• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
mno já jsem v tomhle obdivovala příbuznou... už jsem to tu myslím psala.. její tchán má knír a občas malou líbačil a já nevím co a v těch vousech bordýlek :(((( to bych se musela kousnout do ruky, abych něco neřekla... její manža (syn) se občas snažil mu něco jako naznačit, ale tchán měl prostě záchvat mazlení a nevidím neslyším...
1. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ono je jedno která je původní.) a nemusí se uzavírat...... jestli chceš pokračovat v PRVOSENKÁCH, tak by to možná nebylo od věci, aby to vypadalo jako začínající diskuse a holky se připojily... takhle je právě může odradit, že se jako dlouho známe a tak dále a že už to tam frčí hrozně dlouho... pak se můžete jako těhulky přesouvat do týhle diskuse, nebo si třeba někdo založí jinou...
1. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim holky,budem to muset nejak resit priste,asi jak jsem byla unavena,tak jsem nic nerekla a to jsem mela, at uz manza mlcel,nebo ne,jsem hloupa,proboha je to moje dite!!
1. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: můžu okopírovat Tvoje srdíčka, moc se mi líbí..:slight_smile:))
1. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je to vaše dítě BLAHU!!! a manža by se mohl zapojit, zvlášť když to teda nevadí jen tobě... :wink:
1. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI můžeš okopírovat cokoliv :slight_smile: :dizzy_face: to je jasný! .) klidně vlož i odkaz na předchozí diskusi, a třeba i na diskusi těhulek a maminek :slight_smile: no prostě udělej to jak myslíš .)
a nějak ti pak pošlu tu tabulku :slight_smile: :wink:
1. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to si pamatuju s tím knírem, jak jsi to tu psala.... no brrrr.... :pensive:

BLAHU jak píše HEHE je to vaše dítě a manža by se měl taky ozvat.... pak vypadáš jako ta nejhorší a nesnášenlivá akorát ty....... a pokud jde o jeho prarodiče měl by se ozvat, zvlášť když mu to, co dělají není taky po vůli :wink:
1. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já kdybych to pak nevydržela BLAHU, tak klidně manžu před těma prarodičema prásknu.... že mu to taky vadí a není schopen jim to nějak slušně říct. taky bych nechtěla být furt ta, co tohle "vyřizuje" a vypadá pak za semetriku...
1. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: moc díky tak jdu na to..:slight_smile:)))

holky tak tohle určitě pak koupím...:slight_smile:)) http://www.malvik.cz/Pro-maminky/ostatni/mexicka-Bola-tradicni-rolnicka
1. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se chvilku taky venovat sobe,malej spinka uz hodku a ctvrt,jsem mu dala pod hlavu polstar a spi huraaa
1. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmm NUKI, to je zajímacíííí :astonished: já se fakt dneska nestačím divit, co všechno se dá koupit... :sweat_smile: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to vypadá dobře :wink: jde vidět, jak výrobci masírují trh už s miminkama :grinning:
1. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno přesně PROSTEJ :slight_smile:))
1. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale tu masáž bych teda brala spíše já, ovšem né peněženky ale mých zad :slight_smile:))) ach to by byla nááádhera :slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak jsem byla dnes u dr. na posledni kontrole (za tyden uz porodnice) a vse je OK
zatim se nerodi a ty me vcerejsi bolesti jsou prej od toho jak se pripravuje cesta na porod, roztahovani stydke kostim a mala tlaci dolu tak me to boli- paradicka tak ted me to bude bolet uz cely mesic nebo co ......
jinak cipek mekne, mala trochu sestoupila nize, CS 1, hrdlo uzavreny
tak uvidime co za tyden v porodnici
1. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO ahooj ... sím tě a odkdy ti kontroluje dr. čípek?

ten spodek tě bolí pořád?
1. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak masáž bych brala taky :grinning:

HYPO ahoooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jééé, další těhulka se připravuje na porod :wink: ty bolesti nezávidím, ale je fakt, že se to tam musí všechno připravit no :wink:
1. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, tak je dobře, že je vše OK, tak to už nějak vydrž...:slight_smile:))
HEHE tobě kontroluje doktor pokaždé čípek? :wink:
no prosmatava me na kazde kontrole cele tehu :slight_smile: a od minule (pred 14 dnema ) se poprve dr. zminila ze cipek mekne :slight_smile: od te doby je stale stejne mekky :slight_smile: :slight_smile:
vcera ty bolesti byli doooost, hlavne me to zaskocilo a dnes jen chvilku jinak klid, jen mam do toho vytok ale ten je pry OK
taky mi delali biochemii z krve kvuli otokum, nastesti vse v norme takze natykam jen diky tehu a ne z jineho duvodu :slight_smile:
kontroluji kyselinu mocovou v krvi, krevni tlak, a bylikoviny v moci ja mam vse OK
1. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mě minule prohlídl poprvé... v 25tt a na vlastní požádání....
1. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak mě prohlídl kolem toho 20tt, když mi dělal velký utz a od té doby taky nic, dokonce teď minule mi říkal, že pokud nemám žádné problémy (výtok, bolesti, špinění, svědění nebo třeba bolesti při sexu), tak že nemá důvod...... že to zkontrolujeme kdyžtak přiště :wink: tak se právě ptám
1. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak probiha vase kontrola (poradna)?
ja ji mivala po 3 tydnech, vzdy sestricky zkontrolovaly moc, tlak, zapsaly vahu a sla jsem k dr. tam jsem rekla jak se citim, pak jsem vyskocila na kozu a normalne pro prohledle, prohmatala brisko (kde je prcek) a pak prohmatla i vnitrek, cipek, hrdlo vse
pak jsem si preskocila na UTZ a koukaly jsme na mimco, na srdicko, na plodovku, na placentu, dostala jsem foto (nekdy bez fota protoze nebylo co fotit) a sla jsem......
1. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja asi byla taky vic hlidana nez normalni zdrava tehu....... tak to asi bude tim
1. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO tak moje poradna probíhá tak, že ji mivám zatím 4-5 týdnů, teď jdu poprvé po 3 zkontrolovat množství plodovky...... jinak sestrička zkontroluje moc, tlak, zváží mě a zeptá se mě na otoky a vůbec jak se mám.... pak jdu k doktorovi, ten se mě taky ptá, jak se cítím, jak se mám, mrkne do té průkazky, co mu tam napsala sestra a většinou děláme utz :wink: prohlížel mě jen, když jsem tam přišla kvůli špinění a pak v tom 20. týdnu...... na screeningu, v 16. týdnu a teď v tom 26. týdnu mě taky neprohlížel, jen dělal utz..... no pak mi řekne, kdy si dáme další kontrolu a co nás na ní bude čekat a jdu :wink:
1. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO sestřičky mi zkontrolujou moč, tlak, zapíšou váhu a jdu k dr. .... ten se mě na všechno vyptá, prohmátne bříško, poslechne srdíčko, ale UTZ nedělá... měla jsem ho v 8tt, 11tt, 14tt a 21tt - mezitím jen kontroly bez UTZ... kdy budu mít další UTZ nevím bo jdu zase jen na běžnou kontrolu...
1. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO já si myslím, že ty jsi víc hlídaná :wink: proto jsi i chodila každé 3 týdny..... :wink: já jdu teď poprvé po třech týdnech na kontrolu, protože se doktorovi nelíbilo množství plodové vody, tak to prý musíme ještě před vánoci zkontrolovat..... jinak bych šla zase až za ty 4-5 týdnů :wink:
1. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já pádím, mějte se..:slight_smile:)))
1. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasny, tak ja jsem exot :slight_smile: no aspon mam dobry pocit ze me porad hlidali...... ted budu chodit uz kazdy tyden do porodnice....... ale porod za 4 tydny tak to bude fofr :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek