• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
tak jsem taky vybrala pár fotek a za chvíli vložím odkaz... :slight_smile: když mi to minule smazali, tak to udělám takhle :slight_smile:
11. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak to už se těším na fotečky..:slight_smile:
11. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo ale nahrávám toho strašně moc, tak snad se tím proklikáte... :sweat_smile:
11. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak nahod odkaz at můžeme postupně koukat..:slight_smile:
11. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI možná se dočkáš ještě dneska :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO.... za pejskovou díky... je to náš miláček a zlatíčko. :dizzy_face:

Já ten koj polštář používám když třeba čučím na telku, to je max pohodlný. Jo a ty kuličky tak nějak hezky slehly.... takže je to bájo. Kdž jdu spát, tak ho odložím.

Musím se pochlubit, včera jsme jeli ještě jednou do Tesca a nakoupili ještě hadříky pro prcky v 50% slevě. Minule jsem byla pěknej "přizdisráč", vzala jsem toho málo a myslela si, jak už nejsem vbavená. Holky na dvojčatech mi ale vyvedly z omylu. Zaměřila jsem se na 0-3měs, tak snad to bude stačit. Dokoupit se dá vždycky. A na pozdější dobu zase budou další slevy a to už budu mít odhad. Vždyť já teď vůbec nevím, jak budou prcci velcí (malinkatí).... teda mám závazek, že musí mít nad 2,5kg, si je řádně vykrmím. Jiní si dávají závazky ohledně kouření, diety.... a já že prdelky donosím a ještě je vykrmím.... jsem cáklá!!!!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to možná krapet napřeskáčku... snad u toho neusnete :slight_smile:)) jsem tam dala i poslední foto z monitoru a jak si hladím nahatej pupek :slight_smile:)) :grinning:
11. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI kráásnej závazek :slight_smile:)) !!! ono se to povede se vsadím... je to přeci jen otázka autosugesce ne? :slight_smile:))

a jak s tím kojo polštářem čučíš na telebednu ZUZI?
11. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: tak to máš krásné rozhodnutí...:slight_smile:) tak at to hezky splníš ..:slight_smile:)))
11. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na vás chvíli jukám, než mi přijde manžel z práce a pojedeme na nákup..... doufám teda, že vyhrabeme toho našeho oře ze sněhu :grinning: :grinning: :grinning:

jdu trošku dočíst :wink:
11. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už pomalu jdu, mějte se krásně ...:slight_smile:
11. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKO.... to jsou bájo fotky!!!!! Jako všechny štěňátka jsou roztomilá, ale ta vaše Rozulka umí ten svůj ksichtík používat.... měla by na to mít zbrojní průkaz.... protože takhle juknout na mě, tak jí dám všechno co mám. Jako nemůžu napsat, která fotka je nejhezčí... fakt je to modelka!!!!
No a bříško je bóooží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

JJ, autosugesce určitě vyjde! Přece jim to nemůžu udělat, aby hned je po narození někam zavřeli! Hezky budou u maminky a hotovo!

Mám ho za sebou a tak jako pololežím polosedím (dá se u toho i baštit) a pak si lehnu na bok a dám si ho pod hlavu a ten jeden cíp podél těla (a třeba i mezi stehna ..... ježiš, ten popis je jako z nějakýho porňáče..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
11. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak NUKI a ZUZI držím palec na kontroly :wink: já jdu až 27......

ZUZI krásnej pejsek :wink:

HEHE mrkala jsem na fotečky, pejska naprosto úžasná a pupíno máš strašně nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úplně závidím :sweat_smile: :dizzy_face: jo a ten leták jsem ti ještě neposlala, já jsem fakt trubka, hlavně, že jsem manžu uháněla, aby to naskenoval :grinning: .... už jdu na to, promiň.... těhotenská demence :grinning:
11. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI - Rozuška ti děkuje a posílá jednoho mega hudlana :slight_smile:)) :wink: :wink: :wink: :dizzy_face:
díky za pochvalu pupenda :slight_smile:))

ZUZI se nedivím, že na to myslíš, taky bych nechtěla mít Kubulu takhle zavřenýho... držím palce, ale stačí se takhle rozhodnout a ono to půjde :slight_smile: :wink: :dizzy_face:

dobreeej popis :slight_smile:)) :grinning:

NUKI pááá :slight_smile:
11. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ to je v pohodě :slight_smile: děkuju ti!!!

a proč závidíš pupíno? dyť máš taky takový... :dizzy_face:

PROSTEJ mě zajímalo, proč si mě dr. objednal už za 14 dní... :sweat_smile:
11. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
totiž mě by... ale asi mu to tak vyšlo mno :slight_smile:) :slight_smile:
11. led 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI a chválím krásný rozhodnutí o tom pěkně si ty tvoje prdelky vykrmit :wink: to je krááááásný :dizzy_face:

NUKI papa :dizzy_face:
11. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zeny teda jako nedocitam,jsem rada,ze to zviratko nase spi jukla jsem jen na odkazy

hehe dekuju,nova profilovka,abych se vam neokoukala,ze :grinning: ale koukala jsem,ty mas jen fota briska a neukazes oblicej a pak das odkaz a koukam jaka jsi hezka to zena a ten "rostak" uces,koukam :grinning: :grinning: :grinning: vypadas sotva na dvacet - spis tehotna studentka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi to je dobre,ze jsi do koupila
11. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
heeeheeee!! vy budete mít krásné miminko, Kubíček bude po Tobě a Ty budeš za chvilku jak lunt! - jsi ten typ.
A s velkou hlavou po taťkovi bych si nedělala vůbec starost! :sunglasses:
11. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: těhotná studentka :slight_smile:)) díky! to potěší!

no já sem na koníka dávat ksichta nechci... když to vložím takhle do diskuse, tak se v tom každej nekliká, je to jen pro vás a max. pro někoho, kdo nás ze zvědavosti čte... :slight_smile:

musím ti fotečku vyměnit... :slight_smile: jste krásný... už se těším na to moje pískle, ho ublejskám, ten bude chuták mžourat :slight_smile:)) :grinning:
11. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no nemám, já mám podle tebe takovou jakousi nesourodou bouli :grinning: :grinning: :grinning: tvoje pupíno je moc krásný, fakt... :dizzy_face: a ten leták už posílám mejlíkem, doufám, že to dorazí :wink:

jo a k té kontrole, mě doktor řekl, že pokud nemám žádný problémy, tak až 27.... a já to nějak nezkoumala, jsem ráda, že v tomhle počasí nikam moc nemusím..... :wink:

BLAHU ahoooooooj :dizzy_face: krásná nová fotečka... :wink:
11. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: to bys tu jeho škebloň měla vidět na živo :slight_smile:)) on je teda celej takovej velkej :slight_smile: ale né, ta velká škeble je ještě větší tím jeho podbradkem no... jinak by to i šlo :grinning: :sweat_smile: (kdyby mě čet, to by byl sekec mazec :slight_smile:))
jinak ti moc děkuju... já bych si přála, aby byl po manžovi... jemu zkazili postavu bohuežl prarodiče... tak ho přecpávali, že po víkendu u nich vždycky celej den zvracel... ale jinak mi příde krááásnej (já mám ráda takový zálesáky:slight_smile:)) a má skvělý zuby - ty bych Kubovi přála moc! :dizzy_face:
11. led 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no snad to příští týden bude s počasím už lepší... :slight_smile: bych asi zkusila zařídit i to podolí, abych věděla, jestli teda můžu zůstat u svýho dr.

PROSTEJ se neboooj, já mám taky bouli... on jak se tam prostě pošteluje... a příde mi, že na některý fotkách je vidět jak má vystčenej zadek - jako né, že by byly vidět jeho krásný půlky :slight_smile:)) ale prostě v tom místě ten pupek zajímavě vystupuje :slight_smile:))

díky za letáka :slight_smile:)
11. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE takže přišlo jo? super.... a mám na ně dobrý reference, od manžové sestřenky ho měla půjčený jedna kámoška a byla s nima hrozně spokojená :wink: tak snad budou dobrý :wink:

no příští týden to už snad bude lepší..... já tento týden nikam nemusím naštěstí, jen jsem chtěla zajet do té práce, ale tak to nebudu muset, když se mi nebude chtít.... ale snad to nějak půjde MHD..... jedu jen metrem a kousek busem..... no ale ten další týden hned v pondělí musím k tomu obvoďákovi a chtěla jsem autem, ale jestli bude takhle, tak to asi neklapne, máme to tu blbě prohrnutý :rolling_eyes: ve zprávách říkali, že by tohle mohlo vydržet minimálně do konce ledna... že bude pořád pod nulou :astonished:
11. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoky to mi povidejte o tom pocasi ani s kocarem se jet neda,takova kasesracka desna :unamused:
no touchvalou zase setrete na me,prece jen to neni z blizka a neni videt spinave triko a moje puberta v obliceji,byla to domaci bleskovka :grinning: :grinning: :grinning:

vsak prostejko koukala jsem na tvoje rajce a on uz je to peknej meloun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

safra hehe ty jsi me tak nahlodala s tema kratkejma,mi ted totiz malej porad taha za vlasy jak to poporostlo,premyslim,ze bych se sla ostrihat tu u nas asi 100 metru je kaderko,tak az prijde manza z prace,ze bych si skocila dat udrzbu??? :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE půlky :grinning: :grinning: já vždycky v noci mám pocit, že mi prďolka vystrčí hlavičku pod žebrama břichem ven, jak je tam navalenej :grinning: .... teda jestli už to není zadeček, ale pochybuju o tom......
11. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU meloun jo? :grinning: :grinning: :grinning: proto mi každej hádá holku sakryš :grinning: a máš super, že máš tak blízko kadeřnici :wink:
11. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ děkuju ti moc!!! :slight_smile: už mi to přišlo... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já se musím jít oblíknout, než nám dorazí taťka a půjdeme vyhrabávat.... :grinning: sice se mi nikam nechce, ale bylo před výplatou tak jsme jak u vyjedenýho krámu :grinning: .......
11. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek