• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
A co se tyka zacpy....jako chodim kazdy den, ale nekdy me prijde, ze strasne malo, jako kdybych ani nebyla....a ted me spolehlive prozene magnezko od dr:slight_smile: a activia:slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,jinak jsem ted cetla ze tehule -jako ze jsou oduly a taak,jako ze nejsou tak hezky jak normalne(az na vyjmky)-ze je to zarizeny proto aby nebyly moc pritazlivy a neohrozovalo to miminko :grinning:
28. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoja.. ja si dala aktivii vcera takovej obr kotel jahodova.. moooc dobra.. a taky nic.. no jednou to ven jit musi hold si pockam hihi KDO SI POCKA TEN SE DOCKA :grinning: :grinning: :grinning: budu cihat haha
28. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul na tom neco je.. ja dnes byla ve meste a tak sem se koukla na sebe do zrcadla a uplne vosklivka.. to su na zacatku.. mam vsude na cele pupinky to sem nikdy nemela.. bila v obliceji no proste uplne voskliva.. fuj... a to sem jakoze modelka haha uz sem asi dofotila
28. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,prd opustime..uz takhle zustanem,ty jen dyl porodis..a casem se pridaji dalsi holky az se zadari :grinning:
28. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen at se dari dari.... at je nas tu vic... nebo hold si jedna z vas bude muset pospisit a znovu jit do tehu hihi
28. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI mno já doufám, že se k nám brzo přidá NUKI, taky ZUBAJDA, LENKA, KEBULKA..... kéž by...

a neboj, šak je to i diskuse pro prvomaminky, takže tu sama nezůstaneš :slight_smile:) :wink:
28. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj asi mas pravdu vsak je tu hodne forum kam clovek muze vid... to je tak kdyz ja mam houby co na praci cely dny a tak tu vysedavam a cumim co kde se deje haha
28. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jim jen ciste bilou activii

...prej kdo si pocka ten se docka :grinning: :grinning: :grinning:

...tak v tom pripade moje miminko neni ohrozene ani trochu...dobry postreh :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak koukam jak blazen ze jsme se premistily :slight_smile: za chvili to tu bude plny deticek a budeme se premistovat dale :grinning:

holky ja si ted dala medovinu a uplne se me udelalo dobre :slight_smile: dopolko jsme byli u nas na trhach a dali si tam horkou medovinu..teda to bylo neco..ja potom bylo trochu opita :grinning:

holky a nevite co je se zubajdou??porad na ni myslim...
28. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje mimi taky ohrozeny zatim neni pac ja kdyz se kouknu sama na sebe tak bych ani nemasturbovala :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem tady taky ale když se tu Hehenka loučila s naší první diskuzí, kde jsou všechny ty naše testíky, radosti a starosti..tak je to jako kdybych tam nechala kus života :sweat_smile:
jo a hehe diky za umisteni kolaze...dalo mi to zabrat :grinning:
28. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,me to prave hrozne pobavilo..a hlavne teda uz mam vysvetleni proc tak vypadam ted :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja bych se tak ulozila pod deku ale ten nas psik se na ni tak krasne rozplesknul a usnul ze se mi ji nechce ani budit.. a to je ta deka tak krasne na hromade.. ze ani rozek nemuzu vytahnout abych ji neprobudila :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth vid...taky jsme mela takovej blbej pocit kdyz jsem sla tam odtud sem...je to takovy zvlastni :unamused:
28. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako loučení se základkou.. :grinning:
28. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo louceni se zakladkou to si jeste zive prectavuji...
28. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth je mozny ze ten nas prcek se jeste porad neprekulil,ale kdyz ho dam na bricho tak uz se tak jako porad odstrkuje jako kdyby chtel lizt a zacina jit do sedu...je to mozny???ja myslela ze se musi nejdriv prekulit a ze dokud tohle neudela ze se neudela nic,jsem myslela ze je to takovej jako zaklad,ale mamka mi porad rika,ze to muze klidne preskocit a prekuli se az proste bude chtit
pro me bylo tezky louceni se stredni a voskou...se zakladkou ne,tam se mi nelibilo
eeefffaaa.... vsak je jedno kterej krok udela prvni ne.. hlavne ze ma snahu se hybat a lozit.. nebo se prekulit.. pohyb jako pohyb :slight_smile:
28. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi možný to je..každý dítě je fakt jiný
28. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou
28. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mamky....vim, ze tady je ted tak jako citlivo z te nove diskuze....ja se debilne zeptam...praly jste mantinely?
28. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no ja prave myslela ze dokud se neprekuli z bricha na zada ze mu nepujde nic,protoze jsem myslela ze na tom visi vsechno,nevim proc ,ale byla jsem na to tak strasne fixovana,ze jsem porad cekala az to udela a ono nic,tak jsem mela i strach jestli je to v poradku,jsem to dokonce rikala i mudre :sweat_smile: ale jako zivej je az az
28. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji ja uz ani nevim,ale myslim,ze mantinel jsem neprala..ale nejsem si ted jista

angeth dobrou
28. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeefffaaa.. ja to chapu ja bych se taky asi ptala... vsak kdyz myslis ze se ma udelat ono a ne tamto tak se ptas kooor kdyz je to prvni ditko ze... ja budu hrozne vystrasena matka... u me ditko krici a ja nevim co by to mohlo byt... a to jen hlidam hihi
28. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
eef..a on bude sikulka a na co se zabyvat prekulenim kdyz zvladne rovnou tezsi veci :grinning: :grinning:

dobrou ange
28. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je jasny,hlavne kdyz ho jen obcas hlidas,ja u davidka nez jsem vypozorovala co jakej rev a zvtekani znamena tak mi to trvalo pres mesic a to jsem s nim byla porad...je to ale hrozny kdyz rve a ty nevis co mu je..uz aby mluvil a rekl si sam :grinning:
28. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne tak.. .ditka kdyz mluvi je to jednoduzsi..
no nic holky rozloucim se.. jdu dokoukat film a jdu spinkat.. moooc se tesim na zitrejsi navstevu miminka.. takze dobrou a papapa
28. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek