• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE nespííííí.... vydržela až za půlnoc.... :grinning: tu tabulku já právě nemám :sweat_smile: .... a všude píšou něco jinýho..... :wink: ti poslíci jsou snad ok.... bříško mi netvrdne (to se mi stalo asi jednou po sexíku) a pobolívá jakoby na ms.... a teď jsem měla vyloženě takovej křečík nebo jak to popsat...... ale bříško tvrdý nebylo...... tak kdoví co to bylo, radši to nahlásím, jinak to ale neřeším :wink:
6. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo zítra - vlastně už dneska :dizzy_face: :dizzy_face: Beruška moje :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 00:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC v albu jí nevidím... nemrkla by ses, kolik by dle tý tabule měl Kuba teď mít? prosím sím.. :dizzy_face:
6. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko šak sem ti to už psala :wink:
6. led 2010 v 00:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak ja se pridti tyden dr zeptam a uvidime...ale mala kope tak si rikam ze je v poradku
6. led 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jinak jsme dneska nezvládli naskenovat ten letáček, tak to sfoukneme s manžou zítra ju? :wink: na ten monitor dechu... a pošlu ti to mejlíkem, ať to máš :wink:
autor
PROSTEJ já mám zas někdy pocit, že mám tvrdý břicho snad furt :slight_smile:)) divný... :grinning:
a křečíky nemám... spíš mě fakt Kubítko dloube do čípku... tam má kapesní nožík či co...
joooo a ještě jsem se chtěla zeptat.... co maliník a lněný semínko spolubojnovnice moje.... :grinning:
6. led 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac jj už dneska :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha HEHE..... tak mě přijde, že si občas nahmatám nahoře nad pupíkem takovou bouli, ale to cítím že se tam prcek vyloženě vyvaluje, to tvrdnutí není určo...... a jinak křeče taky nemám, spíš to bolení jako na ms a to hlavně po ránu :sweat_smile: no a dneska teda byl i křečík a nebylo to určo od střev ani prcek to nebyl..... asi regulérní poslíci... no co bychom taky holky chtěly :sweat_smile: za chvíli rodíme :grinning:
6. led 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC sím tě promiň... já sem normálně už asi blbá... já vůbec nevím, žes mi to psala.. ani najít to nemožu :( :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

PROSTEJ tak maliník jsem dneska chtěla koupit v lékárně, ale náááhodou jim došel... :slight_smile:)) já už se vůbec nedivím :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je mazec jak to letí :dizzy_face:

holky a já teda četla že u semínka je právě důležitý pít ten slliz. Že když se to pokouše že to vlastně ten správnej sliz co je potřeba na zahlenění nevytvoří.. Ale asi taky každej říká něco jinýho..ale zase je po pochopitelný :wink:
6. led 2010 v 00:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak SAC gratulace k malým "narozeninám" :grinning: :dizzy_face:

HEHE SAC tu psala váhu myslím 2000 g jestli se nepletu :wink:

a měl by se pít ten maliník od ukončeného 34. týdne? nebo jak kruciš, si to zase nepamatuju :sweat_smile:
6. led 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mě když se boulí, tak bych i řekla, že mi z toho zároveň tvrdne břuch, bo se mi celý stáhne, je to takový divný a trochu nepříjemný a do toho se mi začne chtít strašně čurdit... :grinning:
6. led 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže hehenko eště jednou :grinning: Přibližná velikost 30cm..s nožičkama 44cm a 2000g..

a ty mě nikdy nečteš já vím :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 00:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tý jo, tak to vůbec nemám :grinning: :grinning: :grinning: prostě prcek se boulí a bříško je samozřejmě tvrdý v tom místě, kde se hejbne, ale žádný pnutí nemám..... no jde vidět, že jsme fakt každá originál :grinning:
6. led 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a malinik teda od ukonceneho 34tt?a kolik ho mam pit?
6. led 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
před 5ti měsícema sem byla naložená ve vaně..funěla a zapisovala čas :grinning:
6. led 2010 v 00:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC já jsem zatím odhodlaná to lněný semínko si vařit ten sliz... :grinning: já vím, ono mě to přejde :grinning: .... ale zase si říkám holky, mám se tím trápit kdyby náhodou prďola nebyl ještě v 36tt třeba otočenej hlavičkou dolů? a plánoval by se třeba císař? pily by jste to i tak? :sweat_smile:
6. led 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to mi jsme teda asi naky spis mensi :confused: :confused:
6. led 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL vy vážíte kolik? já už jsem z toho zblblá :grinning:
6. led 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
car ne víc než 2lžičky denně pře může při větším možství mít projímavé účinky :wink:
Jo a od 34tt :slight_smile:

vali kde seš?? :grinning:
6. led 2010 v 00:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC myslím, že je důležitý na to pokousaný lněný semeno nalejt do žaludku určitý množství vody... on se pak ten sliz utvoří uvniř... myslím, že je to jedno... ale jistá si samo nejsem... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jééé tak 2000 gramů... tak to je dobrýýýý... to snad není až tak moc :slight_smile: když nebude teď nabírat nějak víc, tak by to zas nemusela bejt taková hrůza... DOUFÁM...

díky SAC!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no s tím maliníkem taky každej tvrdí něco jinýho... někdo dokonce uvádí, že by se mělo pít celý těhu...
někde jsem četla, že 7-9. měsíc... v sedmým jeden nálevovej sáček denně, v 8. dva, v 9 tři denně..
tož od příštího týdne už ho určitě pít můžeme... a klidně bych začala dvakrát denně a za dva týdny zvýšila 3x denně... ono možná to postupný dávkování má něco do sebe...
já bych stejnak u HEHE hádala, že z nás 3 půjde první ona :wink: nevím proč, na to se mě neptejte, nějaká intuice nebo co.... ale hádám, že HEHE porodí první z nás 3 :grinning:
autor
SAC já tě čtuuuuu fakt...... jen občas něco přehlídnuuuu buééééé to není naschvál... :pensive:
6. led 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE díky za info o tom maliníku :wink: jestli bude zítra prďolka hlavičkou dolů, tak mu za odměnu koupím maliník :grinning:
6. led 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale hehenko vyzkoušej to semínko jen v hrnku namočit a v druhým povařit :wink: Fakt je to rozdíl :wink:

Jo prosteji i tak bych do toho šla :grinning:
6. led 2010 v 00:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC to říkáš schválně co? :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no eště hehenko aby to bylo naschvál :grinning: :grinning:

no holky je mi tu moc hezky ale až budu za 2h.krmit tak se budu mlátit do hlavy že už sem měla od 21h.spát :sweat_smile:
Takže jdu umýt eště lahvičku a do hajn..dobroou

Holky budou ráno koukat jak to tu žilo :grinning:
6. led 2010 v 00:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo to je fakt... ono se to zalejvá horkou vodou... to je pravda... pak si taky myslím, že lepší je pít ten sliz... ble...

PROSTEJ no kdybys měla pravdu, nevadilo by mi to :slight_smile:))) i když jak jsi to napsala... bojím bojíííím...

k těm kontrakcím SAC - jak se to počítá... já teď s údivem někde četla, že se to počítá od začátku kontrakce, do začátku další kontrakce... a vůbec jak dlouho trvá třeba ta bolestivá část??? :astonished: :astonished: :astonished:
6. led 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek