• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
já tu váhu právě beru s rezervou... ale kdyby mi asi týden před porodem řekli, no bude mít určitě víc jak 4 kg tak tak klidná nebudu :grinning:
5. led 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej taky jsem zvedava co ti zitra povi :slight_smile:

vali..to byl taky macik vid :slight_smile: :slight_smile:
5. led 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že na rozjetí laktace je odsávačka dobrá..i když je pak mlíčka hodně..potřebuješ někam jít tak odsaješ a nemusíš odstříkávat :wink:

a než se hehenka otočila Kubulka spolkl celou kachnu aji s kostima :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 23:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normalne me ani tak neprisel :grinning: to bylo take krasne male klubicko :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to chápu SAC :slight_smile:) mě to malinko zaskočilo už teď a to zbývá ještě 7 týdnů...

VALLI se mnou je to těžký... asi je to pro mě natolik scifi představa, že jsem (jak by řekla moje ségra) téměř emocionálně plochá :slight_smile:))) :grinning: no prostě nijak zvlášť se mnou to nastávající mateřství ještě necloumá... ale zítra může být všechno jinak :slight_smile:
nevím, jak to vysvětlit - nebojím se, ale zároveň se ani netěším... jsem určitě zvědavá jak bude vypadat, ale jak už jsem tu párkrát psala, tak mi fakt nedochází, že porodím človíčka a že si ho odneseme domů a co víc.... že už bude navždycky náš :slight_smile:)) = nepředstavitelný
5. led 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vali,myslim ze vsechny jsou krasny maly klubicka at vazi kolik chteji.. :slight_smile:
5. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no já sama jsem zvědavá.... spíš než na váhu, tak na tu polohu prďolkovu....... jinak jsem četla, jak HEHE doktor říkal o těch poslících, tak to mám asi taky.... před chvílí jsem měla docela křečík v podbřišku.... budu to muset doktorovi taky nahlásit :wink:

SAC já mám právě strach, že koupím drahou odsávačku a pak mi bude k ničemu, protože ani nebudu mít mlíko třeba :confounded: hodně sázím i na tu porodku, že prý rozkojí každýho.... tak uvidím....třeba budu 2 dny po porodu manžela honit ohledně odsávačky :grinning:
5. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty bláho no 3950 to byl taky pořádnej chlapák...

VALLI před pár dny jsem tu psala, že moje babi rodila 5,5 kilovýho strejdu... zvládla to a možná i proto, že to tenkrát prostě nevěděli... VALLI a nepamatuješ si náhodou kolik měl Ondrášek zhruba v mých týdnech?

PROSTEJ myslíš, že by za dva týdny nabral 700 gramů? :confused:
5. led 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej s poslama jsem na tom podobne tez..a posl.par dni mi teda brali docela kruty bolesti briska :confounded: ..
5. led 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej já taky odsávačku řešila až po porodu
5. led 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak myslím že úplně bez mlíka nebudeš :wink: A kdyby bylo málo tak když budeš odsávat tak jedině dobře a určo tomu pomůžeš :wink: Šak uvidíš jaké to pak bude :slight_smile:
5. led 2010 ve 23:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe to si nepamatuji :pensive:
5. led 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vali a ty jsi přece taky měla málo mlíka ne? A jakou jsi měla??
5. led 2010 ve 23:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no když mi doktorka minule říkala, že nabírá několik desítek deka denně, tak bych tomu i věřila... a jsou to 3 týdny, ne 2..... takže za 21 dnů si myslím, že i víc jak půl kila přibrat mohl...... ale třeba ne, nevím.... stejně je to jen odhad podle toho jejich měření... no a v tabulkách jste jak HEHE? sedí ti ta váha? nebo jste fakt velcí? :wink:

CARCUL no já právě minule doktorce říkala akorát že mě občas tlačí pravá strana podbřišku, tak to mi vysvětlovala, že jsou vazy... ale teď mě hodně pobolívá bříško jakoby na ms a dnes večer ten křečík..... budu to muset raději nahlásit :wink:
5. led 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale já vlastně taky kupovala..teda manža kupoval :grinning: ..až několik dní po porodu..ale zase na druhou stranu škoda že sem ju neměla dřív no..
5. led 2010 ve 23:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
VALI super, takže s tím fakt můžu počkat až po porodu :wink: díky za názor...

SAC no tak mojí mamce se třeba mlíčko ztratilo 2. den po porodu....... a na co by jí byla odsávačka... normálně se ráno probudila v mokré posteli a prsa žádný a doktoři jen konstatovali, že mlíko vyteklo a už se ani žádný neudělalo....... děs běs teda.... ale tak si říkám, že s tou odsávačkou počkám.... v porodce mají, navíc jsou specializovaní na to rozkojení, tak snad to nějak půjde.... a ten nákup je fakt otázkou 10 minut :wink:
5. led 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj já neměla skoro žádný :frowning2:
A jakou sem mela to uz nevim ale jen nejakou obyč
SAC a v porodce neměli? :wink:
hehenko já teď našla tabulku..sem na ni koukala v těhu a v 33tt je napsána přibližná velikost 30cm a váha 2000g..takže vidíš..to ste v pohodě :dizzy_face:
5. led 2010 ve 23:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
V porodce odsávačky určo mají
A s koupi bych vážně počkala až po porodu
5. led 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PROSTEJ já našla na netu, že v 33. týdnu by mimoušek měl vážit cca 1900g ...
dr. mi řekl, že je to v normě....

nemáte někdo tu tabulku s váhou mimča v určitých týdnech???

jinak holky PROSTEJ, CAR - dr. mi říkal, že po 30. týdnu je tvrdnutí břicha a poslíci už pomalu žádoucí, takže je to v klidu :slight_smile: prostě se prckové připravujou na tu velkou cestu! :slight_smile:
6. led 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé prosteji to nevím :astonished: Jsi mě zaskočila :confused:
6. led 2010 v 00:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..si rikam ze ted uz je to normalni mit posly..tak to nejak neresim..ale posl.dobou brisko fakt boli
6. led 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vali a mně si to neřekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a to sme rodily ve stejné :grinning:
6. led 2010 v 00:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
VALI si právě myslím, poradím se i v té porodce, když tam mají tu Laktační ligu, tak mi snad řeknou, jo, vám odsávačka pomůže a využijete ji, tak manža koupí a doma už mě bude čekat......

HEHE už asi usnula :grinning:
6. led 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co sem ti nerekla? A ptala jsi se :grinning:
6. led 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe já mám :wink:
6. led 2010 v 00:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak k tvrdnutí mi dr. i tak říkal, že bolet by to nemělo CAR... a jestli bolí víc, tak bych to určitě měla zmínit...

ty MS bolesti neřeším, to je normální... dneska z toho trošku pobolívají i kyčle a nohy...
6. led 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný..možná sem to neřekla přímo ale naznačovala sem určitě že mi to máš říct :grinning:
6. led 2010 v 00:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé to není možný Janička má už 5 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek