Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
10. led 2010
Romi a jak se daří tobě a Renatce?
carculka
10. led 2010
ahoj romi a petul
romik84
10. led 2010
nám se daří dobře, jsem ráda, když je tu s námi tatínek, alespoň si chvíli oddechnu, Renetka vyžaduje pořád pozornost, přes den moc nespí, jenom když jsme na procházce a doma asi tři hodiny, v noci usíná tak kolem jedné druhé, spí do devíti se dvěma přestávkama
romik84
10. led 2010
ahojky
p.e.t.u.l.k.a
10. led 2010
romi až tak pozdě, to mě mrzí :-| Snad se to Ranatce brzo upraví 😉

Carcul nazdárek a jak se vede tobě těhulinko 😉
romik84
10. led 2010
jinak už máme za sebou jedno období sprutu, to jsem nedělala nic jinýho než kojila, pak už jsem byla třeba tak unavená, že jsem si lehla a nechala ji přisátou dokud neusnula, nemám jinou zbraň než bradavku, dudlík totiž nechce, poznala, že je to náhražka a že z toho nic neteče
romik84
10. led 2010
já už jsem docela zvyklá, přes den ani unavená nejsem, krizi mám tak od osmi, když je doma tatínek, tak si ji vezme a já si hodinku zdřímnu a pak zas můžu fungovat, horší je když malá zlobí a přítel je v práci
romik84
10. led 2010
A vítek ti spinká?
p.e.t.u.l.k.a
10. led 2010
romi je to spurt 🙂 Nás čeká kolem 14 dní další ,naštěstí už poslední, tak se už taky netěším 😞
Vítek taky vůbec necgtěl dudlík a koncem 4 měsíce se na něho naučil ale jen na spaní jinak mu ho nedávám
p.e.t.u.l.k.a
10. led 2010
JJ před chvilkou usnul a spí jen půl hoďky 🙂
carculka
10. led 2010
petul..no docela to jde..ale vcera jsem mela naky zarizovani a pak jsme jeli na oslavu,jsem vydrzela do pul jedny a musela domu,manu jsem tam nechala...fakt jsem litovala ze jsem nebyla doma,ke konci bolelo brisko jak prase...ale ted se valim 😃 a v kuchyni mame bordel jak v tanku :-N ...a co vy jakpak se mate?

jooo a zitra zubar ]-( se mi nechce 😞
romik84
10. led 2010
a kdy byl druhý?
p.e.t.u.l.k.a
10. led 2010
romi jako spurt?

carcul jj to věřím, mě to taky vadilo , když jsme někde šli že pořád jenom sedím a ono ke konci už to moc dobré nebylo :-|
romik84
10. led 2010
jj, sprut
carkul my jsme byli v 38.tt na večeři s přáteli a taky to pro mě bylo hodně náročné, bylo to týden před porodem, měla jsem tam celou dobu posly a pořád říkala přítelovi ať radši nepije, kdyby náhodou
p.e.t.u.l.k.a
10. led 2010
romi spurt bývá ve 3 a 6 týdnu a pak ve 3 a 6 měsící :-|
p.e.t.u.l.k.a
10. led 2010
ty dva první jsou nejhorší to fakt člověk nic nedělá než jenom kojí a kojí ,a le teď je Vítek třeba za 5 min nakojený tak už to bude lepší teda doufám 😉
carculka
10. led 2010
no jako me nebylo dobre uz co jsem dorazila domu(vstavala jsem brzy,prijela v pet,umyla nadobi,zabalila darek,uklidila nakup atd,rychle do sprchy,udelat ze sebe cloveka a sup jelo se),tak uz tak jsem toho mela dost..no nebylo mi tam nej ale ta posl.hodina a pul uz bylo mizerne a brisko mi bralo fest...v patek tez-to jsme byli cely den v nemecku..ale dnes se jen valim 😃 ...

petul..a chodite na naky plavco nebo tak?
romik84
10. led 2010
malá se vzbudila
carculka
10. led 2010
petul..a jak si dlouho kojila na zacatku?

romi..tak to bude papat nebo ne?
hypo
10. led 2010
no holky ja fakt kojim jen tak max 10 min kdyz se nahodou postesti a pije dele tak to hned jeste od prsa vybleje takze je asi prepita
nevim jestli nedelam neco blbe ja nebo ona 😞 jestli ji nejak netlacim na brisko kdyz pije treba, porad techniky vychytavam porad mi prijde takova neprirozena u toho kojeni, tak divne naskladana 🙂
carculka
10. led 2010
hypo a ptala jsi se dr?
hypo
10. led 2010
v porodce jsem to nestihla tam jsem byla rada ze nas pustili s tim ze techniku doladim doma kde stejne kojim v jine poloze nez tam... a pediatrovi budu volat zitra ze jsme uz konecne doma tak skusim se zeptat jeho...
jinak ke me domu prijde i porodni asistentka pomocis kojenim mimo jine tak ta bude nejspolehlivesi taky ji budu volat az zitra
carculka
10. led 2010
hypo,tak ta pa myslim ze bude nejlepsi 😉
hehenaautor
10. led 2010
hoj holky .)

PETI no tak to mrkám teda... tak nevím, jestli to mám ještě víc nějak řešit, dr. jsem na to upozorňovala a on to neřešil - že jsou prý taky posly...

ROMI ahooj 🙂 ještě jsem nedočetla...

KIKU já si koupila dvoje body a mikinku asi v 16. týdnu... a pak jsem začala nakupovat až po velkým UTZ a to bylo v 23. týdnu... jenže mě nakupovaání dvakrát nebavilo, furt jsem čekala až budu vědět, koho to v břuchu nosím 🙂 ale i tak můžu říct, že kdyby šlo všechno nakoupit sakum prdum na jednom místě za rozumný peníze, tak jsem nesjpokojenější.. mě to pobíhání a nakupování prostě nechytlo...
jinak kamarádka taky nakupovala myslím od 13. týdne a hned ve 14. týdnu koupili kočárek, bo narazili na super cenu ve výprodeji... a kolem toho 20. týdne byla už solidně vybavená... prostě každej to má jinak a moc bych se neomezovala. udělej si to dle sebe, to je prostě nejlepší! 😉
hehenaautor
10. led 2010
HYPO kdybys měla chviličku můžeš mi napsat, jaký to v Podolí bylo? jak tam na tebe působily, jaký byly sály, přístup a hlavně, jakej byl pak pobyt na šestinedělí..... děkuju ti moc! x-)
hehenaautor
10. led 2010
á ROMI už pryč a koukám, že máte krapet potíže se spaním... tak držím palce, ať je líp 🙂

CAR fuj zubáááář... :-N
carculka
10. led 2010
hehe hoj,jakpak se mas?
hehenaautor
10. led 2010
CAR ahooj 🙂 no mám se bře... furt stejně. spokojeně 🙂)) vcelku nic mi není. oteklá už jsem sice pořád a už se do toho přidali i ruce, ale jen nepatrně - jediný co mi u toho trošku vadí je, že tři týdny mě bolí prsty a klouby 🙂)) no a do teho to píchání tam dole... ble 🙂)) a žáha je zas o fous horší, jak se bříško ještě zvětšilo...
ale to jevšechno v pohodě 🙂

co ty CAR? a chodíš ještě cvičit?
p.e.t.u.l.k.a
10. led 2010
Carcul na žádné plavání nechodíme a na začátku jsme kojila pořád a pořád třeba i hodinu ale jak nás pustili z porodnice tak Dr říkala ať kojím 20 min, tak jsem kojila ateď kojím ze dvou prsou většinou

Hypo ona ti určitě asistentka poradí , do zítřka vydrž 😉

Hehenko jak myslíš, já jen píšu jak jsem já dopadla
hehenaautor
10. led 2010
PETI já samozřejmě nevím... ale zkoušela jsem najít aspoň něco na netu a i na porodnici.cz píšou, že píchání v pochvě je během těhu normální... v jiných diskusích jsem našla, že někdo to měl celý těhu, někdo třeba od 26. týdne... no ale znervozněla mě tvoje zkušenost...