• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
všechny zdravíííím :slight_smile:

PROSTEJ no když už narazím na inzoš, tak je přede mnou už jeden zájemce... pak mi jen dojde mejl, že se dohodli, takže zase nic! .( no a pak jsem to zkoušela znovu na mimibazaru... ale tam chce paní i poštovným 370.- a prodává to bez DVD. (ta u který to nevyšlo prodávala za 350.- i s DVD) tak to mě zas trošku tankuje no... .(

jinak jsme na tom s tím obvoďákem podobně :slight_smile:)) já tam teda už byla, ale ještě nedostala dr. od mojeho předchozího obvoďáka kartu, neb jsem tam nezašla s tou žádankou - je to na Pze 4 že jo, krapet z ruky...
je zajímavý, že když si gyndaři jsou schopní kartu poslat, aniž bych s tím někde pobíhala, tak že to nejsou schopní udělat i obvoďáci :((((

šmarjá ten Kubík mě teda pěkně kopačí do žeber... dneska ho nějak štvu asi bo co :slight_smile:)) :grinning:

ZUZI díky :slight_smile: no profil má krásnej, hubičku vyšpulenou :slight_smile:)) jsem na něj zvědavá na kluka... nakonec vyleze to nejošklivější miminko na světě :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

a "švára" je fakt debil... včera jsem na to zas v noci myslela, až jsem nemohla usnout... :( tohle jsou tak hnusný nespravedlivý věci.....
7. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jj, jako že by mě nutili do přirozeného porodu.... to prý v Krči (a vůbec všude) strašně rádi dělají a pak se stejnak kvaltuje na císaře...... jinak oporu v gyndaři, no on řekl, že mi může napsat maximálně doporučení, že doporučuje císaře, ale zbytek že je na porodnici...... :frowning2: ale nechci to teď řešit, budu ještě přemlouvat broučka, a třeba nás překvapí všechny a otočí se a bude nám hej :grinning: a když ne, tak si na tom císaři asi budu trvat.... :wink:

ahojky ANGE...... a nejen při pečení štrůdlu :grinning:
7. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky... jak se mame...

jinak s tim oznamovanim sefum.. ja taky jeste cekam.. pac sem teprve 2.12 nastoupila takze to tam nechci hned vybalit.. asi pockam do konce ledna a pak to reknu.. uvidime jak zareaguji..
7. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki tobě ty týdny taky začínají utíkat.. :slight_smile:
MOc jsem teda nedočítala, ale postřehla jsem diskuzi kojení jako antikoncepce...Tomu nevěřte ženský :grinning: já kojím každé dvě hodiny až dvě a půl a už jsem měla dvě mrchy..takže fakt bacha..
Sex po porodu..jako před porodem, radši mám masírování zad :grinning: ale když na to přijde, tak je to paráda..
7. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI já po screeningu, cca ve 14tt :wink:

HEHE aha.... tak to je na pytel, když už, tak to chce i s tím DVD.....anebo zkus sehnat levnou bez DVD a já ti to vypálím :wink:
7. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Hehenko Kubíčka jsem viděla a je překrásněj :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů ZUZI :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko já mám tu knížku bez DVD a nechybí mi..z těch obrázků to jde se naučit :wink:
7. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak manža fuč... dovalí až zítra... člověk, aby se zas potento strachy, aby se mu něco nestalo... :pensive:
7. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ange ja nez sex mama radsi masaz nohou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak kamarada mimje taky lito a hlavne te manzelky s miminkem,to je sileny,neumim si neco takoveho predstavit,ze bych byla najednou jen sama s Ondraskem,jako to bych si sla hodit masli

aha prostejko,tak to je blby ,kdyz si vezmes fakt,ze tvuj gyndar te zna nejlip a oni to pak maj zmeni,tak uvidis co ti reknou poprve v porodce az te tam uvidi

nuki oznamovani sefovi,no jelikoz je muj sef,zaroven deda Ondraska a muj tata v jednom,tak to nebylo zadne tajmestvi :grinning: :grinning: :grinning:

ale jinak bych to resila podle druhu prace,pokud by tva prace mohla skodit tehu,rekla bych hned a jinak púockala na 4 mesic :wink:

hehe svagra bych poslala k psychiatrovi jelikoz nechapu tu krutost,kterou segre provedl,nechtel deti,delala caviky s kazdym sexem a misto toho aby ji rekl narovinu,ze bude konec a ona uz mohla byt nekde jinde a s nekym jinym,s nim ztratila kus zivota
7. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE....chichi.... to je super názor, že máš radši masáž zad (to já teda taky) :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych v práci oznamovala až po screeningu teda... pokud jí nemáš samozřejmě fyzicky náročnou. prostě po 12. týdnu, dřív asi ne.

ANGE díky :slight_smile: :dizzy_face:
já vím, že bych možná DVD nevyužila, ale tak nějak mě to štve z principu asi :sweat_smile: že je to bez dvd a ještě dražší mno... :sweat_smile: jsem asi detailista...

ZUZI už se těšíš na dětičky co? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zuzi krasa,tak si vem mustr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ba ne ja verim,ze to zvladnes kamoska si s dvojcatama vylozene uzivala,jen je to zezacatku vetsi fofr,ale pak mas zase vy hodu,ze si A/dam s B/edrichem vyhrajou spolu :grinning:
7. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE zase máš manžu pryč? určo bude vše ok, uvidíš :wink:

BLAHU no ale je to tak, prostě tam mě převezmou doktoři a je fakt, že můj doktor už u toho nebude a nebude mít ani žádnou odpovědnost a tak, že...... takže na jednu stranu to chápu :wink:
7. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hrozný co BLAHU.. 5 let života... teď je jí 29 a musí odznova...

samozřejmě jsou horší věci, jak píše ANGE... :frowning2:

ale i tak asi víte, že vypořádat se i s normálním rozchodem je těžký, natož tohle... :(

add o čem psala ANGE... já si ani nechci představovat. těžká noční můra. někdy se bojím, že když je člověk až tak šťastnej, že to prostě skončí.... fuj... nejhorší je, když nad tím člověk vůbec začne uvažovat a uvědomuje si, že je to opravdu setina vteřiny a všechno je jinak... je mi moc líto všech, co něco takovýho musí prožívat...
7. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU :slight_smile:))) hezky jsi to napsala... :grinning:

jj PROSTEJ... ty cesty mě fakt štvou... 600 km, počasí nic moc... navíc je nervozní, čekají ho 3 závěrečný testy a zkoušky... všechno si to nandal do těhle dvou dnů, aby tam pak už nemusel zase jet.... tak snad to zmákne.
7. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: je to někdy strašný co se stane, ale bohužel člověk s tím musí žít už kvůli mimi....

Zuzi : to je krásná fotečka...neboj za chvilku je budeš mít taky..:slight_smile:)
7. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to věřím, já bych byla nervní jak prase..... ale nemysli na nic zlýho, pěkně pohlaď Kubíčka a dejte si něco dobrýho..... :wink: manža to určo zvládne :wink: že mu držíme s prďolkou palec :grinning:
7. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: držíme mu pěsti at má štěstí a vše v pohodě zvládne..:slight_smile:)
7. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to souhlasim hehe to cloveku najednou prijde jake ma male starosti :pensive:

nedavno jste tu nekdo psal,ze jste byli na diskusi zemrelo mi dite,musim rict,ze jsem tam uz mockrat zabrousila taky,ne ze bych kvuli tomu silela,ze se to stane malemu taky,proste byl to osud,srdecni vady,ty pribehy me dojimaly,kolikrat jsem u nich opravdu brecela,proste kdyz clovek vidi to utrepani jinych,tak ho trkne,jak skvele se vlastne ma a jeho problemy najednou problemy nejsou :pensive:

mysliám,ze ange psla,ze zna jednu holcinu ,myslim,ze meli Honzicka,ja jsem rada,ze ty zensky nasly silu a ted uz jsou bud tehotne,nebo maji uz miminka
7. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě když se k tomu vrátím ( naposledy), stalo se to ani ne dvě hodiny po tom, co manžovi skončila služba..nechci pomyslet, co by to s ním udělalo kdyby tam byl...děsím se i toho, že by třeba zasahoval u mojí bouračky.. :pensive: :pensive: dnes mi říkal, že ví detaily ohledně té nehody...je z toho celej špatnej..

a tady jak jsem slíbila, video smějící se Vendulky - bez zvuku bohužel
http://www.youtube.com/watch?v=IIMv2mq7GbY

Prostějko ty máš pořád prdelku prdelkou dole? Snad se otočí jako Denisek :wink:
7. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tady v bazaru ji někdo z Prahy prodává i s DVD za 300,- nebo je to už pryč? :slight_smile:
autor
PROSTEJ díky :slight_smile: už si dáváme banána (chuť má teda zvláštní:slight_smile:))... manža mi ještě přivezl nákup... je to zlato fakt! ho baštím, že to možný není!!!!
on je takovej spíše flegmouš a většinou se moc neučí... ale jak si toho nandal moc a ještě řídí (tzn. že si nemůže po cestě nic přečíst - jindy jezdí třeba zase s někým jiným, ale před zkouškama nikdo řídit nechce :slight_smile:)), tak mu to moc nepřidá no :slight_smile: ale i kdyby to zmákl všechno za E tak je to fuk... hlavně, ať už má ten poslední semestr za sebou a může psát tu zpropadenou diplomku :slight_smile:
BLAHU: já se na ně těším, je mi jasný, že to bude záhul, ale jaký si to udělám, takový to budu mít. Každý mimi je jiný, třeba budu mít naprostý andílky a třeba čertíky. Jen těch pár týdnů to bude zápřah, ale pro mě by to byl zápřah i s jedním miminkem, protože s nima nemám vůůbec žádný zkušenosti. Takže pro mě bude všechno nový.... a často si sem k vám budu chodit pro radu.

Holky, ani nemyslet na to, co se může stát.... člověk neví dne ani vteřiny, co na něj kde čeká!!!! ... změníme téma.... mám z toho husinu!
7. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přebalování a krkání v noci...pokud je čílá tak jí nechám odkrknout, když usne tak jsem ráda..nepřebaluju, pokud není pokakáná, na noc dávám extra vycpanou látkovou plínku :slight_smile:
7. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem hehe hezky napsala??? :slight_smile:
7. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI díky :slight_smile: napsala jsem IP :slight_smile: tak třeba ještě bude... :slight_smile: :wink:
7. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU tohle ::: "...A/dam s B/edrichem..." :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:

i já z toho mám husinu ZUZI .......
7. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé VENDULKA je boží :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a vím, že je to divný, že ti všichni říkají, že je hrozně podobná tobě - já v ní víc vidím tvojeho manžu :sweat_smile:

jsem zvědavá jak budu vnímat Kubulu :slight_smile:)
7. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek