• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Hehe: kdybys chtěla, tak Ti ji můžu pohlídat...:slight_smile:))
1. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nebo ti to můžu vydražit, jestli chceš :wink:

NUKI no však ve čtvrtek ne? :grinning:
1. pro 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: no jasně..:slight_smile:))
1. pro 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No me to teda neutikalo vubec...ale kdyz se na to podivam ted zpetne, tak mam pocit, ze to uteklo silene.

Holky ja myslim, ze kontrola bude bez nalezu...ze to k tomu proste patri a jeste si to vychutnam az do terminu :grinning: :grinning: I kdyz bych samozrejme byla rada, kdybych porodila treba uz v 38tt, kdy je mimi nachystane.

Dnes jdeme do porodnice, moc se tesim! :dizzy_face: manzel me tam chce rovnou nechat :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem něco pozařídila a jsem tu na skok:slight_smile:
Svoji teda ty to máš strašný, radši si zavolej na gyndu, ne?????
Mě teda v noci vzbudí ta žáha, je to jako žhavej olej v hrdle...hnuuuuuuuuuuuuuus

Musím dneska dodělat tolik věcí a večer mám ruštinu a nemám ani úkol:frowning2:((hihihi
1. pro 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak teď jsem si jako správnej bendžista složila ruce pod prsa a ono se mi tam hejbe mimátko... je to možný, že už je tááák velikánský :astonished: :astonished: :astonished:

jo a PROSTEJ jak tě bolí žebra??? mě totiž pod prsama taky bolí, ale doteď jsem si myslela, že je to svalama a ona už mi tam asi taky tlačí děloha teda... ale mám to asi tak 3 týdny - né pořád samozřejmě, jen když sedím...
1. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to sem rada,. nastesti budou ty vanoce tak to snad utece jako voda a pak uz 29.12 mame ten 12 tt ultrazvuk.. no a pak po novym roce se stehujeme... teda v pulce ledna.. a 1 unora dojede mamka.. tak snad uz to pujde samo... pak chci letet koncem brezna domu ukazat brisko rodine.. no a pak sup sup a mimi je tu.. :grinning: :grinning:
ja bych chtela byt jako Arabela co mela ten kouzelny prsten co se otoci na prste a ses treba nekde jinde nebo v jine dobe.. to by bylo tak super :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky jste hodný... kdyžtak bych vás poprosila, ale ještě jsem našla nějaký inzoše a odpověděla na ně, tak uvidím... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty žebra mě bolí jako vyloženě žebra....... jo pod prsama taky když sedím, ale tohle je jiná bolest, mám to i když se natáhnu, prostě žebra :sweat_smile: nebo v té oblasti, co já vím, oni to možná žebra nejsou, to jsou možná nějaký svaly, ale prostě tam jak jsou žebra a vystřeluje to nahoru do prsou :wink:

LUCI ono to utíká...... :wink:
1. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, ta zaha to musi bejt humac. me palila parkrat a teda hnus :confounded:
1. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE kdyžtak se klíďo ozvi, není problém ti to vydražit :wink:

LUCI ale jak jsi to tak popsala, v únoru přiletí mamka a koncem března ukázat domů rodině bříško.... jsem si teď uvědomila, že to já už budu mamina :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI a já bych taky chtěla bejt ARABELA a zařídila bych si, aby to v těhle týdnech, kdy je to těhu ještě takový krásný nepoznamenaný samýma bolístkama.), tak neutíkaloooo .... buééééé
za chvíli budu neohebná a neohrabaná a už budu chtít, aby malej vylezl a mě se to těhulení táááák líbí .)))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo vlastně neohebná a neohrabaná už jsem :slight_smile:))) včera jsem se kupříkladu dost škrábla do brady když jsem si oblíkala noční košilku :slight_smile:))) no jauvajs... k počítači už ten pupoň taky sotva narvu :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: ono už je to vlastně tady .))))

no vidíš to, jak to letí... a já nechcíííí ... eště chvilkůůů :grinning:
1. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo žáha je humáč... často si musím v noci sednout a počkat až to přejde...
1. pro 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši no jo... my už budeme mít v březnu doma poklady.... . :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: panikááááááá :grinning: :grinning: :grinning: neskutečná představa fakt...
1. pro 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning:

jj žáha je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zeny me prasklo prso...jedno...dole -zespodu pod tim dvorcem...zajimave misto....
1. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky safra, já bych si to fakt chtěla prodloužit.....
ale ona to má příroda fakt skvěle vymyšlený, až ještě pupek trochu ztěžkne a začne to bejt teprva masakr, tak se samice začne těšit až vyvede mladýho :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pááána SVOJI, jaks to udělala? :astonished:
1. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ale je to videt jen nekdy :grinning: :grinning: :grinning:

...a jsem protivna jako kdyz mam kramy...pomooooc :astonished:
1. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se teda tesim, az vyvedu mlade :grinning: :grinning: :grinning: za 14 dni ji zacnu slibovat horydoly, pac me boli uz i otacet se v posteli....natoz vstavat odkudkoliv :grinning:
1. pro 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE taky mám takový období, kdy si říkám, takhle bych těhu mohla být ještě další rok :grinning: ale jak píšeš, příroda to má vymyšlený a myslím, že nastane období, kdy budeme chtít prcky už venku :grinning: :grinning: :grinning:

SVOJI takže první strie? doufám, že nebudou další
1. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vydržte a užívejte si to hezký dokud to jde..:slight_smile:))
1. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. v březnu už náš malej bude mazák:slight_smile:)hihihhihi, ale nechci aby to tak utíkalo:frowning2:()mě se to těhu líbí a vím, že to druhý už si člověk tolik neužije:frowning2:
škoda že ten čas je neúprosnej, co?????ale na prcíka se těším teda strašně, ale mám strach aby bylo vše OK, aby byl zdravej a normální......čím víc se blíží ten porod tím víc se strachuju. dneska se mi zdálo, že mi denísek vypadl z bříška na tý modrý pupeční šňůře, byl strašně malinkatej....
1. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI neboooj, máš to za pár :wink:

CAT a vem si, jak ten čas pak letí s prckama :astonished: to je teprve hrůza :confused:
1. pro 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně prostěj, pak to letí 2x tolik, i život....mám sentimentální tendence když si na to vzpimenu že nedávno jsme byli malí, maturita, VŠ...koukala jsem na fotky..a nechápu, posledních 7 let byl kalup jak blázen:slight_smile:
1. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI se ti nedivím, když ti není celkově dobře... třeba jsi taková ta indiánka, co ví, že se k tomu schyluje a potřebuje klid a žádný ruchy... za chvíli odkráčíš porodit do kukuřice, jakoby se nechumelilo... :sweat_smile:

CAT :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda to je sen ti povím :slight_smile:)) asi pro tebe nic moc, ale jak to píšeš, tak je to fakt sranda... :slight_smile:)))

jinak přesně:::: "škoda že ten čas je neúprosnej..." a souhlasím, že to druhý těhu, už si prostě tak neužijeme.... a to nás teprve bude všechno bolet a tlačit, až budeme muset běhat za jedním raubířem (raubířkou.)))....

achjo... jinak to nejde říct... :slight_smile:))
1. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky, čas letí někdy až moc rychle..... v tom krásným období šíleně rychle bych řekla :wink:
1. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj CAT, když si jen vezmu jak rychle mi utelko těch 5,5 roku s mojí drahou polovičkou... ani jsem nemrkla a přitom se toho tolik už událo... :astonished: :sweat_smile: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo z nás budou sentimentalistky... :grinning:
1. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já chci takový dítě jako naše pejska :slight_smile:))) ta furt jen chrní :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek