• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Holky včera mi od bratránka M donesla časák MAMINKA a budou o ní psát každý měsíc :grinning: v dubnu čeká miminko a budou o ní psát 1 rok :grinning:
7. led 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
beas i já bych možná byla zákazník , já piju čajíky pořád :slight_smile:
7. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI jj pij magnézii... a dokud nepůjdeš k dr., kterej by ti pak předepsal třeba ten Magnosolv, tak stačí aspoň z lékárny rozpustný Magnézko (vypadá to jako vitamin C).. no a samozřejmě Magnézie :slight_smile: - tu mi doporučovali i na kardiologii... :wink:
Já jsem se ptala kožní na strie.... prý to ovlivnit nejde. Každý má jinou elasticitu kůže.... a prý ty značkový mazadla jsou stejně jenom tahání peněz .... prý stačí olivový olej nebo sádlo a má to stejný efekt.

Když jsem se mudra ptala na křeče, doporučil mi pít magnezii, že se to nejlíp vstřebává.
Jo Hehenko,to nevím,kdy se podaří..scháníme nějakou účetní a pak potřebujem zjistit jak s tím DPH a tak..jinak čaje různý,kvetoučí,bylinný a sáčkový,dárkový sady... :slight_smile:

Já jedla v těhu taky celek málo,pohybu jsem měla hodně a stejně přibrala celkem dost...strie se mi udělali až na úplným konci těhu-na stehnech :unamused:
7. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETULKO...jé... tak to si o ní ráda přečtu. Mám předplatný na celý rok 2010.

Jo a jak tady měla PROSTEJKA problémy s adresou a zasláním té zavinky... já úplně bez problémů. Zavinka přišla s Křemílkem a Vochomůrkou asi 3dny před 1.číslem časopisu.
7. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ty křeče ti nezávidím, já jsme je taky měla au ještě teď mě to bolí když si na to vzpomenu :frowning2: Brala sjem magnezko tablety
Jiank já jsme strie neměla ale ke konci mi na bříšku na pravé straně se udělalay a taky na stehnech a to dost :frowning2:
7. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI jj já vím.. olivovej olej je navíc nejmastnější olej vůbec. takže stačí ten - jen někdo nemusí tu vůni...
jinak jsem se za těhu mazala hydratačním Dove krémem - 2 balení, pak těhulenským olejíkem od Hipp a teď mám něco přímo z lékárny (to mi koupila mamina) je to prý zároveň na celulitidu - olejík a je v něm cítit spousta bylinek...

a ten olivový olej je prý dobrej i pro miminko...

já si lila extra virgin oliv. olej i do koupele... ale huš nemám vanůůůůůůůůůů buééééééé
7. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi píšou tam 3 holky a ona je ta 3 :slight_smile:
7. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE: já jsem teď k narozkám dostala ten kvetoucí čajík s konvičkou a hrnečkama v sadě a už se na něj moc těším. To je dobrý nápad na spec.obchod s čajíkama, hrnečkama a tak. Držím palečky. :wink:
autor
PETI a vybledlo ti to aspoň trochu???
HEHE jj, ve spoustě případů to ovlivnitelný prostě není.... vem si mě, přibrala jsem 4,5 kg, řekla bych že jím krapet víc než před těhu, ale nijak to nepřeháním... pupíno mám, jak kdybych přibrala už 15 kg a strie už se mi dělají i na pupíku a to mažu 2x denně :frowning2: a nijak to prostě neovlivním....

BAE tak hodně úspěchů v internetovým obchodě... já se přidávám k zákazníkům, hlavně s kvetoucím čajem :grinning:

ZUZI no já neměla až tak problémy s dodáním, jako s tou adresou :sweat_smile: dodání pak bylo taky rychlý, asi 2 dny po prvním čísle časáku.... :wink:
7. led 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a taky mám už za sebou pár křečí... a též mě pak bolela noha ještě pár dní :slight_smile:)) fuj ! ale teda nestává se mi to jen v noci - spíš víc k večeru...

BAE i já držím paluchy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baes já jsem měla taky kvetoucí čaj , dovezla mi ho právě ta Petra s bratránkem co o nich píšou v té mamince , přímo z číny a ještě 2 mám :slight_smile:
křečíky znám taky..... taky spíš k večeru a pak v noci :pensive: sleduju, že máme stejný problémy :grinning: nejsme my těhotný :grinning:
hehenko jestli myslíš ty strie tak ani ne :frowning2:
tak až budeme mít ten obchůdek,pošlu odkaz :wink:

já mám taky těch strií hodně a můžu říct,e jsem mazala poctivě od tý doby co jsem zjistila,že jsem těhu-zapomněla jsem jen jednou..jak říká 'Zuzi,ovlivnit to bohužel nejde :cry:

no,mám vzhůru dítko tak mizím..Hehenko,pak napíšu,slibuju :wink:
7. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ty strie vyblednou časem, spíš později než dřív :wink:
7. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI jj myslela jsem ty strie .... buééé tak to do konce života nejdu do plavek...

PROSTEJ že by??? čkej... se mrknu dolů...

.... mno jo, je tam bubéééén......

si asi zítra koupím místo dudlíků paličky :slight_smile:)) ať si můžu pořádně zabubnovat :slight_smile:)) :grinning:
7. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... s tou vanou a olejem jsi mi připomněla kamaráda, kterej přišel domů totál namol, dostal hlad, tak si na talíř dal kuře a že si ho sní ve vaně. Napustil si vanu, vlezl si tam, začal jíst a usnul. Ve spaní vykopnul špunt, vysypal na sebe to kuře a jak ta voda ustupovala, tak se celej zmastil od toho kuřete, všude na něm nalepený kousky... asi si to dovedete představit. No vzbudil se až ráno, totálně vymrzlej, opatlanej, vana zaneřáděná, všude kosti..... nemohl se pořádně ani vyškrábat z tý mastný vany....bléééééééé :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě s tou křečí. Chytlo mi to v noci, tak jsem vylítla z postele, že si jako honem na tu nohu stoupnu a rychle to přejde (ale nestihla jsem), tím jsem vzbudila manžu, ten se lekl, co se děje.... byl chudáček tak bezmocnej, tak mi začal hladit po obličeji a litovat mě.... a já jak to bolelo jako prase jsem byla vzteklá a říkám nešahej mi na ksicht. Byla to dost vtipná scénka :grinning: :grinning: :grinning:
autor
no jsem si z toho málem cikla ZUZI :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já tenkrát taky když mi to vyprávěl :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak holka zlatá, já se z tebe dneska fakt počůrááám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jakobych slyšela sebe :slight_smile:)))))

manža by ještě začal poletovat a balit mě do porodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak Vítek se už vzbudil a já jdu teda cvičit doufám, že mě nechá tu mojí hodinku :grinning: odpoledne možná ještě příjdu
7. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI ahoooj :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu ,Ondrasek papal a ted jsem ho ulozila,to jsem zvedava jak dlouho bude spinkat :grinning:
7. led 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa PETI...hezky si zacvič :slight_smile:
7. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek