• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
amal..tak to fakt super zkusenost,to je malokde
10. led 2010 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, fakt super

a to jsem ještě měla jistou výhodu v tom, že Amálka byla hodně krásná holčička, tak se na ní chodili dívat častěji, neb jí každej novej chtěl vidět :grinning: Si dokonce nechali i její fotku setřičky :grinning:
10. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
amal..dobre jste ji udelali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je fakt ze se vam moc povedla
10. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AMALLI na Amálku bych taky chodila mrkat každou chvíli :slight_smile: ty dvě jídla v jídelně jsou jako úžasnej bonus :slight_smile:
a že čtu, že se k vám takhle chovaly, to mi taky připadá jako rajská hudba... když tak člověk čte ty diskuse k jednotlivým porodnicím, tak nif mof... :slight_smile:))

AMALLI byl ten tlak na tlačení divnej, lekla ses?
čtu něco málo tom balonku EPI-NO, že některý mamky ocenily, že si zvykly na ten tlak...

já posledních pár dní jen řeším :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko: no jo, fakt byli všichni skvělí :wink:

tlak na tlačení divnej byl, neb jsem si myslela, že se mi chce kadit :grinning: a že se poseru :grinning: Ale nelekla jsem se

Jinak, ten balonek je podle mě spíš na škodu............... člověk do toho má skočit po hlavě asi
10. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
AMALLI no to máš asi recht :slight_smile:) :grinning:
tak jsme skákli ještě s pejskou do závějí... krása... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2010 ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak s tím balonkem ti poradí Sac, ta ho má :wink:

A já jdu hají, papapa
10. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
brou noc moc! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky jsem se vás chtěla zeptat... když mám TP stanoven na 27. 2. kdy bych měla jít na mateřskou... sestra mi zapsala 17. 1. od rodinky jsem dostala dneska mejl, že dneska už bych opravdu měla zůstat doma :slight_smile:)) jsem zmaten... :sweat_smile:
11. led 2010 v 00:39  • Odpověz  • To se mi líbí
na rodinku moc nedej me taky chodily zcestne infa
jinak se nastupuje 6-8 tydnu pred TP, ja sla presne 6 tydnu pred puvodnim vypocitanym TP z posledni MS
11. led 2010 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahooooj HYPO :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem dneska nemohla nějako spát... ale asi je to prd proti tobě... vždycky si takhle říkám, že jsou to v podstatě poslední dny, kdy se vyspím :slight_smile:)) a ono to nende... :sweat_smile:
11. led 2010 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak holkyporad desne bojuju s sitim a hemeroidama, vcera jsem myslela ze umru, mam cipky paralen na bolest a nejaky krem na hemeroidy ale nejak to nepomaha asi budu muset jit ke gyndari dnes mu zavola
trapilo vas siti dlouho??? me to porad pali a reze a to delam vse jak mi rekli
11. led 2010 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ,celkem brzké ránko :wink:
koukám,že nejsem jediná,kdo nespí :grinning: My už máme ráno od půl šestý..já bych teda klidně ještě spala,ale na mě to bohužel není :grinning: :sweat_smile:
11. led 2010 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HYPO možná je to ještě brzo... za pár dní může být líp, zvlášť když se chováš dle instrukcí... ten krém je ten Hemagel?
11. led 2010 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoooj... no to je mi jasný BAE... mě taky v podstatě celou noc budí Kuba... takový divný pochody v břiše mám, sem tam křeče a když nemám, tak se mele :slight_smile:))
11. led 2010 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
a nebo zkus na hemeroidy dubovou mast-prý je dobrá.. :wink: Já teda naštěstí hemeroidy po porodu nemám.
Jinak jizvu cítímještě teď někdy-třeba zrovna tenhle celej týden,asi jak se změnilo počasí-tak mě divně pne,nebo jak to říct.. :unamused:
11. led 2010 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a hehenko,těš se,až bude Kubík venku :wink: :grinning:
11. led 2010 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak dnes posílám knížku :slight_smile:
11. led 2010 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj se těšííííím... je mi jasný, že tohle je fakt slabej odvar :slight_smile:)) :grinning:
11. led 2010 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
v porodce jsem dostalu mast Fatu nebo tak nejak ted se mi nechce zvedat kdyz nahodou pohodlne sedim :slight_smile:
pisou ze misto znecitlivy a potlaci paleni a me se zda ze to po ni pali vic....
a ted me etda bere steh jeden desnej o kterym vim celou dobu taky pali tak snad se nezanitil
no mozna chci byt fit hned i kdyz na to mam 6 nedel ale vcera bolest jako ukrutnaaaaa
11. led 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
:frowning2: No Hypo,uvidíš,možná fakt radši zajdi za tím mudrem...kdyby náhodou,aby se ti to nezanítilo ještě víc,pak ta léčba je na dlouho :frowning2: .Jinak furt sprchuj studenou vodou...několikrát denně
11. led 2010 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
HYPO kdybys nezvládala zajít za tím dr. tak si určitě povolej tu PA... oni většinou i kontrolujou porodní poranění, uvolní stehy a tak.....
11. led 2010 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ženy co jste pily v těhu? já už nevím, co do sebe máme lejt... :( ta žáha je děsná...
11. led 2010 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem vstat muslea, mast se jmenuje Faktu na hemeroidy ale asi zadny zazrak....
dnes mam volaci den, musim zavolat pediatra, PA, gyndare a taky bych mela nahlasit amalku tady domovni sprave prej mam na to 8 dni od porodu :slight_smile: asi nas chteji hned stahnout o prachy.... taky mam jit na postu ale nevim jak sama zvladnu kocar poprve v takovym pocasi, snad nebude mrznout a jen nekde zapadnu snehem
11. led 2010 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jdeme snídat :wink:
11. led 2010 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zrovna včera jsem nad tím HYPO přemejšlela, že to musí bejt nic moc přijet z porodky v tomhle počasí... :frowning2: tak držím palce, ať se ti podaří vše zařídit... no je to teda něco... ženská sotva porodí... to abys fungovala na 200% a ještě zapomněla, že tě všechno bolí...
11. led 2010 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jdu si taky něco sehnat... hlavně teda k pití bo zhynu... :grinning:
11. led 2010 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano zeny,zase po vikendu jsem tu a jdu vas docist
11. led 2010 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
BLAHU hooooj. jak jste se měli? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holčiny, tak jsem trocho dočítala a jestli můžu poradit, nekupujte váhu, mimčo si vezme kolik potřebuje, naše beruška taky potřebovala trošku času než se rozjedla. Váha vám bude jen ubírat jen čas a přidávat stres. Hypo, vydrž, bolesti budou den ode dne slabší, ty hemoroidy ti nezávidím, při kojení s tím nic moc nezmůžeš než mazat faktu nebo dubovou kůru v gelu, nejlépe co nejčastěj, ještě bych doporučila sprchovat se každý tři hodinky a poporodní poranění si mazat hemagelem a taky krásně zklidňuje bepanthen..............
jinak k tomu krvácení, já krvácela dost dlouho a když jsem myslela, že už špinim, tak jsem zase začala krvácet, jsem po šestinedělí a stále špiním
11. led 2010 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek