• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jdu se natáhnout... mám zase opuchlou hnátu, že se mi zas nechtěla vlýzt do boty :slight_smile:) tak zatím pá...
ale jak se znám, tak ještě nakouknu než půjdu chrupčit...

jo a zase poslíčci :slight_smile:)) i nohy mě z toho zas jakoby brní, přesně jak při MS :slight_smile:) ono se to tam fakt asi už připravuje :slight_smile:)) :confused: :sweat_smile: :grinning:
6. led 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.... no já tu nikdy tak dlouho neseděla, takže jsem tam ty další týdny uviděla až druhý den ráno :grinning:

tak je fakt, že v Podolí mají asi větší šrumec, než třeba v té Krči, tam se asi rodí míň..... :wink:
6. led 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak uvidíš..... držím palec, aby to tentokrát došlo opravdu všechno :wink:

tý jo, tak ty napuchlý nohy nezávidím, já otoky zatím neznám :sweat_smile: jen se jdi pěkně natáhnout.... já jsem dnes nějaká unavená, takže asi půjdu za manžou do hajan...... dobrou noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. led 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak jsem teda netušila, že budu poslední a zároveň první, kdo dává příspěvek :rolling_eyes: nějak na mě zaútočila nespavost.... večer jsem v klidu usnula, ale jak manža vstával, tak od té doby nespím, převaluju se v posteli a děs běs.... tak nevím, co to je... navíc jak se převaluju, tak to asi prďolka bere jako že budeme vstávat nebo co a začal řádit, super fakt :rolling_eyes: ..... tak jsem si udělala snídani a sedím jak blbec od půl šesté na pohovce a nevím, co dělat.... třeba to ještě zalomím za chvíli...... ale chci popřát všem krásné ránko :grinning:
7. led 2010 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ahoooj :slight_smile: třeba je to i tím, žes byla doteď zvyklá vstávat tak brzo...
7. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HEHE, možná jo :frowning2: ale od rána jsem ještě nezabrala...... už mám prádlo v pračce, sklizený nádobí, ustlaný a snažila jsem se uspat čtením :grinning: a prd....... teď jdu chystat polívku, třeba se najím a vytuhnu... unavená jsem jak blázen, ale když si lehnu, tak nic, převaluju se a stejně nespím.... jéžiš, já budu dneska protivná :confounded: :sweat_smile:
7. led 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: neboooj... třeba tě to přemůže po polívce... :wink: :wink: :wink:
7. led 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba jo..... a jestli ne, tak si manža asi užije, až přijde domů :grinning:

jsem si chtěla zavolat aspoň k obvoďákovi a pediatrovi a nejsou tam :frowning2: ježiš, to bude den :grinning:
7. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achjo... mě se tyhle věci nechce ale ani trochu zařizovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo chjo... :rolling_eyes:
7. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE mě taky ne :grinning: proto jsem si říkala, budu to mít z krku, brnknu obvoďákovi, kdy můžu přijít a zrovna i pediatrovi ať to mám z krku a oni nemají ordinační hodiny..... :rolling_eyes: tož až zítra :wink:
7. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ta kniha Něžná náruč rodičů mi taky dává zabrat... grrrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
7. led 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslím, že obvoďákovi nemusíš volat ne? tam můžeš přijít asi kdykoliv... ta moje vypadala, že těhule bere přednostně, hlavně, když je v čekárně víc evidentně nemocných...
7. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jak to? už se to nedá sehnat nebo co? z druhé ruky seženeš určo :wink:

k obvoďákovi zavolat musím, ještě tam nejsem registrovaná :sweat_smile:
7. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoooj PRVUŠKY :dizzy_face:

Snažím se vás dočíst, ale nějak nezvládám, dneska mi nějak bolí oči .....

PROSTEJKO: tak to je fajn, že ti plodovka neubývá, ale teda snad se prďolka umoudří a ještě se otočí. Když ne, tak půjdeš na císaře nebo přirozeně KP?
A s tou nespavostí to mám teď tak 14dní, převaluju se, nevím jak si lehnout, čučím do tmy, pak k ránu zaberu a hned mi zas budí budík nebo pejsková.

HEHENKO: ten váš Kubajzlík je nádhernej, ten čumáček, jsem zvědavá, jak bude vypadat v reálu.

Holky, vždyť vy už finišujete..... :confused: :wink:

Koukám, že AMALI má problém s Amálkou..... jejda, to jsou starosti, tak snad se brzo umoudří a začne víc bumbat.

BLAHU.... Ondrrášek je pěknej čertík, neplecha mu kouká z kukadel.... krásnej chlapák! :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ZUZI :dizzy_face: já doufám, že ta nespavost je nějaký přechodný stav nebo co :grinning: unavená jsem totiž jak blázen ale spát ne a ne a ne :grinning: ta poloha, já to právě zjišťuju, ono je to prý jak v které porodnici, dokonce zjišťuju, že ve většině porodnic tě přímo nutí zkusit to normálně :astonished: jenže z toho mám hrůzu, už vidím, že mě stejnak budou trápit v bolestech a kdesicosi a pak řeknou, tak jdeme na císaře.... tak jestli by to mělo dopadnout takhle, tak to raději plánovaného nebo co...... nadšená z toho nejsem, ale z porodu koncem pánevním přirozenou cestou taky ne :confounded:
7. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... ten tvůj bývalý švagr je pěknej hajzl... už v 6.měsíci???? Vždyť kdy to na něj prasklo, nedávno!!!!!! A to prý děti nikdy nechtěl! :angry:
A s těma plenkama je to děs, proč jako bys měla platit plnou cenu za půlku!!!!! Paní asi ulítla, ne???? Tak snad ta slevička bude stát za ty nervíky.

....chichi.... "účastníci porodního zájezdu" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

PROSTEJKO: krásný bříško....a teda čučim, že jenom 4,7kg nahoře :astonished: :slight_smile:
7. led 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoujky zenusky

dneska jsem prisla pozdeji malej se staval uz v sest a pak byl nevrlej a v osm uz zase spal,no a ted jsme dali svacinku a momentalne si spokojene zloula susenku :grinning:

copak noveho???prostejko tebe by cekal cisar,kdyz se miminko neotoci???ale zase jak jsi psala lepsi ho zvolit planovane,nez aby se na nej slo pak narychlo,jedine minus u cisare je,kdyz tam nesmi byt tatinek :unamused: jinak to je porod vicemene zadarmo :grinning:
7. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jukla jsem na pandisimo grando vcera vecer teda krasne koulite a kulatite na brisku
7. led 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI děkuju za pochvalu bříška...... no kilča nahoru moc nejdou :sweat_smile:

ahojky BLAHU :dizzy_face: kulatíme, kulatíme.... nevím, co by mě čekalo právě..... myslím, že v Krči o porodu císařem moc slyšet nechtějí, aspoň co jsem tak zaslechla :confounded: a tatínek být může u miminka a to je pro mě rozhodující..... :wink:
7. led 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak všem přeji krásný den, a hlavně Prostějce...bude líp neboj a určitě si i pospíš...já teda zatím problémy se spaním nemám, spíš naopak...))
7. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem krapet docetla - hehe tak hlavne ze se libilo

ahojky zuzi,dekujem ten cas proste silene leti a nezastavi se :grinning:

prostejko ty mas strach z cisare,to nemej,jestli mas nejaky otazky rada ti na ne odpovim a myslim,ze ta pupecnikova u cisare nejde,ja ji chtela taky,ale mudra mi rekla,ze radsi ne,akorat nevim jestli kvuli me,nebo cisari

holky koukam,ze jsem nebyla jedina komu se brzdil kun vcera
7. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj NUKI.... těhulko, ty už jsi 10tt??? to to letíííííííí :dizzy_face:
Kdy to oznámíte do světa?
Jééé, krásně se ti spinká? To já jsem na začátku spala strašně mizerně, noční můry.... a teď se mi to zase vrací (bez těch můr, zdají se mi spíš pitominy).
7. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteji u miminka,jako pri ,nebo po porodu?????

ahojky nuki a mimisku!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda hehenko ty mas opravdu stesti na ty objednavky vid,takovy tahanice :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky NUKI :dizzy_face: já taky problémy se spaním neměla... :grinning: to až teď.... snad to bude dneska lepší :wink:

BLAHU no co vím ta v Krči nemůže být přímo na sále u maminky (někde to jde, v Krči ne)... ale hned jak miminko vyndají, tak k němu může tatínek.... takže těsně po porodu může být u miminka, fotit si ho, popsat si ho a tak.... jen nevím, jak je to pak s převezením na jIP....jinak otázky ani moc nemám, se přiznám, že větší strach mám z toho, že mě budou nutit do něčeho co nechci...... víc než z plánovaného císaře :grinning: jinak díky moc,možná tě ještě budu zpovídat později, až budu mít jasněji :wink:
7. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
do ceho nutit,jako do prirozeneho???????tak mas prostejko oporu v gendari,ne?????vsak on si te pohlida,tak to je supr,manza jako mohl natacet,pochovat ne a poprast se ve varech nepodepisuje,takze si ho pochoval az druhy den,kdyz prijel

jako me by se tenkrat libilo,kdyby tam mohl byt se mnou :grinning:

spani v tehu je vubec na pytel,co,nejdriv noc ni mury,pak kopance,pak si uz zenska pripada jako velryba a tezkej je kazdej pohyb :grinning:
7. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
to by člověk nevěřil, kolik udělá chlap při pečení štrůdlu..
čekám kdy se vzbudí Vendulka tak jsem tu asi jen na chvilku
7. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE...ahoj :slight_smile:
Je mi líto, co se stalo kamarádovi :frowning2:
7. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: jojo taky to nějak rychle letí se mi zdá..:slight_smile:))
moje rodina to ví, manželova ještě čekáme a pár lidí v práci to už taky ví, jsem to nevydržela...:slight_smile:))

kdy jste to ofiko oznamovali v práci? hlavně šéfovi?:slight_smile:
7. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Zuzi...v ponděli se s ním jdeme rozloučit :frowning2: je mi hrozně líto kamarádky :pensive:
7. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek