• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
cholky z nasi skolky zatim taikym jdu a zkusim tu kadernici :grinning:
11. led 2010 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno a co bys taky ocenila je myslím ta brzda... bo jet i s jednokočárem z kopce, to je fuška to udržet, natož s dvojkovým... no co ti radí holky na dvojičkách? šak tam už musí bejt ozkoušenejch kočárků...
11. led 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
BLAHU tak ať dobře pořídíš :slight_smile: pááá :slight_smile: :dizzy_face:
11. led 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hele ZUZI, tenhel taky není špatnej... a už jsem ho několikrát viděla... http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=769521
11. led 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE.... jj, ale já nějak tomu x-landeru nevěřím.... nevím proč. A někde jsem viděla i nvoou kolekci 2010 a zdálo se mi (možná vlčí mlha), že mají větší ta přední kola.
A určo musíme ty vložný tašky, protože se nevejdeme do výtahu, tak abych měla jak miminka přenášet.

Já kdybych se nechala ostříhat nakrátko, tak by mi manža asi zastřelil.....a asi by mi to ani neslušelo :grinning: :sweat_smile:

pa PROSTEJ
11. led 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE... ale asi se ten kočár nedá otočit, abych na mimi viděla. ....
11. led 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI já myslím, že zrovna X-lander je jeden z těch kvalitnějších, ale chápu....

ten Phil Teds jsem si původně chtěla koupit i já... má ho i kamarádka...
11. led 2010 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
HEHE... no.. spousta už má ten Bumbleride, ten co "zakázala" ČOI.... pak Dorjan, ale ten je moc těžký.... a pak mají dost Easy Wolkery, ale ten je mi děsně nesympatiko....... no a ještě právě jedna má X-lander....
A doporučují i Teutonku, ale cena se teda vyšplhá až na 25tis! (vč.ruční brzdy)
11. led 2010 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak pořiďte tu Teutonku... na dvojičky zas není o tolik dražší než na jedno mimčo... třeba by do toho šla dát i levnější vložná taška... stačí sledovat šířku toho sporťáčku, Teutonka má myslím 33 cm...
hehe jojo, znam to...ja uz jsem mela takovejch ucesu a barev na hlave, ze az beda....ruzny rozcuchy, "pankacky"(takovy ty moderni jak se nosily nedavno), kratoucky vlasy, dlouhy vlasy, mikada, podkovy....snad vsechno...no a barev taky pozehnane...se na me vzdycky kadernice vyradila....ted uz me to zas za tak nebere a mam usedly mikado s cervenou ofinou:slight_smile:(teda ne celou)
autor
jj my za Teutonku dali 22 - teda naši... a to je jen na jedno mimčo... pro dvojky mají lepší ceny... asi je nejdražší na tom ta konstrukce. a přehazuje se to prosti směru velmi lehce!

easywalker má právě myslím jen ty korbičky co? to je blbý, jinak by se mi taky líbil...
11. led 2010 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jedna má TAKO Duo Jumper..... ten se super ovládá (vyzkoušela jsem), ale je dost široký, takže neprojdu dveřma.
ahojky holkýýý :slight_smile:
Tak dnes mi tchán poprvé vozí venku kočár :slight_smile: hurááá!!Tak jsem toho využila a šla si na chvilku lehnout-spala jsem asi 45 minut,ale to prubuzení :slight_smile: Jsem vylítla,myslela jsem,že je ráno a teď koukám,kde jsem a kde je dítě.Lekla jsem se,že mi spadlo při kojení,tak ho hledám na zemi,lezu po 4 a koukám i pod stolek..až pak jsem se probrala a zjistila co a jak-magor no :grinning: :grinning: :grinning:
autor
SVOJI :slight_smile: tak to jsme podobný experimentátorky... já ten myslím neexperimentuju co se týče barev - ale taky proto, že se mi za to u kadeřníka nechce platit, brzo je to pryč a tak .)))
11. led 2010 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
BAE :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning:
11. led 2010 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
BAE jezisi:slight_smile:))

aaaaaa...kotatko se budi....
11. led 2010 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
BAE.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI třeba ta emitexová vl. taška by šla... http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=155977
11. led 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
jeste ji snad premluvim, aby spinkala....

hehe nojo, tak to taky bylo pred par lety, ted uz bych se asi nedoplatila....jsem byla po porodu u kaderky (mela jsem tam jit puvodne pred, abych byla hezka do porodnice) a ta me malinko zkratila a dala meliry a 600...ale zas ja s ni jsem spokojena, chodim k ni odjakziva....kdyz na me zkousela ty experimenty, tak jsem to kolikrat ani treba cely neplatila...
11. led 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak cena by šla..... :slight_smile:
autor
tak ostříhání a melíry, to celkem jde za tu cenu SVOJI... :wink:
hehe a jak je ta teutonka co kupuješ velká? - ta korbička... šířku psalas 33 a na délku?

díky!!
11. led 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Mějte se kráááásně PRVUŠKY... já letím dooomůůůůůů....páááá :slight_smile:
11. led 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
nojo, male mesto...hehe:slight_smile:
11. led 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
TOL my právě nekupovali korbičku, ale vložnou tašku do sportovního kočárku... prostě ouplně bez korby.

Rozměry:
sportovní kočárek: délka 95 cm šířka 57 cm výška 106 cm
složený kočárek: délka 92 cm šířka 57 cm výška 52 cm
výška rukojeti: 105 cm
váha : 12,2 kg -13,4 kg dle sestavení
sportovní sedačka: délka 90 cm, šířka 33 cm :dizzy_face: , výška od sedačky k boudě 58 cm, délka zádové opěrky 42 cm
11. led 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ZUZI ahooooooooooooj :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a jinak mi teda ještě objednávka nedošla... tak snad to tu do konce ledna všechno ke kočárku opravdu bude... :sweat_smile:
11. led 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko,ty má teda obrovskýho pupíka :grinning: ale krásnýho :wink: :dizzy_face:
11. led 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,jsem tu na skok..tak jak se mate?co novyho??

nedocitala jsem jen jsem postrehla hehe odkaz..hehenko jsi kus :wink:
11. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj:slight_smile:dneska jsem k vám ňák nestíhala:slight_smile:
Jela jsem koupit novovrozeneckou váhu a malej vypil 70ml!!jupííí!!!začíná pořádně dlabat:slight_smile:)

Ale odpo nás trápil prdíl a to bylo breku:frowning2:holky jak se dávají ty kapičky sab simplex?Kapku do pusinky??a kdy???

Jinak se máme fajn, už nejsme tak žlutí a malej už odpo i koukal asi 2h, už jen nespinká,ale zatím je pořád mooc hodnoučkej.-))

Omrknu odkazy a fotečky, copa je nového??nestačim dočíst a kůň mi jde strašně pomalu:frowning2:((
11. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek