• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jinak je vše ok, plodovky pořád málo, ale nijak neubývá, to je důležitý.....jo a jinak protože je všechno ok a cítím se dobře, tak další kontrola až za 3 týdny a to už bude poslední..... prý kvůli tomu, že brouček je koncem pánevním a doktor mi tam nemůže udělat ani monitor, tak mě raději předá do porodky.... tak za 3 týdny jdu naposledy ke svému gyndaři a pak tradá do porodnice.......

jo a říkala jsem mu, že mě pobolivá často bříško jako na ms, tak říkal, že to je ok, že to jsou už poslíci a v mém týdnu normální...... nesmí to být prý křeče, který by šly ze zad do bříška..... to už by byly kontrakce.... jinak takhle je to ok :wink:
6. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a prďolka váží 1900g.... takže nijak velkýho obra nemáte HEHE, můžeš být v klidu..... ostatní míry a poznatky kdyžtak napíšu později, jdu si něco uklohnit.... tak se zatím mějte, já vás pak dočtu :wink:
6. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko neboj... eště má týden čas a teda já ho chápu - dokážeš si představit viset hlavou jak netopýr zbytečně dýl než je nezbytně nutné?? :slight_smile: :slight_smile:
6. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC, sám doktor řekl, že s tím nemám raději počítat...... ještě budu provozovat nějaký cviky, ale já mám málo plodovky víš a ten pohyb broučka je složitý :wink:
6. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu v deniku Karlovarském:slight_smile:))

Svoji nemůžete usnout, jo??
No já se dozvěděla že je malej takhle zlatej a spavej kvůli té žloutence, takže asi tak za 2 týdny to teprve začne doopravdy:slight_smile:)hihihihi, ale taky třeba ne:slight_smile:)))

Jojo, tak dečka bude asi šmejd:frowning2:
6. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...

prostej,ale treba se nakonec ete otoci...a kolik vazite?

amalky nase..moc mi to mrzi ze mate takovyhle trapeni,snad se to brzy spravi...a byt tebou uz bych na to nervy asi nemela..ala bych do UM a kdyztak ete zkusila odsat aspon trosku mlicka..drzim vam palecky..

cat...no asi fakt vadnej kus :frowning2:

nuki..jeeee brisko zacina trosinecku vycuhovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

blahu...ondrasek je kraaaaaasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty uz mu davas polstarek?

romik..mala je supraaacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hehenko uzijte si kurz a pak musis povedet informace

holky teda vas docist
6. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: no vidíš, tak je to vlastně ok..:slight_smile:)) super, bude to dobrý...)
6. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL ahojky, vážíme 1900 g.... jo třeba se otočí, ale nějak s tím raději nepočítám, protože měl hlavičku napravo a otočil ji nahoru :grinning: takže to byl jeho jedinej pohyb :grinning:
6. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu na tu baštu :wink:
6. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko tak sviťte, nám to pomohla, malej se taky otočil až 33tt:slight_smile:)
Hlavně že plodovka neubývá!!!

Ahoj Carcul:slight_smile:))tak ty jsi asi další na řadě,ne???

Blahu krásný fotečky, malej je nádhernej a taaak vyrostl!!!!!

Nuki dodatečná gratulace k těhu řidičáku:slight_smile:))
6. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: moc díky..:slight_smile:))))
6. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky carculko no zrovna jsem jukala na rajce k tobe teda konecne mas taky pandero,vzdyt bys vypadala ve 3.trim. jak prejedena :grinning:

jo tak catusko to ja mrknu,jestli to je k videni na netu :grinning:

polstarek u malyho nevadi,ptala jsem se - navic on s nim vydrzi spinkat dyl az tam ma dulek na hlavicku :grinning:
6. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam nevidela cat :frowning2: asi to tam vlozi pozdeji
6. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já už opravdu pádím domů..:slight_smile:) papa
6. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat taky jsme nejdriv spali, to ta zloutenka...ale je bozi, jak je ted takova zivejsi, jak pobrukuje, jak si uvedomuje rucicky a chyta me jima pro kojeni za trisko nebo za prso nebo za ruku...uz to neni takovy to lezici a nehybajici se miminko....mmch, my mame v postylce taky rost a monitor neblbne :wink:

mala me utancovala...a spi
6. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a me se seka kun,no nic,za chvilku se vzbudi malej,tak pak spolu jdeme uklizet
6. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu..nojooo uz je ho kus,jsem jak velrybka :grinning:

prostej to jste vetsi nez my..podle dr jsme byly min.pondeli 32plus2(ja myslela ze o ctyri dni min) a meli jsme tech 1600-ale jen odhad-treba ma vic :sweat_smile: ale nerikala ze by mala mela malo nebo tak neco..

cat..jezis..nojooo..sem si to nejak nepripoustela :sweat_smile:
6. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už se mi dělá bašta :grinning:

CAT svítíme, svítíme, i cviky ještě můžeme provádět...... ale moc to nepomáhá no.... :frowning2:

CARCUL já jsem podle ms dneska přesně 32+2 (tzn. to stejný co vy minule) a máme 1900g a prý přesně podle tabulek..... ale je to jen odhad..... :wink:
6. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..vy jste teda tanecnice :slight_smile:

prostej..hmmm tak jsme asi mensi..ale v norme asi,dr nic nerikala
6. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nevite kde najdu poporodni cviky?
6. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL nevím, oni všude píšou něco jinýho.... myslím ale že jste teda krapet menší....... já co jsem našla tabulku, tak tam pro 33tt píšou váhu 1920g :wink:
6. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se opet hlasime.. meli sme doma navstevu kamaradku s mimi kterymu je 7 mesicu.. no byl uzasnej.... nas psik nevedel co driv.. aji trosku zarlila no.. tak sem zvedava jak nam to pak doma dopadne hihi....

opet sem vyrazila do mesta na nejaky ten nakup no ale uz tam ve vyprodejich vubec nic nezbylo :unamused: ale to nevadi.. i tak sem dosla domu s jednim body a jednim komplitkem tricenko a kratasy takovy laclacky.. .na leto...
6. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tak pak musis vyfotit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL teď jsem se schválně dívala, jak mi vychází týdny podle utz.... takže podle ms jsme dnes 32+2 a podle utz jsme 32+3 :grinning:
6. led 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže asi opravdu optimální váha na tento týden..... :wink:

zdravím LUCI.... a jdu se konečně nabaštit... ukážu se tu večer, budu fotit pupíno, tak se s ním musím pochlubit :grinning:
6. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nafotim.. prihodim fotecku kamoscinyho mimi... jak si hraje s nasim psikem.... :slight_smile:
6. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej no ja myslela ze jsme 31plus5 (dle sreeningu jsem se ridila)a dr rikala ze 32plus2..ale ikdyby to prvni tak jak koukam stejne vychazime mensi ,ale tak kdyby to nebylo v norme,tak by dr neco rekla
6. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočandy :slight_smile: tak jsem vás krapet dočetla, ale ne všechno...

Svoji, já se snažím po každým krmení dávat Teri odříhnout i v noci, většinou to v noci vypadá tak, že ji nakrmím z jednoho prsu, když už nechce, tak se odtrhne a já si lehnu na záda, podložím si hlavu polštářem a položím si ji na sebe bříškem, hlavičku má na mým dekoltu :slight_smile: nechám ji takhle ležet tak 10-15 minut (někdy teda usnu a vzbudím se až za dvě hodiny :grinning: ),buď si odříhne nebo ne, pak ji přebalím, aby se znovu probrala a dám ji napít z druhýho, aby dýl vydržela :slight_smile:

Prostej, to je dobře, že ti plodovka neubývá :dizzy_face: s tím otočením, prý některá miminka se otočí až přímo před porodem :wink:
6. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amal, četla jsem jaký máte problémy s kojením :frowning2: hlavně to chce klid, tohle to samý měla moje ségra, nervní byla jak pes, malá to z ní cítila, tak byla taky nervní a brečela snad pořád, jakmile malá uviděla mámino prso, měla úplně hysterickej záchvat a nechtěla vůbec jíst, ty děti to z mámy cítí no....musela krmit přes stříkačku, po návratu z porodky to bylo ještě horší, ale postupně se srovnaly obě, tuším zhruba tak po šestinedělí a teď? Teď jí malá spí v noci 9 hodin a to ji prý musí ještě budit, aby ji nepraskly mlíkárny :grinning:
já třeba piju 2x denně čaj pro kojící matky a 3x denně fenyklový čajík, mlíka mám teda na rozdávání, ale je fakt, že v první řadě, je potřeba být v klidu a asi bych být tebou zavolala laktační poradkyni, nic za to nedáš :wink:

jinak přes den se s malou muckám, když chce tak ji pochovám, snažím se, aby se sama zaměstnávala třeba hračkama, ta kniha Něžná náruč rodičů (mám doma) je fakt bezva a mají tam bezva rady, hlavně tam jsou i rady určené přímo dětem s dolichokefalickým tvarem hlavičky, které trpí predilekcí (což je naše Téra) takže podle toho se řídíme :slight_smile:
6. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj monci :slight_smile:
6. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek