• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky holky, jen vás zdravím..... půjdeme se s prďolkou naobědvat.... :wink:

zkoušela jsem dočítat, teda vy jste toho naklevetily :grinning: :grinning: :grinning: mrkla jsem hlavně na fotečky, máte úžasný miminka holky, všechny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už chci mít toho našeho prďolu taky u sebe :grinning: :dizzy_face:

HYPO statečná holka, porod jsi měla těžký, ale zvládla jsi to a to je důležitý... teď vychytat nějaký ten režim a zase bude líp... a maličká je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a mrkala jsem, že CAT byla s malým v nemocnici, tak snad už je to ok.... ten bilirubin je svinstvo, jsem zvědavá jak na tom budeme my s hodnotama, když to má náš tatínek vrozený :confounded:

a Amálky už baští, tak veliká gratulace...

no a jinak se snad všichni dostali v pořádku domů i přes tu kalamitu a holky dávejte na sebe pozor s prckama, venku to fakt vypadá šíleně, já se chtěla tento týden jet podívat do práce, pro pásku a vyzvednout prašule za zrušený divadlo a tak vůbec pokecat s ženskýma a nevím nevím..... :sweat_smile:
11. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Prostějko...když tě tu vidím :slight_smile:
?body=http://www.facebook.com/album.php?aid=9366&id=100000120474330&l=b32cdf5a48&subject=Vendulka+a+látkové+plínky

Hypo to je dobře, že už to tolik nebolí :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE ahooooj :dizzy_face: určo mrknu, tohle mě zajímá :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak už jsem po obídku..:slight_smile:)) včera jsem měla pocit, že na mě něco leze, tak jsem celý den radši nevylezla z postele, pila čajíčky a ovoce a hned je mi dneska lépe...)))

Ahojky Prostejko..:slight_smile:
11. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dekujeme....me prijde, ze uz zas az tak malinka neni...strasne rychle to leti a mala roste:frowning2:(
11. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: tak to je dobře, že už je Ti lépe..:slight_smile:)) a at je to jen lepší a lepší..:slight_smile:

Svoja: no to je jasný, že roste a za chvilku půjde do školky, tak si uži dokud to jde..:slight_smile:)
11. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooj holky :slight_smile: tak jsem zas tu a dodatečně všechny zdravím :slight_smile:

fotky mi moc nendou prohlížet... děsně to trvá, zas asi padá net...

PETI děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: BLALHU už to není takový pěkný bříško co... no nedá se nic dělat... ve stoje to ještě jde, ale jak si sednu a vidím pak to foto, tak to je něco - lochnes hadr...
11. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALL, SVOJI máte krááásný malinkatý princezny... klubíčka krásný!

ANGE Vendulka je čím dál krásnější :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no tak jsem vás dočetla, uf... !!

no teda první mimčo je asi překvápko, ale naštěstí to trvá omezenou dobu všechny ty počáteční starosti :slight_smile:

cat teda pupik je jak přistávací dráha, hypo malinká je krásná a na amálku se teprve chystám..

už vidim sebe jak si sem budu chodit pro rady :slight_smile: snad nebudu moc zmatit a nějak to v poklidu taky zvládnem!!

hezký den všem!
11. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: ale prosím Tě vždyť Ti to moc sluší..:slight_smile:))) taky mi to moc dneska nejede..:(
11. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toltec: ahojky, jojo taky to zvládnem i s nějakými zmatky, jako všichni..:slight_smile:
11. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně ten kůň dneska nejede.. je to nějaký zpomalený..
11. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoooj PRVUŠKY..... tak co sníh? My jsme tady bezvadně zapadaní..... a je to romantika, sídliště pod sněhem.... naše pejsková sníh miluje, byla by schopná být venku i hodinu a celou tu dobu mít hlavu až po uši vraženou v závěji.

A.... BLAHU má novou fotečku v profilu.... pěěěknáááá

A všem moc chválím bříška, dětičky... krásný fotky.

HYPO.... chudinko, to je trápení, ale bude líp.
11. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Zasněžená Zuzi..:slight_smile:)) joo zvířata mají většinou rádi sníh..:slight_smile:))

tak jak se vede Tobě a mimiskům?..:slight_smile:
11. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI ahooj :slight_smile: s naší pejskou je to to samý :slight_smile:)) vždycky jí z toho sněhu rupne v kouli... :slight_smile:)

NUKI díky :slight_smile:)) je mi jasný, že teď to ještě jde - bude hůůůř :slight_smile:))

holky já rodím za 47 dní :slight_smile:)) :grinning:
11. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anebo taky za 37, nebo 57 :sweat_smile: :confused:
11. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, tak to je supr to tvoje pupino!
teď jsem se dívala na malou amalku od amal a viděla i její pupendo v tvém týdnu.. buď v klidu! .. eště poporoste, teďka bude mrňous nabírat tu svoji porodní váhu..

mně je jasné, že v těchto týdnech jak jsi ty mě na veřejnosti nikdo moc neuvidí.. :grinning:
11. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: no teda to už máš za pár...:slight_smile:)) tak užívej poslední dobu klidu..:slight_smile:))
jak jsi spokojena s kojícím polštářem? :slight_smile:) používáš ho už ted? :slight_smile:))
11. led 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI.... je nám fajn, jenom teda včera večer jsem se nějak nemohla uvelebit, vrtěla jsem se celou noc, usnula až k ránu a to toho člověk už moc nedožene.
Jo a včera (asi B) koplo manžu do ruky.... byl z toho celej potento :slight_smile:

HEHE... co jsme měli předtím pudlíčkovou (střední), tak ta teda sníh moc nemusela. Jako vždycky když čerstvě napadl, tak to jí to bavilo, ale pak už ne. Vyčůrat narohu a honem domů. Ale naše Myšule je celá zblázněná... a to nemá ráda když prší, .... ale když sněží, to je teprv žůžo. Dala bych vám foto, ale asi by mi to smázli :angry:

No a teda jako 37 je už sakra nízký číslo, co? BLíží se to blíží..... a už budeš mamina! Je to ale zvláštní, co? Z role dcery a manželky s z tebe stane máma...... :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a HEHENKO... ještě jsem ti ani nepoděkovala za odkaz na kočár, co jsem si vybrala, ten co ho údajně zakázalo ČOI. Tak jsem se po tom pídila, psala jsem i email na výhradního dovozce pro ČR a SR a tam se dozvěděla, že firma z USA bude na čoi a ČR podávat žalobu za poškození značky. Kdyby to někoho zajímalo, můžu přeposlat detaily.
Ale kvůli tomu bude zpožděná dodávka nové kolekce 2010. Kol.2009 je už v ČR vyprodaná!!! Tak jsem zvědavá, jestli stihnou dodat kočár..... ach jo!
11. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: no tak to musí ýt manža v sedmém nebi, že ho hezky kopl..:slight_smile:)) jen at si to užívá..:slight_smile:)
11. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI... a jak je tobě? Brzo už půjdeš na screening, viď?
11. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: 19.1. jdu na kontrolu a 25.1. jdu na screening...to jdu do nemocnice.:slight_smile:
Myšice je moc hezká..:slight_smile: a ta kočka je taky vaše? :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: je mi dobře, jen včera se mi zdálo, že na mě chce něco lézt a tak jsem radši ležela celý den v posteli, tak to bylo bezva a je mi dobře..:slight_smile:
11. led 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI... já jdu taky 19.1..... tak ať ti screening vyjde dobře. Já jsem si po něm pak dost oddychla.
Kočička (ESTER) je našich, takhle se schovává za faxem :grinning: Je to nalezeneček.
11. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI... to je fajn, žes to nepodcenila a vyležela. Ono být nemocná je hnus, ale ještě v těhotenství.....
Jůůůů... postýlka... dala bych si říct :slight_smile:
11. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: jojo vím,, že se musím štřit, že už nejde jen o mě..:slight_smile:))
11. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI čoveče nepoužívám... asi je moc naplněnej těma kuličkama, takže je moc tvrdej a já se nějako neodhodlala odsypat :slight_smile:)) ale mě se celkově jako leží dobře, mezi nohy si většinou narvu peřinu, takže ani nevím, jestli bych se s ním popasovala v posteli :slight_smile:)) navíc se hooodně vrtím a převaluju, takže by v noci stejně šel z postele...
takže spokojená jsem akorát tak s tím, že se mi líbí povlaky :slight_smile:))) k užívání se teprva dostaneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky na kontroly vám držím paluchy! :slight_smile:
ZUZI taky jdu 19.1. na další monitor :slight_smile:

TOL díky moc!!! ale řekla bych, že mám větší pupíno než AMALLI v mých týdnech... ono je to asi vším možným - postavou, velikostí prsou a tak... samozřejmě jsou mamky, který ho mají mnohem menší, ale taky větší a celý jsou takový velký, tak si říkám, že mám ještě to bendžíno dobrý - já jsem teda v postatě spokojená... teda do doby, než mi někdo napíše nebo řekne, že mám obrovský břicho :slight_smile:)) ale i tak se snažím vytěsňovat... :sweat_smile: :wink:

holky jj krátí se to... už pomalu popíjím maliníkovej čaj... furt zvažuju aspoň tu masáž hráze a už bych se měla rozhodnout... no a pomalu asi začnu prát, co kdyby se přeci jen Kubulovi zachtělo dřív na svět...

no a ještě bych si ráda objednala ten stahovací pás po porodu a kruh na sezení...

PROSTEJ pošleš mi ten leták na půjčení monitoru dechu???
11. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI pejsková je krásná... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek