAC 😃 😃 😃 😃 a až přivalíme z porodky, tak řekne "mámo upeč kachnu" .)))) 😃 😃 😃

PROSTEJ no, jsem na to porovnávání už teď zvědavá, doufám, že až mi zítra napíšeš, že váš prďolka má 1800g tak že se nezhroutím 🙂))) - né nebojte... já to tak neprožívám - ZATÍM 🙂)) před porodem to bude horší... 😉
prosteja
5. led 2010
CAR elektrickou určo spíš než manuální, ale protože jde fakt o dost velkou investici, tak s tím čekám, jestli vůbec bude odsávačka potřeba.... to jde fakt koupit během 10 minut v obchodě 😉 a jinak AVENT je určo super značka, já teda četla v recenzích přímo od porodních asistentek, že nejlepší je MEDELA.... ale samo vlastní zkušenost nemám 😉 jo a co nedoporučovali tak prý Farlin, to je prý s odsávačkama hrůza :-S
vallis
5. led 2010
Já měla odhad 3700 a Ondra měl 3950 🙂
prosteja
5. led 2010
VALI no já se zatím docela těším..... hrůzu mám ze zítřejší kontroly, jestli už je prďolka hlavinkou dolů... jestli jo, tak se na porod těším 😃 ale ono mě to přejde....

HEHE tak uvidíme... my měli v tom 31tt 1300g, tak jsem sama zvědavá, kolik budeme mít teď v 33tt 😉 myslím, že kolem 2kg budeme mít taky 😉