Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
nuki
1. pro 2009
Hehe: kdybys chtěla, tak Ti ji můžu pohlídat...🙂))
prosteja
1. pro 2009
HEHE nebo ti to můžu vydražit, jestli chceš 😉

NUKI no však ve čtvrtek ne? 😃
nuki
1. pro 2009
Prostej: no jasně..🙂))
svoja
1. pro 2009
No me to teda neutikalo vubec...ale kdyz se na to podivam ted zpetne, tak mam pocit, ze to uteklo silene.

Holky ja myslim, ze kontrola bude bez nalezu...ze to k tomu proste patri a jeste si to vychutnam az do terminu 😃 😃 I kdyz bych samozrejme byla rada, kdybych porodila treba uz v 38tt, kdy je mimi nachystane.

Dnes jdeme do porodnice, moc se tesim! x-) manzel me tam chce rovnou nechat 😃 😃 😃
cat79
1. pro 2009
..tak jsem něco pozařídila a jsem tu na skok🙂
Svoji teda ty to máš strašný, radši si zavolej na gyndu, ne?????
Mě teda v noci vzbudí ta žáha, je to jako žhavej olej v hrdle...hnuuuuuuuuuuuuuus

Musím dneska dodělat tolik věcí a večer mám ruštinu a nemám ani úkol😞((hihihi
hehenaautor
1. pro 2009
tak teď jsem si jako správnej bendžista složila ruce pod prsa a ono se mi tam hejbe mimátko... je to možný, že už je tááák velikánský :-o :-o :-o

jo a PROSTEJ jak tě bolí žebra??? mě totiž pod prsama taky bolí, ale doteď jsem si myslela, že je to svalama a ona už mi tam asi taky tlačí děloha teda... ale mám to asi tak 3 týdny - né pořád samozřejmě, jen když sedím...
luciebx
1. pro 2009
tak to sem rada,. nastesti budou ty vanoce tak to snad utece jako voda a pak uz 29.12 mame ten 12 tt ultrazvuk.. no a pak po novym roce se stehujeme... teda v pulce ledna.. a 1 unora dojede mamka.. tak snad uz to pujde samo... pak chci letet koncem brezna domu ukazat brisko rodine.. no a pak sup sup a mimi je tu.. 😃 😃
ja bych chtela byt jako Arabela co mela ten kouzelny prsten co se otoci na prste a ses treba nekde jinde nebo v jine dobe.. to by bylo tak super 🙂 🙂
hehenaautor
1. pro 2009
holky díky jste hodný... kdyžtak bych vás poprosila, ale ještě jsem našla nějaký inzoše a odpověděla na ně, tak uvidím... 🙂 x-) x-) x-)
prosteja
1. pro 2009
HEHE x-) x-) x-) ty žebra mě bolí jako vyloženě žebra....... jo pod prsama taky když sedím, ale tohle je jiná bolest, mám to i když se natáhnu, prostě žebra :-N nebo v té oblasti, co já vím, oni to možná žebra nejsou, to jsou možná nějaký svaly, ale prostě tam jak jsou žebra a vystřeluje to nahoru do prsou 😉

LUCI ono to utíká...... 😉
svoja
1. pro 2009
fuj, ta zaha to musi bejt humac. me palila parkrat a teda hnus :-S
prosteja
1. pro 2009
HEHE kdyžtak se klíďo ozvi, není problém ti to vydražit 😉

LUCI ale jak jsi to tak popsala, v únoru přiletí mamka a koncem března ukázat domů rodině bříško.... jsem si teď uvědomila, že to já už budu mamina 😃 😃 x-) x-) x-)
hehenaautor
1. pro 2009
LUCI a já bych taky chtěla bejt ARABELA a zařídila bych si, aby to v těhle týdnech, kdy je to těhu ještě takový krásný nepoznamenaný samýma bolístkama.), tak neutíkaloooo .... buééééé
za chvíli budu neohebná a neohrabaná a už budu chtít, aby malej vylezl a mě se to těhulení táááák líbí .)))) 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

jo vlastně neohebná a neohrabaná už jsem 🙂))) včera jsem se kupříkladu dost škrábla do brady když jsem si oblíkala noční košilku 🙂))) no jauvajs... k počítači už ten pupoň taky sotva narvu 🙂)) 😃 😃 😃 ono už je to vlastně tady .))))

no vidíš to, jak to letí... a já nechcíííí ... eště chvilkůůů 😃
hehenaautor
1. pro 2009
jo žáha je humáč... často si musím v noci sednout a počkat až to přejde...
hehenaautor
1. pro 2009
ježiši no jo... my už budeme mít v březnu doma poklady.... . :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o panikááááááá 😃 😃 😃 neskutečná představa fakt...
prosteja
1. pro 2009
HEHE 😃 😃 😃

jj žáha je hnus :-p
svoja
1. pro 2009
zeny me prasklo prso...jedno...dole -zespodu pod tim dvorcem...zajimave misto....
hehenaautor
1. pro 2009
holky safra, já bych si to fakt chtěla prodloužit.....
ale ona to má příroda fakt skvěle vymyšlený, až ještě pupek trochu ztěžkne a začne to bejt teprva masakr, tak se samice začne těšit až vyvede mladýho 😃 😃 😃
hehenaautor
1. pro 2009
pááána SVOJI, jaks to udělala? :-o
svoja
1. pro 2009
...ale je to videt jen nekdy 😃 😃 😃

...a jsem protivna jako kdyz mam kramy...pomooooc :-o
svoja
1. pro 2009
ja uz se teda tesim, az vyvedu mlade 😃 😃 😃 za 14 dni ji zacnu slibovat horydoly, pac me boli uz i otacet se v posteli....natoz vstavat odkudkoliv 😃
prosteja
1. pro 2009
HEHE taky mám takový období, kdy si říkám, takhle bych těhu mohla být ještě další rok 😃 ale jak píšeš, příroda to má vymyšlený a myslím, že nastane období, kdy budeme chtít prcky už venku 😃 😃 😃

SVOJI takže první strie? doufám, že nebudou další
nuki
1. pro 2009
holky vydržte a užívejte si to hezký dokud to jde..🙂))
cat79
1. pro 2009
.. v březnu už náš malej bude mazák🙂)hihihhihi, ale nechci aby to tak utíkalo😞()mě se to těhu líbí a vím, že to druhý už si člověk tolik neužije😞
škoda že ten čas je neúprosnej, co?????ale na prcíka se těším teda strašně, ale mám strach aby bylo vše OK, aby byl zdravej a normální......čím víc se blíží ten porod tím víc se strachuju. dneska se mi zdálo, že mi denísek vypadl z bříška na tý modrý pupeční šňůře, byl strašně malinkatej....
prosteja
1. pro 2009
SVOJI neboooj, máš to za pár 😉

CAT a vem si, jak ten čas pak letí s prckama :-o to je teprve hrůza =-)
cat79
1. pro 2009
Přesně prostěj, pak to letí 2x tolik, i život....mám sentimentální tendence když si na to vzpimenu že nedávno jsme byli malí, maturita, VŠ...koukala jsem na fotky..a nechápu, posledních 7 let byl kalup jak blázen🙂
hehenaautor
1. pro 2009
SVOJI se ti nedivím, když ti není celkově dobře... třeba jsi taková ta indiánka, co ví, že se k tomu schyluje a potřebuje klid a žádný ruchy... za chvíli odkráčíš porodit do kukuřice, jakoby se nechumelilo... :-N

CAT 😃 😃 😃 😃 😃 😃 teda to je sen ti povím 🙂)) asi pro tebe nic moc, ale jak to píšeš, tak je to fakt sranda... 🙂)))

jinak přesně:::: "škoda že ten čas je neúprosnej..." a souhlasím, že to druhý těhu, už si prostě tak neužijeme.... a to nás teprve bude všechno bolet a tlačit, až budeme muset běhat za jedním raubířem (raubířkou.)))....

achjo... jinak to nejde říct... 🙂))
prosteja
1. pro 2009
jj holky, čas letí někdy až moc rychle..... v tom krásným období šíleně rychle bych řekla 😉
hehenaautor
1. pro 2009
jj CAT, když si jen vezmu jak rychle mi utelko těch 5,5 roku s mojí drahou polovičkou... ani jsem nemrkla a přitom se toho tolik už událo... :-o :-N x-)
hehenaautor
1. pro 2009
ty jo z nás budou sentimentalistky... 😃
hehenaautor
1. pro 2009
a já chci takový dítě jako naše pejska 🙂))) ta furt jen chrní 😃 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli