• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Peti, nemáš náhodou zkušenost s tím, že se ti Vítek vzbudí třebas okolo 5 hodiny ráno a pořád by chtěl blbnout, hrát si a vypráví a vypráví a spaní je v nedohlednu? Čím to může být, to je fakt skoro každý den, pak usne po 7 ráno a spí třeba do půl 10....
8. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci ještě neděláme ,ale za 14 dní bude mít 6 měsícu tak přemýšlím, že ho ostříhám :grinning:
8. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak musím říct, že je fakt výborný, že Prevenar je zdarma, jdem do toho, ale ještě lepší je to, že nejsou vakcíny :angry: to je fakt úžasný :rolling_eyes:
8. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci my to tak máme poslední 2 dny , ale vzbudí se v 7 hod a vykládá a vykláda ale v 8 usne a spí do 9 , tak se v klidu nasnídám a mám chvilku pro sebe :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti :grinning: prý se děti nemají do jednoho roku stříhat, ale to jsou jen babský pověry :wink: pořád lepší ostříhat než aby šilhal že
8. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci jj slyšela jsem to ve zprávách , já se dohodnu se sestřenkou je dětská Dr v nemocnici, tak se jí zeptám na jaké očkování máme jít :slight_smile:
Včera byl u mě známý a má vnuka má 9 měsíců, pořád měl záněty ouška a poslední měsíc byl 20krát píchat ucho a teď byl na operaci a dávali mu do ucha nějakou hadičku :frowning2:
8. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu papkat veceri a pak povalim do vany a pustim si nejaky film.. takze se loucim a zatim papa
8. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tak závidím ségře, malá jí spí 9 hodin v noci, o tom se mi může zdát....já v šest vykoupu, v půl 7 začnu krmit, to do hodiny usne, vzbudí se okolo půl 1, pak se vzbudí okolo tý pátý ráno a je hotovo a já jsem vyřízená....čím to je to teda nevím...
8. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci mě mamka taky v půl roku stříhala, měla jsem bvíce vlásku a delší než Vítek :grinning: , tak jak mě začala přikrmovat, kojila mě jen do půl roku, tak abych neměla vlasy v piuse tak mě ostříhala :grinning:
8. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci ale já taky kojím kolem půlnoci -1 a pak kolem 5-6 jak kdy a pak v 10
8. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti my by jsme do toho očkování šli i kdyby jsme si to měli platit, chudák klouček ouško rozpíchaný :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nás teprve na začátku února čeká povinná prohlídka ve třech měsících a tam se dohodneme s dr na první hexavakcíně a na tom prevenaru....
8. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Vítek je nakojený raz dva , saje dobřea nějak mi to nevadí, že se budí aspoň se mi pořád dělá mléko a můžu kojit :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se domluvím s tou sestřenkou přece jen se stím setkává každý den , tak se poradíme :wink:
8. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to jsme na tom stejně s kojením Peti :wink: :slight_smile: já přes den kojím kdy si řekne, většinou každý 2,5 až 3 hodiny, někdy se mi ale v noci stane, že se při prvním kojení jenom napije necelých 5 minut a je tuhoň a nedostanu do ní už ani kapku a po dvou hodinách je zase vzhůru.....

no nic, já se pro dnešek loučím, mám tu hromadu prádla a ještě musím hodit prádlo do pračky a jdu se konečně najíst :slight_smile:

tak páááá a dobrou :sunglasses:
8. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky monci napadlo me,jestli ti neslabne mliko a nema hlasd,jinak bohuzel mimica se nekdy pretoci,ze si zedne udelaji noc a naopak,ale pravda,ze my jsme teda byli uz ustaleny kolem 2.mesice

jezis peti takovej malej chudacek a to se neboji,ze si to vytahne ,pocitam,ze ma hadicku na odtok hnisu,kdyz mel zanety?
strihani jo??ze by jste meli privydelek a prodani na paruky :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti k tomu kojení ještě, Terez je tak do hodiny nakojená, ona saje taky dobře, ale asi jí to tak nejde, protože má krátkou uzdičku pod jazykem a když se jí to prý do roka nesrovná, tak musíme na ORL a tam jí to naříznou :frowning2:
8. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu ahooooj no já si nemyslím, že by mlíko sláblo, přes den vydrží klidně ty čtyři hodiny a to ji ještě kolikrát budím :wink:

už fakt musím, tak páááááá
8. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu no já jsem u toho nebyla až dokonce šla sjem koupat Vítka,a le asi na ten odtok hnisu a měl i sádru nebo co ,byl napíchlý na kapačku a ještě mu tam tu jehlu nechali prý pro případ že by muslel dostat další , nevím .... :unamused:

Blahu jestli by jsi měla zájem , tak tobě dám i zadara :grinning:
8. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci dobrou a snad se to Terezce srovná, chudinka malá :unamused:
8. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pa monci :slight_smile:

peti safra to je skoda,ze Vitecek neni blond,ale :grinning: :grinning: :grinning: trefit tu barvu bude tezky :grinning:
8. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu teď existujou i barvy :grinning:
8. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ba ne jako vy mate neco extra,to je opravdu vlasac,ale nam hezky dostou uz mame taky vlasace,ale nesmimeho posazovat vedle Vitecka,to by vypadal jako holohlavec oproti jemu
8. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu Ondrášek je opravdu moc šikovný :slight_smile: a Vítkovi taky září oči lumpárnama, myslím, že jak začnou chodit , že už to takovéleháro nebude :grinning:
8. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti tak maly jeste nesede sam,ale obcas ten balanc chytne,ale tak musim rict,ze miluju na tom,jak uz je zajety rezim a ,ze si muzes ten den trosku rozplanovat - vlastne mi 2xdenne spinka hodku a pul a pak po 456minutach jednou,nebo 2x

ty jo my dneska mame uplne stejnou situaci,deti nam spi a manzilci jsou v hospode :grinning:
8. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu Vítek nesedí sám , to jsme jen tak fotili a ani ho tak často nedávám jen 2krát tak byl, prý se tím ničí záda
jj režim je super, tak mě Vítek spí jen 30 min a to tak 4krát za den
8. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zítra ráno jde M na pinpongový turnaj :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to muj manz a bude s nama doma,on zase chodi na fotbal úhrat kazdej patek,no nic ja si pujdu pustit jako lucka taky nejaky ten fimik :grinning:
8. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak doboru :slight_smile:
8. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci...přesně jak říkáš, že se Terez budí v pět a povídá a nechce spát a pak usne v 7 a spí do deseti...To dělá Vendulka taky :grinning: :grinning: kouká vždy na noční světýlko a povídá..a dnes ale řvala, to bylo hrozný :pensive:
8. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek