• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Co jsem se ptala třeba u nás, tak prý dětský sestry jsou úplně skvělý. Jenom nesnáší, když si prcka bereš k sobě do postele, že ty postele jsou úzký a mimi může spadnout...nebo můžeš usnout a mimi zalehnout.
Ale prý ty sestry na šestinedělí jsou hrozný (asi jako všude). Tak ta švagrovka tam za mnou co nejdřív přijde v sesterským mundůru, aby jako bylo zřejmý, že mi ty sestry mají víc vycházet vstříc.
To když jsem byla na gynekologickým po tom mimoděložním, tak fakt kromě jedný sestry tam byly milionový. Fakt kdyby takový sestry byly všude, je snad i radost chodit do nemocky.
7. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ tak po císaři je to něco jinýho! :wink:

moje mamina se k tomu naštěstí postavila dobře. jsem se bála, že bude mít předem sbalený kufry... lifrovala se i k porodu, že by šla jako místo manži :slight_smile:)) ale to fakt ne e! :slight_smile:))

LUCI to je taková sleva, když koupí letenku tak dlouho dopředu? šak do UK to není moc nebo jo?
spíš jde asi o to, že si zařídí to volno v práci...

ZUZI mají tady takový pravidla pro alba... nesmíš tam mít zvířata... stažený fotky z webu tu nikomu nevadí - bo to souvisí všechno s miminkama a pro ostatní ten onen odkaz třeba může bejt užitečnej... ale je to zajímavý, v podstatě je to reklama... :sweat_smile:
7. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ty dvě mimi pořád vidím dost optimisticky. Zatím se fakt nenervuju, že to jako bude záhul a tak. Nesmím si je naučit, že se při každým fňuknutí budou chovat.... a ono to nějak půjde. Jen na koupačku budou muset vždycky být dva.
Ale holky....už se strašně těším.

Jen jsem nervní, abych měla dost oblečení a všechnu výbavu, aby mi nic nechybělo.
7. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty neni to drahy ale koupim ji tak v breznu vis co.. usetrit tisicovku tam a tamhle.. to uz se pocita..

nejlepsi je kupovat letenku tak 2-3 mesice dopredu.. no ale uvidime hlidam cenu takze jakmile to bude nejvyhodnejsi hned beru.. ted je za 600 korun co zje super.. cesta sem teda jen.. zpatecni uvidim jak ji budem brat..
7. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE....já to právě beru jako reklamu. Proč nemít zvíře ve fotoalbu. Já jsem na beremese měla naší Myšku a kočky celý rok a nikdo ani ň..... já tu naší potvůrku beru jako člena rodiny. To až si vyfotím děti s pejskou tak mi to taky smažou???
7. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI dopředu se nenervuj... třeba budou tak hodňoučký, že o nich nebudeš vědět..... :wink:

HEHE u tebe je ale pravděpodobnost, že budeš rodit normálka ne? tak se na to klíďo informuj, jestli můžeš jít domů dřív než řeknou oni a co pro to musíš udělat :wink:
7. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to nepochopitelný, ale fakt jsou letenky dlouho dopředu koupený levnější! A jak krachlo Sky europe, tak tu není jiný "levný" přepravce. Do byly ceny 500,- a tak do celé Evropy. Chtělo to vychytat akce.
7. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja litam s ryanair.. coz se taky da.. .
7. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslím, že tam právě tu pejskou nesmíš mít samotnou, když bude s dětma, tak to respektujou... bych to sama smazala, jsem vám jí jen chtěla ukázat no :(

jinak je bře, že se nestresuješ... ono by to k ničemu nebylo... ony to ty hormonky dobře zařídí... a myslím si to, co BLAHU, zazačátku to bude určitě o dost náročnější než s jedním, ale pak si spolu vyhrajou a bude to fajn!
s tou výbavou neboj - ti kdyžtak něco pošlu :slight_smile:))

ale opravdu nezávidím to místo - bo všechno člověk musí mít dvakrát... četla jsem teda, že zazačátku je lepší pro děti jedna postýlka a ža po nějaký době dvě... ale to je už detail že jo... prostě místo v bytě, místo v autě atd.... to bude asi něco!

PROSTEJ jj je to pravděpodobný.. jedině, že by se v Podolí lekli zprávy od kardiologa, ale on sám mi řekl, že rodit můžu v pohodě přirozeně... :slight_smile:
7. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdeme si s mimi lehnout a pak sup do teska koupit neco k jidlu.. tak zatim papa
7. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to máš super..... pak je to podle mě jen na tobě, kdy půjdeš domů
7. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zkusím pohledat tady na koníkovi... né, že bych nutně chtěla jít hned domů, ale zajímá mě to :slight_smile:
7. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, však to zkus..... když ti pujde fajn, tak ať víš, že máš nějaký možnosti.... já bych tomu nevěřila,kdyby mi to neříkala kámoška..... :wink:
7. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... kamarádka co má dvojčátka mi říkala, že je prý lepší rovou 2 postýlky, že se mimi navzájem budí. To samý s kočárkem, vedle sebe, ale odděleně.

Nemáte náhodou některá odkaz na stránky, kde jsou návody na ušití třeba rychlozavinovačky, mantinelu, kapsáře a tak?
7. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Luci, oni v UK pouští 2. den domů...to je mazec, já se teda v porodce naučila úplně vše, čistit nosík, pupíček, ouška, koupat, přebalovat a kojit..
hele a kdy vám ustřihnou pupíček?V porodce se to dělá 3. den....a pak se kontrolují očíčka, nabírá bilirubin a tak....jak to teda dělají v Anglii????

No ale holky když si vezmete že tam pouští po přenocování domů, tak to asi ten porod tak strašněj zákrok nebude:slight_smile:

jinak jste mě rozesmály jak tu ange přirovnává porod k aftu a helča zácpu:slight_smile:)hihihihiihih
7. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI tak v tom nepomůžu...
7. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT no já měla tenkrát ty hejblý záda... a když se mi z tý fyzický bolesti udělalo až tak špatně, že jsem se pozvracela, tak to k tomu přirovnávám... bylo to, jak kdyby do mě uvnitř řezal... no a to jsem si říkala, že jsem tam na tom záchodku sebou málem sekla, co budu dělat po několika hodinách porodu :slight_smile:)))
7. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT: tak to je super, že tě tam všechno naučili... já se toho dost bojim, jak se znám, když na mě budou hnusný, budu já na ně taky a zaseknu se.... no a dohánět se mi to z knížek moc nechce.
Jak se ustřihne pupíček????? Jééé...já jsem ale mimooooo.....
7. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE...já totiž jak sleduju ty kapsářky a povlečení... přijde mi to všechno až moc infantilní a přeplácaný.... tak jsem myslela, že si koupím látku a nějak to dám dohromady.
Jako bolest zad je ukrutná. Ještě teda horší mi přijde bloklej krk (na tojá trpím).... z toho migrénka.... blindění.... tma před očima....fůůůůůj!
7. led 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pomalu se s váma loučím... mějte se krásně, moc toho nenakecejte, ať toho moc nemusím dočítat... a papapapa
:dizzy_face:
7. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI taky neporadím :confounded:

a bolest krku nebo zda, to je pěknej hnus, stejně jako migréna a líbí se mi jak to napsala ANGE, že porod trvá několik hodin, kdežto taková migréna když pak trvá i několik dní, to je teprve hnus :frowning2:
a já se budu taky pomalu loučit, vrací se nám taťka z práce :grinning: ale ještě se snad ukážu....
ahoj holky,chtea jsem docist,ale nejak jsem leniva..tak jakpak se mate?copak noveho?
7. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hokky tak já tu mám to KFC, tak se pro dnešek taky loučím, papapa zítra:slight_smile:)))
zase zaperlim, slibuju:slight_smile:))
7. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi pěkné bříško :dizzy_face:
7. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítek mi před chvilkou usnul a taky spí přes den 30 min
7. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme taky přidala nějaké nové foto :slight_smile:
7. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa cat

zuzi..brisko paradni.a teda musim rict ze to nedela tmavy brisko,ale fakt mas brisko malinky a vubec nevypadas na dvojcatka-a to jsem videla na zivo

petul..vitek je kraaaasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude lamac srdci...a nechce pres den spinkat?
7. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to je háro :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning:
To vám napíšu něco pro zasmíní, dala jsem si teď po krmení Vendulku na rameno na odkrknutí a jak se pořád vrtí a otáčí tak se natočila k mému obličeji, koukaly j sme si z očí do očí a ....parádně si krkla :grinning: no nejsou ty dětičky úžasný :dizzy_face:
7. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange Vítek krká jak starý chlap :grinning:
7. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek