• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Luci: tak at Ti to rychle uteče...)) měj se moc dobře...Vy oba..:slight_smile:))
8. led 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej myslela jsem u tebe ze bude hur s tim spanim :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:

asi budem koupat uz v sest, pak ji nejak utahame a pujde do postylky...

holky ale co to moje miminko vyvadi pres den...porad knoura, kvici, prso chce porad a kdyz ho ma tak chvili pije a pak sebou skube(s bradavkou v puse)....spurt v mesici??? blbost ne?

jo a ma popolinku:slight_smile: prvni me procurala jeste nez jsem ji zapnula, druhou jsem stihla zapnout:slight_smile: jen me zarazi, ze to jde uplne skrz...ang???

no a oblicejik puntikatej...puberta???:slight_smile:))

...ale miluju ji!!!!
8. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: a netrápí ji prdíky? :((
8. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím..:slight_smile:) mějte krásný víkend..:slight_smile:))
8. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na vás zase mrkám a tady nikdo není..... tak popřeju všem aspoň hezký víkend...

SVOJI aha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem to blbě pochopila.... no to jo, s tím počítám :grinning: a s tou plínou... to jako pročůrá úplně skrz? nebo to proteče bokem :wink: jestli jí není moc velká zatím........ nebo poradí ANGE :wink:
8. led 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přeju všem krásný víkend, já se přihlásím zase asi až v pondělí :wink: musím si užít manžílka...... :dizzy_face:
8. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
skrz uplne...nozky jsem utesnila
8. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak to nevím, to snad poradí ANGE.. :wink:
8. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočandy :slight_smile:
nedočítám, nestíhám.....nějaké novinky?
8. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muž stojí za Tuřanama už do 15.45..je tam nějakej prej kamion převrácenej nebo co tak to vůbec nejede.. :unamused: ani prohrňovač nemůže projet tak už je prej pomalu celej zapadlej A :confounded: to eště někdo volala do rádia že k nám je neprůjezdná silnic..tak doufám že je to z druhé strany než jede muž :frowning2:
8. led 2010 v 17:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Sac :slight_smile: no to je pěkný s těma silnicema :unamused: můj manža má odpolední a přijíždí tak okolo půl 11, každý den na něj čekám a dneska obzvlášť, už aby byl doma, já sotva těma závějema protlačila kočárek
8. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Amal šátek taky doporučuju
Svoji..kde kojíš? zkus kojit v klidné místnosti, třeba i přikrytá lehkou dekou aby vás nic nerušili. spurt to klidně může taky.
Svoji ty tvoje popolinky mají všité savé jádro?jestli ne tak se nedivím ,že jí pročurá, dej jí vkládačku. Pokud všité savé jádro má, tak bude Baru asi učuránek, ale je normální, že je plína skrz, hlavně že to nejde přes PUL kalhotky..
Monci Amálka od Hypo je na světě, nevím, jestli to víš
8. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG no kojim normalne v obyvaku, nekdy tam hraje televize, nekdy tam je uplne ticho. Jako dneska je to fakt na hlavu, jsem zoufala, prijde me porad hladova, breci a porad pusinkou hleda a strka si do ni rucicky. Dam ji prso a za chvili je to znova. Rikam si, jestli ji to staci, jestli mam dost. dneska skoro nespala, porad knoura...premyslim, ze zavolam na nasi horkou linku kojeni....ale zas dopolko me mliko teklo(mela jsem mokrou kosili). je mozny, ze vecer uz neni? a za jak dlouho se vytvori? kdyz ona pije nejdyl za 2h, nekdy i za 1,5, ale to ji musim drzet...nejradsi by jedla kazdou pulhodinu. ufff :frowning2:

nejaky jadro tam je no...tak mame ucuranka asi:slight_smile:))) prijde me, ze cura a kadi snad porad!!!
8. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji může to dělat i ta televize :wink: ale je normální, že k večeru je mlíčka míň..no myslím, že to bude ten spurt, když je kolem 3. a 6. týdne..
Vendulka si taky pořád všechno strká do pusy, to hlady nebude
8. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG dekuju, zkusim to vydrzet a zvysit davku kojiciho caje :wink: ...jinak mala uz krasne zveda hlavicku, kdyz je na brisko...normalni? kdy zacne past? kdy se otaci?
8. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooooooooooj holky...

tak jsem pokoupila, co jsem potřebovala.. :slight_smile:))
akurát jsem zapomněla na sodu a žlučový mýdlo.. ale jinak mám všechno. jednorázových kalhotech asi až moc :slight_smile:)) achouvej! ))) taky mám dudláka a koupila jsem jednu láhev, zatím takovou obyčejnější (ne Avent), ale je taky antikoliková... a vzala jsem rovnou v DM ten nahřívací polštářek s třešňovýma jádrama... :slight_smile:

a taky už tu mám maliník, tak hurá na něj :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jupííííííí :slight_smile:))

jo a SVOJI dala jsme na tvoje doporučení a koupila jsem johnsons vlhčený ubrousky - měli ECOPACK 4 balení za 150.- tak mi to přišlo super... akorát bych brala ještě na to tu plastovou krabičku, ale ze začátku je asi rychle spotřebuju co? to asi ani nestihne vyschnout... :slight_smile:

všechny vás moc zdravííím :slight_smile:
8. led 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jinak LUCI :slight_smile:)) mám pocit, že tady taky sněží chvíli a už je tu též pomalu kalamita :slight_smile:)) aspoň teda tady na okraji prahy si s prohrnováním nikdo hlavu nelámal a to ani trochu .))) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak čtu, že SAC manžel někde stojí chudák... no nevím holky... mluví se o přívalu sněhu už pár dní, ale teda neviděla jsem ani jednoho silničáře... né, že by nikde nic nedělaly, ale fakt mě baví, jak jsou všichni vždycky zaskočený :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky to pupíno mě děsí... se fakt strašně bojím, kam to poroste :(((( nedivím se, když je Kubík větší o ty 3. týdny, ale zas aby povyrostlo břicho o tolik.. ale ouplně jsem to v týdnu cítila.. že i jakoby klesl trošičku dolů a i mě víc tlačí na močák no... :sweat_smile:
já se bojím, že bude tak velikánský jako u SAC a to ještě dřív... achouvej... :(
8. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe no ja ty ubrousky vzdycky zalepim a nemaji sanci vyschnout...jakoze nenecham ten vrsek koukat ven. taky jsem kupovala to baleni...a dobry. ted mam zas pampers, stridam to(taky multibaleni)

holky ten snih je masakr...davejte na sebe pozor!!!
8. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC jsem se tě chtěla zeptat, uvažuju o tom EPI-NO... využilas toho? myslíš, že to pomohlo???
8. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky masírovala jste některá hráz???
8. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukám do alba a fakt nemůžu uvěřit tomu, jak to bendžo vyroslo... :astonished: :frowning2: :sweat_smile:
8. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme tu M je v hospůdce s kamarády a Vítek už spinká a já mám vegáč :sunglasses:
8. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a manža huš tu za chviličku bude hurááááá... tak jsem ráda, že už má za sebou těch 600 km v tomhle počasí a navíc holky - udělal všechny zkoušky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak už tam teď nemusí a hurá na diplomku a pak už snad bude konec, státnice, promoce a pohoda :slight_smile:)))
8. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji ty likviduješ šatník ? :slight_smile:
8. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko tak to M moc gratuluju :wink:

Jinak u nás je sněhu až až. jako za sníh jsme ráda,ale aby jsme co hodinu odhazovali :unamused: , kdoví jak to bude vypadat ráno
8. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko máš bříško s Kubíčkem moc krásný a manžovi gratulujeme :dizzy_face:
Hehe já hráz nemasírovala..a nemám pocit, že bych o něco přišlo, Efi masírovala a asi to bylo jedno
8. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkuju vám moc! i za tu pochvalu toho megabubnu..........

ANGE já se bojím, když už teď má Kuba hlavu tak velikou :( tak si říkám, jestli to masírování, případně to EPI-NO nemám prubnout....

jo a ještě jsem se vás chtěla holky zeptat, jestli jste hodně využily tu zavinku do autosedačky... furt zvažuju jestli jí teda pořídit... :sweat_smile:
8. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI já myslím, že sněžit má celej víkend a zítra to bude asi ještě horší jak dneska... :frowning2: odhazování nezávidím... my tady máme jen kousek a jak tak přemejšlím, vlastně tu majitelé v domku nenechali ani nic na odhazování :(((((
8. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek