• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
holky bohužel to krásné tak rychle letí a to méně příjemné se nějak vleče.. :angry:
1. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe ze mě určitě..už teď mě dojímá, jak ten brouček v bříšku ještě nic netuší a za pár let bude mít 1. lásku, 1. školu, 1. Vánoce...dojemný:slight_smile:)))

No nic, jdu udělat něco k obídku..ale nevím cooooo:slight_smile:
Svoji já měla prudérní trochu včera, ale udržela jsem se, ale cítila jsem že mě všechno vytáčí, ale usmívala jsem se jako že nic:slight_smile:))

A máme sba med od babičky z lékárny, taky to krásně voní, ale hipp je hipp:slight_smile:)
1. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tak to určitě budete míti.....:slight_smile:))
1. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
...prej do kukurice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No jako me je jinak fajn, ja si to taky uzivam, fakt...!!! Kdyz se podivam zpetne, tak to fakt uteklo...ale uz se tesim na malickou :dizzy_face:

Taky mate takovy zilnaty prsa a bricho?

Ta jedna strie ma tvar podkovy a je videt jen vecer :grinning: :grinning: :grinning: a je na podivnem miste, jsem zvedava, jak se me ty prsa jeste ozdobi :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT jj :slight_smile: mě drtí jen ta představa, že mi těch následující X let uteče, a prckovi bude 5 let... 10... aúúúúú

taky jsem se zamilovala do Hippu .))) :grinning: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI ale když to říkáš, tak to určitě klapne :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SVOJI prsa mám dost žilnatý, břuch spíše zatím z boku, ale není to nic moc, ještě si pamatuju na pupík kamarádky, tý ty žíly byli vidět o dost víc... ale to třeba ještě příde...

já už bych prosila žádný ozdobičky.. mi stačí ty, co už jsem pochytala... :((((
1. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HIPP se mi taky hrozně líbí :grinning: a žilnatý mám zatím jen prsa, bříško vůbec :sweat_smile: ale zato mám strie na stehnech, takže si to vynahrazujeme s prckem jinak :grinning:
1. pro 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hipp taky miluju :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky muj muz se pomatl...zacal tvrdit, ze si dalsi mimi poridime za rok....pomoooc :astonished: vemte si ho nekdooo :astonished: ...srandista :rolling_eyes:
1. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo SVOJI, tak ať si ho porodí :grinning: .... za rok jo...... muž je srandista :grinning: :grinning: :grinning:

holky probíhá vůbec nějak ta diskuze na snažilkách? NUKI? :wink:
1. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu,uffff jsem total hotova,moc jsme odebirali na dvakrat a mame strasne malo,tak uvidime jestli to bude stacit,holky kdyby jste videli ten rev u te mrkvicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si myslel chudak,ze mu cpu buh vi co :grinning:

no odpoledne dame lzicku na hrani at se vic seznami a zitra to zkusime smichat vic s mlikem a uvidime,tunta jeden,takova dobrota to je :grinning:

manza dela porad kuzicky,od vcera spolu nemluvime,v noci se pritulil a ted ze o tom teda nevi(casto se v noci probudi neco mi rekne,nebo se prituli a nevi o tom)no ja se doprosovat nebudu
1. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU vy spolu nemluvíte? pročpak?
1. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jsem jen tak hledala nějakou uni hrazdičku a narazila jsem na tohle... to je drsnýýý co? :slight_smile:)))
http://www.malvik.cz/Vse-ke-koupani/osusky-a-detske-zupany/Detska-osuska-Kidorable
1. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI takovýho srandistu mám taky... nejradši by měl děti max. dva roky od sebe... :astonished: :astonished: :astonished:
1. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to je drsný fakt, co dneska nevymyslí :grinning:
1. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
protoze vcera jak to bylo u babicky (jako prskat a pak dat malymu ten prst ozuzlat . . . :unamused: ),tak manza sedel u pocitace a nevidel to,tak jsem mu rekla,ze bych byla rad,kdyby priste nejak reagoval,jako ono vcera bylo vic veci,nad kterejme jsme se s manzou spolecne divili co to s malym provadi,no tak jsme se pak refli,jako ze on si to nikdy nechce u nikoho rozhazet,tak radsi mlci a ceka,ze to vsechno reknu asi ja,nebo co . . . tak prej jako by byla jeho rodina prasiva,tak jsem mu rekla,ze malej neni sberna dna a ze takhle ho neozuzlavaji ani vlastni babicky,natoz praprarodicove - jako oni proste nemaji ty zabrany,protze vlastne vychovavaji svoje vnoucata jako svoje deti,tim,ze tam "bydli" u nich vnoucata,rodicove púodnikaji,tak nemaji cas,jsou do pul sedmy v kramu,tak pak uz nechaj prcka tam (malej chodi do druhy tridy)
1. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je svoji to je opravdu srandista :grinning: :grinning: :grinning: pockej on bude mluvit jinak,az nebude v noci spat,ze Barunka bude plakat :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU aha, tak to je mi líto, že jste se tak rafli..... ale manža to viditelně zkouší :grinning:
1. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on si teda dela prdel...mame znamy, co to takhle maji, takze to vidi jaky to je....teda doufam :unamused: :grinning: :grinning: :sunglasses:

holky tam my jedem do te porodky...caaaao
1. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU mno já to taky tak vidím. pokud se dva rodiče shodnou na tom, že se jim něco nelíbí, tak je pak na manžovi - když je to jeho rodina to tam trochu srovnat, minimálně si rejpnout... a na druhou stranu je zas na tobě si to vyříkat se svojí rodinou že jo. to je normální. manža si občas vztahuje věci dost divně, a trochu to zavání spíš tím, že se mu to nechce řešit.

se nedivím, že se kvůli tomu dohadujete... tohle je vždycky ten největší problém mezi dvěma...

my máme kvůli rodinám taky rozpory, je to těžký.... :confounded:
1. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako ted mi volal,jaklo,ze uz dobry,ale tak stejne,ja proste nejsem diktovaci pes,si musi sam vysvetlit rodine . . .

svoji do porodky??????jako na kurz,nebo kontrolu??
1. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI pááá... jsem zvědavá na postřehy a dojmy :slight_smile: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no BLAHU evidentně je pro tebe nejhorší, že i když to vidí, nic neřekne... to by mi taky vadilo.
to je u nás jako s nepořádkem "no já to nevidím, tak mi musíš říct, že to mám uklidit" .))))) to mi příde jak kdyby byli občas nesvéprávný nebo co :slight_smile:))
1. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak na snažilkách jsem dnes prohodila pár slov s Venys, jinak nikdo..:(
1. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak jsem zvědavá na dojmy :wink: papa :dizzy_face:

BLAHU vidím to taky, že nejhorší je, že se neshodnete vy dva... a opravdu si to musí on se svojí rodinou vyřešit... kdyby to bylo naopak tak by jsi to zase řešila ty :pensive:

HEHE ty bydlíš u nás? :grinning: to mi něco připomíná........ když třeba říkám, ježiš co se to tady zase válí, ty jsi bordelář, tak on udělá psí oči a řekne: když já to nevidím :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI snad se k vám brzo někdo přidá :wink:
1. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI a co takhle založit jen * PROVOSENKY snažilky * ? jakoby začít novou diskusi...
1. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako ja to vysvetlim sve rodine,fajn,reknu teda i tchanum,ale tak prarodice si uz snad vyresi sam,jako ja vim ono je blby rict,ne to nesmite,ale tak neco vymyslet,rist,ne on je nemocnej nebo ja nevim proste to je na nem :confounded:
1. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU chápu, ale čoveče obávám se, že se to jen tak nezmnění... :(
pokud si to chlap nenechá vysvětlit jednou, dvakrát, tak bys do něj mohla hučet horem spodem...a když ještě řekne, že ti připadá snad jeho rodina prašivá, tak je to blbý... on si asi řekne, že mu to vadí, ale říkat jim to nebude no...
1. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám podobnej názor jako HEHE, tohle bude těžký a jen tak se to nezmění :frowning2: ....... jemu to třeba vadí, ale prostě je mu třeba blbý něco říct asi nebo já nevím..... ale mám z tohohle taky strach.... oni si ty starší lidi neuvědomují různý věci, za nich to prostě bylo jinak..... nevadí mi pusinky nebo tak něco, ale strkat třeba dítěti do pusinky prst na cumlání a tak... neeee, brrr, přes to bych se asi přenášela horko těžko a radši snad dítě vzala, že ho jdu nakrmit nebo já nevím co..... :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: taky jsem o tom přemýšlela...to by se ta původní uzavřela?
1. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek