Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
blahovka.cz
1. pro 2009
jo zoubky na ty vcera jukla mudra a prej este neee
blahovka.cz
1. pro 2009
jo ditka jsou proste stesti holky 😃 jinak se to neda nazvat,je to proste zaplava stesti 😃
hehenaautor
1. pro 2009
jé BLAHU "záplava štěstí" ............. x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
na Vánoce s prckem se taky strašně těším .)

NUKI i já bych se do šátku zavázala... 🙂)) asi bych na to neměla trpělivost...

ty jo ve 4 měsících dva zuby??? to jsem netušila, že je to možný.... 🙂
nuki
1. pro 2009
Blahu: tak to máš naprostou pravdu..🙂) 😃 😃 😃
hehenaautor
1. pro 2009
PROSTEJ čoveče tak kniha NĚŽNÁ NÁRUČ RODIČŮ je vyprodaná... :-S
blahovka.cz
1. pro 2009
hehenko presne tak,proste takhle stastna jsem nikdy nebyla svatba je oproti tomu nicmtenhle pocit stesti a lasky je trvalej a ne jeden den a kdyz se na tebe tvoje dite(mimochodem to spojeni TVE DITE je taky uzasne) tak to proste je nadhera 😃
prosteja
1. pro 2009
BLAHU záplava štěstí, to je krásnýýýýý x-) x-) x-)

no HEHE, já byla exot 😃 a jsem doteď... to nevidíš, že musím mít furt něco extra? každýho bolej záda, jen mě žebra 😃 😃 😃
luciebx
1. pro 2009
dobre ranko... tak sem se prisla za vama holky opet podivat...
prosteja
1. pro 2009
HEHE no v knihkupectví možná 😃 : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28845778&tab=4 jukni třeba sem 😉
prosteja
1. pro 2009
nebo to zkus na aukru HEHE 😉 já ji taky nemám z knihkupectví, protože když jsem ji sháněla, tak ji nikde neměli, takže mám z mimibazaru 😉

ahooj LUCI x-) jak je?
svoja
1. pro 2009
Dobre rano x-)

Opet jsem se probudila bolesti...zacina to byt zajimave a jestli budu mit ms bolesti az do porodu, tak potes koste teda :-| Vytok je silnejsi...ceka me uzasny mesic :-N 😃

S satkovanim jednoznacne souhlasim s hehe. Je to i pro maly miminka, je to bezpecny, jen zalezi jakym zpusobem a jak se to uvaze. chce to trochu cviku, ale jak to natrenujes, tak to mas behem minuty - videla jsem na vlastni oci. Dokonce jsou nejaky pruznejsi pro novorozence...Je to velkej pomocnik. Ja sama uvazuju, ze ho poridim nebo vypujcim. Prosim, neodsuzujte to, kdyz o tom nic nevite... 😉

Dnes se me zdalo o AMAL a Amalce x-)

BLAHU podle popisu z diskuzi tady na konoj to asi byla fakt zatka nebo jeji cast :-|
nuki
1. pro 2009
Svoji: Ahojky a drž se, ještě chvilku, určitě se o zlepší...🙂))
luciebx
1. pro 2009
prosteja.. dneska je zatim fajn.. udelala sem si kasicku a tak uvidime.. venku je pekne namrzlo.. .uz jsou tu ty vanoce koukam...

musim do mesta a na urad no mam toho hodne.. pritel rano dosel o pul 6 meli vanocni party s praci no ale drzel se.. dal si jen par... hoooodnej
blahovka.cz
1. pro 2009
ahojky luci a svoji a volala jsi mudra???ty jo jeste abys do toho nesla predcasne :-o =-) 🙂
luciebx
1. pro 2009
ahojky blahovka.. svoja a tak vsichni..jak se vsichni mame.. copak se tu dnes resi? ja jdu zapnout pracku at to mam zkrku hned..
svoja
1. pro 2009
BLAHU nevolala, jsem zatim klidna, zitra jdu do poradny, tak uvidime, co me rekne....manzel je teda o dost nervoznejsi a donutil me sbalit si veci do porodky 😃 😃 😃 😃
nuki
1. pro 2009
Hehe: tak na aukro knížku mají za 299,-Kč .)))
prosteja
1. pro 2009
ahooj SVOJI x-) no tak uvidíš, třeba se rozběhne porod dříve 😉
hehenaautor
1. pro 2009
SVOJI ahoooj... no tak na tvojí zítřejší poradnu jsem fakt zvědavá.... =-)

LUCI ahooj 🙂 tady hlásí furt, že budou Vánoce na blátě... :-|

NUKI no pěkně... jdu se podívat 🙂 díky .) x-)
luciebx
1. pro 2009
svoji.. tyyy jooo ty uz to mas za par vid... jeeee ty se mas.... holky taky vam zacatek tehu tak pomalu ubyhal?
me se zda ze se to vlece a vlece a furt nic.. hihi
hehenaautor
1. pro 2009
LUCI taky... ten první trimestr se mi rozhodně vlekl nejvíc... zvlášť to čekání na další vyšetření... po těch první genetických testech už to nabralo rychlost... 🙂 a teď je to teda neskutečnej fofr... :-N :-N :-N
nuki
1. pro 2009
Luci: neboj za chvilku budeš taky na konci..🙂))
prosteja
1. pro 2009
na SVOJU jsem zítra taky zvědavá 😉 copak jí doktor řekne......

LUCI jj, ty první týdny, než doktoři řekli, je to ok, bez vývojových vad a pominul ten první trimestr, kdy je největší riziko potratu, tak se to vleklo... a jak píše HEHE, pak to nabralo šílenou rychlost, až se nestačím divit :-o
hehenaautor
1. pro 2009
NUKI mno jo, to je aukce... takže se musí čekat na přihazování... 😞 nejspíš se to vyšplhá na tu samou cenu jako v obchodě nová... 8-(
prosteja
1. pro 2009
NUKI a ty na začátku 😃 x-)
hehenaautor
1. pro 2009
jo a bez aktivace účtu se nemůžeš účastnit aukce... 😞 jak rychle vám plně aktivují na aukru účet? :-N
prosteja
1. pro 2009
HEHE no to je problém aukcí..... na tom mmb stačí napsat, že máš zájem o knížku a je to 😉
prosteja
1. pro 2009
HEHE asi do 14 dnů 😉
nuki
1. pro 2009
hehe: zatím nikdo nepřihodil, můžeš počkat až ke konci a uvidíš..🙂
nuki
1. pro 2009
Prostej: už aby to bylo... 🙂