• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Romi a jak se daří tobě a Renatce?
10. led 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj romi a petul
10. led 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se daří dobře, jsem ráda, když je tu s námi tatínek, alespoň si chvíli oddechnu, Renetka vyžaduje pořád pozornost, přes den moc nespí, jenom když jsme na procházce a doma asi tři hodiny, v noci usíná tak kolem jedné druhé, spí do devíti se dvěma přestávkama
ahojky
romi až tak pozdě, to mě mrzí :unamused: Snad se to Ranatce brzo upraví :wink:

Carcul nazdárek a jak se vede tobě těhulinko :wink:
10. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak už máme za sebou jedno období sprutu, to jsem nedělala nic jinýho než kojila, pak už jsem byla třeba tak unavená, že jsem si lehla a nechala ji přisátou dokud neusnula, nemám jinou zbraň než bradavku, dudlík totiž nechce, poznala, že je to náhražka a že z toho nic neteče
10. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem docela zvyklá, přes den ani unavená nejsem, krizi mám tak od osmi, když je doma tatínek, tak si ji vezme a já si hodinku zdřímnu a pak zas můžu fungovat, horší je když malá zlobí a přítel je v práci
10. led 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vítek ti spinká?
10. led 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi je to spurt :slight_smile: Nás čeká kolem 14 dní další ,naštěstí už poslední, tak se už taky netěším :frowning2:
Vítek taky vůbec necgtěl dudlík a koncem 4 měsíce se na něho naučil ale jen na spaní jinak mu ho nedávám
10. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ před chvilkou usnul a spí jen půl hoďky :slight_smile:
10. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..no docela to jde..ale vcera jsem mela naky zarizovani a pak jsme jeli na oslavu,jsem vydrzela do pul jedny a musela domu,manu jsem tam nechala...fakt jsem litovala ze jsem nebyla doma,ke konci bolelo brisko jak prase...ale ted se valim :grinning: a v kuchyni mame bordel jak v tanku :sweat_smile: ...a co vy jakpak se mate?

jooo a zitra zubar :angry: se mi nechce :frowning2:
10. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy byl druhý?
10. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi jako spurt?

carcul jj to věřím, mě to taky vadilo , když jsme někde šli že pořád jenom sedím a ono ke konci už to moc dobré nebylo :unamused:
10. led 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, sprut
carkul my jsme byli v 38.tt na večeři s přáteli a taky to pro mě bylo hodně náročné, bylo to týden před porodem, měla jsem tam celou dobu posly a pořád říkala přítelovi ať radši nepije, kdyby náhodou
10. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
romi spurt bývá ve 3 a 6 týdnu a pak ve 3 a 6 měsící :unamused:
10. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty dva první jsou nejhorší to fakt člověk nic nedělá než jenom kojí a kojí ,a le teď je Vítek třeba za 5 min nakojený tak už to bude lepší teda doufám :wink:
10. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako me nebylo dobre uz co jsem dorazila domu(vstavala jsem brzy,prijela v pet,umyla nadobi,zabalila darek,uklidila nakup atd,rychle do sprchy,udelat ze sebe cloveka a sup jelo se),tak uz tak jsem toho mela dost..no nebylo mi tam nej ale ta posl.hodina a pul uz bylo mizerne a brisko mi bralo fest...v patek tez-to jsme byli cely den v nemecku..ale dnes se jen valim :grinning: ...

petul..a chodite na naky plavco nebo tak?
10. led 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá se vzbudila
10. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..a jak si dlouho kojila na zacatku?

romi..tak to bude papat nebo ne?
10. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky ja fakt kojim jen tak max 10 min kdyz se nahodou postesti a pije dele tak to hned jeste od prsa vybleje takze je asi prepita
nevim jestli nedelam neco blbe ja nebo ona :frowning2: jestli ji nejak netlacim na brisko kdyz pije treba, porad techniky vychytavam porad mi prijde takova neprirozena u toho kojeni, tak divne naskladana :slight_smile:
10. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo a ptala jsi se dr?
10. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
v porodce jsem to nestihla tam jsem byla rada ze nas pustili s tim ze techniku doladim doma kde stejne kojim v jine poloze nez tam... a pediatrovi budu volat zitra ze jsme uz konecne doma tak skusim se zeptat jeho...
jinak ke me domu prijde i porodni asistentka pomocis kojenim mimo jine tak ta bude nejspolehlivesi taky ji budu volat az zitra
10. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo,tak ta pa myslim ze bude nejlepsi :wink:
10. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj holky .)

PETI no tak to mrkám teda... tak nevím, jestli to mám ještě víc nějak řešit, dr. jsem na to upozorňovala a on to neřešil - že jsou prý taky posly...

ROMI ahooj :slight_smile: ještě jsem nedočetla...

KIKU já si koupila dvoje body a mikinku asi v 16. týdnu... a pak jsem začala nakupovat až po velkým UTZ a to bylo v 23. týdnu... jenže mě nakupovaání dvakrát nebavilo, furt jsem čekala až budu vědět, koho to v břuchu nosím :slight_smile: ale i tak můžu říct, že kdyby šlo všechno nakoupit sakum prdum na jednom místě za rozumný peníze, tak jsem nesjpokojenější.. mě to pobíhání a nakupování prostě nechytlo...
jinak kamarádka taky nakupovala myslím od 13. týdne a hned ve 14. týdnu koupili kočárek, bo narazili na super cenu ve výprodeji... a kolem toho 20. týdne byla už solidně vybavená... prostě každej to má jinak a moc bych se neomezovala. udělej si to dle sebe, to je prostě nejlepší! :wink:
10. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO kdybys měla chviličku můžeš mi napsat, jaký to v Podolí bylo? jak tam na tebe působily, jaký byly sály, přístup a hlavně, jakej byl pak pobyt na šestinedělí..... děkuju ti moc! :dizzy_face:
10. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
á ROMI už pryč a koukám, že máte krapet potíže se spaním... tak držím palce, ať je líp :slight_smile:

CAR fuj zubáááář... :sweat_smile:
10. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe hoj,jakpak se mas?
10. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR ahooj :slight_smile: no mám se bře... furt stejně. spokojeně :slight_smile:)) vcelku nic mi není. oteklá už jsem sice pořád a už se do toho přidali i ruce, ale jen nepatrně - jediný co mi u toho trošku vadí je, že tři týdny mě bolí prsty a klouby :slight_smile:)) no a do teho to píchání tam dole... ble :slight_smile:)) a žáha je zas o fous horší, jak se bříško ještě zvětšilo...
ale to jevšechno v pohodě :slight_smile:

co ty CAR? a chodíš ještě cvičit?
10. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul na žádné plavání nechodíme a na začátku jsme kojila pořád a pořád třeba i hodinu ale jak nás pustili z porodnice tak Dr říkala ať kojím 20 min, tak jsem kojila ateď kojím ze dvou prsou většinou

Hypo ona ti určitě asistentka poradí , do zítřka vydrž :wink:

Hehenko jak myslíš, já jen píšu jak jsem já dopadla
10. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI já samozřejmě nevím... ale zkoušela jsem najít aspoň něco na netu a i na porodnici.cz píšou, že píchání v pochvě je během těhu normální... v jiných diskusích jsem našla, že někdo to měl celý těhu, někdo třeba od 26. týdne... no ale znervozněla mě tvoje zkušenost...
10. led 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek