• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
nuki slusi ti to, moc:slight_smile:
6. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda vy jste toho včera nakecaly večer :grinning:
6. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nuki no koukala jsem - brisko ti teda pekne roste,tipuju te,ze brisko nebude zadnej prcek :grinning:
dobré ránko všem :dizzy_face:

to jste byly překvapený, jaká tady jela v noci debata co? :grinning: :grinning: :grinning:

NUKI bříško krásný, už se pěkně rýsuje :wink:

a já si jdu udělat snídani a pojíst něco :wink: než se vypravíme k doktorovi
ahojky petulko tak co vy s Viteckem porad se uzivate? :grinning: :grinning: :grinning:

no prostejko to jsem teda koukal,jsem docitala jen mezi radky,protoze to se fakt nedalo :grinning:
6. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: no moc mě nestraš...:slight_smile:)) třeba to tak rychle nepůjde pořád..:slight_smile: no jo už moc zatáhnout nejde..:slight_smile:))

Díky holky..:slight_smile:)

Prostej: dobrou chut..:slight_smile:
6. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooooooj holky :slight_smile:
6. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nuki na 9tt je slusny - prote jsi hubenour a je videt jak vylejza mimousek :grinning: :grinning: :grinning:

ahojky hehenko - teda cetla jsem vase miry ze vcera - to jste slusny chlapaci :grinning:
6. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: Ahojky:slight_smile:))

Blahu: krásné nové fotečky..:slight_smile: Ondráškovi to tak sluší .:slight_smile:
6. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki máš krásné bříško :dizzy_face:

Blahu Ondrášek je andílek :dizzy_face:
Blahu jak to myslíš, užíváte? :slight_smile:
6. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee dekujem nuki,ach kdyz ten cas tak moc leti,ale uz je snim hrozna svanda je to neco uplne jineho,uz to neni miminko prtavy :grinning:
6. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu fakt ten čas strašně letí, zachvíli našim dětem budem chystat svatbu :grinning:
6. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky právě mi přišly fotky šéfky ma Ondráška a narodil se na Silvestra je kráásný :slight_smile:
6. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU to je co? :slight_smile:)) snad mě ten kluk při cestě na svět neroztrhne vejpůl :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile:

NUKI bříško krásný a neboj, ono to nemusí jít tak rychle, teď to může i souviset s nadýmáním a vůbec hormonálníma změnama... :wink:
6. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Blahu Ondrášek je krásnej :dizzy_face:
6. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko no nasim dvema asi ne,ale treba tu vyberem nevestu :grinning: :grinning: :grinning: uzivate myslim jako jestli jste porad pohodari :grinning: :grinning: :grinning:

hehenko snad ne,ale lovila jsem v pameti kolik mel melaj a mysli,ze v tom 32tt mel asi 2000g :grinning: co by te trhal :grinning:
6. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: no jo už je to velkej kluk..:slight_smile:))

já se nebojím, prostě to bříško poroste jak potřebuje..:slight_smile: hlavně, když neporoste to okolo..:slight_smile:)))
6. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno takže počítám s tím, že ty 4 kila mít bude no... :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu neber všechno doslova :grinning: :grinning: :grinning: No tak jsme to špatně napsala :grinning:
jj jinak jsme pořád pohodáří :slight_smile: A jak píšeš už je s Vítkem sranda, fakt se nasmějem
A v noci jsme mu měřila teplotku a už neměl , just zabral :grinning:
6. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko mě strašili taky ze 4 kg skrz tu cukrovku a na porodním sále mi odhadl Dr 3300 g a Vítek měl 3130 g :slight_smile:

Holky tu je sněhu , ráno jsme ho všechcen odházala a teď se dívám a odpolko než přijede M musím odházat znovu :slight_smile:

Vítek spinká tak čekám než se vzbudí a půjdu nasekat dříví na roztopení do krbu :slight_smile:
6. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3667160&vReferer=

tu jsem ted vyfotila no myslim,ze se mame na co tesit sibal jeden :grinning:

hehenko no ja myslim,ze pokud by mel pres 4,je to indikace k cisari,tak treba bas to mohla probrat s gyndakem

vid nuki bricho nechas v porodnici :grinning:

peti a porad kojite,nebo uz i prikrmujete???teplotu??tak to jsem asi nepostrehla co se delo??copak stonate??? :confused:
6. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už je vzbuzený :sunglasses:
6. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
me mudra rikala 3600 - 3800 a malej byl mezi 3750 :grinning:
6. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky davaty rihnout po kazdym kojeni? i kdyz vam usne u prsa v noci? jsem cetla ze nekdo ne, proste je nechaji spat kdyz usnou...

a co prebalovani? pred/po kazdym jidle? i v noci?
6. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nabaštěný a dopíjíme CARO.... zdravím nově příchozí :wink:
6. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU mrkala jsem na fotečky malého, to bude pěkný šibal :grinning: :grinning: :grinning: a už jste velcí chlapáci.....
6. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji kdyz jsem kojila,tak mi malej sice usnul u prsa,ale kdyz jsem ho chtela prenest do postylky,tak se vzbudil,takze nakonec jsem se o krkanec snazili a kdyz byl v sestinedeli,tak nam taky pokazdy nekrknul :wink: to az pozdeji a nikdy se nic nestalo,prebalujeme doted pred jidnlem to jest kazde 4 hodky + kakani :grinning:
6. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU no, ale jak tu teď psala CAT, tak její kamarádka rodila chlapečka skoro 5ti kilovýho přirozeně... myslím, že měl 4,7 kila :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jéé BLAHU krásná fotka!

Vítek je boží vlasáček :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
by mě zajímalo jestli někdo HYPO říkal, že její maličká bude mít přes 4 kg :confounded: ..... vím, že si tu vždycky stěžovala, jak jí každej říká, že má moc malý bříško a pak se z toho vyklube taková modelka :grinning:
já myslím, že váha může být indikací k císaři jen pokud má třeba ženská úzkou pánev nebo tak něco.... podle mě dneska ty 4kilový děti nejsou až tak neobvyklý a nechávají to rodit normálně......
6. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek