• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky holky.. tak se taky hlasim po ranu.. no nam tu v anglii napadlo do rana hrooozne moc snehu.. silenost.. opet anglie stoji.. nic nejezdi.. nic nelita.. lidi nechodi do prace.. deti nechodi do skoly.. co kdyby po ceste do skoly uklouzli a neco si udelali .. no radsi to tu vse zavreme a budeme si uzivat snih.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jsou to blazni fakt.. silenost..

ale sranda je ze ja rano vypustila naseho malyho psika na zahradu a malem sem ji ztratila.. dosla zpet jako velka snehova koule jak se to na ni nachytalo haha... priste vyfotim a ukazu.. no jako takovyho snehu sem tu jeste nezazila..

nuki .. brisko krasny.. roste roste... :slight_smile:
6. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja davam krknout po kazdym jidle i v noci...a uz nam to docela jde, krkne si skopro pokazde. praveze me prekvapilo, ze nekdo to vubec nedela, tak se ptam....

no a s prebalkem to samy, ja prebaluju pred kazdym jidlem....nekdo treba v noci vubec :unamused:

pomooooc nekdo me vymenil dite...nechce vubec spinkat, je takova umrnena....jist ji nechutna me prijde, prsa mam orvany....chudatko moje maly...a pritom by asi spala az by brecela :sweat_smile: ...a ja taky :sweat_smile: :grinning:
6. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo hehe chudera mala

jako púti neni vam to hloupy mate 3xvic vlasku nez my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jj prostejko samo,ze podle ostatnich veci :grinning:

luci tak to bych fakt chtela videt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem četla u kamarádky na FSB, že máte v UK zase kalamitu po trošce sněhu :slight_smile:)) to je fakt sranda....
sněhový koule taky znám :slight_smile:))) mamina má dva malý psy a ten jeden je doslova vlasatej a pak je jedna velká koule :slight_smile:)))

PROSTEJ taky myslím a myslím, že úzkou pánev rozhodně nemám... :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no byla to sranda.. rikam priteli ze musi odhazet snih pac ona tam proste chudi curat.. hihi. .
blahu ten je bozi ten vas kluk :dizzy_face:

...a vitecek je prvosenkovy vlasac:slight_smile: krasnej:slight_smile:

my mame taky spoustu vlasku dlouhych, ale nejsou tmavy, tak to neni tak dobre videt
autor
BLAHU bych i řekla, že vím jak 3x :slight_smile:)) ale neplač... takový vlásky má málokdo :slight_smile: a Ondrášek to určitě časem dožene :slight_smile:

SVOJI vydrž ženo :slight_smile: šak ti jí zase ten někdo vymění zpátky:slight_smile:
6. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky LUCI :dizzy_face: zase kalamita jo? :grinning:

HEHE a měřil ti doktor pánev? :wink:
6. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI neboooj, oni ti ji zase vrátí zpátky :wink: :grinning:
6. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze se tady resi vahy miminek....jako tezky velky dite nechce rodit asi nikdo zejo...ale v dnesni dobe jsou spis obvykly vetsi miminka...asi vic zerem:slight_smile::slight_smile::slight_smile: :grinning:

...me treba dr odhadoval vahu na 3300-3400 a trefil to....mala mela 3380, ale v 36+2 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
6. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: teda Vy máte krbík, tak to musí být něco, to je náš velký sen..:slight_smile:)

Blahu: no to by bylo super nechat břicho v porodnici...:slight_smile:
6. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ neměřil... tobě jo?
jak se to měří? :sweat_smile:
6. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE mě právě taky ne :sweat_smile:
6. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy jdeš HEHE vlastně na další kontrolu?
6. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a všimly jste si jak tu máme krásně rozdělený klučíky a holčičky? :grinning: myslím ty narozený...
6. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jdu za 14 dní... furt zvažuju, jestli chodit teda do tý porodky pak nebo zůstat u gyndaře...
6. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi vy uz jste 33 a 32tt :confused: :astonished: :astonished:
6. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI já jsem zítra už taky 33tt :astonished: a podle ms už jsem 33tt taky...... si nedokážu představit, že bych za 3-4 týdny rodila :grinning:

HEHE já taky zvažuju..... porodku mám blíž, ale jak jsi psala včera, tak tam chodíš stejně pokaždé k jinýmu doktorovi...... takže já pokud to půjde, tak bych chtěla tak do toho 38tt zůstat u svého gyndaře.....aspoň
6. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopolko!
tak teda uf vy jste včera měly nespavku!! a to my jsme zase usli v devět :slight_smile:

vidim, že diskuze o pásu se strhla.. no asi pět stovek nikoho nezabije a i kdyby to mělo pomoct jenom trošku, tak to je pořád supr!!! taky jsem se dočetla, že se má ležet na bříšku a ve volných chvilkách na něj dávat třeba i pytlík naplněný pískem. Což je i příjemné, když si ho nahřejete v mikro nebo na sluníčku pro nás rodilky v létě :slight_smile: jen tak ještě poznatek do placu..

já jdu vybrat nějaký ten pás, Cat doporučuje farlin, já se možná stahnu do toho korzeťáku a uvidim jak se mi s tím bdue fungovat :slight_smile:
6. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky TOLTEC :dizzy_face:

tak na stránkách má HEHE můj doktor napsaný, že pacientky u něj zůstávají cca do 36tt gravidity..... to není teda moc.... :sweat_smile: to bych tam šla už tak 2x jen... :astonished:
6. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI mno :slight_smile:)) to je neskutečný co :slight_smile:))

mě říkal gyndař, že už něj můžu bejt do 40tt, ale pak by mě už nutil tu porodku :slight_smile:)) ale prý to možná nebude ani potřeba :slight_smile:)) no tak tak... asi to fakt bude lepší.. když jsem tady četla, jak tam HYPO trávila 5 hodin, tak jsem předem znechucená.... :angry:

PROSTEJ můj dr. to má taky napsaný v těch papírech co mi dal na začátku těhu... ale říkal mi, že když se domluvím s porodnicí, tak je to v pořádku, tak se na to poptej... :wink:
6. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akurát teda netuším, s kým se tam mám jako na tom domlouvat chi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toltec: Ahojky, tak to jsou zajímavé věci s tím pískem...hihi..:slight_smile:
6. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem aktualizovala tabulu a máme 7 holčiček a 7 chlapečků :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako že se máš HEHE domluvit s porodnicí jo? mě v porodce řekli rovnou, že jim je to jedno, že až mě doktor předá k nim, tak si tam mám zavolat a oni mě objednají... a je fakt, že v Krči prý bývají ženský hned hotový.... prý tak 40 minut, ale i s monitorem, že tam to jde ráz na ráz..... :wink: tak uvidím, doktora se zeptám a řeknu, že bych chtěla chodit co to půjde k němu, tak uvidím, co mi na to řekne :wink:
6. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vždyť říkám, že jsme vyrovnaní, pěkně popárování :grinning:
6. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my si tu hrajem a moc ucinek to nema malej mi tu pisti a pisti,takze jdu udelat obidek a jdem bastit,nebo mi tu nepresatane knopurat ani pes

hehe to je pravda takove vlasky jako vitecek nema kazdy,holt se sesli rodicova vlasaci :grinning:
6. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu něco uvařit ženy :slight_smile: tak pááá :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky a já se taky loučím, poběžím za chvíli na ten bus...... tak nám držte palce, ať máme samý dobrý zprávy, já se odpolko přihlásím.....papa :dizzy_face:
6. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já taky běžím, ale na oběd..přijdu..:slight_smile:
6. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek