• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
no tak trochu se bojím, že budu řvát jak na lesy a bude to asi všem nepříjemný... ále samozřejmě to mě trápí míň jak to, že je to teda asi brutální, když člověk takhle křičí.... :confused:
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky lepší neřvat :slight_smile: moc to v těch porodniích nemusej.. aby se neděsily další rodičky a nevznikla panika :grinning:
7. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
je hehe ja to nespustim ,protze to chce registraci a ja registrovana nejsem :frowning2:

no nic jdu se upravit,pofackovat kocar a hura za babi,tak papa zenusky vecer sem asi mrknu
7. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOOJ HOLKY:slight_smile:))
Tak jsem uklidila celý byt, malýho slunim od rána na sluníčku, on kouká a nespinká, je taak rozkošnej:slight_smile:))
Máme už fotečky z porodky od té fotogryfky, hned vložím:slight_smile:)

Copa se tu událo??
Koukala jsem že prostějka je 33tt a přibrala jen 4,5kg, teda ty se máš, já už měla tak 10nahoře ve 33:slight_smile:))

Blahu tak manža ještě pořád pracuje?to mám radooost!!!

Byla tu lilisek, že jo?:slight_smile:))ahhoj lilisku, ještě jednou děkujeme za dáreček:slight_smile:)))

Jo jinak dečka řvala 2x za sebou i na sololytu:frowning2:((((tak jsme ji dali pod prostěradlo a zatím neřvala...ještě 1x zařve a letíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí:slight_smile:)a my kupujem baby sence:slight_smile:))
7. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak si to hezky užijte a odpočiň si..:slight_smile:
autor
TOL tak to je dobrá rada.... radši neřvat... by mi asi bylo jedno, že to v porodnicích nemají rádi... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
BLAHU pááá
7. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky.. konecne sem douklizela po vanocich pritel sundal stromek.. ja ho vcera odzdobila a mame to zase na rok hotovo...konecne.. ne ze bych vanoce nemela rada ale letos nejak s tim tehu a naladicky no proste sem si to neuzila jako loni a preloni.. konecne nam venku sviti slunicko a snad ten snih roztaje do par dni.. juchuuu
7. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: Ahojky..:slight_smile:) nám tu ted taky svítí sluníčko..:slight_smile:))
7. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi to hehe nejde spustit :slight_smile: prej musím mít přes 18 :confused: nebo se registrovat..
7. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo já se musela registrovat, aby na nějakej porod mohla mrknout...

ahoooj CAT:.... co ty? křičelas u porodu?
7. led 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to tu ctu? se da nekde na netu kouknout na porod? jejda.. no ja videla v telce jeden a to mela pani do vody no trosku u toho kricela.. asi to fakt boli no.. ale jakmile mimi vyplavalo a dali ji ho na hrud tak na vse zapomela ...

no bylo to uzasny.. ja byla schovana pod dekou a kricela s ni az mi tekly slzy.. :slight_smile:
7. led 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš, já se na to radši dívat nebudu :slight_smile: mně se dneska o porodu zdálo a sama jsem ho porodila, pak chovala, pak jsem říkala, že si jdu ještě vytáhnout placentu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže se nechám u toho, že to bude pohoda jak ve snu :sunglasses:
7. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky radši studovat moc nebudu..:slight_smile:
7. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte,

tak mala zase od sesti vzhuru...usnula az u me na brise s hlavou na prsu(oblecenem). byli jsme dopo venku a ted jsem ji soupla muzovi do postele (ten spi pred nocni) a trochu knika...moc se ji nechce spat a me se nechce tancovat, tak at si chlapec poradi :grinning: chachaaaa...

ani poradne nevim, co se tady delo....

PROSTEJ u nas v porodce pri kp normalni porod nenuti, ale umoznuji, nechavaji to na rodicce...ja bych brala asi cisare...nekdo ale chce mermomoci normalni porod a pry kdyz jsou oba ok a mimi neni obrik, tak to jde :wink:

HEHE ja nekricela jakoze bych rvala, jen jsem tlacila nahlas....ale tak normalne myslim :grinning: ani nevim...jsem si to nejak neuvedomovala...a po porodu jsme jeste vtipkovali s dr a pa a ja jsem rikala, ze jsem byla urcite hystericka a ze se omlouvam a oni se smali, ze ne...a ja jsem jim rikala, ze jsem slysela, ze to v porodnicich nemaji radi- hystericky rodicky- prej jak jsem na to prisla :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak samozrejme vsechny zdravim a omlouvam se, ze nechvalim fotky, briska, miminka....jsem nejak mimo...jste vsechny krasne, mate krasny pupiky a nadherny a sikovny miminka :grinning:
7. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zpět, byla jsem si pro nějaký věcičky na mimísky..... a objednala jsem si postýlky a matrace s kokůskem :grinning:
A koupila jsem přebal.podložku, obyč plenky bílé, molitanovou podložku do vany a objednala si ještě 2x klip s řetízkem na dudáky.... vše je s motivem medvědů (jak jinak) :sweat_smile:
7. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC.... to máš super sny...já nedávno kojila koťata :grinning: :grinning: :grinning:

SVOJI: správný přístup.... šoupnout Barušku tatínkovi, ať se postará....chválím :wink: :grinning:
7. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: je jasné, že ted nebudeš vše tady stíhat..jen se mějte hezky a at se tatínek taky stará..:slight_smile:
7. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe já si taky zařvala, ono to ňák šlo ze mě samo, nejsem vůbec ten tip, ale při posůedních 2 kontrakcích jsem řvala jak tur a na tu druhou byl malej venku:slight_smile:))

Svoji od 6 nespí???jéje, malýho jsem v 10 vzbudila, pak se slunil, já kolem něj luxovala a on v poho koukal, usnul teda pak až ve 13h ale teď bude spinkat min. do 4:slight_smile:))))

Jinka Prostěj KP se většinou nerodí, jen když doktor uzná, že je rodička schopná a chce sama, ale u prvorodiček se to snad ani nedoporučujč, já bych do toho osobně nešla ani za nic...

Jo a ještě jsem chtěla napsat Luci ať si rozmyslí ten porod do vody, já kdybych rodila do vody tak jsem si do slova a do písmene natrhla prdel až k lopatkám:slight_smile:)))hihihihihihi
7. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se rovněž omlouvám že nestačím koukat na nové fptečky, ale napravím to......
7. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Zuzi mě se v těhu taky hodněkrát zdálo že rodim nebo kojim koťátka:slight_smile:)))

Jo a na porod na netu jsem se taky radši nedívala...a asi bych to ani nedoporučila:slight_smile:)
7. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tak výbavička se už rozšiřuje....to je potřeba..:slight_smile: paráda...:slight_smile:

tak jsem si volala na ýsledky krve a moči a vše je v pořádku..tak jsem ráda..:slight_smile:
7. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT.... tak to je dobrý :grinning: A můžeš mi říct, jak jsme na takovou blbinu s těma koťatama přišly??? Asi těhudemence :grinning:
A hodně tě nastřihli?
To je Denísek moooc velkej šikula, když maminku nezlobí :dizzy_face:

HEHENKO:.... s tím řvaním to máme stejný. Taky mi to přijde blbý, ale jak budeme rodit, tak nám to bude fakt jedno co z nás vyjde.
7. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme prospaní.... no spala jsem asi 10 minut celkově :rolling_eyes: začala mi tady hrabat želva v akvárku (samozřejmě teď už je potichu že :grinning: ) a prďolka dostal škytavku a už bylo po spaní.... musela jsem na záchod a od té doby zase kukáme..... ach jo :confounded:
7. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ze mě to vyšlo ani nevím jak...to se pak neovládáte...no já po 36hod nespaní a 10h nejezení jsem byla ráda že jsem to vůbec zvládla ajestůi jsem u toho řvala nebo ne, to je mi fakt jedno...a prej řvou skoro všechny....pak si to povíme:slight_smile:)hihihihihiihihihihhi
7. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE na co se to díváš prosím tě... tenhle porod jsem už jednou viděla, odkazovala na něj nějaká holka na jiném serveru, tak jsem si říkala, sakryš řvaní, to se musím podívat :grinning: ona ta holčina taky měla strach z toho že bude řvát a stačí ti, když ti řeknu, že se porodu hrozně bála a taky toho řvaní, rodila teda skoro celý den, ale když jí nabídli placený epidural (2000,-) tak řekla, že to nééé, že to ona vydrží? :sweat_smile: v takové chvíli si říkám, že ta bolest asi nebyla až tak strašná.... já si porodní bolesti představuju tak, že v té chvíli mi bude jedno, že za epidural budou chtít zaplatit a budu ho prostě chtít... :wink: a řvaní se neboj, porodky jsou na to zvyklí a komu to pomůže ať si klidně zařve že jo....
7. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak beru zařvání při té největší bolesti, ale prohekat tam celou tu dobu a jakože někdo tam je fakt dlouho, tak to bych si taky přišla jak padavka.
To je sranda začít fungovat s dalším členem.. od začátku bych mu říkala, že až bude větší bue luxovat místo mě :slight_smile: a že ho to bude moc bavit! :grinning:
7. led 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT jj, nahoře mám zatím jen 4,5 kg ale podle pupku vypadám tak už na 15 nahoře :grinning: ta váha není vůbec směrodatná...... :wink:

a jinak jsem slyšela, že zařvat si zkusí snad každá..... půlka zjistí, že je jí to nanic, tak je zticha a půlka zjistí, že jí to pomáhá, tak řve :grinning: .... ale bavíme se předpokládám o řvaní u tlačení ne u celého porodu :sweat_smile:
7. led 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej natrhla prdel az k lopatkam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlaska dne :grinning: :grinning:

holky, me se taky zdalo, ze se me narodilo kote a ja jsem ho kojila!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no, od sesti uz nechtela spat, pak po case usnula u me teda na brise- do 9:15 asi, tak jsme papali a sli ven, tam spala v kocarku...je nejaka zivejsi ted no...uz to proste neni jen to lezici a stale spici miminko :grinning: ale je zlata :dizzy_face:
7. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek