• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
protej: tak třeba to v noci aspoň bude lepší..:slight_smile:
7. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš nestraště mně se eště o kotěti nezdálo :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono teda to rvani i dost vysiluje pry....proto to nemaji radi v porodkach. jako nektery zensky jsou hystericky a ani nemusi rodit, co si budem povidat...ale jestli nekdo hlasite tlaci, tak to je v pohode a osobne si nedovedu predstavit, ze bych byla po celou dobu porodu zejmena ke konci ticho jako pena. ha ha ha.
7. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI no malá bude živější a živější a bude to lepší a lepší..... a díky za podporu :wink:

NUKI třeba jo, třeba to zalomím v 10 s manžílkem a budu spát až do rána :grinning:
7. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI jj, prej jsou i ženský co prořvou celou první dobu porodní, to tak trochu nechápu :confounded: se tím spíš vysílí.... to že si někdo zařve u toho konce, to je asi normální :wink:
7. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: no jo každý podle svého uvážení..já myslím, že už tam jsou na určité věci zvyklí..:slight_smile:
7. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švagrová byla na praxi na porodním (přerušovaně asi rok) a prý největší hysterky se řvaním jsou cikánky, že vůbec netlačí, jenom řvou (a to po celou dobu).
7. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mamčy, prostěj osobně mám zkušenost, že teda bolí víc ta první doba porodní, takže kdo má snížený práh bolesti, nebo je citlivější, řekla bych, že má důvod řvát. druhá doba porodní je proti tomu v pohodě. jinak já jsem neřvala, spíš sténala, jak jsem rozdýchávala kontrakce a při tlačení jsem jsem tlačila trochu nahlas takový to mhmh
7. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI přesně tak...... určitě to není tak, jak mi říkala mamka, že když rodila ona, tak tam nějaká ženská šíleně řvala a doktoři prý řvali po ní, ať toho nechá, že když si to dítě dělali, tak že u toho taky neřvala :grinning: .... naopak se to dneska snaží tolerovat, už se to bere úplně jinak :wink:

ZUZI tomu bych věřila :grinning:
7. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, tak to doufám, že žádnou nepotkáme :slight_smile: bych jí řekla ať si jde řvát ven :slight_smile: :slight_smile: a po porodu by mě asi hned pak zavřeli za diskriminaci :slight_smile:
7. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ROMI ahojky..... :dizzy_face: jj tak věřím, že ta první doba porodní je nepříjemnější na ty bolesti, ale já to myslela tak, že tam si ulevíš, jsi tam třeba sama s partnerem a navíc můžou ti pomoct že jo, třeba epi a tak..... spíš jsem to myslela tak, že někomu to řvaní pomůže u tlačení.... ale je to asi hodně individuální :wink:

TOLTEC :grinning: bych měla možná podobnou poznámku, zvlášť kdybychom rodili spolu a nějaká ženská tam řvala jak tur... asi každá víme, že to nebude žádná sranda......
7. led 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě osobně bylo úplně jedno, jaký vydávám zvuky, každý to má jinak
7. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo hlky, mějte se moc krásně já už poběžím...papa :slight_smile:))
7. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)
No já křičela jen jak jsem jako na ten nádech tlačila, tak jsem pak vyřvala ten závěr, ale taky mi říkali že se tím vysiluju, ale já nemohla jinak...už jsem byla na pokraji sil....

No epidural kdyby mi píchla do oka budu jí vděčná, strašně mi to pomohlo a díky tomu jsem se otevřela na 10 za tech 90min, jinak to vůbec nepostupovalo......ale ten závěr stál za to...holky ikdyž to bolí, je to nejkrásnější zážitek na světě a dneska už si tu bolest ani nevybavuju, fakt....příroda to zařídila chytře:slight_smile:))

Miláček mi jede z Prahy a veze KFC!!!holky já se taaaaaaaaaaaaaaaaaak těšim jak se konečně od porodu přežeru.-))hihihihihihhi prdíky neprdíky, to denísek musí pochopit:slight_smile:))
7. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT to je krásný...... musím pošoupnout tu svoji prdelku, já prostě o tohle přijít nechci kvůli císaři :confounded: :pensive:
7. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nech si chutnat :grinning:
7. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI ahojky :dizzy_face:
7. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC.... :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj ROMI, malá Renatka je krásná :dizzy_face:

Pa NUKI :slight_smile:

CAT.... tak se nadlábni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Našla jsem bazva soupis výbavičky, tak kdyby to někomu pomohlo
http://www.webroucek.cz/aktualita.php?id=4909
7. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen se rychle koukla se se dělo ale už sem všechno zapoměla :grinning:
Jen si pamatuju že zuzi má krásný sny :grinning:

Prostejko tobě budu držet pěstičky aby se malej nebo maláá prďolka eště otořil/a :wink: :dizzy_face: Fakt sem slyšela že se mimi třeba otočilo až 3týdny před porodem..

Jinak sem si hezky pobrečela u toho porodu :sweat_smile: Sem si vzpomněla jaké to bylo krásné :dizzy_face: a slzy už je tekly :grinning:

Jiank já teda nekřičela jen sem ze začátku u tlačení dělala takovej ten zvuk..no jako když tlačíte :grinning: Ale pa říkala že ho dělat nemám tak sem nedělala nic jen tlačila ze všech sil :grinning:

Mám prdelku v šátku..je to super..se jí v něm tak líbí a můžeme se eště víc mazlinkat :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj SAC a Janičko :dizzy_face:

JJ, moje sny jsou ukázkový..... já nevim, jestli jsem vám vyprávěla ten poslední vtipnej. Ve snu jsem se probudila u rodičů doma ve svým starým pokojíčku, v pyžamu.... naši na mě nevěřícně zírali, jako co tam dělám, jak jsem se tam dostala, že jsem přece den předtím porodila (porodnici máme 5min chůze od domu) a kde mám dítě.... tak jsem zjistila, že jsem byla náměsíčná a že jsem bosky došla domů a nikdo si mě ani nevšiml (ani na vrátnici). Tak se naši divili, že jak si to jako ta nemocnice představuje, pustit mi v noci domů..... :grinning:
7. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky abyste mi rozumněly a CAT si třeba nemyslela, že si o tom myslím něco blbýho... tak já se ani tak nebojím, že řvát budu, jen mě to zaskočilo... asi to musí fakt strašlivě bolet :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

SAC proč jsi ten zvuk dělat neměla???? :astonished:
7. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KFC :grinning: :grinning: :grinning: CAT jen si dej do nosu... jeslti to není to pálivý kuře, tak to Denísek fakt pochopí :slight_smile:
7. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe to nevím :confused: Ale říkala mi ať ho nedělám :sweat_smile: Sem se právě divila že ta mamča ho taky na začátku dělala a já nemohla..to je bordéél :grinning:
7. led 2010 v 15:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prdelka půl hodinky spala..v 14.45 se probudila tak se ju šupla do šátku a už zasejc spí :grinning: :dizzy_face:
7. led 2010 v 15:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky SAc ty ses ptala na to ohřívání mrkve v mikrovlnce že? tak když jí uvaříš a víš že malá nebude jíst hned, že by to vystydlo, tak to šoupni teplé do lednice aby se nemnožili mikroby a pak by bylo ideální ohřívat to na páře, aby se nezničily vitamíny :wink:
7. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam ze se tu ten porod stale probira.. hihi hi...
tak sme dosli z prochazky se psikem a dosli sme jak dve snehove koule.. ta nase jeste v zivote nevidela snih takze si to poradne uzivala.. litala sem a tam .. .a to ty zaveje nekde jsou vetsi nez ona sama haha... no byla to sranda ji pozorovat.. ted sme zatopili v krbu aby to zni slezlo.. chuderka..
HEHE jj, je mi jasný, že jsi tím chtěla říct, že to musí hrozně bolet, ale nezapomeň, že je to jednak individuální a jednak paní mohla být taková nátura prostě... :wink:

ahojky SAC :dizzy_face: díky za podporu, snad se ještě otočí...... :wink:
a já se jdu ještě nabaštit holky, polívka nestačila, třeba nás uspí těstoviny :grinning:
7. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé angethko to je nááročný :grinning: Já mám spíš teď zase problém že malá do toho oběda spí a jak se vzbudí tak chce většinou hned papat a jak cítí že ji něco cpu do puse a neteče z toho mlíko tak teda brečí..to bylo včera takže mrkev včera prostě nebyla..až dneska a to už trošku spapala :dizzy_face:
7. led 2010 v 15:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI: jé, to se pejsková pěkně vyřádila. Tak nám někdy tu kouličku vyfoť, ráda se juknu :wink:
7. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek