• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jo zoubky na ty vcera jukla mudra a prej este neee
1. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ditka jsou proste stesti holky :grinning: jinak se to neda nazvat,je to proste zaplava stesti :grinning:
1. pro 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé BLAHU "záplava štěstí" ............. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
na Vánoce s prckem se taky strašně těším .)

NUKI i já bych se do šátku zavázala... :slight_smile:)) asi bych na to neměla trpělivost...

ty jo ve 4 měsících dva zuby??? to jsem netušila, že je to možný.... :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak to máš naprostou pravdu..:slight_smile:) :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ čoveče tak kniha NĚŽNÁ NÁRUČ RODIČŮ je vyprodaná... :confounded:
1. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko presne tak,proste takhle stastna jsem nikdy nebyla svatba je oproti tomu nicmtenhle pocit stesti a lasky je trvalej a ne jeden den a kdyz se na tebe tvoje dite(mimochodem to spojeni TVE DITE je taky uzasne) tak to proste je nadhera :grinning:
1. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU záplava štěstí, to je krásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no HEHE, já byla exot :grinning: a jsem doteď... to nevidíš, že musím mít furt něco extra? každýho bolej záda, jen mě žebra :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko... tak sem se prisla za vama holky opet podivat...
1. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no v knihkupectví možná :grinning: : http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28845778&tab=4 jukni třeba sem :wink:
1. pro 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo to zkus na aukru HEHE :wink: já ji taky nemám z knihkupectví, protože když jsem ji sháněla, tak ji nikde neměli, takže mám z mimibazaru :wink:

ahooj LUCI :dizzy_face: jak je?
1. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :dizzy_face:

Opet jsem se probudila bolesti...zacina to byt zajimave a jestli budu mit ms bolesti az do porodu, tak potes koste teda :unamused: Vytok je silnejsi...ceka me uzasny mesic :sweat_smile: :grinning:

S satkovanim jednoznacne souhlasim s hehe. Je to i pro maly miminka, je to bezpecny, jen zalezi jakym zpusobem a jak se to uvaze. chce to trochu cviku, ale jak to natrenujes, tak to mas behem minuty - videla jsem na vlastni oci. Dokonce jsou nejaky pruznejsi pro novorozence...Je to velkej pomocnik. Ja sama uvazuju, ze ho poridim nebo vypujcim. Prosim, neodsuzujte to, kdyz o tom nic nevite... :wink:

Dnes se me zdalo o AMAL a Amalce :dizzy_face:

BLAHU podle popisu z diskuzi tady na konoj to asi byla fakt zatka nebo jeji cast :unamused:
1. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: Ahojky a drž se, ještě chvilku, určitě se o zlepší...:slight_smile:))
1. pro 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteja.. dneska je zatim fajn.. udelala sem si kasicku a tak uvidime.. venku je pekne namrzlo.. .uz jsou tu ty vanoce koukam...

musim do mesta a na urad no mam toho hodne.. pritel rano dosel o pul 6 meli vanocni party s praci no ale drzel se.. dal si jen par... hoooodnej
1. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky luci a svoji a volala jsi mudra???ty jo jeste abys do toho nesla predcasne :astonished: :confused: :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky blahovka.. svoja a tak vsichni..jak se vsichni mame.. copak se tu dnes resi? ja jdu zapnout pracku at to mam zkrku hned..
1. pro 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU nevolala, jsem zatim klidna, zitra jdu do poradny, tak uvidime, co me rekne....manzel je teda o dost nervoznejsi a donutil me sbalit si veci do porodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak na aukro knížku mají za 299,-Kč .)))
1. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj SVOJI :dizzy_face: no tak uvidíš, třeba se rozběhne porod dříve :wink:
1. pro 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI ahoooj... no tak na tvojí zítřejší poradnu jsem fakt zvědavá.... :confused:

LUCI ahooj :slight_smile: tady hlásí furt, že budou Vánoce na blátě... :unamused:

NUKI no pěkně... jdu se podívat :slight_smile: díky .) :dizzy_face:
1. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji.. tyyy jooo ty uz to mas za par vid... jeeee ty se mas.... holky taky vam zacatek tehu tak pomalu ubyhal?
me se zda ze se to vlece a vlece a furt nic.. hihi
1. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI taky... ten první trimestr se mi rozhodně vlekl nejvíc... zvlášť to čekání na další vyšetření... po těch první genetických testech už to nabralo rychlost... :slight_smile: a teď je to teda neskutečnej fofr... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: neboj za chvilku budeš taky na konci..:slight_smile:))
1. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
na SVOJU jsem zítra taky zvědavá :wink: copak jí doktor řekne......

LUCI jj, ty první týdny, než doktoři řekli, je to ok, bez vývojových vad a pominul ten první trimestr, kdy je největší riziko potratu, tak se to vleklo... a jak píše HEHE, pak to nabralo šílenou rychlost, až se nestačím divit :astonished:
1. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI mno jo, to je aukce... takže se musí čekat na přihazování... :( nejspíš se to vyšplhá na tu samou cenu jako v obchodě nová... :rolling_eyes:
1. pro 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI a ty na začátku :grinning: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a bez aktivace účtu se nemůžeš účastnit aukce... :( jak rychle vám plně aktivují na aukru účet? :sweat_smile:
1. pro 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no to je problém aukcí..... na tom mmb stačí napsat, že máš zájem o knížku a je to :wink:
1. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE asi do 14 dnů :wink:
1. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: zatím nikdo nepřihodil, můžeš počkat až ke konci a uvidíš..:slight_smile:
1. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: už aby to bylo... :slight_smile:
1. pro 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek