• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Fat je super..když v něm malou mám tako o ní ani nevím :grinning: A kolikrát mi v něm i usne :dizzy_face: :grinning:
8. led 2010 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zacina se to stavat pravidlem ty perny rana :unamused: a perny vecery :unamused: ...bude rezim:slight_smile:)

amal osobni ne, ale kamaradka satkuje a verim, ze to pomuze, nebot i moje mala je v klidu, kdyz ji mam privinutou k sobe v dece treba...jen bohuzel mam pak plne ruce :confounded:
8. led 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všechny zdravíme :dizzy_face:

jen na vás mrkáme..... mrkala jsem na fotečky Vítka, vlasatce, to je fešák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

HEHE na pupíno, no pěkně povyrostlo....... :wink: a je mooooc krásný :dizzy_face: a úplně jiný než to moje :grinning:

a mrkala jsem, že řešíte mykózy...... to se mi naštěstí vyhýbá i teď v těhu, ale měla jsem takovej hojnější výtok a co mi na to hodně pomohlo, tak přípravek na intimní hygienu od SEBAMED :wink: sice to stojí asi 150,- ale je to fakt super...
8. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem mrkala, že SVOJA bude zavádět režim, tak hodně štěstí ať to zmáknete rychle a ke spokojenosti všech :wink:

a že Amálky válčí pořád s tím kojením...... to mě mrzí, ale asi to bude chtít fakt přejít na UM :frowning2:
8. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme se konečně v noci vyspali, ale holky bylo to včera nějaký divný, ještě před půlnocí jsem měla oči jak baterky a četla si v pelíšku.... :grinning: ale dneska jsme spali asi do 9... takže super.....
8. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo sac a svoji, tak dobrý, hned ho pořídím :wink: Aspoň mi nebude plakat :wink:
8. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu jedna davka Synflorixu stoji asi 1700kc (jak kde) a jsou potreba 4 davky...a ted je to novy ze deti narozeny od srpna to maji zdarma..takze kdyby se narodil v terminu (29.7.) mame smulu,jeste ze sel dyl :grinning:

a ange to uz mate vsechny davky synflorixu???to jste nejaky rychly...a to by vam neproplatili??jsem videla ze to chteji udelat nejak aby nebyli ty co uz to dali a vesli se do toho terminu,v nevyhode,ale ted bevim jak,ale neco jsem o tom slysela

ja zase padim..malej ted snedl zeleninku a jdu ho dat ven...
8. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej...bude hur :sweat_smile: :grinning: :grinning: :wink:
8. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a hehe pekne ti Kbuik vyrostl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak jsem nedocitala,takze se omlouvam :sweat_smile:
8. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI neeee :grinning: zavedete režim a bude líp..... :wink:
8. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme obedvali,teda Onda ja jeste ne,ja az pozdeji,cekam az usne a pak asi mozna pujdu taky :grinning:

hehe no co to je?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem preklikavala z fotky na fotku fotis ve stejnem uhlu a je to teda mazec velikej :grinning:

ahojky vsechny co jste prisli,ja musim udelat jeste mlicko a dokrmit
8. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi grrrrrr :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: my jsme 3:7. takze mame smulu . . . .

tak Ondrasek uz asi spinka,chudinak mel jeste hlad,takze ted bude snad do pul druhy klid

venku mrzne a snezi drobne,ale hodne

svoji rezim,jen do toho

ami vy se teda opravdu trapite,tak zkuste dat male nejake to UM a uvidis jestli bude spokojenejsi a bylo to opravdu tim,ze mela hlad :wink: :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mas blahu hodny dite ...ja jsem dala Davidka k nam do postele a sam asi neusne,budu tam muset jit aby usnul...chtela jsem ho dat ven,ale tam by za chvili kocar zasnezil a ja bych ho nenasla :grinning:

no blahu si vezmi kdyby se narodil jak mel,tak by me to asi o dva dny uteklo...to by me docela nastvalo teda :grinning:
8. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja tam budu muset jit nebo pak bude zase pretazenej a neusne mi vubec...

pak se pujdu najist,tak zatim holky,snad se dneska jeste ukazu :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ahojky :dizzy_face: tak to je smůla, že jste to prošvihli to očkování...... já ale stejně v telce slyšela, že málokde na to očkují, že pediatři odmítají platit ty vakcíny a pak to vymáhat po pojišťovanách :confused: tak asi jak kde... doufám, že než budeme očkovaní my, tak se to nějak vyřeší :wink:
8. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
efi tak malej az tak problem usinat nemel,ale taky mel blby obdobi a kdyz lezou zoubky,tak taky neusnul sam :slight_smile:

prostejko ja mluvila s mudrou a rikala jsem,ze nemame na to penize a ona rekla,ze staci bohate ta posledni davka pred 2.rokem
8. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak u nás je to teda naopak.... s těmi sny.... :grinning: já mívám erotický sny docela často a manža vůbec :grinning: tomu se pro změnu zdálo nedávno, že rodíme :grinning:
8. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHu tak aspoň, že tak :wink:
8. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem holky konečně objednaná k obvoďačce, mám přijít 18.1. až ve 3, prý už tam nikdo nebude, abych nemusela sedět mezi bacilama..... tak ještě že tak :wink:
8. led 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže mě asi pošle na EKG ještě a pak na začátku února jsem ještě k zubákovi objednaná... holky no každej týden něco, mě to nějak uteče ta mateřská :sweat_smile: už mám za sebou v podstatě první týden a ani mi to nepřijde :wink:
8. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko ty nemas u obvodaka automatickou prednost?????u nas to ma ten muj rovnou vyveseny a u zbyvajicich mudru jsem mela taky prednost
8. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkala jsem ještě, že CARCUL už se chystá prát, já taky.... :wink: radši..... takže holky, vyprat asi komplet všechno že? co jde.... i ten potah z lehátka a tak...... a co třeba autosedajda.. my máme pratelnej potah na autosedačce, tak nevím, jestli to vyprat nebo ne :sweat_smile:
8. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko potah ze sedajdy jsme radsi dali do cistirny,preci jen to neni klasickej material
8. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no já nevím, protože tohle je novej obvoďák víš.... já měla obvoďáka na Moravě a když jsem se přestěhovala, tak jsem chodila do práce k doktorovi.... takže jsem si hledala teprve novýho mudra..... a když jsem tam zavolala, tak mi sestřička řekla, že super a že když jsem teda těhotná, tak jestli můžu přijít 18.1. ve 3, že tam už nikdo nebude, tak na všechno bude čas.... takže nevím, jak to tam chodí.... a jsem ráda, že tam nemusím letět třeba ráno, já to mám tady za rohem, takže pohoda :wink:
8. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha BLAHU...... já na to musím mrknout ještě, ale měla jsem pocit, že z toho sundám jen tu látku...... ale čistírna by mě nenapadla :sweat_smile:
8. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic zenu jdu taky do hajan,jelikoz bych tu psala a psala a pak se tam ani nedostala :grinning:
8. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU tak brou :grinning:
8. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tu, měli jsme toho ted v práci až nad hlavu..:(((((
8. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nuki... no ja se akorad do ty prace chystam... udelala sem si zeleninovy salatek s tunakem.. a snedla sem toho asi fakt hodne.. hihi.. ale tezko mi neni.. si myslim ze ty lehky jidla me delaji dobre.. jak furt jime masa a testoviny a brambory no tak to jde videt ze salatek mi udelal jen a jen dobre..
8. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek