• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Ange já většinou koupu tak 18:30-19:00 ale někdy Vítka dávám koupat i 18:00 když už je unavený
9. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Ange..někdy ty rady stojí za to...já mám takovou rádkyni o patro výš....vždycky mě tak vystresne,že pak nad tím tejden přemejšlím :unamused:
9. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady je pár nových foteček, seznamovali jsme Vendulku se lžičkou tak si jí automaticky strkala do pusy.lžička je větší, ale i tak jí tam narvala celou :grinning:
?body=http://www.facebook.com/album.php?aid=2859&id=100000120474330&l=1d1b20b63a&subject=Naše+miminko+-+Vendulka
9. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koupu už o půl šestý,někdy dokonce v pět,páč jak se setmí,už Krykry ví,že se bude koupat a je protivka :sweat_smile:
9. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. tak koukam ze dneska ste toho moc neprobrali.. hihi

hypo.. mala je uzasna.. sem koukala na fotecky.. uplne krasna princeznicka..

tak sem se krasne najedla.. a sem plna jako blazen.. hihi..
zitra jdu na cely den do prace... a pak zase volno 4 dny.. juchuuu..
9. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud chcete videt puclika tak jsem prave dodala dalsi fotky.....
zatim paaaaa
9. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný fotečky Ange :grinning:

tak já vám sem taky jednu aktuální dám :wink: :slight_smile:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=175518&id=100000158003723
9. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo teda ta fotka "puclík" tak ta nemá chybu :grinning: a s tím jazýčkem tak ta je dokonalá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,tak já jdu chrnět,manža šel s klukama na pívo a já jdu zkusit dohnat aspoň trochu ten spánkovej deficit,Kryštůfek taky poslední dobou tomu spánku moc nedá.

Tak papa a dobrou,klidnou noc všem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
beas to nefunguje ten odkaz :(
9. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,jak to??hm.. a mě funguje :o)
9. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mam takovy mensi problem.. ja se najim a at toho nesnim nijak moc pak se citim strasne plna a je mi tezko.. a pripadnu si ze se mi rozerve pupik.. uff.. to je divnej pocit.
Ona pak Vendulka spí dopoledne..normálně jí dávám spát v osm no..
Bae nechce se mi to ukázat, pošleš mi do IP tvoje údaje na FB?
Bea i mě:slight_smile:
9. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tedy funguje nebo néé ?? :grinning:
9. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae Kryštůfek teda vyrostl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je krásňoučky takový andílek :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo CAT, tak to bříško absolutně nechápu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ANGE Vendulka je krásná!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
BAE nám to nejde, protože to tak máš nastavený... ty jsi zalogovaná, takže svojí fotku vidíš :wink:
Kryštůfek je fakt fešáááák... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,letí to holky,za chvilku nám půjdou ty naši drobečci do školy :wink: :slight_smile:

Jdu spát...já totiž v noci nevstávám jen kvůli Kryštůfkoj,ale máme v baráku už asi tejden myš a ta sv...ě nám každou noc hryže novou kuchyň za nehorázný peníze :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: .Máme ložnici hned vedle kuchyně a v tom kraválu se fakt nedá spát,tak vždycky musím vstát a dělat kravál,aby se lekla..ale za chvíli hryže dál :angry: jsem zralá na to se odstěhovat do paneláku :grinning:
9. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Cat,krásnej pupík!!! Já chci takýýý!!! já po porodu měla taky celkem malý bříško,ale čím dýl jsem po porodu tím je to horší..celá se roztejkám :confounded: :angry:
9. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já fakt už mizííím,dobrou noc všem :wink:
9. led 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes dobrou noc :slight_smile:
9. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste všechny ? :astonished: Asi už taky půjdu spát
9. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mrkám co je nového...Cat přeji at jste brzy zase doma...fotečky krásné...))

Ver: Ahojky, úžasné fotečky malého prince..moc Vám to sluší..:slight_smile:))

Bae, Anget: tak moc krásné fotečky...prostě všechna mimi jsou kouzelná...:slight_smile:)

tak já jdu hajat..:slight_smile:) brou:slight_smile: :dizzy_face:
9. led 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a málem bych zapomněla na Amálku od Hypo...na tu krásnou princeznu...krásná..:slight_smile:)
9. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky maminy vim ze se to tady probiralo stokrat a nechce se mi nijak prositat diskuze nebot nemam casik ale jak to mate nebo meli s bolestmi briska u novorozenat
mala se mi sviji hlavne vecer uz si davam pozor co jim, coz v porodnici neslo a jejich cerstve rohlicky kazde rano asi udelalo sve, ale i tak vecer se budi krici sviji se (asi bolest bricha) co na to nejucineji dat?
mate nekdo homeopatika nebo jen ty probiioticke kapky i u par dnu starych miminek??
a jak casto a dlouho kojite?v porodce rikali porad kazde dve-tri hodky ale po pravde moc to nehlidam a taky se mi nedari ji teda kojit kdovijak dlouho porad usina a nebo se odtahuje....
10. led 2010 ve 04:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko:slight_smile:

Hypo á kojím každé 3h, natáčím si teda budíka, v noci 3,5-4h
Kojím cca 30min, někdy 15min z každého prsa, někdy 20min z jednoho a dokrmim pak z druhého a někdy mu stačí jen z jednoho...ale teprve si zvykáme, takže ode mě ty rady asi nebudou takové jako od holek co jsou už zkušené maminky kojnice:slight_smile:)hihihihiihi

Jinak Svoja tu psala ňáké probiotické kapičky, my máme Sab simplex, ale ještě jsem ho nedávala, já si strašně jídlo hlídám, aby malje netrpěl, ale jak říkáš, v porodce byla jídla s česnekem a čerstvé pečivo, já si teda rohlíky a chleba schovávala ze dne před....

Jinak čekáme na testy krve a držte palečky ať jdeme domůůůůůůůůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!
Všem přeju krááásnou neděli a chválím všechny fotečky:slight_smile:

Bae malej je sladkej a fakt to neni možný jak vyrostl:slight_smile:
Hypo malá je fakt buclinka sladká!!
Ange Vedulka se lžičkou taky krásný:slight_smile:))))

Mám ještě dotaz: Kdy se mají masírovat kartáčkem ráno dásničky?Od kolika měsíců?????v něžná náruč rodičů je plno tad, ale není udaný věk dítěte...to je taky trošku mimo, ne???nechápu:slight_smile:)
10. led 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Ange malá je celej tatínek, co?????Jinak máte nádhernej ten plyšovej overálek a krásnej dudlíček:slight_smile:))

Hypo a ta fotka jak malá vyplazuje jazyk je božííííííííííííííííííííííí
10. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.. hypo je mi lito ze mala takhle trpi... snad se to brzy zlepsi...

jinak ja jdu na cely den opet do prace ach jo.. nejak se mi moc nechce.. uz se tu zase pomalu sype.. ach jo.. no treba zavreme drive hihi... vcera sme meli pozar v obchode nekdo zapalil cigaretou papir na zachode.. tak nam to zvonilo zvonilo hihi a pak nas vyhnali na mraz.. jeste ze ja mela na sobe tolik vrstev a salu a rukavice ze sem to docela prezila hihi...

no ale dneska naposled a pak mam 4 dny volna.. juchuuu
10. led 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sakra muj obr prispevek se neukazal.... tak pokus jeste o jeden

snazim se taky kojit po 3 hodinach ale nechce se mi malou budit protoze pak desne vyvadi... hold se nenda nic delat, u kojeni vetsinou usne takze nestihnem ani 10-15 min kojeni ale snad se to zlepsi

vcera me uplne ztvrdly prsa tak to byl boj aby tu bradavku vubec uchopila..... dnes uz je po tvrdosti tak to snad pujde lepe

cat tak napis co nejis nebo lepe receno co jis :slight_smile: me se zda ze ji boli bricho po vsem, samozrejme teorii mam zmaklou jak u kojeni jak u technik tak u stravy a stejne delam porad neco blbe :frowning2:
10. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek