• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hypo to mě moc mrzí :frowning2: A neboj nezešílíš :wink: Za chvilku bude lip :wink:
9. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky:_))

Tak se hlásíme opět z nemocnice, včera si nás tu nechali kvůli žloutence, měli jsme bilirubin 344 a to je moooc, takže noc masakr, nespala jsem vůbec, po hodině malého otáčet, kontrolovat aby si nesundal brejličky a co 3h kojit, páč jsme pořád na nízké váze a měli bychom mít o 300g víc:frowning2:((

No takže Hypo moje bradavky budou brzo taky na maděru, malej vysaje na jedno kojení 40, max 60ml a to je prej málo, nevim jak dlouho by chtěli abych kojila:slight_smile:)

Ale dneska ráno testy vyšly super, tak už nesvítíme, jen kontrolujeme váhu, stoličku a jak bude odbourávat tu žloutenku močí a stolicí...no uvidíme, snad nás zítra pustí.
Včera mu dělali tolik testů a odběrů, že jsem to obrečela,...takže holky ANO, i já brečim...:slight_smile:))

A co tady?hned si vás dočtu......
9. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ver nádherné fotečky!!!!!!
Hypo těším se na Amalku:slight_smile:)

A copa že ti brečí?nemá málo mlíčka????Ten náš je strašně hodnej, ale nevíme jestli to neodezní se žloutenkou:slight_smile:))

Hehe spodek má být takovej jako zduřelejší, je to hormonama:slight_smile:)já taky když jsem se jednou koukla do zrcadla, tak jsem spráskla ruce:slight_smile:))
9. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat to je mi moc líto, ono je to těžko Deniska dávat na světlo , když je zima :confounded: Ale hlavně že už se to lepší :dizzy_face:
Jinak děkuji za ten kontak na tvojí sestru , je moc hodná :slight_smile:
9. led 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat když má miminko žloutenku, tak je moc spavé :unamused:
9. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko není zač:slight_smile:ona jen ze začátku nechápala o co jde:slight_smile:)hihhii, že jsi maminka, tak te´d už ví:slight_smile:))určo pomůže:slight_smile:)mě taky už napsala papání, ale já to ňák nestíhám:slight_smile:))

Aha, takže denísek až mu opadne žloutenka tak bude taky vyvádět jako všechny miminka...snad ne, ale mohl by se rozpapat, to by mi udělal radost:slight_smile:))
9. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat to se rozpapá neboj :slight_smile: A určitě i když už nebude mít žloutenku tak bude hodný :wink:
No Cat ono v nemocnici ti podle jídelníčku neuvaří :slight_smile:)
9. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne Petulko:slight_smile:)))hihihihihi, ale říkala jsem si, tatínek jde dneska ještě zapíjet, takže vlastně já mám klid že nevim v kolik přijde, on má klid že se vyspí, já tu mám snídaně obědy večeře...no nakonec to nevyšlo špatně:slight_smile:))hihiihi

doufám že se rozpapá, někdy se mi u prsa šprajcne že jako NE, otáčí hlavu jako doleva, ale s otevřenou pusou a ječí...nejdřív jsem myslela že nemůže tu bradavku najít, ale on prostě nemá někdy hlad...no, ale než jsme na to přišli....
nejvíc mě baví koupání, to je super:slight_smile:

Hele myjete zadeček po každé stoličce vodou?Já teda ne, nejsem matka čunče??Někdy ho prostě jen utřu těma ubrouskama......nemám doma moc možností kde ho mýt pod tekoucí vodou:frowning2:((umyvadla máme malá a do dřezu nechci a vana je od pokoje s přebalovákem celkem daleko:frowning2:
9. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooj holky...

moc zdravím VER i HYPO :slight_smile:
VER Tadeášek je krásnej!!!!!! no mlask. :slight_smile:
a těším se moc na Amálku :slight_smile:

CAT téda to je mi líto, že jste zase ve špitále. snad se vám brzo uleví. alespoň, že se i o tebe pěkně starají a dávají ti najíst :slight_smile:)) je fakt, že když jsem byla naposled v nemocnici, tak jsem si taky připadala jako královna - měla jsem pravidelně jídlo, no parááááda :slight_smile:))
takže se pobytu v porodnici u sebe neděsím, nevadí mi to, jen doufám, že na nás budou sestry hodný, kojení jakštakš půjde a že nebudu moc zmasakrovaná a taky bych brala sprchu a záchod na pokoji... :sweat_smile:
9. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO a nestraš mě... to budu asi taky ouplně v háječku dubovým...
9. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe nebudeš:slight_smile:))jojo, sprcha na pokoji tady není ani na nadstandardu:slight_smile:))

....přidala jsem fotečky:slight_smile:
9. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky,
Jéé Cat,to mě mrzí,že jste zase ve špitále,tak snad brzy ta žloutenka odezní :wink: .Možná Denísek taky míň baští,protože je tou žloutenkou hodně utahanej :unamused:

Ver,Cat,krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:

Hypo,já měla taky sežraný bradavky,au,au :rolling_eyes: :cry: .Nikdo mi v nemocnici neukázal jak kojit a už to bylo.Pak se to těžko hojí,mě se hojily dva a půl měsíce.Kolikrát mi bolestí telky slzy..ale už je to o.k. tak vydrž holka,vydrž :wink: Docela mi na hojení pomáhal Bepanthen.

Cat,já taky nemyju zadeček vodou,jen ubrouskama..
9. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda DENISEK je úžžžasně vlasatej fakt... :slight_smile:)) fakt jak Vítek :slight_smile:)) krásný!
CAT škoda, že tam máš ty fotky tak malinkatý...

holky jsem se dozvěděla smutnou zprávu... už tady nebudu řešit jak velkou má Kubík hlavu fakt. je mi jedno, že budu na cucky a dlouho si nesednu, hlavně aby bylo všechno v pořádku. člověk je někdy fakt blbej, že nad určitýma věcma vůbec přemejšlí.....
9. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT zrovna dneska jsem koukala na to DVD od tebe... mrknu na to kojení myslím ještě několikrát před porodem :slight_smile: - radši... snad mi to pomůže a nebudu mít až tak zrasený bradavky... bepanthen už jsem taky koupila a nejradši bych se začala natírat už teď :slight_smile:))) :sweat_smile:
9. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu si dát zas maliník holky :slight_smile:)
9. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
Cat vy jste v nemocnici? To mě mrzí :frowning2:
Hypo neboj, kojení se zlepší :wink:
Verli máš krásné fotečky, Táda je moc hezoučký miminko :dizzy_face:
Hehe já se dnes dozvěděla další smutnou zprávu, jedna maminka z naší vsi teď měla termín porodu...bohužel miminko už umřelo :pensive: :pensive: :pensive:
Mám pocit, že v roce 2009 se rodilo a v roce 2010 si to příroda zas vezme zpět nebo co??????
9. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE no... jedna horší zpráva za druhou :( je to docela děsivý... :cry:
9. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen doufám, že už nic dalšího nepřijde.. :pensive:
9. led 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na tohle je lepší ani nemyslet...kéž by to šlo co? :pensive:

Já trubka minulej tejden trochu prolejzala internet,četla různý životní příběhy-smutný.. a nakonec jsem z toho nemohla tejden spát a pořád na to musela myslet :frowning2:
9. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange to mě strašně mrzí:frowning2:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Já bych se asi holky zbláznila kdyby se malýmu něco stalo:frowning2:(((

Hehe určitě koukni víckrát, já na to taky koukám pořád, ale teda držení malýho u kojení mám tragický:frowning2:((spíš ho já honim tim prsem:slight_smile:)ale asi až začne držet hlavičku bude to snadnější, na kojo polštáři super, ale jakmile jsem někde jako mimo, tak se malej i vzteká, že poloha je teda na prd:slight_smile:))

Děkujeme za pochvalu foteček:slight_smile:vložím včerejší bříško:slight_smile:)abyste viděly že pás dělá divy:slight_smile:
9. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat,ty polohy se časem zlepší..já už teď prakticky nakojím všude a jakkoliv..třebas i ve stoje :grinning: :wink:
9. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prvni fotky jsou v albumu dalsi dodam casem a popis porodu....
jak vite matky nestiham :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE jj radši na to nemyslet... teď to ještě jde, jen doufám, že mě to nechystne těsně před porodem, abych pak nebyla víc na nervy...

CAT ten pás musím prostě mít :slight_smile: já ho budu potřebovat hodně... tys hodně cvičila jak v těhu tak před těhu, takže se nedivím, že se ti to bříško tak krásně zatahuje.. ale já hovnivál, to bude něco :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
žjůů HYPO to je buclínek :slight_smile: ten detail v autosedačce - krááásná! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae tak to jsi mě uklidnila:slight_smile:)

Hypo malá je nádherná, taková buclinka sladká!!!!!!ta se tam teeeda čančala:slight_smile:)))

hehe určitě si ten pás pořiď, je od ferlinu, já už ho začínám mít celkem vytahaný a od sucháče se trhá, ale vydrží:slight_smile:)
Jojo, já cvičím i teď, ono se to vyplatí. Děloha se zatahuje kojením, to normálně cítíš když po porodu kojíš:slight_smile:)a bříško jde samo taky...hlavně není moc času se kvalitně najíst, ale to se musí co nevidět zlepšit!!!!

Holčinky jdu to zalomit, včera jsem nespala skoro vůbec a dneska mě čeká zase noc plná kojení a vážení:-/
Takže dobrou a držte palečky ať nás zítra pustí domůůůůůůůůůůůůůůůů:slight_smile:)))papapapapapa
9. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo no Amálka je vážne kus ženské :slight_smile: Je krááásná a ty jsi na fotečce teda jak vyřízená rozhodně nevypadala :wink:

Cat Denísek má opravdu vlásky jak Vítek :grinning: Je krásňoučky :slight_smile: A teda , teď mě to ještě víc štve , že jsme o tom pásu nevěděla, ty snad jsi nebyla ani těhotná :grinning:

Ange to mě moc mrzí, to se stalo i mé sestřence :frowning2: Je to opravdu děs :cry: Raději už takové příběhy nechci ani číst ani slyšet :cry:
9. led 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo,Amálka je nádherná a opravdu buclínek,je vidět,že v bříšku nestrádala :dizzy_face: :slight_smile:

Cat,dobrou a klidnou noc :wink:
9. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to taky druhy den po porodu tak proto tam tak vyrizena nejsem :slight_smile: ale jinak to byla sila, zitra popisu porod do alba dnes uz nemam silu :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo Amálka je fakt kus ženský, nedivím se že tam byla tak dlouho :dizzy_face:
9. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a až vám někdo řekne - nedávej jí spát v půl sedmý ( na půl hodinky, jak je Vendulka zvyklá), to do nočního spaní vydrží, tak ho pošlete někam..Vendulka stále nespí :rolling_eyes:
9. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek