• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jj mamka zustane tak na 3 tydny to bude obr vypomoc.. ukazat jak pri koupani a tak podobne.. pac ja sama bych asi chytla hystericky zachvat zda neco nedelam spatne..

no oni se tu s nicim moc neparaj..
7. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tam nic není :frowning2:
7. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no oni mi to hned smazali.... :angry: :angry: :angry: :angry: to jako fakt nechápu...
7. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI... to fakt pouští domů??? Hm, to je nářez. Nikdo tinic neukáže a starej se sama!

HEHE....já tam žádnou fotku nenašla....

jukejte na moje pupí... jsem se cvakla web kamerkou :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3671606&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
7. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cože???? To jsou mrchy!!!!!!! :angry:
autor
to byla teda raketová rychlost... to tam bylo tak dvě vteřiny... :(((((((

LUCI mamka zůstane po porodu 3 týdny???
hnus!
7. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjůůůů ZUZI kráááásný!!! ale teda na to, že tam máš dvě... holka nazatahuj to břicho :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
7. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš já bych taky chtěla jít druhej den domů..... nechápu, proč to u nás taky tak nejde :((((
tady když to někdo chce, tak na něj koukají na jako na nezodpovědnou matku :( :frowning2:
7. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE fakt takhle hned jo? ježiši proč :confounded:

jůůů pupínko dvojčátkový... krásný ZUZI :dizzy_face:

LUCI teda je fakt, že s mámou mám skvělej vztah, že u tebe je to jiný i v tom, že ti nic neukážou v porodce, ale mamku bych tu asi 3 týdny po porodu nevydejchala...... mě by to zavánělo tím, nedrž ho takhle, ale chytni si ho takhle a jak to děláš, takže se to nedělá...... no ale chápu, že když ti nic neukáží v porodce, tak to bude chtít instruktáž :wink: :grinning:
7. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jde.... zrovna v Podolí to jde úplně v pohodě... jen jim podepíšeš revers :wink:
7. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: Ono to možná zkresluje to tmavý triko.... ale teda roste to jako z vody! Manža se na mě nemůže vynadívat, jak se kulatím :grinning:
7. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevím PROSTEJKO :((( mě fakt derou tady s tím... by si člvoěk myslela, že do svýho alba si může vložit svoje zvíře... ale bohužel.. to jsou ty zajímavý pravidla...
jj rikala ze si v praci domluvi volno a zustane.. ja ji rekla ze tak 3 tydny urcite.. hihi...

zuzi.. krasnej pupik.. ja chci taky.. :slight_smile:

no oni tu asi pocitaj ze kdyz uz sis to dite udelala tak asi vis co ajak.. no divny.. ale jak rikam oni chodi k tobe domu kazdy den a kontrolujou.. ale i tak je to divny.. takze radsi at tu mam mamu kdyby neco.. vis co si rikam.. houby neco poznam jestli se neco zacne dit a tak..
mě všichni doma řekli, že nás nechají tak ty 3 týdny, abychom se zžili a zavedli si doma režim.... manža slíbil, že zůstane doma, už to má domluvený se šéfem, aby mohl být aspoň 14 dnů doma a nějak to musíme zvládnout..... naštěstí nám nikdo nechce do ničeho kecat :sweat_smile:
no mamka asi taky bude rikat co a jak.. mozna me z ni bude bolet hlava ale lepsi tahle pomoc nez zadna.. no ale rikam si zvladli to jiny zvladnu to i ja.. hihi
7. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já myslím, že si musíš zařídit ambulatní porod a mít domluvu se svýma dr. (dětská asi:slight_smile:) od který musíš mít snad papír či co, že tě zkontroluje.... myslím, že nestačí jen podepsat revers ne?
a že jsou tak rychlí HEHE..... však bys to zase smazala..... bože můj, s tím nadělají :angry:

LUCI jo tak chápu..... i když já budu mít všechny taky kilometry daleko, takže jsem říkala, že kdyžtak budu volat SOS :grinning: ale taky budou radit jen po telefonu, nikdo se sem do hodiny nedostane :pensive:
Já teda budu ráda, když se mi v porodce 1.den o mimina postarají, budu mít asi dost práce sama se sebou.... a pak se naučit jak s miminkama manipulovat.... já jsem fakt miminko neměla v ruce ani nepamatuju.... tak abych jim nějak neublížila.....

PROSTEJ...díky za pochvalu :slight_smile:
7. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych taky mamku 3 týdny nezvládla... vůbec! mamka mi to taky nabízela, tak zvažuju víkend. ale mám pocit, že ten rytmus si musíme najít my tři sami... ale nevím, třeba nakonec mamku poprosím jestli by tu nezůstala dýl...
7. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas pritel nastesti dela v noci takze prez den mi hodne pomuze.. a v noci vsak tam je uz jen kojeni a tak..

aspon prez den si pak muzu jit lehnout a on bude hlidat.. mame i v miste jeho rodinu.. segru s manzelem a pritelovi rodice coz bude hodne velka pomoc...
7. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI tak když to bereš takhle sportovně tak dobrý... já bych určo ztratila mlíko :grinning: a ani sama mamka se sem teda nehrne.... navíc mi bylo řečeno to co říkáš ty, prej zvládli to jiní, zvládnete to taky... já hodně doufám i v pomoc manži v prvních dnech, aspoň s domácností a tak :wink:

HEHE já nevím,nezjišťovala jsem to, ale od mé kámošky tak šla její známá z Podolí dvakrát... v noci porodila a ráno šla domů... jen musela podepsat papír, že je to na její zodpovědnost :wink:
7. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI...díky za pochvalu :slight_smile: Nebuj, taky bude :slight_smile:

HEHE... já to taky nechápu. Vždyť je to tvoje zvíře, tvůj člen rodiny.... a to nechávají, když si holky dávají stažené fotky z webů, kde na obr.jsou i odkazy na ty stránky....to nechápu!!! :astonished:
7. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidime ze jo jak se vse bude odehravat.. taky muzu mit koupenou letenku na treba 1.7 a ja odrodim 2 tydny dopredu haha.. takze vite jak.. toto clovek asi nijak neohlida :grinning:
7. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ZUZI taky budu ráda, když mě s mimčem naučí trošku manipulovat.... :sweat_smile: navíc kdybych byla po tom císaři, tak budu ráda, že jsem ráda a že ležím v porodce :grinning:

jj HEHE to mi řekla mamka, prej musíte si pochytat rytmus... když budeš mermomocí chtít abych přijela, tak já přijedu, ale sama nechce.... že do toho nechce vůbec zasahovat :wink: ale třeba ji ještě budu volat.....
7. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi máš krásný bříško :slight_smile: :slight_smile:
7. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI no já taky samozřejmě neumím s miminkem moc manipulovat... ale otázka je, jak kde pomůžou no. někde toho mají moc a ještě máš pocit, že každej dotaz je na obtíž - aspoň tkhal holky popisujou odd. šestinedělí v Podolí :unamused: takže se tam teda moc netěším no...
kamarádka rodila v Jeseníku a taky nebyla nadšená.. říkala, že ty dny byly nepříjemný a že by bývala šla dřív, kdyby to šlo...
7. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ.... to máš pravdu. Po císaři to jde všechno ještě hůř. Já ho mám taky s velkou pravděpodobností jistého, záleží jak se prcci v posl.chvíli otočí. Zatím je B napříč a A hlavičkou šikmo dolů.

ANGE: díky za pochvalu.... se asi budu červenat :dizzy_face:
7. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE třeba manželka od známého rodila dvojčátka a v Podolí a prva, že jako přirozeně, ale pak to nepostupovalo, tak šla na císaře a ta si zase péči na šestinedělí nemohla vynachválit...... prý jí všechno ukázali, koupání a tak... tak to máš různý.... ale co vím od té kámošky, tak na revers by to jít mělo :wink:

ZUZI uvidíš..... ale ty 2 děti budou záhul tak jako tak :wink:
7. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi.. ty blaho dvojcatka.. to je mazec... ja mam brachy dvojcata.. a tak me cely zivot vsichni strasili ze je budu mit taky.. si rikam proboha.. to byl poradnej zahul.. takze fakt obdivuju.. ale urcite to zvladnes...

my jak sli na ultrazvuk tak mi i spadl kamen ze srdce ze tam bylo jen jedno srdicko hihi... pac kdyby tam byly dve.. tak te mamce koupim letenku asi uz jen sem a zpet by se uz nikdy nedostala hahaha
7. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek