• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
car já měla manuál..ale asi bych pořídila elektro
5. led 2010 ve 23:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vali!!!vitej a doufam ze tu s nami budes spokojena :wink: :grinning:
5. led 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VALLIS ahoooj, vítám tě :slight_smile: snad su mezi námi budeš cítit bře...

já se akorát už asi omluvím, bo co, je to divný - ještě není dvanáct a mě se chce strašidelně spát... :fearful: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za přivítání a určitě budu spokojená :wink:
5. led 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR já mám obyč pístovou... takovou tu co vypadá jak dvě velký zkumavky zaklesnutý do sebe :slight_smile:)))) fakt doufám, že jí nebudu potřebovat :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky byl to boj,ale zvladli jsme to a ted uz to bude sand vsechno jen dobry...

no tak ja jdu do hajan...malej pred chvili pil,tak snad tak do ctyr bude klid...mozna i dyl,tak pujdeme spat...mejte se krasne a pekne se vyspete
5. led 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe u mě je to opačně..bude dvanáct a já su na tom líp jak po prospané noci :grinning:
5. led 2010 ve 23:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vali,vitej u nas :wink:

hehe ty uz jdes spat???????

prostej..asi ji poridim..

sac..a ta avent je pry dobra?bylas spokojena?takze myslis elek.?
5. led 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janička se taky budila mezi 4-5hodinou ráno ale včera už v 2.45 tak doufám že dnes ne když eště nespím :sweat_smile:
5. led 2010 ve 23:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak brou eff a hehe
5. led 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ONDRÁŠEK je nááádhernej kluk VALLI... já chci taky takovýho kocouráááá :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE taky mám tuhle odsávačku půjčenou... kdyby byla potřeba odsávačka opravdu nutně, tak pořídím určo elektrickou a asi spíš tu Medelu než Avent :wink:

těm co jdou spát tak brou noc :dizzy_face: a sladké sny :dizzy_face:
5. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR, PROSTEJ, taky bych pořídila v případě nutnosti asi tu elektrickou... ale značku netuším - to bude asi stejná kvalita....
5. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
car spokojená moc..jen jak sem odstříkávala dlouho tak mě princezničku ručička bolela :grinning: Takže jen kvůli tomu bych asi zvolila elektro :grinning: Ale fakt paráda :slight_smile:
5. led 2010 ve 23:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehena moc děkuji :wink: Koukala jsem do pasu a co nevidět budeš mít taky klučinu
5. led 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já četla lepší recenze na tu Medelu...... ale nevím, jakou mají zkušenost holky třeba tady :wink:
5. led 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj holky z manualni je to dřina :grinning:
5. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno VALLI... spíš budu mít asi pořádnýho valibuka, možná otesánka či co... :slight_smile:))) bo jsem byla dneska na UTZ a váhovej odhad je 2190g :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už teď mě všechno bolí :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj vali..hehence se narodí Kubulka a bude chtít rovnou kus vepřovýho :grinning:
5. led 2010 ve 23:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE prďte na váhovej odhad :grinning: se schválně zítra porovnáme ju? :wink:

VALI taky chválím malýho,mooooooc krásnej klučík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude teda borec :grinning:
5. led 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo :grinning:

A co Ondrášek..jak se má?? Kolik měří? Váží?
5. led 2010 ve 23:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko..nooo treba kubik vyleze driv a nebo uz nebude taaak pribirat..

sac dekuju za radu

prostej...ja nevim,ale na avent jsem slysela chvalu a kamosky byly moooc spokojeny a prave mi jedna taky rikala ze radsi el.
5. led 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrasek se ma dobre uz bude zdravi uz jen sem tam zakasle a ryma uz je pryc
5. led 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak sleduji že máte všechny před porodem :slight_smile: tak co jak se tesite
5. led 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko já měla váhovej odhat před porodem přes 4100g a malá taky měla 3880g takže rozdíl :wink: Ale měla sem teda strach :grinning:
5. led 2010 ve 23:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně SAC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a až přivalíme z porodky, tak řekne "mámo upeč kachnu" .)))) :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJ no, jsem na to porovnávání už teď zvědavá, doufám, že až mi zítra napíšeš, že váš prďolka má 1800g tak že se nezhroutím :slight_smile:))) - né nebojte... já to tak neprožívám - ZATÍM :slight_smile:)) před porodem to bude horší... :wink:
5. led 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR elektrickou určo spíš než manuální, ale protože jde fakt o dost velkou investici, tak s tím čekám, jestli vůbec bude odsávačka potřeba.... to jde fakt koupit během 10 minut v obchodě :wink: a jinak AVENT je určo super značka, já teda četla v recenzích přímo od porodních asistentek, že nejlepší je MEDELA.... ale samo vlastní zkušenost nemám :wink: jo a co nedoporučovali tak prý Farlin, to je prý s odsávačkama hrůza :confounded:
5. led 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla odhad 3700 a Ondra měl 3950 :slight_smile:
5. led 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
VALI no já se zatím docela těším..... hrůzu mám ze zítřejší kontroly, jestli už je prďolka hlavinkou dolů... jestli jo, tak se na porod těším :grinning: ale ono mě to přejde....

HEHE tak uvidíme... my měli v tom 31tt 1300g, tak jsem sama zvědavá, kolik budeme mít teď v 33tt :wink: myslím, že kolem 2kg budeme mít taky :wink:
5. led 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek