• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Tak abych Hehenku a ostatní uklidnila, porod bolí, ale tu bolest v ten okamžik prožijete a pak si jí nepamatujete..
Křičet při tlačení se nemá protože pak nedáte všechnu sílu do toho tlačení :wink:
Já teda nekřičela, jen jsem funěla, pak těsně před tlačením když se mi snad trhala děloha tak jsem udělala ááááá jak to bolelo, ale jinak pomáhalo to funění...je to asi lepší jak křičet v první době porodní.
7. led 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
SAc ono to asi bude tím, že Janička ještě neumí pořádně se lžičkou...když jsem zkoušela mrkev s Vendulkou tak jsem měla mrkev na lžičce, ale nahrnula jsem jí do pusinky dudlíkem, dudlíkem ucpala a Vendulka byla spokojená :grinning:
7. led 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jo já si to angethko myslela :slight_smile: Jako to s tou sílou..jinak sem taky funěla to jo a dost během těch kontra ale to než sem začala tlačit..pak mám trochu mlhu :grinning:
7. led 2010 v 15:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda máš fígle :grinning:

angethko a usíná ti Vendulka v šátku? Eště se nosíte??
7. led 2010 v 15:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem hodila do albicka fotecku psika s pritelem... sem ji nasadila pritelovi do kapuci kdyz sel do fitka.. hihi
7. led 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a asi to bylo taky tím že nebyla rozmixovaná..zítra rozmixuju a třeba se jí bude papat líp. Mudra totiž říkala že raději víc uvařit a hodně rozmačkat vidličkou..Tak vyzkoušíme co půjde líp :dizzy_face:
7. led 2010 v 15:38  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hehe no co ti budu povidat...boli to, no...ale da se to...kdyz to trva dlouho daji ti oblbovak, kdyz je to rychovka, tak to proste vydrzis. netrva to vecnost. a myslim, ze to stenani a hlasite tlaceni jsme tady mely tak nejak podobne, to bude asi normalni :wink:

zuzi pis si to ty sny :grinning:

cat prej do oka :grinning: :grinning: :grinning: ty dneska perlis :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Sac my měli tak jen rozmačkanou mrkev :wink: v šátku občas je, ale beru to jako hraní, takové zpestření dne :slight_smile:
přes den usíná hezky ve velké posteli, teď ještě chrní v kočárku :slight_smile:
7. led 2010 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci dobrá fotečka :grinning:
7. led 2010 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
hhiihihhii, to jo Svoji..)))mám super day:slight_smile:)
Malinkej se mi budí, tak jdeme papinkat a pak si s ním budu chvilku hrát, je to kulíšek:slight_smile:)

Holky fakt nebojte, ta bolest za to stojí, nejde říct že to nebolí, ale nabíhá to postupně, takže jste na to zak ňák i připravené a epidural doporučuju, jestli bude čas, určitě, je to na chvíli úleva...

Ale až budete mít prcka na bříšku, dáte mi za pravdu že větší okamžik štěstí NEEXISTJE..a bude po bolesti raz dva:---)))))hehe tři.-))hihihihihhiihi
autor
CAT teda ještě jsem to četla jednou :slight_smile:))) a já nechci epidurál do oka :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
autor
PROSTEJ za to já si teď schrupla :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
HEHE vrrrrrrrrr :angry: :angry: :angry: :grinning: já se akorát najedla a nic..... že by na mě šlo spaní, to ani omylem.... ale je to děs holky,protože celej den polehávám, cítím že jsem fakt unavená,ale zabrat ne a ne a ne :angry:
7. led 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
CAT epidural si chválí hodně těhulek, pokud porod trvá dlouho, prý to fakt dost pomůže..... a já si tak nějak představuju, že to bude bolet jako ještě nic na světě, že budu fakt trpět, ale že až to bude za mnou, tak budu mít ten uzlíček štěstí u sebe a to bude ta odměna :dizzy_face:
7. led 2010 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky díky za ty popisy! člověk se prostě nemůže připravit na to, co příde a jaký to bude... asi jak psala CAT - to bude mnohem horší než si myslela - ale nějak to zmáneme :slight_smile:)) zatím se nebojím no, ale vím jistě, ež to ještě příde :slight_smile: až pojedem do porodky tak už snad víc než nervozita bude převládat ta nedočkavost, abysme ho už vidlěli a všchno bylo ok :slight_smile:
7. led 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo i EFI psala, že se po EPI hrozně rychle otevřela... zaplať pánbůh za tyhle drogy... :grinning: :wink:
7. led 2010 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Angethko to já taky ale Janička mně v něm skoro vždycky usne :grinning: Jinak přes den spinká převážně v kočárku..vyjíměčně usne v posteli ale to nespinká dýl jak půl hodinky
7. led 2010 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCI: krásná fotečka :dizzy_face:
7. led 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUCI přítel je sympaťák :slight_smile: a Terezka malá krasavice :slight_smile: takovýho pesana by chtěla manžova maceška...
Sac půl hodinky přes den vendulka taky tak spinká..beru to jako normální..
A řeknu vám, že když jsem teď měla v puse 3 afty, z toho dva na jazyku, tak mě to bolelo víc jak porod :sweat_smile: porod máte za sebou tak za 24 hod. max, ale tohle bylo asi 5 dní :confounded:
autor
ANGE ajéje.... ale zas pro mě dobrá zpráva...

já si říkala při minulý migréně, že porod musím taky vydržet... to bylo strašný týrání na dva dny a celou noc jsem prozvracela - pak už ze mě šla jen voda, chvílema mám pocit, že jsem i funěla, abych si ulevila... :sweat_smile:
7. led 2010 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
dekuji holky...

pritel je super.. nez sme se dali dokupy tak sme byli dobri kamaradi.. a pak to nejak zajiskrilo :wink: :wink:

psika sem vzdycky chtela takze ho v unoru budeme mit uz rok.. no ten cas leti jako blazen.. kdyz si prectavim ze tehu trva 9 mesicu a psika mame uz 11 tak to utece jako voda.. az se toho bojim hihi
zitra zaciname 15tt.. no to je hruuuza jak to leti.. si pamatuju kdyz nam dr rekla ze sme tak v 5tt haha
7. led 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale ženy pamatuju si, jak jsem jednou měla zablokovaný záda, do toho zácpu, šla jsem na záchodek a tam vám to byla taková bolest, že se mi z toho udělalo tak zle, že jsem začala i zvracet.. normálně orosená jsem byla jako blázen... a to jsem si říkala, že to trvalo tak 20 minut a že u porodu určitě zhebnu :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. led 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak asi vim o cem mluvis ja mam ted zada taky v haji.. spis levou pulku dole az mi to jde do zadku.. no takze des.. no a na tu velkou ani nemluvim.. jsem rada ze jdu tak 1x za 3-4 dny.. hruuuza.. a pak nemam byt jak balon nafoukla.. .

ja urcite vim ze budu delat hrozny caviky u porodu ja sem hrozna citlivka.. ono staci kdyz mi nekdo rekne ze neco bude bolet tak me uz to boli a nic mi nedelaji.. je to hruza se mnou.. .

no asi opustim od meho porodu ve vodu pujdu normalne na luzko a necham se opichat oblbovakama... a je to.. :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCI taky jsem mrkala na pejska, ten je parádní :grinning: :dizzy_face: a s přítelem to máš podobné jako já s manžou..... jsme byli nejlepší kamarádi :grinning:

HEHE ale huš, co bys zhebla... :grinning:
7. led 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak k tomu porodu jeste.. my mame termin na 5.7 .. zatim no. uvidime jak se to zmeni na dalsi kontrole... a tak sem rekla mame ze ji koupim letenku tak par dni dopredu.. ze by tu uz byla semnou.. pac tu se po bezproblemovym porodu druhy den pousti domu.. a copak ja vim co s mimi kdyz sem se o zadny nikdy nestarala? to je des ze? ale kazdy den domu chodi porodni baby a kontrolujou co a jak mimi a maminka..
no to je uz skoro to samy rodit doma teda.. no nevim nevim..
7. led 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUCI taky jsem si to říkala... naší pejsce budou v březnu už dva roky... takový krásný maliličkatý sluníčko to bylo... teď mi teda taky příde krásná to je jasný a zbožňuju jí někdy až děsivě :slight_smile:)))
7. led 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
LUCI tak to není nic moc teda.... takhle novopečenou maminku nechat hned doma..... to mamka přijde určitě vhod :wink:
7. led 2010 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak jsem z nostalgie vložila to naše pískle do alba :slight_smile:))
čučte jak vyrostla... :slight_smile:)) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3671595&vReferer=
7. led 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
hi hi.. no pritel mi teda nechce dovolit spavat s psikem v posteli takze terrinka nesmi nahoru do poschodi ale na sedacce se spolu valime furt.. no a tak v lete snad u me po x letech.. min po 15 sme vyrazili stanovat.. tam samozrejme psik spal s nama ve stanu ve spacaku. no uzila sem si to hrozne moc

holky ty zada me znici a nejhorsi je pri kychani.. au au.. si dam dalsi horkou vanu.. uz to mam vic jak mesic hruuza.. no ale myslim ze to pomalu ustupuje.. no ale hooodne pomalu :unamused:
7. led 2010 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek