• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
SAC hooj :slight_smile:

jj koník teď nějako divně blbe už pár dní :((

aha SAC tak zas brooou :slight_smile:)

no já bych chtěla mít většinu tak do těch 14 dnů... ale uvidíme, jak dojde ta objednávka z malvíku, tam je i ten fusak do autosedajdy... jinak právě nemám zavinku do autosedačky - kdybych měla fusak neřeším... :sweat_smile: vůbec nevím, jeslti jí mám pořizovat ....
7. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI - k tomu dvojčecímu kočárku, cos měla na seznamu vybraných... :confused:
http://www.novinky.cz/ekonomika/188616-americky-kocarek-je-pro-deti-nebezpecny-varuje-inspekce.html
7. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..mam prat tu latku z lehatka?a hraci deku?
7. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hrací deku ani nemám..
7. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se mi to neposlalo celý... koukni na štítek a jestli se to dá prát, tak to vyper...
látka z lehátka jde taky prát - teda aspoň ta kamarádka co mi lehátko půjčovala tu látku předtím prala... :wink:
7. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky konečně jsme se tu dostala , byl tu M a vy už spíte
7. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak sem se za vami zase zasravila.. koukam co ste toho zase nakecali.. me je vam jaksi divne .. od odpoledne.. no nevim co sem to snedla.. ale nejak se mi vse vraci.. :confounded: no snad to zustane venitr a nevyjde ven..... hodim rychlou sprchu a pujdu asi spat.. holky chci se zeptat.. hrozme me svedi pokozka asi se hodne vysusuju no furt se mazu ale ta hlava.. a celo.. si pripadnu jak kdybych mela lupy no je to hnus.. mela ste s tim nektera zkusenosti?

taky me dosta zacala stipat pipka.. ten muj vytok je silenej.. to menim kalhotky 2x denne.. pac se to neda.. ale myslim ze to stipani mozna zpusobil nas sexik pred par dny ze jak sme to hoodne dlouho nemeli ze mozna ta zmena,.. no uvidim jak to bude dlouho travat,.
7. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj ženy... koukám, že dneska žádná noční diskuse, pěkně to tu spí...

LUCI na hlavě mě svědí teď :slight_smile:)) ale to jen asi jak sem si to přečetla... zkušenosti s tím moc nemám... mě teď často svědí prsa a břicho... matláš se olejíkem nebo mlíkem? možná zkus vyměnit značku, třeba ti teď nedělá ta co máš dobře... i to je možný :sweat_smile:
na mykozy a vytoky je celkově dobrý pít a jíst zakysaný výrobky. případně si můžeš pipku napatlat kvalitním bílým jogurtem! no a pomohla by i nějaká sedací lázeň v bylinkách... v heřmánku, nebo kopřivě... no a pak samozřejmě dr. a nějaký čípky... ale aspoň něco na první pomoc...
7. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě k tý pipince... možná by bylo lepší se teď nekoupat (a bazén už vůbec ne), ale jen sprchovat... pak ta sedací lázeň v bylinkách na pár desítek minut.... tak 10-15 minut...
7. led 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci..na mykozy ae dost v tehu trpi a tehu vytok mam taky furt..zkus jak radi hehe a nebo rekni dr,me minule dala naky zavadeci krem a dost pomohl..jinak bez intimek nedam ani ranu

hehe..si tu jeeesteeeee?
8. led 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano zeny,tak ja jdu docist co jste nabrebentily,vcera jsme si odpoledne s babi uzili a vecer jsme s manzou koukali na ct1 na film co bylo po tsunami v roce 2004,jako je t "beckovej film" ,ale clovek si spis neumel predstavit co se delo pro ty lidi
8. led 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: U nás zase hustě sněží :dizzy_face: Dneska už půjdu s Vítkem konečně ven, rýma už odchází, tak vyrazíme do ulic :grinning:
8. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky peti,ted jsem akorat tak nejak docetla :grinning: vas trapila ryma??skoda,ze byly az takove vetsi mrazy,Onda kdyz mel rymu,tak jsme chodili casto ven jak rikala mudra a fakt to zabiralo,vlhky,nebo lehcve mrazivy pocasi na rymu zazrak :grinning: + odsavajda na lux :grinning: :grinning: :grinning:

jako on je patek a ja porad nevim,co budud varit o vikendu
8. led 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciebx já jsme s tím měla ke konci těhu problémy a napsal mi nějaké čípky,a le už nevím jak se jmenovaly :(
8. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,

nevite nektera proc kdyz se vecer blizime k postylce, tak mala ozije? ocicka jak baterky a je cela ciloucka:slight_smile: asi mame postylku v nejake aktivni zone:slight_smile:)) musime zavest nejakej pevnejsi rezim vecer...

a dnes zacnu latkovat. uz fakt. ...a nebo zitra:slight_smile:)))
8. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a nebo pozítří :slight_smile:)
8. led 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky svoji,neboj to tak byva,ona si mala najde sama ten cas,az bude krapet vetsi,pretoci se ji to,staci zavest ritualy pred spanim,aby vedela,ze se jde do hajan :grinning:
8. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI ja mela vytok cele tehu, je to znamka toho, ze je vsechno v poradku. ale pokud svedi, pali nebo zapacha, tak to v poradku neni a jdi k dr. ja mela na konci tehu i nejaky tablety na zavadeni...v porodce me rekli, ze je mozny, ze ten zanet a tablety vyvolal porod:slight_smile:))) ale to je jen domenka....a svedeni bude asi ok na tele, jak se ti roztahuje kuze tak to svedi...ale oblicej a hlava...tezko rict...
8. led 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
óóó ženy ženy... :slight_smile:)))

brý ránko.. jak se máte? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU ty takhle plánuješ vaření na víkend? ty jsi zázračná žena... to se mnou můj drahý asi zhyne.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hehe,no musim si naplanovat vareni,co budud delat,abysme to koupili na patecnim nakupu velkym :grinning: :grinning: :grinning: na tom zazracneho nic neni,jelikoz ten muj nerad nakupuje,tak nejezdime tolik nakupovat,ja si pres tejden sjedu busem s kocarkem,nekdy kdyz mu jdmeme naproti do prace,tak nakoupiíme cestou :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
můj muž naštěstí nakupuje teď v podstatě sám a nevadí mu to... a vařím dle toho, co tu máme... :slight_smile:)) nebo nevařím vůbec a jdem někam do centra na nudle třeba :slight_smile:)) ale to nám taky skončí tohle... asi budu furt dělat guláš :slight_smile:)) toho je hafo na víc dní, odleželej je dobrej :slight_smile:))
nechce někdo? :slight_smile:))
8. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no jedine s chlebem,knedle nemusim :grinning: a pro manzu sim jednou s knedlema,tak 6 dekuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak pres tyden nevarim to manza nosi obedy a o vikendu dle toho co vyberem,nebo co je zlevnene za maso a tak

ale tentokrat je patek a ja nevim co o vikendu varit,clovek je pretlaskanej po vanocich

teda milacek spinka jede asi na hodku a pul,nebo na dve?? :grinning: az se vzbudi pujdeme si dat svacinku
8. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třeba odjížděl do školy a já tu neměla pečivo... jsem ho jako ujišťovala, že mi nic kupovat už nemusí, že si dojdu sama.. tak odcházel, že teda jo... ale asi byl tak vyděšenej, že bych šla přes ulici, že mi stejně do toho lidlu zajel :slight_smile:)) on je teď nějakej moc ubojenej.. pomalu abych radši nikam nechodila a tak.... večer chce jít taky radši nakoupit sám, prý mám ležet :slight_smile:))) no je to hezký, ale je ze mě solidní lemra... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy, tak koukám, že jste řešily výtok a svědění...tak naštěstí to mě netrápí a doufám, že nebude...vlastně mě svědí prsa, ale to je normální..:slight_smile:))
8. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nuki,same bomba temata - tohle cist muj manaz tak ho klepne,nesnasi slovo vytok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

hehe manaz to taky delala a je to spravny,ze o nas pecujou v tehu,.kdyz mi jim pecujeme o mimousky :grinning:
8. led 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :grinning:
8. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLahu nakupoval i když jsem těhu nebyla :slight_smile: a je to fajn vědět, že můžeš vyslat chlapa do krámu samotnýho... třeba můj tchán je naprosto nepoužitelnej, když nám pomáhal stěhovat, tak nás manža vyslal do krámu, ať máme odpoledne jídlo... teda nás - jeho se mnou :slight_smile:)) jsem teda čučela jak byl naprosto zmatenej a že o cenách nic neví, bo nakupovat vůbec nechodí... nevěděl co vzít, na co má chuť... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele carculka pres den,to neni jen tak :grinning: :grinning: :grinning: ja myslela ,ze ty jen v noci :grinning:
autor
CARCUL hoooj :slight_smile: co ty tu takhle po ránu :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek