• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
takze my sme o 4 dny starsi nez uvadi PM... takze my sme dnesk 14tt+4 uz.. no ty blaho.. juchuuuu... uz sme velci..
8. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to je paradicka,ze je vse ok,no to nekdy bejva ,ze je mimi vetsi,nebo mensi,malej ke konci uz byl o tyden a pul vetsi ultrazvukove :grinning:

nuki no on je tak vycuranej,ja potrebuju aby zacal cajikokvat,protoze uz pres den ma vic jidla,nez mlika
8. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem zkousela volat mamce na mobil no ten signal je silenej.. sem nic neslysela.. asi u nas bude radit pekna vichrice... ...ano ano jsem rada ze to tak dopadlo juchuu..
8. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci a co pres skype???tzo nejde?
8. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
My bsynflorixem už očkovaní jsme, takže smůla :grinning: ale našetřili jsme si předem
Dnes se Venduulka vzbudila v půl čtvrté na jídlo a od půl páte řvala a ječela..hrozný, asi to bylo bříško a I když 2x kakala tak sem jí napotřetí pomohla a pak už byl klid...jsem před chvílí vstala :sunglasses:
8. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ange co to je vstavat takhle pozde :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene mamka je v praci tak sem volala od nas z pevne ji na mobil. no ale des.. takove sumeni jak kdyz se rozbije telka.. haha...
8. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci gratuluju k výsledkům :dizzy_face:
Ke konci těhu mě taky vše svědilo, nosila jsem teda pak jen bavlnu, používala jsem jen šampon, střídala jsem ho s Nizoralem. Asi jsem to měla špatnýma játrama :unamused:
Efi vám taky gratuluju kekontrole :slight_smile:
8. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak to velká gratulace k výborným výsledkům..:slight_smile:)))
8. led 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem přestala používat aviváž, místo prášku peru v mýdlovém slizu ( kvůli žádné chemii), ten obličej tě může svědit buď kvůli hormonům, nebo kvůli chlorované vodě třeba..
No a na chvíli mi od svědění pomáhala Kalciová mast.
8. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji,,, taky sem stastna. ja si furt rikala.. po te kontrole... nikdo nam nerikal ze si mame zavolat.. tak sem si myslela kdyby neco tak nam brnknou oni.. a furt nic.. a pak tenhle dopis juchuu.. no na ultrazvuku rikali ze je vse ok.. ale cekali se na vysledk krve..
8. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me jeden den svedi vse a druhy den nic.. no je to divny haha.. proste tehu..

a ta hlava.. no zmenim sampon aje to..
8. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI teď už ty týdny pofrčí :slight_smile: :dizzy_face: :wink:

tak můj manžel taky nakoupí, uklidí, vysaje, uvaří, umeje nádobí...

ale vyprat ne e... natož žehlit... a že by upekl... :slight_smile:)) ale i tak jsem spokojená .))) to je jasný, že jo! .) :wink:
8. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějako šíleně mi poporostl pupek :astonished: :frowning2: a to jsem teprve 33. týden... pánaboha, to bude hrůza na konci... :cry: :sweat_smile:
8. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi ste prehlidli muj dotaz pred par dotazu... kdy ste zacali koukat po kocarcich postylkach a takovych tech jinych vecech pro mimi krome obleceni..
8. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI já začala po kočárcích pokukovat ještě než jsme se snažili.. pak mě to nějako přešlo... a vybírat jsem začala kolem toho 18. týdne myslím, možná později... ale myslela jsem si, že koupíme buď X-lander - má ho kamarádka, nebo podobnej kočárek Espiro GTX... víc se mi to studovat nechtělo... je jich tolik, že hlava šišatá!
nakonec to naštěstí rozsekla moje mamina...

no a tak jako nakupovat jsem začala až po velkým UTZ ve 22. týdnu - nějaký to povlečení, prostěradla, dečku...

postýlku tu jsme měli vyřešenou, dovezli jsme si ji asi v 24. týdnu - je poděděná ještě po tchánovi.
pak vaničku, polohovací lehátko, sterilku a kolotoč nad postýlku nám půjčila kamarádka... včetně pár hadříků...

později jsem nakoupila přes sekáček oblečky...

koncem listopadu jsem objednávala ty plínky...

no a před vánoci jsem objednala zbytek ke kočárku (včetně fusaku) a taky hřebínek, odsávačku, teploměr s ohebnou špičkou...

dneska bych možná koupila už něco z kosmetiky a v lékárně!

taky bych měla koupit nějakej ten dudlík a aspoň jednu láhev.
8. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale jinak LUCI, nakupuj si dle sebe... moje kamarádka měla kočárek ve 14. týdnu... narazili s manžou na nějakou likvidaci e-shopu, takže měli X-landera za super cenu... a už dááávno nakupuje tak nějak všechno ... takže ona začala nakupovat určitě po NT screeningu asi ve 12. týdnu...
8. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty blaho.. tak to zacatkem brezna asi zacnem taky.. no my se ke konci mesice stehujem do jinyho podnajmu a hned jdeme litat okolo hypoteky a chceme koupit domecek.. no snad nam to vyjde.. pac bych z porodky chtela jit uz do svyho... rodice pritele nam hodne pomuzou to i financne takze to bude dobry.. musime to nejak zvladnout..

takze dekuji za radu.. no ale beztak se tu jeste budu na to samy ptat jak se rozhodnem nakupovat abych na nic nezapomela hihi
8. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja si radsi pockam na ten brezen.. preci jak se budem stehovat tak ted urcite nic kupovat nebudu.. mamka sem leti tak mozna ona neco koupi.. takze to uz budeme mit kam dat..
8. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no šak si říkala, že budeš v 18. týdnu... to jsem začala teprve rozhodovat kterej kočár... nakonec jsme koupili v 26. týdnu - a už rovnou dovezli (ale jen sportovní verzi) - měli ho zrovna na prodejně....

a nakupovat jsme začali až po tom velkým UTZ ve 22. týdnu - do tý doby mi akorát ségra koupila pár kousků oblečků...
8. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uz se fakt tesim az se tu bude pomalu utvaret ten detsky pokojik.. no nemuzu se dockat.. juchuuuu

nastesti hodne veci slozenych muzeme nechat schovanych u rodicu na baraku.. maji obr dum a jsou tam sami..

no nic jdu neco podelat.. a pak padim do prace.. takze dekuji za rady a budu tu zase vecer.. papapaa
8. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUCI hooj :slight_smile:
8. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU Kuba je dle hlavičky a stehenní kosti větší o 3. týdny :astonished:
8. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde jste kdoooo
8. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak barunka konecne po trech hodinach knourani, dvou krmeni a dvou prebalovani usnula...snad se nevzbudi za pul hodiny :sweat_smile:
8. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI perný ráno......
8. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ha ségra je tu... tak jdu... mějte se zatím ahoooooooooooooj :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemáte některá zkušenosti se šátkem? přemýšlím o šátku, neb jak malá přes den brečí, že bych si jí přivázala k sobě
8. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amali ahoj..já mám zkušenost a výýýbornou :dizzy_face:
8. led 2010 v 11:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek