• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ANGE: Vendulka je nádherná.... a ty naušničky..... slaďoučká princeznička :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ange ta je rozkosna,jak se smeje bambulka jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni mozna,ja to nechapu ja uz se v jejim obdobi sotva kutalela a poslouchala otazku,zda cekam dvojcata :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE jj, jsem furt prdelkou dolů :angry: neboooj, svítíme, cvičíme..... a trošku se informuju raději o porodech koncem pánevním, ať jsme připravení na horší variantu :wink: :sweat_smile: a Vendulka je úžasnááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE to je jedno, jak to udělá, hlavně, že to udělá ne? tak si nechte chutnat :wink: a to bříško taky nechápu :astonished: i když upřímně já ani nechápu ty moje kila.... pupek mám slušnej, ale kila nahoře žádný :sweat_smile:
7. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: není zač..:slight_smile:

jojo holky, radši se budeme bavit o něčem veselejším..:slight_smile:
7. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé a SAC přidala nové fotos :grinning: :dizzy_face: Janička je nádherná holčička..... :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

no zuzi viděla jsem hubeňoura ve 35. týdnu.. ta holka moc nejspíš nežere. Takhle se to taky dá, ale otázka co pak z toho celý život budeš mít :confused:

jinak teda ale prostej 4,5kg.. hmmm, to já už mám 8 :slight_smile: a dalal jsem si "závazek", že přes 15 nepřelezu.. tak to třeba zvládnu a třeba taky ne :slight_smile: ale já se ráda hýbu a mám v tom velkou podporu i doma, takže to pak odteče, když bude taťka hlídat a mllíko bude v lednici nebo v mrazáku :slight_smile:

holky jak jste přibíraly? Amalka přibrala nějak moc hodně že? A jak to vypadá po porodu? Byla to voda a mimčo nebo se to furt drží?
7. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda..... kam to mimino dala?????? Tomu fakt nerozumim! :zipper_mouth: :sweat_smile:
7. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahj holky! s tou váhou, já přibrala 35kg, 15 už je pryč a 20 čeká na zhubnutí............... musela jsem si pořídit pár nových hader a krasavice teda ze mě není
7. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,jen nakukuju co je tu novýho :slight_smile: s manžou nám hráblo a rozjíždíme internetovej obchod,tak nad tím pořád sedíme a dumáme..a tak nemám moc čas sem zajít :unamused:

HEHENKO,jestli chceš,pošli adresu a já ti tu něžnou náruč pošlu..mám ji doma-úplně novou i s CD...jsem asi divná,ale mě ta knížka nic nedala :confounded:
7. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uuufff amali 35? prosím tě uklidni mě a řekni mi, žes to všechno nenabrala až v posledních 4 měsících :astonished: :astonished:
7. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky velikost pupíku a přibírání dle mě moc nejde ovlivnit... moje kamarádka je sportovec, skoro nejí, ale nabrala v těhu 18 kilo a pupíno měla solidní... a chvíli po porodu ouplná ploštice zase... to jsou snad věci mezi nebem a zemí bo co :slight_smile:)))

ZUZI ani já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

TOL jj AMÁLKA přibrala skoro 30 kilo myslím... mimochodem jiná moje kamaráda - vyžle - taky... a půl roku po porodu na ní nebylo nic moc poznat...
já myslím, že u Amálky to bylo hooodně o těch otocích... ale jak je na tom teď to nevím...

mojí stejně těhotný kamarádce to bříško jde navíc strašlivě do stran...

holky jsem se chtěla zeptat na DUDLÁKY.. doporučily byste nějakej??? zítra jdu asi se ségrou jen tak - tak bych se případně podívala na dudlany a už koupila kosmetiku a lékárnu...
7. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já přibrala 15 kilo..po porodu jsem měla hned 10 dole ale zase jsem přibrala,tak mám ještě schazovat na tu původní váhu asi 6 kilo :frowning2:
7. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE vááážně???? :astonished: :astonished: :astonished: už jsem napsala asi na 6 inzošů - nikdy to nevyšlo :slight_smile:)) a teď by se mi takhle podařilo od tebe jooo? :slight_smile: no to by byla paráááda :slight_smile:

BAE a e-shop s čím?

AMALLI tak nakonec to bylo 35? no mazec teda... ale te'd máš takovej zápřah, že to půjde dolů neboj! .) :wink:
7. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :dizzy_face: Jen nakukuju Vítek usnul tak jdu cvičit :sunglasses:

Angeth Vendulka je kočanda,moc šikovná :slight_smile:
M dostal kameru na svátek ,ale teda moc nenatáčíme , musíme se polepšit , chci mít všechno zdokumentované :slight_smile:
TOLTEC.... tak to já mám závazek 20kg max! Tak snad se mi to povede, na kontrole 29.12. to bylo +5kg (ono bylo z čeho brát) :sweat_smile:

Jinak vás jdu taky zasvětit do novinek... včera manža s kamarádem rozebrali jádro v bytečku, dneska se objednají okna (snad budou do konce ledna). Teď se jenom dohadujeme, jak to vymyslíme, abychom ušetřili co nejvíc místa.
Já si prosazuju velkou postel 2m/2m.... abychom se tam celá rodinka pak pohodlně vešli....
Manža už plánje koupelnu, musíme šetřit s kažným cm.... Tak jsem si stáhla ze stránek IKEA plánovač, ale docela mi zklamal, vůbec tam nejsou sedačky, obýv.stěny.... jen kuchyně, pracovna a ložnice. Ani dět.postýlky si tam člověk nemůže přidat. Tak jsem se v tom včera celý večer hrabala a tak se naprdla, že si radši centrofixem pomalujeme staré lino a uvidíme, jak to vymyslíme.

Jo a ještě teda hlácím 1.těhu obtíž.... v noci z út na st mi chytla do lýtka tak strašná křeč, že jsem 10min nemohla propnout koleno a protitlakem propnout lýtko. Byly to teda 3 protichůdný křeče..... ještě dneska kulhám, jak mi to vzalo. Do tý doby nic a najednou takovej křečák hnusnej! A z toho, jak blbě chodím, mi začalo pobolívat v tříslech. No bájo..... :sweat_smile:
no mamka me taky furt desi ze jestli naberu vic jak 12 kilo ze to budu tezko shazovat... ale jak rikate.. ono je to individualni a kazda nabere jinak.... me se ta vaha zatim nijak nehnula.. ale zacinam papat az ted v tom 4 mesici.. no sem zvedava jak dopadnu na konci haha
7. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si teda taky myslím, že to moc ovlivnit nejde :wink: někomu pupíno naroste velký, někomu žádný....někdo nabere hodně, někdo málo...... to je těžký :sweat_smile:

a zdravím všechny příchozí :grinning: :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno JANIČKA má velikááánský kukadla... takhle nějak jsem vypadala já jako dítě :slight_smile:)) akurát jsem měla hnědý očka..
7. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do jisté míry top ovlivnit i jde :slight_smile: když nejíš, tak pak není co řešit.. ale já fakt jím víc, připadám si jak kdybych měla někde díru :slight_smile: prostě sním oběd a dala bych si další.. takže kdybych měla echt pevnou vůli, tak jím malinko. podle mě zákony příjmu a výdaje fungujou i v těhu :slight_smile: .. ale je fakt pak ten, že kdo se hejbal před těhu a měl nějakou kondičku a tvar, tak se to pak vrací zpátky líp. ale nikdy není pozdě vůbec pro nikoho :slight_smile:
7. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE... tak to moc držím palce, ať se internetový obchod rozjede.

Ahoj AMALI a PETULKO :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě chybí ještě 5 kg dolů , ale chci jít zváhou o 10-15 kg dolů :sunglasses:
Psla jsme od cat te sestře, je moc hodná, hned se ozvala,ale i kdybych za to dala tolik peněz tak je to i se sezením a to je pro mě moc daleko :confounded: jako o no to není taková částka,a le vzhledem k tomu, že teď bude penízku hodně málo, tak si to nemůžu doovolit :frowning2:
TOLTEC jo tak jasný, pokud nic nejíš, tak je to jasný.... ale někdo žere jak mlejn a nic a někdo nejí moc a nabírá šíleně......
Hehenko,no klidně ti ji pošlu,stejně se tu na ní jen práší a cd jsem ještě ani neviděla :slight_smile:

pro začátek obchod s čajema a pak se uvidí... :wink:
7. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ souhlas.. i já myslím, že to ovlivnit nejde... (teda pokud někdo vyloženě nežere jako prasátko - ale i to jsem viděla a ta maminka nepřibrala skoro nic... ) takže mezitím prostě žádná rovnice neexistuje...

stejně tak ty strie... mažu se celý těhu a stejně mám strie na stehnech a už trochu i bocích... nabrala jsem zatím 12 kilo... moje mamina nabrala 25 a strii nemá ani jednu... včera jak jsem byla na tom kurzu, tak tam maminy ukazovaly pupíky a některý byly takový oplácanější a stejně strie ani jedna... jedinej, kdo se ozval, ež má strie jsem byla já...
7. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, ale ty máš v sobě dva mrňousky..!! :slight_smile:

jo a ty křeče, to jsem měla taky, ale ne tak moc.. jenom v noci jak se blbě hýbnu, tak to cítím.. tak jím magnezko. ale že by to nějak extra pomohlo... spíš seto nezhoršuje, což je taky fajn. a třísla mě začaly bolet min týden, ale už je zas dobře :slight_smile:
7. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak TOL já jím ouplně stejně, někdy i míň než před těhu a stejně nabírám.... by člověk řekl, že když mám stejnej příjem, tak přiberu jen dítě, vodu, placentu.... a ono prd teda... :angry: :angry: :angry:
7. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE čajíkyyyy... a kdy se podaří??? předpokládám, že budete mít i bylinkový směsi co? bych byla zákaznííík :slight_smile:)) :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: Vendulka je nádherná jak se směje..:slight_smile:))

jojo záleží to na spoustě věcí kolik člověk nabere a kolik mu pak zůstane, ed se tím vůbec nestresuji..:slight_smile:
7. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek