Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
svoja
6. led 2010
nuki slusi ti to, moc🙂
p.e.t.u.l.k.a
6. led 2010
Dobré ráno, teda vy jste toho včera nakecaly večer 😃
blahovka.cz
6. led 2010
ahojky nuki no koukala jsem - brisko ti teda pekne roste,tipuju te,ze brisko nebude zadnej prcek 😃
prosteja
6. led 2010
dobré ránko všem x-)

to jste byly překvapený, jaká tady jela v noci debata co? 😃 😃 😃

NUKI bříško krásný, už se pěkně rýsuje 😉

a já si jdu udělat snídani a pojíst něco 😉 než se vypravíme k doktorovi
blahovka.cz
6. led 2010
ahojky petulko tak co vy s Viteckem porad se uzivate? 😃 😃 😃

no prostejko to jsem teda koukal,jsem docitala jen mezi radky,protoze to se fakt nedalo 😃
nuki
6. led 2010
Blahu: no moc mě nestraš...🙂)) třeba to tak rychle nepůjde pořád..🙂 no jo už moc zatáhnout nejde..🙂))

Díky holky..🙂)

Prostej: dobrou chut..🙂
hehenaautor
6. led 2010
ahoooooooooj holky 🙂
blahovka.cz
6. led 2010
no nuki na 9tt je slusny - prote jsi hubenour a je videt jak vylejza mimousek 😃 😃 😃

ahojky hehenko - teda cetla jsem vase miry ze vcera - to jste slusny chlapaci 😃
nuki
6. led 2010
Hehe: Ahojky🙂))

Blahu: krásné nové fotečky..🙂 Ondráškovi to tak sluší .🙂
p.e.t.u.l.k.a
6. led 2010
Nuki máš krásné bříško x-)

Blahu Ondrášek je andílek x-)
Blahu jak to myslíš, užíváte? 🙂
blahovka.cz
6. led 2010
jeee dekujem nuki,ach kdyz ten cas tak moc leti,ale uz je snim hrozna svanda je to neco uplne jineho,uz to neni miminko prtavy 😃
p.e.t.u.l.k.a
6. led 2010
Blahu fakt ten čas strašně letí, zachvíli našim dětem budem chystat svatbu 😃
p.e.t.u.l.k.a
6. led 2010
Holky právě mi přišly fotky šéfky ma Ondráška a narodil se na Silvestra je kráásný 🙂
hehenaautor
6. led 2010
BLAHU to je co? 🙂)) snad mě ten kluk při cestě na svět neroztrhne vejpůl 🙂)) 😃 :-N

NUKI bříško krásný a neboj, ono to nemusí jít tak rychle, teď to může i souviset s nadýmáním a vůbec hormonálníma změnama... 😉
hehenaautor
6. led 2010
Blahu Ondrášek je krásnej x-)
blahovka.cz
6. led 2010
petulko no nasim dvema asi ne,ale treba tu vyberem nevestu 😃 😃 😃 uzivate myslim jako jestli jste porad pohodari 😃 😃 😃

hehenko snad ne,ale lovila jsem v pameti kolik mel melaj a mysli,ze v tom 32tt mel asi 2000g 😃 co by te trhal 😃
nuki
6. led 2010
Blahu: no jo už je to velkej kluk..🙂))

já se nebojím, prostě to bříško poroste jak potřebuje..🙂 hlavně, když neporoste to okolo..🙂)))
hehenaautor
6. led 2010
mno takže počítám s tím, že ty 4 kila mít bude no... :-N
p.e.t.u.l.k.a
6. led 2010
blahu neber všechno doslova 😃 😃 😃 No tak jsme to špatně napsala 😃
jj jinak jsme pořád pohodáří 🙂 A jak píšeš už je s Vítkem sranda, fakt se nasmějem
A v noci jsme mu měřila teplotku a už neměl , just zabral 😃
p.e.t.u.l.k.a
6. led 2010
hehenko mě strašili taky ze 4 kg skrz tu cukrovku a na porodním sále mi odhadl Dr 3300 g a Vítek měl 3130 g 🙂

Holky tu je sněhu , ráno jsme ho všechcen odházala a teď se dívám a odpolko než přijede M musím odházat znovu 🙂

Vítek spinká tak čekám než se vzbudí a půjdu nasekat dříví na roztopení do krbu 🙂
blahovka.cz
6. led 2010
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

tu jsem ted vyfotila no myslim,ze se mame na co tesit sibal jeden 😃

hehenko no ja myslim,ze pokud by mel pres 4,je to indikace k cisari,tak treba bas to mohla probrat s gyndakem

vid nuki bricho nechas v porodnici 😃

peti a porad kojite,nebo uz i prikrmujete???teplotu??tak to jsem asi nepostrehla co se delo??copak stonate??? =-)
p.e.t.u.l.k.a
6. led 2010
A už je vzbuzený 😎
blahovka.cz
6. led 2010
me mudra rikala 3600 - 3800 a malej byl mezi 3750 😃
svoja
6. led 2010
holky davaty rihnout po kazdym kojeni? i kdyz vam usne u prsa v noci? jsem cetla ze nekdo ne, proste je nechaji spat kdyz usnou...

a co prebalovani? pred/po kazdym jidle? i v noci?
prosteja
6. led 2010
tak jsme nabaštěný a dopíjíme CARO.... zdravím nově příchozí 😉
prosteja
6. led 2010
BLAHU mrkala jsem na fotečky malého, to bude pěkný šibal 😃 😃 😃 a už jste velcí chlapáci.....
blahovka.cz
6. led 2010
svoji kdyz jsem kojila,tak mi malej sice usnul u prsa,ale kdyz jsem ho chtela prenest do postylky,tak se vzbudil,takze nakonec jsem se o krkanec snazili a kdyz byl v sestinedeli,tak nam taky pokazdy nekrknul 😉 to az pozdeji a nikdy se nic nestalo,prebalujeme doted pred jidnlem to jest kazde 4 hodky + kakani 😃
hehenaautor
6. led 2010
BLAHU no, ale jak tu teď psala CAT, tak její kamarádka rodila chlapečka skoro 5ti kilovýho přirozeně... myslím, že měl 4,7 kila :-o :-o :-o :-N :-N :-N

jéé BLAHU krásná fotka!

Vítek je boží vlasáček 🙂)) x-) x-) x-)
prosteja
6. led 2010
by mě zajímalo jestli někdo HYPO říkal, že její maličká bude mít přes 4 kg :-S ..... vím, že si tu vždycky stěžovala, jak jí každej říká, že má moc malý bříško a pak se z toho vyklube taková modelka 😃
prosteja
6. led 2010
já myslím, že váha může být indikací k císaři jen pokud má třeba ženská úzkou pánev nebo tak něco.... podle mě dneska ty 4kilový děti nejsou až tak neobvyklý a nechávají to rodit normálně......

Začni psát odpověď...

Odešli