• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ange :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul on spinká ale jen vždy na 30 min :grinning: Někdy trošku přetáhne ale jen málokdy
7. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul on mi kdekoliv naštěstí usne a spí v klidu :slight_smile:
7. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul a je super ze kdyz spinka vsude,ze nemusis byt jen doma..ale obehnout si co potrebujes a nebo chces
7. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI to ani není možný kolik má Víteček vlásků :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehe
7. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI nevím jestli budeš dočítat...

můžeš si to nechat i ušít u paní, dle toho jaký má látky - já si tam objednala ten pruhovanej kojící polštář...
www.mimibazar.cz/smise

každopádně já si koupila povlečení z ikea, to mi infantilní nepřipadalo :slight_smile: ale jinak se mi na netu taky nic moc nelíbilo... a kapsář máme toho zelenýho draka, ten je taky dobrej :slight_smile:
autor
PETI, CARCUL ahooj :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
tak co CAR, je ti líp?? :dizzy_face:
7. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no dneska je fajne vcelku :grinning: :grinning: :grinning: ale jsem lina jak prase :grinning: :grinning: :grinning: asi za chvili zacnu chrochtat...
7. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no šak si taky musíš někdy zalenivět ne??? :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: jen chrochtej :slight_smile:
7. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,nojo dyz ja za posl.tyden udelala pulku toho co jsem chtela a ze toho byla :sweat_smile: uz chrochtam..
a co vy jak se mate?
7. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já se mám bře... dneska jsem slamněnka.. manža jel zase do školy a dovalí zítra večer... pejska je vypuštěná venku, ale už se dobejvá :slight_smile: Kubula spokojeně kope, já mám dneska nějakou žravou či co... něco tu dělám pracovního a užívám si, že jsem v teple doma... :slight_smile:))
7. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..to je spravny jen basti :wink: kolik jsi rikala zes zatim nabrala 12?

blbne mi net,chjo :angry: :angry: :angry:
7. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to zvíře uspala, tatínek opět nestihl koupání, tak snad zítra

ale nikdo tu :frowning2:
7. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky amalko...
7. led 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI jsem zde :slight_smile: akurát jsem dneska nějaká polehávací :slight_smile:)) :grinning: tak se furt válím...
7. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tohle jsem našla k ambulantnímu porodu...

http://www.porodnice.cz/ambulantni-porod

CAT takže tu krev odebírají pak doma... :wink:
7. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..uz peres nebo ete neee?
7. led 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem chtěla jen ohlásit, že dneska mám o poznání lepší náladu, měla jsem tu kamarádku a tak bylo líp

a vážně uvažuju o tom, že se vykašlu na to kojení, co myslíte, holky? nebo počkám, dokud bude mlíko, aspoň trochu mlíka? začíná se mi ztrácet tím stresem..............
7. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, vy jste zmizely, tak mizím taky, muž mi jede domů, dítko spinká, tak snad si aspoň popovídáme a povečeříme spolu :wink:

papapapa
7. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal..super zes pokecala,urcite to chce..a ja bych se na to asi vykaslala byt na tvym miste..lepsi UM a matka v klidu nez matersky a vynervena..a nebo to kombinuj,davej um a snaz se vzdy neco odsat dokud to pujde
7. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI tak pá... udělej to tak, jak myslíš, že je to nejlepší.. pokud ti malá nebrečí, že má hlad, tak bych vyčkala na další KO u dr. a vážení... pak bych se rozhodla. ale UM je lepší než se stresovat, pak podle mě není dobře ani miminku... :wink:

CARCUL ještě ne e... nemám ani prací prášek na to... když zejtra dovalí ta ségra, tak už ho koupím a pak nějak začnu prát...
7. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši příde mi neskutečný, že se to fakt blíží :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a jak se to blizi..muzem porodit treba uz zacatkem unora :confounded: ..no je to neskutecny jak to leti :grinning:
7. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tohle je taky brá diskuse... jsem ani netušila, že v Německu se odchází 3 hodiny po porodu... :sweat_smile: ovšem mají tam jaksi taksi flexibilnější systém a funguje to tam.. http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/prisp.asp?id=11541021
7. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky a hezký večer :slight_smile: ,
malá už normálně spinká :dizzy_face: Po koupačce se pořádně nadlábla a usla už při pohádce - to koukám to se eště nestalo :slight_smile:
Tak večer hezky volnej jen kdyby muž nebyl v dílně :unamused: :sweat_smile:

Jdu přehrát kazetu z kamery ať můžu dál tu naši prdelku natáčet :dizzy_face:
7. led 2010 ve 20:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL jj já vím.. mrkala jsem třeba do diskuse září... většina rodila 14 dní před termínem až třeba týden po termínu... né, že bych na to sázela, ale říkám si, že zatím netřeba panikařit... :slight_smile:)) prostě zítra nebo o víkendu koupím prášek, kosmetiku, čaje, lékárnu... v týdnu začnu asi prát, nebo příští víkend... se uvidí... my furt hlavně nemáme tu autosedačku... :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac ahuuuj

hehe..no ja to chci dat do kupy pristi tyden,uvidime jaka bude realita :grinning:
7. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zase ten koník jde tak pomalu.. :confounded: To je snad každej večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou holky..na to nemám nervy půl hodiny čekat než se to načte :rolling_eyes:

Pááá :slight_smile:
7. led 2010 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek