Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
sacvi
8. led 2010
Fat je super..když v něm malou mám tako o ní ani nevím 😃 A kolikrát mi v něm i usne x-) 😃
svoja
8. led 2010
no zacina se to stavat pravidlem ty perny rana :-| a perny vecery :-| ...bude rezim🙂)

amal osobni ne, ale kamaradka satkuje a verim, ze to pomuze, nebot i moje mala je v klidu, kdyz ji mam privinutou k sobe v dece treba...jen bohuzel mam pak plne ruce :-S
prosteja
8. led 2010
ahojky všechny zdravíme x-)

jen na vás mrkáme..... mrkala jsem na fotečky Vítka, vlasatce, to je fešák x-) x-) x-)

HEHE na pupíno, no pěkně povyrostlo....... 😉 a je mooooc krásný x-) a úplně jiný než to moje 😃

a mrkala jsem, že řešíte mykózy...... to se mi naštěstí vyhýbá i teď v těhu, ale měla jsem takovej hojnější výtok a co mi na to hodně pomohlo, tak přípravek na intimní hygienu od SEBAMED 😉 sice to stojí asi 150,- ale je to fakt super...
prosteja
8. led 2010
ještě jsem mrkala, že SVOJA bude zavádět režim, tak hodně štěstí ať to zmáknete rychle a ke spokojenosti všech 😉

a že Amálky válčí pořád s tím kojením...... to mě mrzí, ale asi to bude chtít fakt přejít na UM 😞
prosteja
8. led 2010
jinak my jsme se konečně v noci vyspali, ale holky bylo to včera nějaký divný, ještě před půlnocí jsem měla oči jak baterky a četla si v pelíšku.... 😃 ale dneska jsme spali asi do 9... takže super.....
amallie
8. led 2010
Ty jo sac a svoji, tak dobrý, hned ho pořídím 😉 Aspoň mi nebude plakat 😉
eeefffaaa
8. led 2010
blahu jedna davka Synflorixu stoji asi 1700kc (jak kde) a jsou potreba 4 davky...a ted je to novy ze deti narozeny od srpna to maji zdarma..takze kdyby se narodil v terminu (29.7.) mame smulu,jeste ze sel dyl 😃

a ange to uz mate vsechny davky synflorixu???to jste nejaky rychly...a to by vam neproplatili??jsem videla ze to chteji udelat nejak aby nebyli ty co uz to dali a vesli se do toho terminu,v nevyhode,ale ted bevim jak,ale neco jsem o tom slysela

ja zase padim..malej ted snedl zeleninku a jdu ho dat ven...
svoja
8. led 2010
prostej...bude hur :-N 😃 😃 😉
eeefffaaa
8. led 2010
jo a hehe pekne ti Kbuik vyrostl x-) x-) x-)

jinak jsem nedocitala,takze se omlouvam :-N
prosteja
8. led 2010
SVOJI neeee 😃 zavedete režim a bude líp..... 😉
blahovka.cz
8. led 2010
tak my jsme obedvali,teda Onda ja jeste ne,ja az pozdeji,cekam az usne a pak asi mozna pujdu taky 😃

hehe no co to je?????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 jsem preklikavala z fotky na fotku fotis ve stejnem uhlu a je to teda mazec velikej 😃

ahojky vsechny co jste prisli,ja musim udelat jeste mlicko a dokrmit
blahovka.cz
8. led 2010
efi grrrrrr ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( my jsme 3:7. takze mame smulu . . . .

tak Ondrasek uz asi spinka,chudinak mel jeste hlad,takze ted bude snad do pul druhy klid

venku mrzne a snezi drobne,ale hodne

svoji rezim,jen do toho

ami vy se teda opravdu trapite,tak zkuste dat male nejake to UM a uvidis jestli bude spokojenejsi a bylo to opravdu tim,ze mela hlad 😉 🙂
blahovka.cz
8. led 2010
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/188666-...

bych rada vedela kdo eroti za me,me se to nezdalo ani nepamatuju 😃 😃 😃
eeefffaaa
8. led 2010
tak to mas blahu hodny dite ...ja jsem dala Davidka k nam do postele a sam asi neusne,budu tam muset jit aby usnul...chtela jsem ho dat ven,ale tam by za chvili kocar zasnezil a ja bych ho nenasla 😃

no blahu si vezmi kdyby se narodil jak mel,tak by me to asi o dva dny uteklo...to by me docela nastvalo teda 😃
eeefffaaa
8. led 2010
tak ja tam budu muset jit nebo pak bude zase pretazenej a neusne mi vubec...

pak se pujdu najist,tak zatim holky,snad se dneska jeste ukazu 🙂
prosteja
8. led 2010
BLAHU ahojky x-) tak to je smůla, že jste to prošvihli to očkování...... já ale stejně v telce slyšela, že málokde na to očkují, že pediatři odmítají platit ty vakcíny a pak to vymáhat po pojišťovanách =-) tak asi jak kde... doufám, že než budeme očkovaní my, tak se to nějak vyřeší 😉
blahovka.cz
8. led 2010
efi tak malej az tak problem usinat nemel,ale taky mel blby obdobi a kdyz lezou zoubky,tak taky neusnul sam 🙂

prostejko ja mluvila s mudrou a rikala jsem,ze nemame na to penize a ona rekla,ze staci bohate ta posledni davka pred 2.rokem
prosteja
8. led 2010
a jinak u nás je to teda naopak.... s těmi sny.... 😃 já mívám erotický sny docela často a manža vůbec 😃 tomu se pro změnu zdálo nedávno, že rodíme 😃
prosteja
8. led 2010
BLAHu tak aspoň, že tak 😉
prosteja
8. led 2010
jinak jsem holky konečně objednaná k obvoďačce, mám přijít 18.1. až ve 3, prý už tam nikdo nebude, abych nemusela sedět mezi bacilama..... tak ještě že tak 😉
prosteja
8. led 2010
takže mě asi pošle na EKG ještě a pak na začátku února jsem ještě k zubákovi objednaná... holky no každej týden něco, mě to nějak uteče ta mateřská :-N už mám za sebou v podstatě první týden a ani mi to nepřijde 😉
blahovka.cz
8. led 2010
prostejko ty nemas u obvodaka automatickou prednost?????u nas to ma ten muj rovnou vyveseny a u zbyvajicich mudru jsem mela taky prednost
prosteja
8. led 2010
mrkala jsem ještě, že CARCUL už se chystá prát, já taky.... 😉 radši..... takže holky, vyprat asi komplet všechno že? co jde.... i ten potah z lehátka a tak...... a co třeba autosedajda.. my máme pratelnej potah na autosedačce, tak nevím, jestli to vyprat nebo ne :-N
blahovka.cz
8. led 2010
prostejko potah ze sedajdy jsme radsi dali do cistirny,preci jen to neni klasickej material
prosteja
8. led 2010
BLAHU no já nevím, protože tohle je novej obvoďák víš.... já měla obvoďáka na Moravě a když jsem se přestěhovala, tak jsem chodila do práce k doktorovi.... takže jsem si hledala teprve novýho mudra..... a když jsem tam zavolala, tak mi sestřička řekla, že super a že když jsem teda těhotná, tak jestli můžu přijít 18.1. ve 3, že tam už nikdo nebude, tak na všechno bude čas.... takže nevím, jak to tam chodí.... a jsem ráda, že tam nemusím letět třeba ráno, já to mám tady za rohem, takže pohoda 😉
prosteja
8. led 2010
aha BLAHU...... já na to musím mrknout ještě, ale měla jsem pocit, že z toho sundám jen tu látku...... ale čistírna by mě nenapadla :-N
blahovka.cz
8. led 2010
nic zenu jdu taky do hajan,jelikoz bych tu psala a psala a pak se tam ani nedostala 😃
prosteja
8. led 2010
BLAHU tak brou 😃
nuki
8. led 2010
tak jsem zase tu, měli jsme toho ted v práci až nad hlavu..😞((((
luciebx
8. led 2010
ahoj nuki... no ja se akorad do ty prace chystam... udelala sem si zeleninovy salatek s tunakem.. a snedla sem toho asi fakt hodne.. hihi.. ale tezko mi neni.. si myslim ze ty lehky jidla me delaji dobre.. jak furt jime masa a testoviny a brambory no tak to jde videt ze salatek mi udelal jen a jen dobre..