Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
8. led 2010
angeth mě to vždycky rve srdce když pláče a většinou špatně usíná, když už je moc unavený , naštěstí to není až tak často
sacvi
8. led 2010
Holky muž se pořád nemůže dostat dom 😞 Kréténi se jako nezlobte..to nemůžou od 16h.protáhnout?? ]-(
svoja
8. led 2010
tak jsme nakonec koupali az skoro o pul devaty, pak jsem ji v loznici nakrmila, dala do postylky a spi!!! x-) x-) x-) neuveritelny...budem to tak delat kadzy vecer, jen driv...uz od sesti bych rada.

brou... 😉
svoja
8. led 2010
SAC tyvogo, to je sila teda :-o
p.e.t.u.l.k.a
8. led 2010
Sacvi tak to fakt nezávidím 😞 M tam jako na té cestě čeká už od 16 hod?

Svoji taky to někdy dělám, že nakojím v ložnici a pěkně pak spinká 😉
sacvi
8. led 2010
jo peti..v 15.10 vyjel z práce :-|
p.e.t.u.l.k.a
8. led 2010
teda to bych začala snad i z nervů kouřit ]-(
p.e.t.u.l.k.a
8. led 2010
sacvi a teď si vem, kdyby jsi tam byla nedejbože taky, ti cestáři jsou opravdu idioti ]-(
sacvi
8. led 2010
já na to taky myslela..ty jo to by mě kleplo.. ]-(

Tak muž se vrací cestou kudy dojel kouď se to trochu dá..eště že mám v Brně rodiče..bude spát u nich..teda esi se k nim dostane :-|

U nás ve vesnici jsou taky uvízlí lidi..tchýně se byla dívat co silnic a potkala hasiče..lidi sou v hasičce a tak jim aspoň vaří čaj..jako fakt děs :-S Sem zvědavá kdy se muž dostane dom.. 😞
vallis
8. led 2010
Ahojky všem 🙂

Sac teda to je něco 😞 ještě, že může jet aspon k Vašim
p.e.t.u.l.k.a
8. led 2010
sacvi tak snad M brzi za vámi přijede , já už jdu spát... dobrou
hehenaautor
8. led 2010
SAC 😞( teda to je něco... hlavně, aby byl v pořádku.
taky to nechápu 😞 mluví se o tom nejmíň dva dny a zase chaos... ]-(
carculka
8. led 2010
ahoooj,jdu docist..
hehenaautor
8. led 2010
CAR ahoj 🙂 jak ses měla?

já dneska padnu za vlast... 🙂)))

holky já mám nějakej opuchlej spodek... je to normální??? 😞
carculka
8. led 2010
hehe..dyt se vse prokrvuje a i dolejsek...jinak jsem se mela fajn,jsme byli v nemecku a poridili veci,ale pro malou nic :-N a to jsme jeli kuli vybave..ale teda nebylo uz mi nejlip cestou domu..ted jsem zalehla a uz je dobre..a co vy?a pupicek kraaaaasnej x-) x-) x-) x-)

svoji..koukam ze nastavite rezim,tak at se chytne 😉 😉

holky jinak jsem to prolitla a zas zapomnela,se omlouvam :-N
carculka
8. led 2010
sac..cesty jsou fakt hrozny,jsme jeli domu jak sneci taky-a silnicari teda nikde ]-( ..snad se ti drahy brzy vrati
hehenaautor
8. led 2010
CAR tak kdy pořídíte nějaký oblečky? neměli tam moc dobrý slevy??
carculka
8. led 2010
hehe..nene,prave ze jsem zatim poridila hezci veci a levnejc...no nakoupim to v tydnu...ale jinak jsem koupila vlastne ohrivac od nuku za 500,tak uvidime jestli bude fungovat...noo a pak jsem porodili veci na barak-ale usetrili jsme docela dost
hehenaautor
8. led 2010
no tak to je fajn, hlavně že jste pořídili 🙂

já můžu určitě doporučit ten WWW.LACLIK.CZ
hehenaautor
8. led 2010
CAT budete masírovat hráz???
carculka
8. led 2010
hehe,chtela jsem ,ale pak jsem se ptala a i pa rikala ze aby to bylo ucinny ze je to dost bolestivy a doma se to neudela..a pry se to taky vytaha..to radsi nastrih a ne plandat 😃
carculka
8. led 2010
joo predpokladam ze tam melo byt car 😃
hehenaautor
8. led 2010
jj mělo to být CAR 🙂
jsem se o tom snažila něco počíst teď, ale názory jsou teda hrozně různý.... tak fakt netuším.

navíc nesmíš trpět na mykozy a jiný záněty, včetně oparů....

CAR jdu padnout do komatu... pá a brou noc 🙂 x-)
carculka
8. led 2010
hehe ja to taky ze zacatku planovala ,ale pak zmenila nazor..tak brou 😉
luciebx
9. led 2010
dobre ranko holky.. jak se mame.. koukam co ste toho tady zase nakecali hihi
hypo
9. led 2010
ahojky holky, jsem tu a uplne vystavena............
dnes nas pustily a amalka mi od vcera dava pekne zabrat, porad breci, jinak byla skoro 4 dny hodna
zase rve az bude casik tak hodim fotky
paaaaaa
p.e.t.u.l.k.a
9. led 2010
Hypo a Amálko ahojky vítám vás zpátky x-) x-) Tak jak maminko? No už se moc těším jak vložíš fotečky x-)

Holky jinak my měli po dlouhé době šílenou noc 😞 . malý se co 2-3 hod budil :-S asi zoubkx nebo co :-S . No ale dala jsem mu pokaždé napít a taky dost prděl i když nevím teda z čeho ( asi chleba) a spal dál. No snad to bylo jen včera a dneska bude zase hodný Vítek 🙂
Jiank M je pořád na turnaji ale volal, že tak do dvou hodinek už příjde, už se těším 🙂
verled
9. led 2010
ahojky kočky dodam pár fotek tak mrkněte všem ještě jednou díky za palečky.-)
verled
9. led 2010
tak jsou tam.-)tady nikdo??
hypo
9. led 2010
ja jsem tu, verled jak jsi zvladala prvni dny z porodnice, ja asi zesilim, vse je jinak nez jsem byla zvykla, nic mi nejde a mam zmasakrovany bradavky 😞 to brzooooo
hold spatna technika

Začni psát odpověď...

Odešli