• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
holky jdu se připravit... dneska budu se ségrou pryč... :slight_smile: ještě se zastavím :slight_smile: :dizzy_face:
8. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha hehe tak tchan by si rozumel s manzelem,toho jsem poslala pro maslo kostku na vareni a on prinesl kostku sadla :grinning: :grinning: ktery jsme nikdy nekupovali

ja se na chvilku ztratim,slysim ondraska,je vzhuru,tak jdem svacit
8. led 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hehe,blahu...jsem byla v bance,nakoupit a ted cekam na manzu az se naji a jedeme pryc..teda az se rozhodne vstat,ja vzdy chytam nerva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:jelikoz casu furt doooost

no hehe a nejlepsi sou ty co si mysli ze je vse jeste za ceny jak za komunistu :grinning:

si se segrou uzij
8. led 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste teda :angry: prijdu a zdrhate :frowning2:
8. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

jdu se na vas na minutku juknout...za chvili zase mizim,jdu si s mamkou dat kafe,malej usnul,tak mam chvilinku...

vcera jsme byli v poradne a malej ma uz 69 cm a 7760g,no myslela jsem ze bude vazit vic,ale i tak to je az az :slight_smile: jo a rozhodli jsme se ze ten Synflorix mu dame preci jen naockovat,kazdej kolem me do me jen hucel i doktorka,krome Milana teda a kdyz jsme tam vcera byli tak jsem se jeste o tom s mudrou bavila a kdyz Milan rekl,ze to teda dame,tak jsme mu to dali,asi bych nikdy pak neodpustila,kdyby neco pak mel a ja ho neochranila a mel nasledky...takze vcera jsme byli na prvnim Synflorixu a za 14 dni jdeme na posledni hexu...ano po tomSynflorixu nemel teplotu,vecer mel jen 37,4 a to i po ty hexe miva vic...no treba jeste teplota prijde...

a co je tady novyho??uz se ukazala hypo??nedocitam,protoze bych to nestihla :grinning:
8. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj eff..a na co je ten Synflorix?
8. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mooooc dekuji za rady.. no vcera sem se asi 3x omyla a dneska uz pipka nestipe dobry.. takze sem snad zahnala nejaky ten zacinajici zanet nebo tak neco
no zkusim vymenit sampon,.. jinak mazu olejickama aji kremem stridam to..

no asi budu nejaka az moc citliva :grinning: :grinning:

takze fakt dekuji... ste hodny
8. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj car...no to je ockovani proti pneumokokovi..jeste je Prevenar,ale Synflorix je pry setrnejsi,tak jsme dali t...taky mi mudra rikala,ze jeste v pohode snesl ockovani na TBC v porodce ze se nemam ceho bat,ze ta TBC je ziva ockovaci vakcina a ta je pro telo mnohem horsi nez tohle,ze by adny nasledky kdyztak mit nemel,tak jsme se rozhodli ockovat,ale byla jsem pevne rozhodnuta ze ne
8. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee dneska zaciname 15 tt.. to je tak krasnyyyy juchuuuu
8. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj luci..

eef..ja bych teda proti pneum.taky nechala..nahoda je blbec a hlavne pneum.neni zadna sranda
8. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no utika to pekne,prijde mi to jako vcera kdyz jsi byla uplne na zacatku a za chvili uz budes v pulce :astonished:
8. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu ho popohnat :grinning: paaa
no car ja se bala ze by potom ockovani mel treba nejaky nasledky,ze by to jeho telicko nezvladlo a nabouralo mu to organismus,ale pry kdyz dobre snasi hexu a TBC melo by to byt v pohode...
no to teda.. to mi rikala i mama.. ona doleti 1 unora ne a odlita 7myho a to budu vlastne v 18tt..a to je fakt jakoze pulka skoro.. .no je to mazec... to leti jako blazen... holky v kolikatym tt ste byli a zacali ste koukat po kocarku a postylce a takovy ty veci krome obleceni... vite co myslim.. .ja si furt myslim ze potrebuju jen obleceni plinky postylku a kocar.. ale takovy ty mimo veci o tech nemam ani poneti..
8. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky je fakt ze to ockovani stoji normalne kolem 8tisic a my jsme se ted dostali jeste do ty skupiny ktera to ma zdarma,jako i kdybysme to platili tak ho asi dam,ale 8 tisic je pro nas strasne moc penez a kdyz je to zdrama to bych fakt byla spatna matka...

ja taky mizim zatim
8. led 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: tak to já mám manžu, který si nakoupí, uvaří, upeče, vypere...no s tím žehlením to opravdu nerad..sice já taky...ale samozřejmě, když nemusí tak to dělat nebude..:slight_smile:))
8. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeffaa mi rekni pro koho 8 tisic neni spousta penez..
8. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja nastesti nezehlim vubec nic.. peru radeji casteji a tak to tak pekne rozvesim a hned davame vse na vesaky.. no zatim sme doma dva ze.. hihi.. ale az bude mimi hold se budeme muset v skrini uskromnit a asi vse skladat na kupky a pak asi zacnu zehlit.. jinak pritel taky zlaticko.. pere vari.. uklidi.. vyluxuje.. no ale spis mu o to musim rict.. hihi
8. led 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: užij si hezky dnešní den..:slight_smile:)

Luci: tak to je dobře, že už je to lepší..:slight_smile:
8. led 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki to nam ty tt leti vid? ty uz v 10 ja uz 15 no je to hruuuza jak to jde.. uz se fakt tesim tak na brezen az shodim ty tlusty kabaty a budny a nasadim svetr a pupendo se bude valit predemnou hihi
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky kam na ty varici manzi chodite manza dela akorat bajecnej smazak

ahojky efi a kolik chteji za jednu davku????

no carculko samo to znam,my s Ondraskem hotovy a tatka nam tu pak beha jeste pomalu v trenyrkach

teda malej je dneska zlaticko,povida mi tu co se vzbudil rano a jak krasne papal jablecna mu chutna :grinning:
8. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahovka.. pritel... teda umi uvarit.. on je to jedlik a hrozne rad papka.. takze to si on udela jakokoliv masicko.. a rad zeleninku takze mame doma vazne vybornou kuchyni.. a ja dneska koncim az o 6 v praci a on uz jde na pul 8 do prace tak asi bude muset zase varit on.. no jeste to nevi pac on si nejak nepamatuje kdy chodim a tak hihi.. no ale vytahnu mu masicko z mrazaku a je to..
8. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: jojo letí to, letí...už se taky těším, až to na jaře bude hezky vidět, fakt se těším..:slight_smile:)

Blahu: tak to je taky super, aspon něco..:slight_smile:
8. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj no bude to neco hlavne pro lidi kteri to nejak nevi.. hihi.. no nebo lidi kteri to sice vi ale videt to na vlastni oci bude taky zajimave hihi
8. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky uz vim jak na Ondraska s cajikem - na lzicku aby si zvykl,to je rostak :grinning:
8. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi.. taky dobrej napad.. :wink:
8. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera večer si manža povídal s kulihráškem...bylo to kouzelné..:slight_smile:))
8. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi ted ctu,ze jste se dostlali do skupiny zadarmo,jak jste to provedli????
8. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky akorad tu byl postak aja dostala dopis z nemocnice.. ja si rikala ze mi nikdo nevola kvu :grinning: :grinning: :grinning: li vysledkum NT jak sme byli 29.12... uff to je tak krasny mit cernym na bilym ze vse je v poradku.. no je to super.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: no jo musí se na ně nějak vyzrát...)))
8. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek