• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE super....
11. led 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No.... to jsem ještě zapomněla napsat, ale ony to holky už napsaly za mě.... jsi fakt KOST!!! Jako fakt pěkná baba! Žádná taková ta tuctovka, modelína, co potřebuje tunu makeupu, aby byla zajímavá.
11. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostejko to je tam jeste nebyla,ale kasmosku tam cesaly na svatbu a kdyz se byla smikat po svatbe tak to bylo za 160kc a ja mam vlasy kratsi :grinning:
11. led 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU a ještě super ceny, mě neštvi ženská :rolling_eyes: já když chci jít tady, tak vyplajznu minimálně 1000 a ještě výsledek stojí většinou za prd :angry:
11. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hehe je pěkná baba! kurňa teďka určitě škytá jak na ni všichni myslíme :grinning:
11. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tento týden nám tam skočí 24 :grinning: já furt nevim s kočárem, neznáte někoho kdo má icoo a co na něj povídá?
11. led 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak zuzi jedna takova,co uz potrebuje prikraslit,nez jde ven znam,kouka na me ze zrcadla,safra uz to neni co to byvalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vis prostejko kdyz vy jste milionovy mesto tzu je 35tis.tak jine ceny :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě mám holky menší odbornej dotaz.... ptala se mě kámoška.... chce si koupit sterilizátor CHICCO, ale dostala takovou tu startovací sadu od Aventu (ty lahvičky) a přemýšlí, jestli jí ty lahvičky AVENT půjdou do toho sterilizátoru CHICCO :sweat_smile:
autor
no BLAHU já si tenhle účes nemůžu vynachválit... prostě je praktickej a cítím se v něm dobře... ony na to asi nesmí být moc jemný vlasy a musím upravovat gelem, ale fakt mi to zabere mnohem míň času jak polodlouhý, nebo dlouhý vlasy... jen to teda neumí každej ostříhat - bydlíme v Pze už nějakej ten rok a ještě jsem nenarazila na fakt šikovnýho kadeřníka... ale člověk si to krapet doupraví i doma... :wink:

PROSTEJ no kéž by to byl zadeček... snad si dá ten váš prcík říct :slight_smile: :dizzy_face:

BLAHU pubertu mám v ksichtě též... někdy míň někdy víc a navíc mám sílený pihy, takže na některých vyvedených fotkách jsem fakt parádně kropenatá :slight_smile:)))
HEHE sleduju, že máš podobný zkušenosti s kadeřníkama jako já..... já se asi nejdřív ke své kadeřnici na Moravě dostanu na konci května a to jen, jestli budeme mít hodný dítko a bude jakýs takýs počasí :wink:

podle těch pohybů - je to nějakej lenoch :grinning: - bych řekla, že je nahoře pořád hlavička... :rolling_eyes: .....si nějak nedokážu představit, jak by se tam přetočil, ale třeba mě překvapí... :wink:
11. led 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konci mi siesta,amelj bude za chvili vzhuru - ja prave kratkej nej - rozcuchas a jdes :grinning: a me to rychlo roste,no jo puberta - jenze tebou zmitaj tehu hormony,mnou tak leda manzel,na mrchu cekam uz to bude pres 40 dni,co neprisla,des
11. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky díky :slight_smile:)))))) vás baštím :slight_smile:))
jo a make-up a já nejsem moc kamarádi... se tak trošku zamáznu, abych zamaskovala pihy, ale jinak se ani neřasím (bo ty řasy mám tmavý že jo... akurát kleštičky používám, aby se zvědly) a rtěnku bych nesnesla... mám pocit, že mám s rtěnkou tunovou hubu a táhne mě to k zemi... :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:

ty ceny v Pze potvrzuju... ale teď jsem se byla stříhat tady na čerňáku - sice to byl taky umělec, ale vzali si tam za to myslím 350.- takže to šlo... už jsem byla i u totálního amatéra jen na stříhání a chtěla ta slečna za to 900.- nekecám ženy, že kdybych se fikla sama, vypadá to líp... :grinning:
11. led 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... z pih si nic nedělej, já jak juknu na sluníčko, už mám kropenatej ksicht... a manža je děsně žere! :grinning:

Přišly nám postýlkyyyyy a matraceeeeee.....juchůůůů

TOL: ani mi o kočárku nepovídej! By mi jeblo! Ten, co mám vybraný, pomluvila ČOI a oni se s ní teď chtějí soudit či čo..... a novou kolekci 2010 to na náš trh opozdí.... tak abych to ještě stihla.
Jukám teď na dobrou cenu First wheels city twin, ale odrazují mi ta malá přední kolečka. Ale moc si ten kočár chválí... a vyšel by mi i s hlub.korbičkama z toho krámu na necelejch 18tis!
http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&sekce=9&id=2919
autor
PROSTEJ tak to je na mě moc odbornej dotaz... :grinning: nezbejvá vzít láhev Avent a naklusat s ní do Chicco krámu...
...tunovou hubu.... krásný přiovnání.... ale máš pravdu, taky mám z rtěnky takovej pocit, to radši volím lesky blesky (když už teda)
11. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kotatko me na chvili usnulo...konecne...jsem zvedava na jak dlouho...

HEHE jsem si dovolila nahlednout do tech fotek...a ja uz jsem ti to jednou rikala, dkyz jsem koukala na fotky ze svatby, ale musim souhlasit s holkama, jsi pekna zenska a brisko ti slusi moc...jste takova vesela rodinka:slight_smile: a teda ja psy rada nemam, jsem kocici typ...ale ta vase je naprosto sladoucka!!!! ty jeji ociska!!!:slight_smile:) bozoucka!!!

se asi taky ostriham...na jezuru...neb mam momentalne silenyho mastnaka a nechce se me to mejt:slight_smile:))
11. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda zuzi tobe ten kocar dava fusku,co??? :confounded: chudero
11. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to já jednou byla u takové šikovné slečny, co se jí navíc barva chytla naprosto šíleně, sestřih vůbec nebyl takovej jako jsem chtěla, no ostříhala mi spíš konečky a platila jsem 1300,- :astonished:
autor
ten Firstwheel vypadá bezvadně ZUZI :slight_smile: :wink: ty malý kolečka budou problém si myslím akurát tak v takových závějích jako jsou teď - jenže tím stejně projede jen pořádnej tank, většina kočárků bude mít problém si myslím...
no a možná do lesa to bude potíž, ale jestli se máš s kým radit, tak je to super... :wink:
mě se každopádně moc líbí ten design!
BLAHU... dává... aaaach joooo!!!!!! :angry:

PROSTEJKO... cože? Za tohle 1.300,-???!!!! To bych se jim tam asi složila!!!
11. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no tak to jsem jí poradila taky :grinning: nemám vůbec představu, jestli je to nějak standardizovaný nebo ne.....

ZUZI kočík vypadá parádně.... ty malý kolečka, no já bych z toho měla strach, protože chci s kočárkem i do terénu horšího... ale pokud s ním budeš jezdit jen po chodníku ve městě, tak snad by to mělo být ok :wink:
11. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, design je dobrý, ale právě do lesa (kt máme za sídlištěm) to bude asi blbý... každopádně jsem hodila odkaz holkám na dvojčata.... a uvidíme.
11. led 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI já si tlamu matlu jedině jelením lojem :slight_smile: fakt nesnesu nic, prostě to je takovej blok - tak stejně to mám s prstýnkama... vůbec nic nesnesu na rukou, ani hodinky...

SVOJI děkujééém :slight_smile: jste zlatý fakt holky... asi zrudnu jako těhotná studentka :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: ještě, že už je ZASE :angry: tma :slight_smile:) SVOJI a též dej rozcuch :slight_smile: vydrží to, natřes trochu gelem a pohoda... .)
je to fakt holky... vlasy dělají člověka... stačí to trošku udržovat a hnedle je člověku lépe na duši...

ale jsou samozřejmě ženský, kterým krátký vlasy nedrží - to jsou pak ty hodně jemný vlásky... já si to akorát po umytí rychle vyfoukám v předklonu, namatlu gelem a drží to tak do dalšího mytí...

PROSTEJ no tak barvení právě nesnáším.. si tam ty lidi stejně udělají co chtějí... :angry: :angry: :angry:
jednou jedinkrát se mi vlasy fakt líbily - to byla právě ta šikovná kadeřnice ve Varech - ta mi udělal super červenej melír (takový silnější proužky)... to vypadalo fakt bájo...
11. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI holky poradí neboj... ono záleží na kvalitě koleček, ale taky bych se samozřejmě bála...
11. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI však jsem se málem složila :grinning: a už tam víckrát nešla no....

já se hlásím mezi ty, co jim krátký vlasy vůbec nedrží.... :frowning2: mám je tak jemný, že to můžu patlat gelem, voskem, lakovat a stejně nic..... slehne to do 5 minut a jsem jak vodník.... takže vám ty krátký sestřihy závidím.... :wink:
11. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI aha.... tak to bych měla z těch malých koleček taky strach... tak snad ti holky od dvojčátek poradí :wink:
11. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele jsem ani netušila, že X-lander dělá i pro dvojičky... http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1434421
11. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já se zatím loučím, manža je doma, tak se jdeme vyhrabat a zajedeme na ten nákup :wink: ještě se snad dneska ukážu, zatím pa :dizzy_face:
11. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro dvojčátka bych možná fakt radši volila vložný tašky... jsou lehčí a myslím, že se líp přenášejí...
autor
PROSTEJ pááá :slight_smile: šťastnou cestuuuu :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek