• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Jedna odchází.....další přicházíííí...ahoj BLAHU :slight_smile:
7. led 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi: samé skvělé historky..:slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
PETI ahojky :dizzy_face:

ZUZI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

HEHE :grinning: no vidíš to, jsme na to kápli..... :grinning:
7. led 2010 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi cetla jsem tvoji scenku s kreci me postihlo uplne to same a v noci a uz jsem mela po 30tt,vyjekla jsem a takovou rychlosti se posadila,ze to u tehule jen tak nevidis a jak jsem sedela tak manza se vzbudil vytrestil oci na me :Co je,co je,ono uz je to tady rodime,Kde je taska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mu vysvetlila,ze to je krec :grinning: ale mrcha se mi za tehu udelala nekolikrat a nechtela povolit

k tomu pribirani pro toltec,tohle je vec hoooodne indivindi - hubenour nabere 30 a ma je dola,ja jsem fakt bacue a nabrala jsem 13kg a zustaly me necele 3kg,takze tezko ti nekdo rekne jak na tom budes,ale je pravda,hodne delaji otoky,a ty mizi dost rychle po porodu a pak vaha mimi,plodovka,placenta a moc toho pak nezbyde :grinning:
7. led 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já pádím na obídek..:slight_smile:))
7. led 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ty jo já ten pupek žeru... to je tak krááásný, když se tam prcík mele.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak si představte ženy, že po kávě mě nepálí žáha, ale po Caru jo :slight_smile:))) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
POMOC PRO TY , KDO CHODÍ JÍST DO ASIJSKÝCH RESTAURACÍ.
Slovníček č. 1
• BÍDEN - Dobrý den
• PANI MA VYSRÁNO ? - Vybrala jste si , slečno ?
• CO KOMU ? - Jakou si přejete přílohu ?
• SEŠUPEM - S kečupem
• HO ŠI CI - S hořčicí
• KPISÍ MÁSESO ? - K pití máte co?
• nebo NA PI ČI - Co si dáte na pití?
• ČUS - Džus ?
• SRAJT - Sprite
• DOUCHUT - Dobrou chuť
• DVASÁT ŠEST - Nutno usoudit podle cifry na pokladně , buď 26 nebo 96
• NAŠANOU - Na shledanou
POMOC PRO TY , KDO CHODÍ NAKUPOVAT NA ASIJSKÁ TRŽIŠTĚ.
Slovníček č. 2
• NEMIŠESKY - univerzální odpověď
• CICA PADE - univerzální cena
• KVALITA CHODINKY ,ŽLATO ,CIBRO ,CI MESICE DOU - prostě skvělé hodinky
• TET KABELU ? - chcete zboží zabalit ?
• ŠUŠI PANI, ŠUŠI - model je podle poslední doby
• TOJEMALO - za tuto cenu vám to neprodám
• POŽKEJ, POŽKEJ, TAKDOBŽE - počkejte pane , určitě se nějak domluvíme
• DITISOU - velikost akorát
• ČISLO DOBLÝ, VYVELKEJ - potřebujete větší velikost

:grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI :slight_smile:))) nejvíc se mi líbí SRAJT - Sprite
7. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZI ty máš dneska nějakou dobrou náladu :grinning: :grinning:

HEHE je to krásný, když se tam prcík mele že? bych se i vsadila, že mi tohle bude po porodu chybět :sweat_smile:

holky já jdu zbaštit tu teplou polívku a třeba to pak na chvíli s prckem zalomíme....... tak kdybych se dlouho neozývala, tak jsem v říši snů :grinning:
7. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
PROSTEJKO.... nějak joooo, ani nevím prooooč :wink: :grinning:
7. led 2010 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
hoolky já jsem se probudila dneska taky do růžova :slight_smile: probudila jsem se totiž ze sna, kde jsem poprvé kojila a vypadala jsem jak blažený blbeček s úsměvem.. jo a ve snu se objevuje pořád klučík, takže to asi bude chlap :confused:

no a s tou váhou, dyť uslyšíte :slight_smile:.. kam to pude :slight_smile:
7. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tu byl manza a ze prej bude dyl v praci,takze my pojedeme za babickou a pak si nas manza vyzvedne,alespon nam ten den utece jako voda :grinning:
7. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ZUZI vis co je nejhorsi,ze oni s nama opravdu tak mluvi :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem z5..:slight_smile:)

Zuzi: tak to je pěknýýýýýýýýýýý..:slight_smile:)))))))))))))
7. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
PROSTEJ brooou... mě se to chce taky dneska zalomit a to se mi přes den nestává :slight_smile:))

TOL tak mě tak napadlo, že o tobě ani nic nevím.....
7. led 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ted jsem cetla na diskusi kdy dat ditko na noc na hlidani,tak ja jsem teda zastance toho,ze hlidat ano,ale treba u nas aby bylo ditko ve svem prostredi,jako drncat samotnym rodicum jsme dali mamce az ted,ona taky bydli v jinem meste a tchanum zatim ne,duvody znate,ale na noc bych dala maleho az z toho bude mit opravdu rozum

tam psala ta maminka,ze ji do toho nuti teta,aby dala mamince malou,protoze ona prej jeji vnucku mela od trimesicu od patku do nedele,tak to je husty . . . to mi prijde dost
7. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
mi napada,ze jestli budud utaha,ze bych odpoledne mohla dat mamace malyho a u nich se natahnout a posapat :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
blahu: jen toho využij..:slight_smile:)
7. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
no prave dneska mama sluzbu na vstavani v noci ja,tak abych dohnala vcerejsek,jsme se vecer s manzou pritulili a kecali a kecali a kecali
7. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
a hehe co bys o mně chtěla vědět? :astonished: :grinning:
7. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
toltec tady musis vybalit vsechno,my jsme zvedavi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo hehe chce kvuli nasi tabuli
7. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak hoolky, já už sem tu něco psala. je mi 28, mám přítele, čekám mimino - ale nevim co to bude :grinning: pracuju, sportuju, ráda jim, pro mimino eště nemám nic nakoupeno :slight_smile: uuuuuáááá dál se ptejte :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
vyslech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a zijes asi v praze,vid??jinak to ja nevim,co chtela vedet hehe,jo a mimi jeste nevite,nebo nechcete vedet?
7. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
necem vědět :slight_smile: a jsem z prahy :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jéééje ženy... občas koukám na youtube.com na porody a já se bojííííím :slight_smile:)))) když tam ty mamky tak křičej, tak to musí bejt hrůzostrašný!!! :fearful:
7. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe: neboj, hlavně, křičí , aby si ulevily, víš jak Ti někdy pomůže si zanadávat, teda někomu určitě...a někdo nekřičí vůbec...:slight_smile:))
7. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já chtěla vědít cokoliv :slight_smile:)) čím víc, tím líp :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
7. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
neboj hehe,tak treba budes kricet taky,ale to bude to posledni co te bude palit :grinning:

teda ja mama dneska nejak spavy dite,malej spi skoro dve hodky a rano spal taky dyl
7. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek