• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Orchi: Ahojky, tak jak se vede taky už to máš za pár..:slight_smile:))
6. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cožpak o to, bordel v bytě bych i měla, ale...............

my si zatím hrát nemůžem, malá ještě nic neumí, tak jí různě chovám, nosím, povídám, co se kde děje, ale sama nevydrží ani pět minut, leda, když spí

tak se jí snažím spíš uspávat, ono je na ní vidět, když je iunavená, to kňourá a pláče a nemůže zabrat
6. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ami vek nic nerozhoduje,ale ver,ze mas jen ted depku z toho vseho ono se toi uklidni,ikdyz si to ted nemyslis
6. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ORCHI ahoooj.... už na mateřský??? ty jsi šla na těch 8 týdnů?

AMALLI ahoooj :slight_smile: vy teda válčíte ženy... snad to bude s tím baštěním co nejdřív dobrý...
6. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
momente jdu udelat svacinku - roznahnat banan a nakrmit a pak prijdu
6. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: večerem myslím tak 21-23 hod, někdy později, málokdy dříve

tak nic, malá pláče, tak jdu k ní, snad něco pojí a půjdeme ven
6. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé co to čtu, amal to je mi líto, že to tak neseš.. zase na druhou stranu.. počkala bych do víkendu a kdyby se to nezlepšilo než být všichni takhle ve stresu, tak bych šla na UM a něco odstříkávala ještě nějakou dobu, dokud by mlíko aspoň teklo.
holky zase na druhou stranu si z toho někdy děláme vědu samy.. navíc když se o všem moc přemýšlí, tak to je těžší.
amal rozhodni se jak chceš, ale jestli nemáš sílu na nic, ani na obejmutí manžela, tak to je škoda a všechno bych děcku neobětovala. UM bych brala jako vysvobození pro vás všechny.
6. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMI souhlasím s TOL !
a to se nedivím, že kolem 23 hodiny už jsi kantáre.... to musí bejt manža placenej zlatýma cihlama ne? bo takových přesčasů a celkově bych chtěla mít i svůj život a ty hodiny, který bych měla navíc po 20 hodině obětovat práci by byly sakra drahý... :frowning2:
6. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak to máš pravdu, myslím že tím, že je Amal na všechno celý den sama tak to ji taky nepřidá...:(
6. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslim, že jsem někde chytla, že manžel od amal je právník.. a teda z mé zkušenosti to je povolání od nevidim do nevidim.. se spoustou materiálních plusů ale jinak spoooooustou mínusů - největším je ten ČAS.
6. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj TOL já vím, že je právník... ale makat každej den do 23. hodin... no to bych se asi věšela na trám... moje sestřenice je taky právnička a zvládla si pořídit dítě. malý budou 3 roky a od jejího asi půl roku pracuje - myslím 2 dny v týdnu. je dokonce placená i tak líp než její manžel. ale šla do práce, bo chtěla... já myslím, že i tak snad mají právníci na soukromej život ne?
no asi to mám v hlavě moc jednoduchý no...
6. led 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
Tak dneska jsme po kojení v 7h spinkali až do 10.00:slight_smile:)))
Malej je furt zlatej:slight_smile:)

Holky co se tu událo?nemůžu vás dočíst:slight_smile:)))
Akorát jsem postřehla novou prvosenku, tak vítám:slight_smile:
ňáké nové fotečky, kontroly, Hypo tu nebyla?

Jinak dečka opět řvala v noci ale naštěstí po kojení, takže jsme byli vzhůru...krám jeden:frowning2:
6. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mají, ale o moc nikoho nezajímá.. a většinou jsou to workoholici, pokud pracuješ v nějaké větší právní kanceláři, tak tam jde i o prestiž, makáš aby ses mohla stát potenc. partnerem a nebo se jen prostě nenechala udupat mladšíma ambiciozníma.. je to těžké, ale je to i každého volba co chce dělat a kolik času tomu věnovat. a vo tom to je :slight_smile: mě už přestalo bavit trávit v práci 11h, tak jsem si prostě otěhotněla abych si odpočinula :slight_smile:
6. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cat! dečka je teda asi vadný kus..

nic moc se tady neudálo, prostě diskuze jen tak jede.. amalka má problém s amalkou, nechce jí papat a je z toho chudák na nervy a ještě má pocit, že to nezvládá..

to je asi tak vše nebo hehe mi pomůže jestil jsem něco přehlídla :slight_smile:
6. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Cat: tak to je dobře, že Vám to jde...)))
já jsem přidala nové fotečky bříška..:slight_smile:
6. led 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT Prostejka šla na kontrolu, ale ještě nic nevíme :slight_smile:
jinak si nic zásadního nevybavím ani za boha....

TOL mě to je v podstatě všechno jasný... taky jsem pracovala dlouho a v podstatě musím i teď, když není zbytí... byly doby, kdy jsem spala 4 hodiny denně a jinak jsem makala... jenže nějak mi to za to nestálo, pak jsem taky skončila na kardiologii a né, že by se mi chtělo použít jedno z klišé, ale pak už mi to prostě za to nestálo vůbec...
dneska bych si při větším pracovním vypětí radši našla nějakýho externistu........
ale jinak je mi jasný, že je to o člověku - kolik všemu chce obětovat... tak je to se vším.

a já kvačím na kurz - tjamtadadáááá :slight_smile:))) huš se to všechno blíží :slight_smile:))
6. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki teda jestli chceš to těhu tajit, tak ty těhu gatě tě profláknou!! :slight_smile: ženské jsou všude a vždy všímavé!! :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, můj muž je partnrem v jedný kanceláři, kde řídí tři týmy, prostě má práce moc, do toho je ještě insolvenčním správcem a dělá si PhD., tak bohužel času málo no, zaplacený to ale dostane

ale já jsem zvyklá, tohle mě netankuje

tak jsme něco málo pojedly, nic moc, ale aspoň trochu, tak půjdeme ven, tam jí třeba víc vytráví
6. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky cat - takze ja pridala nove albicko asi tri novejsi jsou jeste ve starem :wink:

ami tak to je tezky,preci chtel taky miminko,ne??tak malinko taky musi ubrat to vida teda malou jen o vikendu a v noci kdyz koukne do postylky???to neni dobre ani pro malou ani pro tebe,to se nedivim,ze mas potom depku,kdyz jsi uuuuplne na to vsechno sama (nepocitam babicky)!!!!!s tim by jste meli neco udelat,nebo to se moc zvladat neda :unamused: :frowning2:

ahojky toltec a hehe :grinning:

tak HURAAAAAA my pili trosku cajik :grinning: to byla ta chyba,ze nebyl teplej jako mlicko,ale jen vlaznej :grinning:
6. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ami,ja vim - jenze myslim to v tom nejlepsim slova smyslu pro vas dve ,ten cas mu nikdo nevrati a ty budes porad jen sama a chtela jsem se zeptat ,kdyz to tedy mate tahle casove narocny oba ty pak budes nejak litat jako,ze budes treba dene,nebo uz pak nebudes moci litat???
6. led 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toltec: tak to jsem taky už poznala...mě to vlastně nevadí, jen to nechci zakřiknout...:slight_smile:
6. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu: on se nsaží být s námi co nejvíc, teď jsme byli i několik dní na horách, ale je to těžký, v tomhle zaměstnání jsi bu´d nahoře, nebo dole, prostředek neexistuje, takže pokud nebude makat, nebude ani šťastnej, ani nebudeme mít peníze

kdykoliv je doma, tak se malé věnuje, víc udělat nemůžeme

a tím lítáním, chtěla bych se k tomu vrátit, uvidíme, jak to všechno bude

tak a jdeme ven
6. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal ip

jdu zase tancit valcik s malou...nejak nemuze zabrat...opet
6. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už taky pádím...)
6. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak jsme zpět :dizzy_face:
6. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavní zpráva, brouček otočenej není :rolling_eyes:
6. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostěj eště má čáááásss!!!
6. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: neboj ještě pořád má čas se otočit..:slight_smile:
urcite ami je to tezky,zvolil si bohate,ale casove narocne povolani a kdyz neexistuje prostredek . . . mas to tezky holka,ale verim,ze se to trosku srovna,ja jak celej den na malyho jen zvatlam,jeste,ze pisu alespon tady,bych se pak uz asi nedokazala bavit s dospelejma,si pak pripadan jako blazen

amalko,tak alespon babicku nekdy vyuzij,at si opravdu odpocines,to je pro spokojenou maminku taky dulezite,uzijte si prochazku :slight_smile:

papa nuki

tak ja uspala malyho hura,takze mam tak do pul paty cas,nez se probudi

cat v jakych novinach jsi byla ja te v tech internetovych denikach nenasla

ahojky prostejko tak jak vy dva jste dipadli??
holky díky, ale času málo.... jsem už 33tt a sám doktor říkal, ať s tím moc nepočítám....... :pensive:
6. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek